Autor Tema: Poslednji film koji ste gledali.....?  (Posjeta: 1380602 )

0 članova i 3 gostiju pregledava ovu temu.

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7140 : 30.04.2013. 03:46:50 »
The Impossible



6/10

Poprilicno lose .
« Zadnja izmjena: 30.04.2013. 03:48:40 dark horse »

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7141 : 30.04.2013. 20:00:11 »


Nisam ocekivao nesto specijalno a dobio zanimljiv akcioni film sa predvidljivim krajem zapravo kraj se znao na samom pocetku,sve u svemu mnogo bolje nego sto sam ocekivao da ce biti ipak scene sa ZR1 su najbolji dio filma  kokicekola

ocjena 3/5

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline vukmar

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7142 : 30.04.2013. 20:47:35 »
Jack Reacher (2012)  7,5/10
dobar film, ima par super scena...
Welcome to the Punch (2013) 7,7/10
The Hamiltons (2006) 7/10
zabavan filmic...

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7143 : 01.05.2013. 17:48:14 »


Film kao film nije niti los niti pretjerano dobar ali se da pogledati.Ono sto ga cini gledljivim je maestralna gluma Toma Hardya koji je nenormalno dobro odglumio.Na momente jako brutalan film.

ocjena 3/5

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7144 : 03.05.2013. 23:09:00 »


Pogledao veceras i dojmovi su podijeljeni.Pocetak filma dosta usporen kao kakva reportaza djeluje,u tom sivilu poneka smijesna scena.Vec na sredini filma dolazi do naglog ubrzanja radnje,dosta komicnih scena i kraj filma neocekivan.Nikako se nisam nadao ovakvom kraju.Film je vizuelno mocan sa dobrim glumcima.Ipak na kraju mogu reci da je bolji nego sto sam ocekivao  kokicekola

ocjena 3/5

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline vukmar

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7145 : 03.05.2013. 23:16:46 »
The Last Stand (2013) 7/10
Vristao sam od smeha... Svarci se vratio...
Maniac (2012) 8,5/10
lepa romanticna drama..

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7146 : 04.05.2013. 17:03:17 »
Life of Pi



Poprilicno lose , ako izuzmem vizuelni ugodjaj . Isprazan , supalj , tendenciozan ... Izvikan , napravljen za 3D i uzimanje love . A o onoj multi kulti prici i vjeri s pocetka da ne pricam . Dodje mi da se izbljujem , kako za onu bljuvotinu od bogomolje na kraju Lost-a . Starcima su pravili frku jer nisu iz iste kaste , a on je  novi mesija  wc1 wc1 wc1

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7147 : 05.05.2013. 16:25:09 »


Tipican akcijski film u kojem glumi Jason Statham.Toliko predvidljivo i toliko puta viđeno da je nevjerovatno.Citava jurnjava,tucnjava,pucnjava kao preslikana iz nekog njegovog drugog filma tako da se nema potrebe niti gledati osim ako nemate nista drugo pametnije.

ocjena 2/5

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7148 : 05.05.2013. 18:38:25 »
Texas Chainsaw (2013)
Parker
The Last Stand

Ubijao vreme sa ovim filmovima. Tako da to preporučujem ljudima koji hoće da ubiju vreme, nek uzmu ove limunade od filmova.
iShare, noProfit


Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7149 : 05.05.2013. 20:05:17 »


Nikako mi se nije svidio a ocekivao sam puno od njega.Bespotrebno kasapljenje je pokvarilo film.Mislim da se i bez toga moglo ali eto ekipa filma je odlucila drugacije.Nije bas za svakoga.

ocjena 2/5
« Zadnja izmjena: 06.05.2013. 01:51:52 aux »

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7150 : 06.05.2013. 18:39:23 »
Domaćin
dva sata i deset minuta predug film. gledao sam ga jer mi je trejler bio zanimljiv. dijana kruger treba nešto pojesti. sranje 4/10

Mamica
jeziv. sviđa mi se kako su osmislili Mamu, te njezine pokrete... 7/10

Grob krijesnica
 :'( :'( :'( :'(
hvala Petku na preporuci, al neću ga više nikad pogledat 10/10

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7151 : 06.05.2013. 18:49:53 »
Izbjegavam japanske crtane po defaultue, jer ne volim anim, ali vidim i po drugim komentarima da traže od Spielberga da vrati Oskara sa Schindlerovu listu i daju je njemu, pa ću provjeriti. Hvala za preporuku smileyNO1 .
Mrzim lopatare i limune

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7152 : 06.05.2013. 19:02:31 »
ako budeš pratio priču, nećeš ni primijetit da je crtani. ja svakako nisam (primijetio da je crtani ;D).

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7153 : 06.05.2013. 19:24:43 »
Izbjegavam japanske crtane po defaultue, jer ne volim anim, ali vidim i po drugim komentarima da traže od Spielberga da vrati Oskara sa Schindlerovu listu i daju je njemu, pa ću provjeriti. Hvala za preporuku smileyNO1 .
Anime ja zakon  :)

S njima se najbolje upoznat preko Hayaoa Miyazakia i njegovih animea (Spirited Away, Mononoke-hime, Tonari no Totoro, Hauru no ugoku shiro) su samo neki od njegovih odličnih.

Akira i Ghost in the Shell su isto lektire. Stvarno sjajni animei.

Onda imaš njihove crtane serijale i mange. Mange će te još manje zanimati  ;D ali ja ih obožavam. Berserk, Hellsing ili Crows su među najboljim mangama. Isto tako i anime Death Note, Cowboy beebop, Full metal alchemist brotherhood i slični. Berserk kao anime nije ni blizu mange. Jako mlak i ne prati baš mangu. Još je nedovršen. Ima ih mali milijun, ali nije sad tema. Dragon Ball je druga kategorija.

@Amis

Meni je Mama prilično mlak film. I kako je napravljena je dosta loše. Problem s današnjim ghost hororima je što koriste CGI da naprave duha, a ne shvaćajući da tu u tom podžanru ne paše. Jednostavno je loše. U starijim ghost hororima se duhovi rijetko vide i kad se vide, to su samo sjene. Ili se samo čuju zvukovi. Tako se gradila atmosfera i stvarao strah, a ne CGI duh.  :facepalm

Remake The Hauntinga je izrazito loš po pitanju toga.

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7154 : 06.05.2013. 20:04:46 »
ja sam ti slab na horore, kakvi god bili. velikom većinom budem dosta zadovoljan.
a Mamu je baš 'glumila' neka izrazito mršava bolesna djevojka/žena. cgi-jem i ostalim trikovima su je samo doradili.


a slažem se da su najbolji oni horori gdje duhove gotovo ni ne vidiš. dovoljno me strah što znam da bi se mogli skrivat negdje u kadru 

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7155 : 06.05.2013. 20:07:24 »
Anime, manga i ostala čuda što dolaze uz njih, nisam mogao nikad skontati. Od školskog mi, sestra mu studirala japanski i ona mi je pričala o tome, ali stvarno uz svu moju dobru volju ne mogu to skontati. Delim isto mišljenje za Mamu i da malo više ubijaju duhove sa tim CGI. Nije to TO, više. Možda je problem do nas? Ali meni je bilo puno bolje gledati filmove sa duhovima u kojima se oni ne pojavljuju ili se vrlo malo prikažu kroz neke sene, zvukove..
iShare, noProfit


Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7156 : 06.05.2013. 20:11:52 »
Ne razlikujem anime od manga, toliko sam neupućen. Pretpostavljamda su anime zrelije. Možda u nekom drugom životu...
Mrzim lopatare i limune

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7157 : 06.05.2013. 20:14:35 »
ja sam ti slab na horore, kakvi god bili. velikom većinom budem dosta zadovoljan.
a Mamu je baš 'glumila' neka izrazito mršava bolesna djevojka/žena. cgi-jem i ostalim trikovima su je samo doradili.


a slažem se da su najbolji oni horori gdje duhove gotovo ni ne vidiš. dovoljno me strah što znam da bi se mogli skrivat negdje u kadru
Da, kužim te  :)

Ja sam od malih nogu hardcore fan horora i koliko volim taj žanrovski trash, toliko volim i one ozbiljne horore. Inače, imam neko pravilo da strašan horor mi je onaj koji me od početka do kraja filma drži napetim. I tu mi se lista znatno smanjuje za strašne horore. Nakon toliko pogledanih horora, možda ih je 20-ak baš strašno. I to je isključivo zbog tog kriterija od početka do kraja filma.

Da sam računao one koji cimnu 2, 3 puta kroz film, bilo bi ih više.  ;D

@nenad.d

Da, odličan primjer sjena/zvukova i kako to odlično funkcionria je Tha Changeling http://www.imdb.com/title/tt0080516/?ref_=sr_3

Isto tako treba znati da ako nešto nije strašno - ne znači da nije horor. Tipa razno razni slasheri nisu strašni, mislim da se oko toga svi možemo složiti, ali neki drugi kriteriji ih svrstavaju u horore. Zamislite samo da su horor filmovi samo oni koji su strašni. Horor kao žanr bi propao  ;D

Ne razlikujem anime od manga, toliko sam neupućen. Pretpostavljamda su anime zrelije. Možda u nekom drugom životu...

Mange su ti stripovi. Ima više kategorija. Tebe bi sigurno zanimale Mecha mange. To ti je sf (različite tehnologije, budućnost).

A anime ti je crtani film/serija. Uglavnom ekranizacija mangi.

AL probaj baciti pogled. Ima pregršt brutalnih mangi tipa spomenuti Berserk je jedan od najbrutalnijih. A samo da vidiš kakve bolesne ideje imaju  ti_si_Bog ako te zanima sf/horor trash, zanimat ćete i ovo  ;D
« Zadnja izmjena: 06.05.2013. 20:18:53 Mulder »

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7158 : 06.05.2013. 21:24:42 »
Anime, manga i ostala čuda što dolaze uz njih, nisam mogao nikad skontati. Od školskog mi, sestra mu studirala japanski i ona mi je pričala o tome, ali stvarno uz svu moju dobru volju ne mogu to skontati. Delim isto mišljenje za Mamu i da malo više ubijaju duhove sa tim CGI. Nije to TO, više. Možda je problem do nas? Ali meni je bilo puno bolje gledati filmove sa duhovima u kojima se oni ne pojavljuju ili se vrlo malo prikažu kroz neke sene, zvukove..

+1. Totalno nezanimljivo.  :ono-kao

Nenade a jesi imao iskustva sa japanskim hentai žanrom?  ;D

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7159 : 07.05.2013. 09:53:36 »
Meni je Japan i sve što dolazi od njih meni je strano i gledam sa velikim poštovanjem. Nisam nikad imao ni volje, hrabrosti, želje da ih razumem i da pokušam da ih razumem. Oni su Tesla za sav ostali svet koji postoji. Gledam ih kao jednu kulturu, društvo, koje će od strane mene imati uvek poštovanje, ali da ih probam razumeti, ne mogu.. Nisam sposoban.. Ni film, ni anime, ni manga.. Kažem vam, eto poznajem curu koja je studirala japanski, gurala to do kraja dok nije izgurala da ode za Japan, da živi i radi. Ona mi je pričala X puta, ma nema šanse da ja to skontam. Il nisu mogli biti kao sav normalan svet, da čitaju Alan Forda..  ;D
iShare, noProfit


Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7160 : 08.05.2013. 21:00:56 »


Kao malom ovo mi je bila omiljena serija.Tako da sam ocekivao dosta dobrog od filma ali sam se malo razocarao kad sam poceo gledati film valjda sam godinama postao imun na onakvu radnju kao i mjesto radnje.Film kao film nije los naprotiv bas je uzbudljiv,vizuelno mocno izgleda i sve je snimljeno vrhunski ali nisam niti priblizno uzivao kao u seriji.

ocjena 3/5

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7161 : 13.05.2013. 15:50:23 »


Opusten i lijep film.Lagana komedija sa dobrom radnjom i smijesnim situacijama.Veceras se gleda drugi dio.

ocjena 3/5

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline Alicia Florrick

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 148
  • Spol: Ženski
    • my blog
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7162 : 13.05.2013. 20:34:29 »
Hachi: A Dog's Tale

Umrla sam! Kakav film! Kad već planiraju ovakve tužne priče snimati, sama sebi stavljam veto na gledanje filmova o psima! Predivan!

10/10

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7163 : 13.05.2013. 22:13:09 »
Pogledaj i original ako ti ne smetaju stariji filmovi + azija  ;D http://www.imdb.com/title/tt0093132/?ref_=sr_2 to je njihova originalna istinita priča.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7164 : 13.05.2013. 22:19:20 »
Dobar film sa cukama ti je Eight Below.
Mrzim lopatare i limune

Offline NamelessOne

  • What can change the nature of a man?
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 966
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7165 : 13.05.2013. 22:29:25 »


Opusten i lijep film.Lagana komedija sa dobrom radnjom i smijesnim situacijama.Veceras se gleda drugi dio.

ocjena 3/5

Auxe, druže, pa ti pored Sellersovih Pink Panthera gledaš ovo bogohuljenje  :facepalm Oba dijela treba izbrisati iz postojanja. Jedini lik koji bi možda mogao zamijeniti Sellersa u ovoj ulozi je Sacha Baron Cohen.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7166 : 13.05.2013. 22:39:57 »
Sellers je legenda i odličan glumac. Šteta što je toliko zapostavljen. Iako će ostati upamćen po odličnim komedijama, mogao je glumiti drugačije likove, a tek filmčine u kojima je glumi. Dr. Strangelove je najbolja satira. Glumio tri lika  ti_si_Bog

Being There je jedan od najboljih filmova metafore. Pa The Ladykillers, Murder by Death. The Party je vrhunska komedija. Najjače na kraju s onom pjenom ili kad izgubi cipelu  rofl rofl

Svi znaju da Chaplina smatram najboljim komičarom 20. stoljeća, a Sellers bi bio odmah uz njega. Kod Billa Murraya sam ipak presubjektivan iako mogu reći zašto ga isto uvrštavam među najbolje.

Al nema do ove scne. Gorile, žirafa, dva auta i stari deda na ulici  rofl rofl


Offline Wrda

  • Član
  • ***
  • Postova: 599
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7167 : 13.05.2013. 23:50:04 »
Žirafa mi je najjača.

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7168 : 14.05.2013. 01:11:43 »
@aux
Ti kao da si postao produkt naglog urbanizma. Gledao si PP sa Martinom i Beyonce?! Pa to je smeće! Samo sa Selersom dolaze u obzir filmovi o PP. Nemoj biti urban i gledati smeće.
iShare, noProfit


Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7169 : 14.05.2013. 13:01:46 »
Nasmijali ste me  ;D Sta cu kad sam takav pa gledam filmove koji drugi izbjegavaju a meni dobri  ;D Dodosu malo sam i ogranicen sto se tice filmova jer mi televizor prepoznaje sa usb-a samo mp4 a gledam sve filmove u HD-u pretezno 720p ali opet ima filmova za izabrat pa ja uvijek ubodem filmove koji drugi ne bi ni u ludilu gledali   rofl  Ili jednostavno biram urbane filmove kako kaze nenad.d

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Tags: