Autor Tema: Poslednji film koji ste gledali.....?  (Posjeta: 1381035 )

0 članova i 3 gostiju pregledava ovu temu.

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6930 : 22.02.2013. 22:24:57 »
Vidiš, meni je baš dobro sjeo. Jako mi se svidjela ona fantasy metafora. A mala je pun pogodak. Hushpuppy  ;D

Vidis i meni je mala odlicna , ali i stari . Zato sam rekao da je gluma 10-tka . Ali film nikako  u_jeeeeeeeeee . Ja sam ga dozivio u nekom skroz drugacijem smislu . Izgleda skroz suprotno od "kreatora" .

Offline Alicia Florrick

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 148
  • Spol: Ženski
    • my blog
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6931 : 23.02.2013. 11:01:08 »

The Perks of Being a Wallflower (2012)

Dugo sam cekao da izađe HD verzija ovog filma pa da ga pregledam.Vrijedilo je cekati jer se radi o sjajnom filmu koji ima odlicnu pricu,radnju kao i izvrsnu glumu vrlo mladih glumaca..Film je dosta usporen i vizuelno nije nesto jak tako da ce nekima biti vjerovatno naporan i dosadan ali meni je bas legao.Kraj filma me je posebno dojmio.Vjerovatno ga vise nikad necu gledati ali ce me pojava ovih glumaca u nekim drugim filmovima vjerovatno posjetiti.
ocjena 9/10  kokicekola

+1

Mislim da se pored toga svi "teen" filmovi mogu sakrit u mišju rupu

Offline Cakana

  • Ober Steinbrecher
  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 866
  • Spol: Ženski
  • Plakala sam kad je pala Sekuritatea :'(
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6932 : 23.02.2013. 15:17:03 »

P.S. A kad se sjetim da je ono dno od filma Kraljev govor , dobilo oskara , onda Argo zasluzuje najmanje 10 .
Ograđujem se od Arga (nisam gledala), al' ne vidim šta je falilo Kraljevom govoru. Ako ni za šta drugo, onda je makar Kolin Firt sasvim zasluženo dobio Oskara za glavnu mušku ulogu.
Koji su kriterijumi za "najbolji film" ne znam, tu već možemo do sudnjeg dana da se natežemo da li je bolji Kraljev govor ili neki drugi koji je bio u konkurenciji (mada je i konkurencija bila... do mojega), ali eto, moje je skromno mišljenje da je Kraljev govor bio jedan od boljih filmova koji su bili u konkurenciji za Oskare te godine (tu mislim na one bitnije kategorije, ne na najbolji kostim, montažu, montažu zvuka i tako to)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6933 : 23.02.2013. 15:20:39 »
Po meni je trebao Bridges osvojiti za film True Grit. Dok je Firth trebao osvojiti godinu prije za film A Single Man. A bilo je obrnuto. Bridges sovojio za ulogu Country pjevača, a Firth za Kraljev Govor. Al opet bi oboje osvojili.  :)

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6934 : 23.02.2013. 15:24:02 »

P.S. A kad se sjetim da je ono dno od filma Kraljev govor , dobilo oskara , onda Argo zasluzuje najmanje 10 .
Ograđujem se od Arga (nisam gledala), al' ne vidim šta je falilo Kraljevom govoru. Ako ni za šta drugo, onda je makar Kolin Firt sasvim zasluženo dobio Oskara za glavnu mušku ulogu.
Koji su kriterijumi za "najbolji film" ne znam, tu već možemo do sudnjeg dana da se natežemo da li je bolji Kraljev govor ili neki drugi koji je bio u konkurenciji (mada je i konkurencija bila... do mojega), ali eto, moje je skromno mišljenje da je Kraljev govor bio jedan od boljih filmova koji su bili u konkurenciji za Oskare te godine (tu mislim na one bitnije kategorije, ne na najbolji kostim, montažu, montažu zvuka i tako to)

Film je napravljen da glumac pokupi nagrade . A sam film je kao parenje vepra i zirafe .

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6935 : 23.02.2013. 15:25:08 »


Ne pamtim kad sam zadnji put pregledao film a da me je ovako sokirao kao ovaj.Od prve sekunde do zadnje sam uzivao u njemu iako film ima pretesku temu,dosta usporenu radnju i brutalan kraj.Darren Aronofsky je reziser ovog remek djela,covjek koji je napravio i Crnog Labuda koji mi je isto nevjerovatan film pa cu se ovih dana baciti u potragu za jos njegovim filmovima jer mi ovakvi bas odgovoraju.

ocjena 10/10  :juhu: kokicekola

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6936 : 23.02.2013. 15:28:48 »
Silver Linings Playbook



Nema sta , vrhunski film  clapp clapp Ovo je 3. koji sam pogledao , a koji je kandidat za najbolji film i za sad je ubjedljivo najbolji . Navijam da pokupi Oskara , mada su mu sanse 10 % .

Spoiler for Hiden:
Bas me iznenadio zavrsetak hepi endom .

Argo, Fuck Yourself !!!
« Zadnja izmjena: 23.02.2013. 15:31:08 dark horse »

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6937 : 23.02.2013. 17:47:36 »
Amour



Francuzi su više dosadili sa ovakvim filmovima, ovo je peti - šesti na istu foru koji gledam. Jedva sam čekao da se završi.

Offline Alicia Florrick

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 148
  • Spol: Ženski
    • my blog
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6938 : 23.02.2013. 18:36:40 »
Silver Linings Playbook



Nema sta , vrhunski film  clapp clapp Ovo je 3. koji sam pogledao , a koji je kandidat za najbolji film i za sad je ubjedljivo najbolji . Navijam da pokupi Oskara , mada su mu sanse 10 % .

Spoiler for Hiden:
Bas me iznenadio zavrsetak hepi endom .

Argo, Fuck Yourself !!!


I ja navijam, ali se bojim da ništa. Kod mene je Lincoln, fuck yourself!

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6939 : 23.02.2013. 18:39:02 »
Odakle vama ovaj film Silver Linings Playbook  :o sve sam torrente pretrazio i nigdje nema u HD-u a i ja ga odavno cekam da pregledam

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6940 : 23.02.2013. 18:50:24 »
Odakle vama ovaj film Silver Linings Playbook  :o sve sam torrente pretrazio i nigdje nema u HD-u a i ja ga odavno cekam da pregledam

Ima samo r5 i DVDScr, vjerojatno su to gledali...

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6941 : 23.02.2013. 19:12:19 »
Odakle vama ovaj film Silver Linings Playbook  :o sve sam torrente pretrazio i nigdje nema u HD-u a i ja ga odavno cekam da pregledam

Ima samo r5 i DVDScr, vjerojatno su to gledali...

znaci jos cekanja slijedi  :mjuza a da ne postoji neki sajt koji otkriva kad ce se u prodaji naci blu ray diskovi jer pretezno kad se to objavi nedugo zatim izbaci se i Bluray rip.to ne mogu nikako da nađem

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6942 : 23.02.2013. 19:22:29 »
Da, i ja čekam. No isplati se. :)

Ova ti je stranica najbolja za HD filmove(HD izdanja):

http://www.blu-ray.com/movies/

Lijevo na ekranu imaš stavke Release calendar, Now available, New releases, Coming soon itd.  smileyNO1


« Zadnja izmjena: 23.02.2013. 19:27:01 outside »

Offline tejma

  • All day, every day...
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1587
  • Spol: Muški
  • Rukavica je bačena...
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6943 : 24.02.2013. 00:09:14 »
Life of Pi



http://www.imdb.com/title/tt0454876/?ref_=sr_1

Originalno, fenomenalno... Oduševio me film...

ocjena 10/10


Red Dawn



http://www.imdb.com/title/tt1234719/?ref_=sr_2

 :facepalm

Glupost  :dash

Offline Alicia Florrick

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 148
  • Spol: Ženski
    • my blog
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6944 : 24.02.2013. 10:44:54 »
Odakle vama ovaj film Silver Linings Playbook  :o sve sam torrente pretrazio i nigdje nema u HD-u a i ja ga odavno cekam da pregledam

Ja sam gledala DVDScr, meni je ok verzija, ne patim na HD, ajde gledaaaj!!

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6945 : 24.02.2013. 11:30:41 »
Odakle vama ovaj film Silver Linings Playbook  :o sve sam torrente pretrazio i nigdje nema u HD-u a i ja ga odavno cekam da pregledam

Ja sam gledala DVDScr, meni je ok verzija, ne patim na HD, ajde gledaaaj!!

Ja patim  liz-liz tako da cu jos sacekati  :rose:

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6946 : 24.02.2013. 12:39:18 »
Ja ga upravo odgledala. Stvarno je fenomenalan. Odlična priča, ni na momenat nije bio bljutav što mrzim kod mnogih romantičnih filmova. Ovaj je baš kako treba. Velika preporuka. Od mene 10/10.
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6947 : 24.02.2013. 18:16:16 »
Django Unchained
mislim prvi tarantinov film koji sam gledao. svidjela mi se mjuza, ali film je ko dugi glazbeni spot  s puno preseravanja. waltz odlično glumi johna malkoviča  :) dicaprio standardno dobar, prije bih njemu dao nominaciju nego ranije spomenutom. 4/10

Jadnici

ime kaže sve. uspio sam odgledat dve ure i više nisam izdržao. poneki dobar pjesmuljak i to je sve. užas, dosada, pa još malo dosade. da sam bar zaspao. Dvojčica zbog meni uvijek simpatičnih HBC i SBC.

sad kad sam se riješio ove (očekivane) pasije, prelazim na zanimljivije stvari: Argonaute, Lovu, Život pite i SLP. Lincolna i Zero nešto gledam samo pod prijetnjom smrću.

Offline zvezdasica

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 389
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6948 : 24.02.2013. 19:47:30 »
Ja sam onda biće jedina koju je Silver Linings Playbook pošteno smorilo, dok me je The Perks of Being a Wallflower, stvarno oduševio. Ono što me je konkretno oduševilo jesu te emocije među njima, koje su neverovatno stvarne.


Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6949 : 24.02.2013. 19:56:44 »
Taj mi je sledeći na spisku, iako mi nekako previše liči na neku teenage limunadu.
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6950 : 24.02.2013. 20:07:35 »
Taj mi je sledeći na spisku, iako mi nekako previše liči na neku teenage limunadu.

varas se i to dobro,film je maestralan  kokicekola

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6951 : 24.02.2013. 20:14:16 »
I mene SLP razočarao. Prva polovica odlična, i onda druga polovica filma kao da je drugi redatelj režirao. A The Perks of Being a Wallflower je tipičan film za hipstere. Ezru treba pohvaliti. Odlično je odglumio. Al daleko je to od najboljih coming-of-age filmova kakvi su se snimali u 80-ima. Tu je John Hughes bio kralj.

The Breakfast Club ili Ferris Bueller's Day Off recimo. Dazed and Confused od Linklatera. Stand By Me sa još mlađim protagonistima.

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6952 : 24.02.2013. 20:22:35 »
Sad ce te me vjerovatno napasti ali ja kad vidim da je film rađen 70-80 pa i 90-tih ne da mi se gledati,ne znam zasto ali volim gledati filmove od 2000 pa nadalje,ne kazem ja da su bolji filmovi nove generacije bas naprotiv ali jednostavno uzivam u ovoj novoj generaciji filmova pa mi je tako The Perks of Being a Wallflower jedan od najboljih filmova te teen radnje jer nije tipicni nego mi se film bas izdvaja malo ozbiljnijim pristupom...spico ti pogledaj film pa sama ocijeni jer se ukusi razlikuju,meni licno film je i vise nego legao,bas sam uzivao nadam se da ces i ti...Mulderu tebi se svaki put divim na svaki tvoj novi post,nevjerovatno poznavanje filmske historije tako da se nekad bas uhvatim kako razmislam o tome kako negdje tamo postoji covjek koji zavaljen u fotelju non-stop vrti filmove i prozivljava zivot kroz njih....ogromni  :naklon:

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6953 : 24.02.2013. 20:38:31 »
Nema te ko šta napasti. Ti gubiš, sa tim što ne gledaš filmove iz tog doba/vremena.
iShare, noProfit


Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6954 : 24.02.2013. 20:39:28 »
Sad ce te me vjerovatno napasti ali ja kad vidim da je film rađen 70-80 pa i 90-tih ne da mi se gledati,ne znam zasto ali volim gledati filmove od 2000 pa nadalje,ne kazem ja da su bolji filmovi nove generacije bas naprotiv ali jednostavno uzivam u ovoj novoj generaciji filmova pa mi je tako The Perks of Being a Wallflower jedan od najboljih filmova te teen radnje jer nije tipicni nego mi se film bas izdvaja malo ozbiljnijim pristupom...spico ti pogledaj film pa sama ocijeni jer se ukusi razlikuju,meni licno film je i vise nego legao,bas sam uzivao nadam se da ces i ti...Mulderu tebi se svaki put divim na svaki tvoj novi post,nevjerovatno poznavanje filmske historije tako da se nekad bas uhvatim kako razmislam o tome kako negdje tamo postoji covjek koji zavaljen u fotelju non-stop vrti filmove i prozivljava zivot kroz njih....ogromni  :naklon:

+1 + serije :D
Cycling 4 life

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6955 : 24.02.2013. 20:52:29 »
Sad ce te me vjerovatno napasti ali ja kad vidim da je film rađen 70-80 pa i 90-tih ne da mi se gledati,ne znam zasto ali volim gledati filmove od 2000 pa nadalje,ne kazem ja da su bolji filmovi nove generacije bas naprotiv ali jednostavno uzivam u ovoj novoj generaciji filmova pa mi je tako The Perks of Being a Wallflower jedan od najboljih filmova te teen radnje jer nije tipicni nego mi se film bas izdvaja malo ozbiljnijim pristupom...spico ti pogledaj film pa sama ocijeni jer se ukusi razlikuju,meni licno film je i vise nego legao,bas sam uzivao nadam se da ces i ti...Mulderu tebi se svaki put divim na svaki tvoj novi post,nevjerovatno poznavanje filmske historije tako da se nekad bas uhvatim kako razmislam o tome kako negdje tamo postoji covjek koji zavaljen u fotelju non-stop vrti filmove i prozivljava zivot kroz njih....ogromni  :naklon:

Svako vrijeme nosi svoje  :)
Ja volim današnje filmove iako ne mogu u njima uživati kao u starijim klasicima koji su mi po svemu bolji od same priče/scenarija, glume do odličnih kadrova kakve danas ne mogu vidjeti. Iako mogu navesti i današnje filmove koji će se sigurno smatrati klasicima kroz neko određeno razdoblje, a ima ih. Sve ti je to stvar ukusa.

A što se tiče starijih teen filmova. Pogledaj The Breakfast Club. To ti je isto jako ozbiljan film koji se bavi odrastanjem, problemima sa roditeljima, prijateljstvom. To su bile Hughesove omiljene teme. Stephen Chbosky, redatelj koji je režirao The Perks of Being a Wallflower te napisao tu knjigu je bio pod velikim utjecajem Hughesa jer je odrastao na njegovim filmovima. The Perks of Being a Wallflower je film koji je automatski postao coming-of-age klasik i to posve zasluženo. Druga je stvar što meni nije sjeo  ;D iako je to dobar film. Dakle, Hughes i njegovi filmovi su ti uvijek bile ozbiljne dramedija sa svkodnevnim problemima i vjerujem da će ti se svidjeti njegovi filmovi ako ti se svidio Wallflower. Gore spomenuti Stand By Me ti je jako ozbiljan i mračan film, a radi se o 12-godišnjacima. Recimo, glumi pokojni Rive Phoenix (brat od Joaquina) koji je tad slovio kao najbolji mladi glumac. Šteta što je tako rano otišao. Bio bi veliki.

Dazed and Confused je nešto sasvim drugo  ;D možda i najbolji coming-of-age film. Film koji najbolje opisuje teenagere 70-ih i njihove izlaske. Film koji nam je dao jednog od najboljih filmskih likova u posljednjih 20-ak godina, Woodersona. Rebel Without a Cause je isto ozbiljan i odličan takav film. James Dean je zbog toga filma osigrao status kakav danas ima. American Graffiti je coming-of-age po istinitom događaju. Savršen predstavnih tog podžanra. Film koji prikazuje posljedju noć teenagera prije nego odu na fakultet. Od ovih ajmo reći modernih mi se jako svidio Almost Famous (2000).

Jedan od omiljenih podžarnova. Uglavnom, pokušaj s vremenom pogledati sve te naslove. Svi ti se bave ozbiljnim temama. Jedini problem je to što takvi filmovi donose ona predivna sjećanja kad smo mi bili teenageri  ;D



Vječan  ti_si_Bog
« Zadnja izmjena: 24.02.2013. 20:54:46 Mulder »

Offline Cakana

  • Ober Steinbrecher
  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 866
  • Spol: Ženski
  • Plakala sam kad je pala Sekuritatea :'(
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6956 : 24.02.2013. 20:58:00 »

Svako vrijeme nosi svoje  :)
Ja volim današnje filmove iako ne mogu u njima uživati kao u starijim klasicima koji su mi po svemu bolji od same priče/scenarija, glume do odličnih kadrova kakve danas ne mogu vidjeti. Iako mogu navesti i današnje filmove koji će se sigurno smatrati klasicima kroz neko određeno razdoblje, a ima ih. Sve ti je to stvar ukusa.
Navedi ;D
Ja baš kontra od Aux-a, izbegavam filmove snimljene u poslednjih 10ak godina, većina se oslanja na efekte, skupu scenografiju i kostime i onda, kad se to odbaci, uglavnom ostane neka šuplja priča sa nerazrađenim likovima (čast izuzecima). Kad mi se gledaju filmovi, uglavnom gledam "lektiru" koju sam propustila :D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6957 : 24.02.2013. 21:38:08 »
Ovako na brzinu: Rekvijem za snove - ne bi se našao na popisu najboljih filmova prošloga desetljeća, ali to je film koji je najvjernije prikazao pakao droge na jedan originalan način i kao takav je donio dosta tom podžanru. Btw., Trainspotting je i meni bolji  ;D

No Country for Old Men i There Will Be Blood iz iste godine. Pa Mulholland Dr., Memento, Before Sunset kao i prvi dio. Ima ih još koji bi se mogli gledati kao klasici. Ovo je samo iz Hollywooda.

Recimo, jedan Blade Runner kad je izašao je bio popljuvan od kritike, ali s vremenom postao kultni klasik. Tek početkom nultih je imao takav status.

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6958 : 24.02.2013. 21:54:39 »
Citat:
No Country for Old Men i There Will Be Blood iz iste godine.
Za oba filma mogu reći da su precijenjeni, pogotovo drugi.
Citat:
Mulholland Dr., Memento
Za ovo se slažem.


Into the Wild (2007)
Odgledao ga večeras, fin film. Mada dosta dugačak.

Offline zvezdasica

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 389
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6959 : 24.02.2013. 21:56:28 »
Kad god mogu i gde god mogu iskazujem hate prema Requiem for a Dream.  ;D


Tags: