Autor Tema: Poslednji film koji ste gledali.....?  (Posjeta: 1380294 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7320 : 23.06.2013. 04:55:33 »
Pogledaj ovaj ako nisi. Dosta je sličan http://www.imdb.com/title/tt0208092/?ref_=sr_1

Offline Cakana

  • Ober Steinbrecher
  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 866
  • Spol: Ženski
  • Plakala sam kad je pala Sekuritatea :'(
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7321 : 23.06.2013. 08:05:36 »
Pogledaj ovaj ako nisi. Dosta je sličan http://www.imdb.com/title/tt0208092/?ref_=sr_1
...ali ipak slabiji od Dvocevki 8)

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7322 : 23.06.2013. 19:59:39 »


Kako los film.Nesto na kalup Project X samo sto je ovaj dosta losiji.Gluma ocaj,radnja tako-tako sa mozda par smijesnih scena.Razocarao sam se jer sam mislio da ce biti dosta kvalitetniji ovako samo uludo potresen sat vremena jer do kraja nisam mogao pregledati pa sam ugasio.

ocjena 1/5

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7323 : 25.06.2013. 01:54:53 »
The Expendables



6,5/10

The Expendables 2



5,5/10

Prvi mi je puno bolji od drugoga . U prvom djelu mi je i puno bolja Staloneova rezija od rezije Vesta u drugom . Drugi mi jedino cupa veca uloga Terminatora i Brusa uz naravno Cak Norisa i par nezaboravnih dijaloga .
« Zadnja izmjena: 25.06.2013. 01:58:57 dark horse »

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7324 : 25.06.2013. 03:15:05 »
premium rush, akcija super, drzi napetost :) NY... jos stavili onu pjesmu iz CSI-a

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7325 : 25.06.2013. 16:17:13 »


Super mi je legao film bas sam uzivao 2 sata uz njega.Svidio mi se iz razloga sto nije tipicni akcijski film vec u sebi ima vise zanrova koji se ispreplicu pa se dobije na momente jako brz film a na momente usporen.Collin Farrel iznenađujuce dobar iako ni ostali glumci nisu podbacili.

ocjena 3.5/5

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7326 : 25.06.2013. 22:36:07 »
ParaNorman



6,5/10

Puno sam vise ocekivao . Daleko od toga da je crtac los , ali nije ni spektakularan . Vidi se veliki uticaj Tim Bartona , ali fali mu nesto da bi bio spektakularan .

Edward Scissorhands



8/10

E ovo nikad ne bih pogledao da nije bilo Sajnfelda . Jos od kako su ga oni spominjali u jednoj epizodi imao sam zelju da ga pogledam , ali sam odugovlacio sve do danas . Kul film . Dirljiv i romantican .
Spoiler for Hiden:
ubijedjen sam bio da nece prezivjeti
Dzoni dep sjajan , a Vinona preslatka . Naravno , film nosi neku dublju , bezvremensku , univerzalnu poruku neshvacenosti i ne prihvatanja drugacijeg , ali se nisam previse time zamarao . Jednostavno , samo sam se opustio i uzivao u filmu .
« Zadnja izmjena: 02.07.2013. 01:06:25 dark horse »

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7327 : 25.06.2013. 23:30:55 »
Edward Scissorhands je doista jak film koji me je bas pogodio na prvo gledanje jos gore u nekim cudnim godinama pa sam danima hodao po kuci zaljubljen u glavnu glumicu,vremenom je to izblijedilo ali ostalo mi je par scena iz filma koje se jednostavno ne mogu zaboraviti.Na drugo gledanje godinama poslije prvog nije vise bio jak dozivljaj kao na prvo gledanje ali mi je taj film ostao u dosta lijepom sjecanju.Mozda ga sutra ponovo pogledam i prvi put u HD-u  kokicekola

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7328 : 25.06.2013. 23:46:49 »
Rijetki su filmovi koje mogu da gledam vise od jednom . Nema ih vise od 10 . Domace da , ali strane jako tesko . Jednostavno 2. put mi nije to to . Pogotovo ako je tematika filma vezana sa mojim raspolozenjem i godinama .

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7329 : 26.06.2013. 00:08:55 »
Čudno, ja imam dosta filmova koje mogu gledati stalno što onih trash akcija ili horora što onih ozbiljnih. Pogotovo ako se radi o bezvremenskim klasicima. I baš iz drugog ili trećeg gledanja kod nekih filmova vidiš pravo značenje ili ti bude puno bolji nego kad si ga gledao prvi put.

Pogledaj Big Fish od Burtona http://www.imdb.com/title/tt0319061/?ref_=sr_1


Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7330 : 26.06.2013. 00:35:39 »
Gledao sam skoro sve Bartonove filmove , ali ovog ne mogu da se sjetim . Uglavnom , pogledacu .
A sto se tice ponovnih gledanja nekih filmova , ne znam . Sve je to od covjeka do covjeka . Ja puno lakse mogu ponovo gledati neki film bez dublje price nego neke "ozbiljnije" filmove . Npr. prije bih mogao pogledati Transformerse ponovo nego Gradjanina Kejna . Za Transformerse me boli uvo i uzivam u vizuelnim i zvucnim efektima , dok je Gradjanin ostavio tako jak utisak na mene , da se bojim da bi ga samo mogao pokvariti . Jedan od meni najupecatljivijih i najboljih trilera je The Game . Gledao sam ga samo jednom , i to 1997 g. kad je i izasao . Znaci od tad ima 16 g. Vjeruj mi da ja i sad pamtim skoro svaku scenu filma , dijalog , mimiku glumaca . To je nevjerovatno . Ali mislim da kad bih ga ponovo pogledao da bi se razocarao .  Sam taj tvist na kraju me je ostavio izbezumljenog . A sad gledanje , sa saznanjem sta ce biti na kraju ostavilo bi me bez ogromne fascinacije tim filmom .

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7331 : 26.06.2013. 00:46:26 »
Da, najgori filmovi za ponavljanje su oni s ogromnim twistom pa tako Fight Club ili The Usual Suspects su puno lošiji na drugo gledanje iako na prvo gledanje ne dijelim tu fascinaciju s tim filmovima kao neki. Dok recimo Chinatown koji za mene ima najbolji twist, taj film mi je svakim gledanjem samo bolji.

Što se tiče Big Fish. Drugačiji je to film nego ostatak njegovog opusa. Iako ima u njemu fantazije, ali fali one gotičke atmosfere da bi baš bio Burtonovski film. Meni njegov najbolji, odmah uz bok Ed Woodu i Batmanu.

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7332 : 26.06.2013. 16:20:54 »
Top Secret!

Simpatican film, ali nije ni do koljena Airplane! Malo kasnim sa filmom ali sto cu.  ;D   Ima dosta dobrih fora.  Stvarno je steta kad vidim Val Kilmera tada i sad, sto je covjek napravio od sebe..



“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7333 : 26.06.2013. 16:27:40 »
Val Kilmer u mladim danima, jedna od rijetkih parodija koje valjaju.
Mrzim lopatare i limune

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7334 : 26.06.2013. 16:31:00 »
Kilmer u starim danima gdje je puno bolji glumac http://www.imdb.com/title/tt1117385/?ref_=sr_1

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7335 : 26.06.2013. 17:10:31 »
Felon je baš bio pozitivno iznenađenje. Stage 6 produkcija uglavnom snima treš nastavke horora, ali ima nekoliko baš dobrih filmova.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7336 : 26.06.2013. 17:14:01 »
Citat:
Kilmer u starim danima gdje je puno bolji glumac
On je u mladim danima bio nekako vrckac, uvijek se smijuckao, zato su mu simpatični filmovi. Npr, film Umorstva u ulici Morgue. A i dobar je kad treba biti ozbiljan, kao u Top Gun.
U zadnje vrijeme je isto dobar, npr. u seriji Entourage.
Mrzim lopatare i limune

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7337 : 26.06.2013. 17:26:41 »
Citat:
Kilmer u starim danima gdje je puno bolji glumac
On je u mladim danima bio nekako vrckac, uvijek se smijuckao, zato su mu simpatični filmovi. Npr, film Umorstva u ulici Morgue. A i dobar je kad treba biti ozbiljan, kao u Top Gun.
U zadnje vrijeme je isto dobar, npr. u seriji Entourage.
Ja njega iznimno poštujem zbog tih zabavnih filmova iz 80-ih koje bih mogao gledati svaki dan. Takav mi je i John Cusack. Sjeti se njegovih filmova iz 80-ih. Say Anything, Better Off Dead i The Sure Thing. Baš dobri i nostalgični coming-of-age filmovi. Matt Dillon isto, al on je već u 80-ima snimao nešto ozbiljnije coming-of-age filmove poput Drugstore Cowboy ili Rumble Fish. Stvarno šteta što više nema takvih coming-of-age filmova. Valjda je to do desetljeća, a 80-e su bile daleko najzabavnije desetljeće što se tiće filmova. I najviše trash filmova  srcesmajli

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7338 : 26.06.2013. 22:35:42 »


Ovo sam morao pregledati u kinu,jos kad sam shvatio da cu ga gledati u 3D-u odusevio sam se jer nisam nikad gledao film u 3D-u.Nenormalno sam uzivao u filmu jer ima dosta akcije,poneka smijesna scena a i zombiji su pravo namazani.Ono sto sam ocekivao od ovog filma to sam i dobio.

ocjena 3.5/5

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7339 : 26.06.2013. 23:16:36 »
300

Iskreno, mnogo sam vise ocekivao od ovog filma. Nekako mnogo jeftino deluje, a i sama radnja nije nista specijalno. Svakako cu procitati strip, jer verujem da je dosta bolje uradjen.

4/10

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7340 : 26.06.2013. 23:46:38 »
Odličan ti je strip. Scenarij i crtež su fenomenalni. Čim je Frank Miller zaslužan za većinu stripa, znaš da si na dobitku.

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7341 : 27.06.2013. 01:13:10 »
Samo Hobita da zavrsim i bacam se na 300  smileyNO1

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7342 : 27.06.2013. 04:56:53 »
Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay



7,5/10

Aaaaaa... puno bolji od 1. dijela . Bas sam uzivao . Par vrhunskih fora . Sve u svemu Coooollll film .

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7343 : 27.06.2013. 13:07:03 »
Ovo sam morao pregledati u kinu,jos kad sam shvatio da cu ga gledati u 3D-u odusevio sam se jer nisam nikad gledao film u 3D-u.Nenormalno sam uzivao u filmu jer ima dosta akcije,poneka smijesna scena a i zombiji su pravo namazani.Ono sto sam ocekivao od ovog filma to sam i dobio.

ocjena 3.5/5
+1 za podebljano
lol, i ja ga gledo sinoć u običnim dimenzijama. doduše, ja sam normalno uživao u njemu  ;D
i kakav ti je bio 3d? Mislim da si odabrao pogrešan film za "3d razdjevičenje" jer je ovaj samo konvertiran u 3d, nije snimljen posebnim kamerama.

uspjela kombinacija 24 dana/tjedna poslije, Ja sam legenda i 2012. Bolji od JSL, ali slabiji od 24. virus me baš podsjetio na virus rage iz 24 dana... na 2012 me podsjeća jer
Spoiler for Hiden:
Brad Bitt jednostavno ne može umrijeti, ma šta se desilo  ;D

najbolje scene
Spoiler for Hiden:
kad se voze biciklima prema avionu i prizori kad zombiji napadaju jeruzalemske zidine
najgora
Spoiler for Hiden:
kad Brad Pit predahne i popije kolu  :facepalm
kraj je malo zbrzan, ali ja vrlo zadovoljan 7/10

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7344 : 27.06.2013. 13:28:31 »
uspjela kombinacija 24 dana/tjedna poslije, Ja sam legenda i 2012. Bolji od JSL, ali slabiji od 24. virus me baš podsjetio na virus rage iz 24 dana... na 2012 me podsjeća jer
Spoiler for Hiden:
Brad Bitt jednostavno ne može umrijeti, ma šta se desilo  ;D

28 dana/tjedana

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7345 : 27.06.2013. 13:39:51 »


brazilci objasnili..najbolja akcija koju sam gledao :D
ima i drugi deo  :)

http://www.imdb.com/title/tt0861739/?ref_=sr_1
Cycling 4 life

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7346 : 27.06.2013. 13:44:17 »
Drugi dio ti je više politički. Meni osobno nešto bolji. Pogledaj i ovaj kad si kod Brazila http://www.imdb.com/title/tt0317248/?ref_=fn_al_tt_1

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7347 : 27.06.2013. 16:11:06 »
Citat:
Kilmer u starim danima gdje je puno bolji glumac
On je u mladim danima bio nekako vrckac, uvijek se smijuckao, zato su mu simpatični filmovi. Npr, film Umorstva u ulici Morgue. A i dobar je kad treba biti ozbiljan, kao u Top Gun.
U zadnje vrijeme je isto dobar, npr. u seriji Entourage.
Ja njega iznimno poštujem zbog tih zabavnih filmova iz 80-ih koje bih mogao gledati svaki dan. Takav mi je i John Cusack. Sjeti se njegovih filmova iz 80-ih. Say Anything, Better Off Dead i The Sure Thing. Baš dobri i nostalgični coming-of-age filmovi. Matt Dillon isto, al on je već u 80-ima snimao nešto ozbiljnije coming-of-age filmove poput Drugstore Cowboy ili Rumble Fish. Stvarno šteta što više nema takvih coming-of-age filmova. Valjda je to do desetljeća, a 80-e su bile daleko najzabavnije desetljeće što se tiće filmova. I najviše trash filmova  srcesmajli
Vazda je Val Kilmer dobar bio, nego sam ja mislio na njegov izled a ne koliko je dobar ili ne.  ;D Sad je nikakav, mada smrsao je malo stvarno.

A sto se tice Kjuzaka i on mi je uvijek bio simpatican, ali eto i on u poslednje vrijeme samo bezvezne filmove snima. Mada nadje se poneki dobri.
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7348 : 27.06.2013. 18:27:25 »
Safety Not Guaranteed



8/10

Luuuuud film . Neobican i dopadljiv . Cista drama . Ovo na Imdb-u da je sf i komedija je cista glupost .

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7349 : 27.06.2013. 20:48:42 »


brazilci objasnili..najbolja akcija koju sam gledao :D
ima i drugi deo  :)

http://www.imdb.com/title/tt0861739/?ref_=sr_1
Brazilci objasnili kroz film do pre neki dan preneli sa filma na ulice.
iShare, noProfit


Tags: