Autor Tema: Poslednji film koji ste gledali.....?  (Posjeta: 1381396 )

0 članova i 5 gostiju pregledava ovu temu.

Offline biljabane

  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1196
  • Spol: Ženski
  • U limbu
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6750 : 16.01.2013. 21:16:39 »

http://www.imdb.com/title/tt0120689/

Film kojeg sam dugo izbjegavao zbog duzine trajanja ali ovih 3 sata mi je proletilo brze nego neki filmovi od 90 minuta.Misonja glavni  smileyNO1

Spada u mojih top 10 filmova a Hanks u mojih top 5 aktera.  smileyNO1
I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not. Kurt Cobain



Offline petko

  • Shpadoinkle!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5319
  • Spol: Muški
  • Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti.
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6751 : 16.01.2013. 23:58:45 »
Spoorloos - The vanishing

Odličan film ispričan iz potpuno drugačijeg ugla. Očekivao sam nešto u stilu "Taken", a dobio ovo. Još jedan odličan švedski film, nisam još uvek naišao na njihov loš.
9/10

Ho-land-ski… ala ovde čudno pišu švedski  ;D




I refuse to prove that I exist, says God…
…for proof denies faith, and without faith I am nothing.
Douglas Adams
       

Offline dejaspo

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 853
  • Spol: Muški
  • C'est pas moi, c'est ma Schauma!
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6752 : 17.01.2013. 00:28:01 »
http://www.imdb.com/title/tt1488594/

Odlična drama koja me oduševila. Slučajno sam naleteo na film, tražeći nešto o putovanju kroz vreme. Nije ta tematika, ali me mrzi da pišem u spojleru, zato, toplo preporučujem ovaj film, jer je dobar, napet, sa odličnim raspletom. Drži pažnju i prosto tera gledaoca da se čitavog filma pita šta se dešava.
P.S gledao sam ga bez prevoda i ne mogu da verujem da nije preveden. Čim nađem malo vremena - prevodim ovo.

Offline Bad Boy

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 369
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6753 : 17.01.2013. 12:41:22 »
Spoorloos - The vanishing

Odličan film ispričan iz potpuno drugačijeg ugla. Očekivao sam nešto u stilu "Taken", a dobio ovo. Još jedan odličan švedski film, nisam još uvek naišao na njihov loš.
9/10

Ho-land-ski… ala ovde čudno pišu švedski  ;D

Yep, sad ima logike zašto su ovo dvoje Holanđani.  rofl

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6754 : 17.01.2013. 14:27:45 »

http://www.imdb.com/title/tt1410063/

Radnja smjestena 1937 godine za vrijeme okupacije Japana nad kineskim gradom Nankingom.U sredistu rata igrom slucaja zadesi se i pogrebnik americkog porijekla kojeg gluma Christian Bale koji ni kriv niti duzan dobija vrlo vaznu ulogu u svom tom ludilu.Film nazalost pokazuje ono najgore u ljudima kao i najljepse ljudske emocije popracene njeznom kineskom muzikom,vizuelni ugođaj je dosao do svog izrazaja.

ocjena 9/10


http://www.imdb.com/title/tt0105695/

Nisam neki ljubitelj western filmova ali ovaj mi je film nenormalno dobro legao.Uzivao sam u svakoj sekundi.Sve mi se svidjelo,od radnje,glume,akcije a i ovoliko dobrih i poznatih glumaca na jednom mjestu je prava rijetkost.

ocjena 9/10
« Zadnja izmjena: 17.01.2013. 18:18:21 aux »

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6755 : 18.01.2013. 05:31:48 »
In Time



7/10

Dugo sam odlagao da ovo gledam i dugo mi je stajalo u racunaru. Osim sto ga je dosta ljudi na ovom forumu ispljuvalo , jos jedan razlog sto ga nisam gledao je taj sto ne podnosima Dzastina. Uprkos svemu film je tako opustajuci i zabavan da sam mu morao dati ovako visoku ocjenu. Naravno da ima nelogicnosti , zbrzanih i otaljanih dijelova. Ali ovaj film sam gledao , kao nijedan duze vrijeme , radi ciste zabave , radi cega se filmovi valjda i gledaju . Na sta smo svi pomalo zaboravili u zadnje vrijeme...
« Zadnja izmjena: 18.01.2013. 05:37:37 dark horse »

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6756 : 18.01.2013. 14:12:05 »

http://www.imdb.com/title/tt0814314/

Kakvo razocarenje.Toliko sam puno ocekivao od ovog filma jer sam citao dosta dobrog o njemu na internetu ali meni nikako nije legao.Patio sam se sa njim do sredine filma ocekujuci da se nesto desi a onda sam zaspao kad sam se probudio vec je odavno bio zavrsio.


...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6757 : 18.01.2013. 14:18:23 »
Vil Smit je, po mom mišljenju, za mrvicu bolji gumac od Nikolasa Kejdža, jer mi se film Ja, robot dopada. Sve ostalo što je snimio moglo bi se podvesti pod teško njesra: Divlji, divlji Zapad, Ljudi u crnom, Ja sam legenda:\) I njegove filmove izbegavam u širokom luku.
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6758 : 18.01.2013. 15:46:07 »
Ne bih se slozio sa tobom oko filma Ja sam Legenda jer mi je taj film dosta dobar meni licno je bio vrlo zanimljiv film osim tog filma ni meni kao glumac nesto ne lezi

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6759 : 18.01.2013. 16:01:00 »
Vil Smit je, po mom mišljenju, za mrvicu bolji gumac od Nikolasa Kejdža, jer mi se film Ja, robot dopada. Sve ostalo što je snimio moglo bi se podvesti pod teško njesra: Divlji, divlji Zapad, Ljudi u crnom, Ja sam legenda:\) I njegove filmove izbegavam u širokom luku.

Njegov The Pursuit of Happyness je, po meni, jako dobar film. Jedna realna, zivotna prica.

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6760 : 18.01.2013. 18:40:24 »

http://www.imdb.com/title/tt0056869/

Prvi film kojeg sam pogledao od Alfreda Hitchcocka i odusevljen sam.U moru ovih novih filmova danas sam odlucio malo promjeniti pa sam pogledao ovaj film iz 1963 godine.Film me je odusevio glumom,radnjom,napetoscu pa mi je dva sata proslo da nisam niti osjetio.Ono sto me je ipak najvise iznenadilo to je sam kraj filma.Nabacio sam jos nekoliko filmova od njega na skidanje nadam se da ce biti super kao ovaj.

ocjena 8.5/10

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6761 : 18.01.2013. 18:42:02 »
aux covece bas sam pogledao tvoju statistiku postova i samo ostavljas postove u podforum filmovi  ;D
Cycling 4 life

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6762 : 18.01.2013. 18:52:42 »
aux covece bas sam pogledao tvoju statistiku postova i samo ostavljas postove u podforum filmovi  ;D

Nisam znao da me neko prati na ovom forumu  ;D Nisam kriv sto mnogo volim filmove  :-*

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6763 : 18.01.2013. 18:56:44 »

Prvi film kojeg sam pogledao od Alfreda Hitchcocka i odusevljen sam.U moru ovih novih filmova danas sam odlucio malo promjeniti pa sam pogledao ovaj film iz 1963 godine.Film me je odusevio glumom,radnjom,napetoscu pa mi je dva sata proslo da nisam niti osjetio.Ono sto me je ipak najvise iznenadilo to je sam kraj filma.Nabacio sam jos nekoliko filmova od njega na skidanje nadam se da ce biti super kao ovaj.

ocjena 8.5/10
Ptice su odlične, a opet mi nisu ni blizu njegovim najboljim filmovima. Onda znaš o kakvom se redatelju radi. Daj da vidim kaj si još stavio skidati. Trebaš paziti na neke filmove pošto su puno kompleksniji od Ptica kao Vertigo. Inače, Ptice su postavile temelj za sve buduće animal attack filmove.

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6764 : 18.01.2013. 19:04:52 »
Dial M for Murder,Strangers on a Train ,Psycho,Notorious eto te sam nasao u HD kvaliteti pa sam njih mislio prvo pregledati ovim redom kako sam ih napisao...bacio sam se u potraznju za Vertigom i Rear Window....maloprije sam se sjetio da sam nekad davno gledao neki njegov film uglavnom cijela radnja je smjestena u jednoj sobi,sjecam se da je bila neka zabava i da je les bio sakriven ispod nekog stola,mislim da je tako nekako isla radnja pa ako moze pomoc oko kojeg se tacno filma radi...
« Zadnja izmjena: 18.01.2013. 19:10:47 aux »

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6765 : 18.01.2013. 19:38:43 »
Film ti je Rope  :) isto inovativan film jer je sniman u jednom kadru. Više puta je sniman, ali Hitch je na kraju složio sve u jedan kadar pa se film ne prekida već kamera prelazi s jedne scene na drugu. Primijetit ćeš da je njegov rad kamere doslovno savršen. Nema boljeg od njega. One zoom scene, pribiližavanje nekih sitnica koje će kasnije biti jako bitne u filmu.

Dial M for Murder je remek djelo. Film se baš treba pratiti jer ima dosta preokreta. Glumi predivna Grace Kelly (njegova kućna glumica).

Strangers on a Train je isto odličan. Pogotovo scene bježanja.

Notorious je isto filmčina. Samo ću citirati Eberta što je rekao za film "some of the most effective camera shots in his—or anyone's—work". Jedino ti može biti problem što je film malo sporiji. Vidjet ćeš to kod dosta njegovih filmova. Meni to nikako ne smeta jer on odlično gradi napetost pa kad dođe neka šok scena, odlično sjedne.

Psycho mi je među njegova top 3 filma. Bez tog filma moderni horor bi se pojavio desetljećima kasnije. Zaslužan za slasher podžanr. Sad ne znam kako ćeš ga ti doživjeti, ali kad pogledaš, reću ću ti koliko je taj film srušio razno raznih tabua. Likove neću spominjati i vidjet ćeš zašto. Nemoj previše čitati o filmu  :)

Vertigo je film koji zaslužuje više gledanja jer se radi o njegovom najkompleksnijom filmu. I sami preokret spada među najveće.

Rear Window je isto inovativan film. Glupo mi je sad ponavljati kako je ovaj ili onaj njegov film inovativan  ;D al stvarno jesu. Ovaj film je počeo sa Voajerizmom (česta tema u njegovim filmovima). Opet glumi James Stewart (isto njegov kućni glumac) i gledamo sve što on vidi, ali kad on spava, mi vidimo što on ne vidi pa kad se opet probudi, on to ne zna, a mi gledatelji znamo. To je dovedeno do savršenstva.

To su samo neki filmovi od njega koje treba pogledati  ;D

Pazi sad ove filmčine. Ukratko: North by northwest - najbolji špijunski film. Shadow of a Doubt - za ovaj film je Hitch rekao da mu je njegov najbolji. Rebecca - jedan od najboljih noir filmova. The Man Who Knew Too Much - verzija iz 50-ih.

Uglavnom, palac gore za istraživanje Hitcha. I polako gledaj, vjerujem da ćeš se oduševiti  smileyNO1
« Zadnja izmjena: 18.01.2013. 19:41:22 Mulder »

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6766 : 18.01.2013. 20:00:41 »
^ja još čekam neko bolje (ili možda lošije) raspoloženje za Hičhoka  :)

dotle,
Cannibal Holocaust
http://www.imdb.com/title/tt0078935/

ne znam koji me vrag tjero gledat ovaj vrag. bio mi je na tvrdom i nisam ništa čitao o njemu.
found footage film iz 80-tih. ne znam je li on prvi takve vrste.
jedni od najgorih prizora sakaćenja/klanja/klopanja ljudi i životinja. životinje su ubijali zapravo, ali ne znam za ljude, izgleda mi poprilično stvarno. svaka čast lutkarima. nisam gadljiv i svega sam se nagledao, al neki prizori su zaista za bljuvanje.
ako je ovo zbilja bila gluma i iscenirano, onda je fantastično. sumnjam da su domoroci glumili, doduše.
ocjena: nemam pojma, ali nije loš film. znam samo da ga neću opet gledati.
dobar komentar s imdb-a: A brutal cinematic masterpiece that you will not want to watch again, but will still feel that urge to watch it again.

preporuka ljubiteljima prirode i anatomije

 

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6767 : 18.01.2013. 20:26:48 »
Klanje životinja nije fake. Zbog toga je redatelj završio na sudu. I dan danas je taj film kontroverzan.

Imaš i ovaj film ako te zanima http://www.imdb.com/title/tt0082700/  ;D

Talijanska boleština u "true" izdanju. Moraš uzeti u obzir da je u ono vrijeme bilo nezamislivo prikazati takve vrstu kvazi dokumentarnog poremećenog nasilja. Smatram to bitnim filmom za horror žanr iako mi sam film nije nešto vrhunsko. Cilj filma je bio šok i on ga je postigao (talijanski "vioelenza e arte" violence is art). Deodato se povlačio po sudovima nakon izdanja filma jer su neki vjerovali da je nasilje nad ljudima pravo a ne iscenirano (sam Deodato je odma priznao da je mučenje životinja stvarno). Tko god je pogledao ovaj film, nikada ga neće zaboraviti, a time se ne mogu pohvaliti mnogi (bilo to dobro ili loše, stvar je osobne procjene).

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6768 : 18.01.2013. 20:33:20 »
Jel' to onaj film

Spoiler for Hiden:
gdje oni siluju onu curu iz sela pa je ovi natakare na kolac, otvaraju kornjače da jedu, itd.?

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6769 : 18.01.2013. 20:36:55 »
 :aha:

Offline dakyorlando

  • Who ya gonna call?
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2703
  • Spol: Muški
  • I ain't afraid of no goatse.
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6770 : 18.01.2013. 20:43:23 »
Ma kad si ti stigao da pogledaš tolike filmove i serije? ??? Kao da tvoj dan traje 48 sati.

Klanje životinja nije fake. Zbog toga je redatelj završio na sudu. I dan danas je taj film kontroverzan.

Ja sam čuo da je završio na sudu jer su mislili da je napravio snuff film, tj. da je stvarno ubio glumce pred kamerama. Posle je morao da im dokaže da to nije istina tako što će dovesti glumce, a njih kao za pakost nije dugo mogao da nađe.

I’m going where the sun keeps shining through the pouring rain
Going where the weather suits my clothes
Banking off of the northeast winds
Sailing on a summer breeze
And skipping over the ocean like a stone...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6771 : 18.01.2013. 20:56:31 »
Pa kad sam Saturnovac. Ovdje kod mene jedan dan traje 73 sata. Ne vjeruj službenoj priči da dan na Saturnu traje 11 sati. I ne zaboravi da Saturnovo kamenje odlično pomaže protiv spavanja tako da se i malo spava.

Pa da, bio je i zbog toga, ali je dokazao da nasilja nad ljudima nije bilo već samo na životinjama.

p.s.
Spoiler for Hiden:
sve je u organizaciji/planu. Ako se držiš plana kojeg si odredio, lagano se sve stigne. Jedino izlasci, razne konvencije, festivali i koncerti nekad poremete plan, ali taj plan ostaje isti. Sve je opet po starom tako da na dan se bez problema stigne pogledati najmanje 10 epizoda različitih serija. Ako računamo da epizode traju u prosjeku po 45 minuta. To ti je 7 i pol sati za 10 epizoda. Najmanje dva filma, to ti je 3 i pol sati ako računamo da u prosjeku film traje sat i 45. Gdje su još knjige, dokumentarci, rekreativne stvari, meditacija. Toga se držiš. Pa onda ima dana kad se pogleda 5, 6 filmova dnevno u nekom maratonu. No, kao što sam rekao, ja sam Saturnovac. Mi smo drugačiji. Malo nas je.

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6772 : 18.01.2013. 21:22:59 »
Imaš i ovaj film ako te zanima http://www.imdb.com/title/tt0082700/  ;D

da... mislim da ću preskočit. hvala  ;D

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6773 : 18.01.2013. 23:24:28 »
Imaš isto ovaj ekstra film, nema puno klanja, taman
http://www.imdb.com/title/tt0081114/
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6774 : 19.01.2013. 00:32:55 »

http://www.imdb.com/title/tt1723811/

Nezgodan film ukoliko ga ne gledate sami jer ima dosta skakljivih scena  :o ali sve u svemu zanimljiv film,glavni glumac je neviđena faca a sta tek reci za njegovu sestru koja je igrala u fimu Drive

ocjena 7/10

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline tejma

  • All day, every day...
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1587
  • Spol: Muški
  • Rukavica je bačena...
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6775 : 19.01.2013. 13:50:18 »
Skyfall



http://www.imdb.com/title/tt1074638/

Volim filmove o 007, ali ovaj mi nije legao nikako, jedini plus mi je bio Javier Bardem koji je odglumio onog bolesnika odlično...

ocjena 6/10

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6776 : 20.01.2013. 18:46:05 »

http://www.imdb.com/title/tt1931533/

Zanimljiv film sa dosta smijesnih scena.Lik sa kapuljacom mi je glavni,pojavi se niotkud napravi belaj i kidne  ;D Jedini minus filma mi je ovaj Farel kojeg kao glumca nesto ne gotivim,sve u svemu zanimljiv film.

ocjena 7/10


http://www.imdb.com/title/tt0046912/

Ima pribliznu ocjenu na imdb kao ovaj gornji film ali je miljama daleko po kvaliteti.Nevjerovatno kako je film snimljen i kakvu radnju ima,o glumi da ne pricam.Ono sto mi je bilo posebno zanimljivo sto postoji i remejk ovog filma kojeg sam gledao prije nekih 2-3 godine,glavni ulogu igra Michael Douglas i u to vrijeme kad sam ga pogledao bio mi je super zanimljiv,sad kad uporedim tu verziju sa originalom izgleda kao blijeda kopija.

ocjena 9.5/10

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6777 : 20.01.2013. 21:31:56 »
Let iznad kukavičjeg gnijezda
http://www.imdb.com/title/tt0073486/

ne znam, ništa posebno mi nije jer sam odgledo i previše filmova/serija na istu tematiku. očekivao sam nešto više, pogotovo jer glumi Jack N.
prvih sat vremena ubitačno dosadno i sporo, druga polovica mnogo bolja i fantastičan kraj.

ocjena: 6/10 brzo ću ga zaboravit

Offline tejma

  • All day, every day...
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1587
  • Spol: Muški
  • Rukavica je bačena...
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6778 : 20.01.2013. 21:54:36 »

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Одг: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6779 : 21.01.2013. 00:08:56 »
Film je dobio dosta dobre ocjene, slobodno napisi zasto sestica. :)

Sent via Tapatalk


Tags: