Autor Tema: Poslednji film koji ste gledali.....?  (Posjeta: 1380271 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline NamelessOne

  • What can change the nature of a man?
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 966
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6990 : 28.02.2013. 20:30:20 »
The Hobbit An Unexpected Journey 6/10 Bas naporan film i to vam kaze covek kome je Gospodar Prstenova najbolja trilogija ikad.
Shvatam ja da je ton filma u hobitu mnogo blazi nego u LOTR, ali ga bas preterase poslednjih pola sata sam se u fazonu smejao i nisam verovao da se ovo stvarno desava.Pa sta ce ti 13est patuljaka ako neces niti jednog da ubijes, a i ovako do kraja filma ces da zapamtih njih maksimum cetiri e da si ubio dvojicu ispao bi bolji film.Film jedino izvaci nostalgija middle earth i gandalf.
Bolje da su otisli u jos dalju proslost i opisali onih prvih 10tak minuta Druzine Prstenova o bici Saurona protim ljudi i vilenjaka, ali da vilenjaci budu glavni deo price realno najzanimljiviji su a najmanje o njima znamo.

Ti nisi čitao knjigu, zar ne?

Offline Powerslave

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 367
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6991 : 28.02.2013. 21:19:19 »
Ne moze Dzekson da smice likove kako njemu padne na pamet kad radi po knjizi.
Ako te zanimaju vilenjaci,Silmarilion u sake  :)

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6992 : 28.02.2013. 22:35:33 »
Umri Muski 5



Ljudi moji koje sranje. Uzas, uzas. Sve u filmu je uzas. Glumci, radnja, negativac/i, sve bas sve. Ne mogud a vjerujemd a su na ovaj nacin usrali serijal. Cak je i Brus Vilis uzasano glumio. A onaj mu sin tek, najgori glumac na svijetu.

1/10

Catch 44

A ovo je medju 5 najgorih filmova na svijetu, jedan dio mene je umro dok sam ga gledao.

0/10

“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6993 : 28.02.2013. 23:57:10 »
Chernobyl Diaries (2012)
Dobra zamisao, loša realizacija.
4/10

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6994 : 01.03.2013. 11:13:20 »


Patio se 20 minuta i onda zaspao kad sam se probudio vec svanulo  ;D i ne namjeravam ponovo gledati nekako mi je previse usporeno,danas sam se ipak odlucio za Life of Pi a mozda i Hobit  kokicekola

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6995 : 01.03.2013. 18:17:10 »
THE HOBBIT: AN UNEXPECTED JOURNEY



Vizuelno savrsen film i mnogo mi je drago sto sam ga odgledao u bioskopu, u 3d. Medjutim, kada povucem paralelu sa LOTR, cini mi se da je ovaj film nekako vise prilagodjen mladjoj publici. Interesantna prica, odlicni kostimi i kamera, ali opet su mi likovi bili mnogo upecatljiviji u LOTR. Naravno, ovo je tek pocetak trilogije, tako da verujem da ce to sve doci na svoje u preostala dva filma.

Za ovaj deo 8/10 od mene, mada mozda se taj utisak popravi kad jednog dana odgledam svih 6 odjednom.


Flight



Odlicna gluma Denzela, odlican pocetak i kraj, a ono izmedju mi se oteglo i bilo pomalo dosadno.
Kad se sve sabere, 6.5 od mene

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6996 : 01.03.2013. 22:58:35 »
Dans la maison AKA In the House (2012)
http://www.imdb.com/title/tt1964624/



Profesora nerviraju đaci koji pišu loše sastave. U međuvremenu pročita i sastav od Claude, učenika i vidi da on ima smisla za pisanje. On piše o kući i ukućanima te kuće koje stalkuje. Profesor dopušta učeniku da voajeriše te ljude da bi on imao šta da čita kući. A dalje će se svašta desiti..

Dobar film, zanimljiva ideja. 7/10

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6997 : 01.03.2013. 23:06:19 »
Gledao sam i ...

My Life as a Dog (1985)
http://www.imdb.com/title/tt0089606/



Ovaj film sam do sada gledao 21 put u svom životu i nijednom mi nije dosadio. Znam skoro svaku scenu, svaki bitniji dijalog. Film koji je mene obilježio za sva vremena, film koji svakim novim gledanjem daje novu dimenziju osobi koja ga gleda, iako na prvu naivno liči na običan dječiji film.

Ovo nije dječiji film, ni porodični film, ovo je životni film, koji govori o jednoj ljudskoj sudbini i njenim usponima i padovima. Da, da, ovo je najbolji evropski film svih vremena. Ocjenu ne trebam ni govoriti, jer se ovo savršenstvo ne mjeri po ocjenama.. ovo savršenstvo se mora iskusiti pod obavezno i ništa više od toga.

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6998 : 02.03.2013. 00:14:40 »
Martyrs (2008)
Uh, kako mučan film, baš bizaran.
8/10

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6999 : 02.03.2013. 00:31:41 »
Posle 6-7 godina sigurno, odgledao ponovo Gladijatora i Druzinu prstenova, i nista manje od 10 ne mogu da dam nijednom. Kakva zadnja scena u Gladijatoru, samo od one muzike idu suze. Fenomenalno!

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7000 : 02.03.2013. 10:46:50 »
Posle 6-7 godina sigurno, odgledao ponovo Gladijatora i Druzinu prstenova, i nista manje od 10 ne mogu da dam nijednom. Kakva zadnja scena u Gladijatoru, samo od one muzike idu suze. Fenomenalno!

Gladiatora sam prvi put gledao u kinu i znam da sam pola filma preplakao pa mi se narod smijao  ;D ali nije nesto na mene to posebno uticalo jer sam i kod kuce cesto znao zaplakat jbg  kokicekola

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline Alicia Florrick

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 148
  • Spol: Ženski
    • my blog
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7001 : 02.03.2013. 20:10:08 »


Uh kakav film.Nenormalno mi je legao.Ne znam koga bih izdvojio po glumi jer su svi predobro odglumili.Ogromna preporuka.Natalia Portman  :rose:

ocjena 9/10  kokicekola

Kako je meni ovo promaklo? Nešto novije ili?

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7002 : 02.03.2013. 20:39:28 »
Mislim da je film iz 2009.
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline tejma

  • All day, every day...
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1587
  • Spol: Muški
  • Rukavica je bačena...
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7003 : 03.03.2013. 00:53:42 »
The Hobbit: An Unexpected Journey



http://www.imdb.com/title/tt0903624/?ref_=sr_1

Odličan film, ispunio je sva moja očekivanja...

ocjena 9,5/10

p.s.

Moram pohvaliti odlične prijevode od Sentinela  smileyNO1

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7004 : 03.03.2013. 12:08:18 »
Život Pite

govno umotano u celofan umotano u svjetlucavi ukrasni papir
film koji sam si ostavio zadnjeg za pogledati od onih nominiranih za oskar. očekivah da ću ostat bez daha, da ću, ako ne zaplakat, barem progutati knedlu par puta. ono, životinje će ugibat, pa zato... jok!
vizualno savršen, ali nekad izgleda ko Diznijev crtani. glazba i likovi nikakvi.
do kraja me prilično naživcirao i razljutio. drago mi je da nisam gledao u kinu.
6/10 samo zato što je lijep.

Spoiler for Hiden:
ja ne znam šta ovaj film pokušava biti (nisam čito knjigu); realan prikaz preživljavanja na moru s divljom životinjom ili nekakvo pretenciozno religiozno metaforičko putovanje. jer krenulo je prilično realistično - njegovo odrastanje, potonuće broda i onda kad hijena, zebra i orangutan krepaju na čamcu. dotle je još bilo kolko-tolko zanimljivo. a onda sat vremena njih dvojice... i vizualnih poslastica... i religioznog preseravanja... pa onda onaj otok s merkatima. koji klinac je to trebalo biti? jel to neko preneseno značenje? tad mi je film postao GLUP. vrhunac debilizma je kad Pi priča svoju priču onim japancima. pitaju ga zašto je brod potonuo, a ovaj nema pojma. pa kako nemaš pojma, majmune?! oluja - ogromni valovi - brod potonuo!
potom slijedi glavni tvist i nastavak debilne priče: je li on stvarno bio na čamcu s hijenom, oragnutanom, zebrom i tigrom ili s mamom, kuharom i budistom (ili s kim već)?? budimo realni, nije bitno jer ih uopće nismo upoznali!!!
jesmo li mi iz one 2 minute s kuharom i budistom trebali zaključit kakvi su oni? jesmo li trebali suosjećati s hijenom, zebrom, orangutanom i štakorom? kako, hebemu, kad su svi crknuli deset minuta poslije potopa! dakle, karakterizacija likova - nula bodova.
ovako sam ja to zamišljao:
Spoiler for Hiden:
fuck realism u startu, ajmo snimit totalno nerealan fim! da film odma počne s potopom, on i te životinje se spase i na čamcu su. isprva se ne mogu podnijeti, ali shvate da se moraju držati skupa (Live together, die alone, jelte). slobodno se te životinjetine mogu poklat poslije, ali tek kad posluže za pričanje priče. ajmo dalje: kroz interakciju na čamcu i flešbekove u stilu Milijunaša s ulice, upoznajemo tko je Pi, kakvo mu je bilo djetinjstvo, upoznajemo njegovu familiju i što je prethodilo potonuću - znači sve ono što je bilo strpano u prvih 40-ak minuta. tad bi ono na kraju imalo nekog dubljeg smisla i gledateljima bi došao kao veći šok zapitati se jesu li na čamcu bili zapravo ljudi, a ne beštije i što je Pi morao učiniti da preživi.

sve u svemu, razočaran sam ovogodišnjim nominiranim filmovima.


Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7005 : 03.03.2013. 14:00:42 »
Martyrs (2008)
Uh, kako mučan film, baš bizaran.
8/10
Gledao sam ovo nedavno, nisam izdržao do kraja, previše gadne scene.
Mrzim lopatare i limune

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7006 : 03.03.2013. 15:17:47 »
Padose i Dve kule, ponovo.

Jos veceras da odgledam Povratak kralja i da zaokruzim ovaj vikend u znaku Gosppodara prstenova.

10/10

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7007 : 03.03.2013. 21:57:45 »


Abel (2010)

Super mi je ovaj filmić. Naleteo večeras na TV na ovo.
iShare, noProfit


Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7008 : 03.03.2013. 23:32:53 »


Poslije amisovog komentara ocekivao sam tesko razocaranje ali meni je film potpuna suprotnost od amisovog komentara.Logicno o ukusima se ne raspravlja ali je meni film jako dobar a ne treba trositi rijeci na vizuelni dozivljaj.Sve mi je u filmu super pa mi je 2 sata proletilo a da nisam osjetio. kokicekola

ocjena 9/10

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7009 : 04.03.2013. 16:47:20 »
Life of Pi 7/10

The Hobbit: An Unexpected Journey 10/10  liz-liz

Beasts of the Southern Wild 6/10

Offline nevermindtz

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 321
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7010 : 04.03.2013. 22:30:11 »
Life of Pi


Mogla bih da prepišem skoro sve iz amisovog posta. Jedino, ja sam ga gledala u biskopu, 3D, sve po propisu...
Volim filmove Anga Lija, ali ovo mi definitivno nije jedan od omiljenih.
Vizuelno - prelep film, ali priča "zbog koje ćemo poverovati u Boga"?! Pomalo pretenciozno. Zaboravila sam na tu priču 10 minuta nakon izlaska iz sale.

7/10

Offline domos

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 444
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7011 : 04.03.2013. 23:29:26 »
Trilogija The Matrix
Zadnji put gledao prije skoro pola godine, pa se moglo pogledati još jedan-aesti put  ;D

Kako sam bio na slovu T, naletim na Torrente 1 El Brazo Tonto De La Ley

Oću-neću, ma daj, ako mi bude dosadan prije ću zaspati. Smijao sam se i Torrenteu i sam sebi, jer se smijem filmu kojeg znam napamet ;D


Jedna njegova mudrost koja je aktualna i u današnjim vremenima: Loša stvar s kurvama je to što im moraš platiti.  ;D
It takes a lot of courage to say nice things anonymously

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7012 : 04.03.2013. 23:58:52 »
Underground



10+/10

Malo sam ga virnuo na tv-u veceras po 100 . put i nikad nije dosadan . Remek djelo Kusturice  fala-fala fala-fala fala-fala

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7013 : 06.03.2013. 01:16:22 »
Rise of the guardians



Lep crtani, medjutim suvise "mekan" za moj ukus. Doduse, mozda zbog toga sto sam ja konjina od 25 godina.  ;D Kazem mozda, ne mora da znaci sto posto  ;D

7/10

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7014 : 06.03.2013. 10:43:16 »


Jedina mana mu je sto je malo podug da su ga skratili na 2 sata savrsen bi bio.Ima tu jos par smijesnih scena koje bih rado izbacio ali sve u svemu dobar film,vizuelno jedan od jacih filmova koje sam gledao. kokicekola

ocjena 8/10

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7015 : 07.03.2013. 20:23:57 »


Hachija bolje da nisam gledao jer ne pamtim kad me je film neki uzdrmao kao ovaj.Da su svi filmovi kao on vjerovatno nikad se ne bi odvojio od televizora.Jednostavno briljantan film ovo se mora pogledati ocjena 10/10  clapp

Hitckoka sam dugo cekao i isplatilo se.Lijep film nije nimalo naporan,odlicna gluma gotovo svih glumaca pa je bilo uzivanje gledati jedno od najboljih razdoblja zivota genijalca.Anthony Hopkins ponovo pokazao velicinu.ocjena 8/10

Lijepa filmska noc  kokicekola

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline tejma

  • All day, every day...
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1587
  • Spol: Muški
  • Rukavica je bačena...

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7017 : 08.03.2013. 15:49:33 »
The Watch



Meni se bas svidio film. Vidim dosta ga kritikuju ali ja nisam takvog misljenja. Naravno, bilo je par dosadnih i glupih djelova, ali zabavan je film. Posebno mi se svidjela glumacka ekipa, posebno Von kojeg obozavam.  ;D I malo je neobicno gledati Hilla mrsavog. :D

Steta sto film nije bolje prosao u bioskopima, volio bih da naprave drugi dio, ali nista od toga.

7.5/10
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline tejma

  • All day, every day...
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1587
  • Spol: Muški
  • Rukavica je bačena...
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7018 : 09.03.2013. 00:31:54 »
Zero Dark Thirty



http://www.imdb.com/title/tt1790885/

Pošto volim ovakve filmove...

ocjena 10/10

Hachi: A Dog's Tale



http://www.imdb.com/title/tt1028532/?ref_=sr_2

Jako lijepa priča...

10/10

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #7019 : 09.03.2013. 12:08:01 »


Super film.Ocekivao sam dobar film kad sam procitao mjesto i vrijeme radnje a posto je jos snimljen po istinitom događaju znao sam da ce biti dobar ali ovo je mnogo vise od dobrog.

ocjena 8.5/10

Kada mi je dosadno i kad nemam kakvog pametnog posla onda pustim sebi ovu triologiju i uzivam.Jednostavno ne moze mi dosaditi jer mi je svaki put zanimljiv i svaki ga put nekako drugacije dozivim.Ovo se ne ocjenjuje u ovom se moze samo uzivati kokicekola

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Tags: