Autor Tema: Poslednji film koji ste gledali.....?  (Posjeta: 1381219 )

0 članova i 4 gostiju pregledava ovu temu.

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6390 : 05.12.2012. 00:08:56 »


Bornovo nasleđe. Strašno. :-X Ne znam šta im je trebalo da snime ovo. thumb-down Ni glumačka postava i odlična gluma Vajsove nisu popravili utisak; ovo skoro da nema dodirnih tačaka s prva tri filma. Spora radnja, neubedljiva, predvidljiva. Nije ni čudo što je Dejmon odbio ulogu u ovom ostvarenju, a reditelj prva tri filma, Gringras, da režira ovaj promašaj. Na mišiće 4,5/10. A sve mi se čini da će ovde biti još nastavaka. Još kad pomislim da sam hteo dati novac i gledati ovo u bioskopu… Slobodno zaobiđite u širokom luku.

P. S. Ako i bude još nastavaka, sigurno ih neću gledati. Za mene se Bornova trilogija završava Ultimatumom.


Odgledah ga. Kao akcija je odličan, i verovatno za one koji nisu gledali prethodne delove Borna super film. Ali mi koji smo odgledali sve prethodne delove i po nekoliko puta ovo je težak promapaj. Nikake veze sa prethodnim delovima, potpuno drugačija atmosfera, sve površno odrađeno, sve je u nagoveštaju a nije ni površina zagrebana. Jedino što ga povezuje sa prethodnim delovima je pesma na kraju filma.
Dakle, kao akcioni film 7/10; kao nastavak Borna 2/10

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6391 : 05.12.2012. 13:14:19 »


The Grey mi se nikako nije svidio.Nekako mi je sav povrsan.Liam Nelson glavna figura i oko njega se sve vrti tako da su ostale glumce slobodno mogli izbaciti. ocjena 5/10
Colombiana mi je dosta bolji film pogotovo sam pocetak je predobro odrađen,kasnije dosta dobre akcije sa ne bas talentiranim glumcima.Neke su mi scene bas naivne ali sve u svemu zanimljiv film.ocjena 7/10

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6392 : 05.12.2012. 14:02:01 »
@lazo
Očekivao sam da ćeš ovo
Spoiler for Hiden:
okačiti, kad si pogledao (s)Borna  ;D
iShare, noProfit


Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6393 : 05.12.2012. 14:10:32 »
@lazo
Očekivao sam da ćeš ovo
Spoiler for Hiden:
okačiti, kad si pogledao (s)Borna  ;D

Nije me iznenadio film, nisam ništa dobro ni očekivao bez Dejmona. Plus ovaj Džeremi Rener, svako malo se pojavi neki blokbaster sa njim, moderni Stalone, zajebo je i Stathama  ;D

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6394 : 05.12.2012. 18:32:43 »
Doom (2005)

Slučajno sam vidio da postoji film, igrao sam davno igricu pa sam i zbog nje skinuo da odgledam. Ako volite akciju i malo napetosti odgledajte, inače šablon viđen milion puta do sad. 5/10

Lawless (2012)

Zanimljiv film, a i vrijeme radnje, solidna priča, svakako ima originalnost, pogotovo jer se ne radi o nekom velikom gradu. Možda mi je malo zasmetalo
Spoiler for Hiden:
Što Forest koliko god metaka popije i zakolju ga on preživi, ono nije mogao da preživi, ne postoji ni najmanja šansa. Prerezana aorta gotov je za 5 min maksimalno.
To je možda jedini propust, ali vjerovatno je napravljen
Spoiler for Hiden:
da bi se dokazala njihova 'besmrtnost'
8/10
« Zadnja izmjena: 05.12.2012. 18:35:28 Red Dragon »

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6395 : 05.12.2012. 18:35:31 »


Pieta (2012)

Pogledao pola i ne mogu dalje. Možda nisam bio u elementu. Popraviću se valjda sa ovim večeras

iShare, noProfit


Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6396 : 06.12.2012. 13:46:45 »
De Rouille et d'Os
 

Nije baš kao nedodirljivi ali solidan film, lepa priča. 7/10

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6397 : 06.12.2012. 14:53:30 »


Mai wei aka My Way (2011)

Filmčina. Izgubio sam 2 ipo sata gledajući film, osetio nisam. Ako uzimate, gledajte da kupite neki HD rip.
iShare, noProfit


Offline athena

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 293
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6398 : 06.12.2012. 21:08:30 »
De Rouille et d'Os
 

Nije baš kao nedodirljivi ali solidan film, lepa priča. 7/10

Umirem od želje da ga pogledam, ali mi je rečeno da postojeći engleski prijevod uopšte ne valja, a s francuskim ne stojim baš najbolje. S kakvim si ti titlovima gledao? :)

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6399 : 06.12.2012. 21:16:38 »
Engleski prevod je savrsen, kazem to jer znam i francuski, ako ne mozes da nadjes javi mi na PP.

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6400 : 08.12.2012. 00:09:35 »
Premium Rush



Zanimljiv filmic za jedno dosadno popodne. Puno jurnjave biciklima kroz Njujork, prica tu i tamo, JGL solidan. Uglavnom moze da se pogleda.
Preporuka za sto bolji kvalitet slike

6.5/10


Mary and Max



E jebem ti i crtani, kad ga i odgledah.  cry1 Film me je tako rastuzio, da ne mogu recima da opisem. Odlicno je odradjen, medjutim jako tezak i ima neku depresivnu notu u sebi. Svo ono sivilo, njegova i njena zivotna prica, jos i sam podatak da je radjen po istinitoj prici.

Dobija jakih 8.5/10 od mene, ali ga definitivno necu vise gledati.

Offline athena

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 293
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6401 : 08.12.2012. 00:45:02 »
http://www.imdb.com/title/tt2053425/ - Rust and bone (De rouille et d'os) 2012

lazavr ga je spomenuo u prethodnom postu; pogledala sam ga i malo je reći da se nisam pokajala. Film je emotivan, dirljiv, a opet nevjerovatno životan.
Marion Cotillard prekrasna! Za drugog glavnog glumca iskreno nikada ranije nisam čula, ali su oboje sjajno iznijeli svoje uloge, a samim tim i film.

Od mene 8.5/10 i velika preporuka! smileyNO1


http://www.imdb.com/title/tt1379222/ - The double hour (La doppia ora) 2009





Zanimljiv, ugodno me je iznenadio. Neka bude 7/10.

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6402 : 08.12.2012. 01:11:09 »
Eto i mene je prijatno iznenadio Ted (2012)



Ludi međed i predobra Mila Kunis  srcesmajli srcesmajli srcesmajli

8/10

Offline Rea

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 104
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6403 : 08.12.2012. 14:42:50 »
The Squid and the Whale (2005)



Sjajna drama, odlična priča, volim dramice o disfunkcionalnim porodicama,
odmah sam se sjetila sjajnog filma Carnage, jednostavan filmić a dobar.
Laura Linney mi je ubjedljivo ovdje bila najbolja,
pored mlađeg sina (ne znam mu ime  :-\ ),
Eisenberga ne gotivim ali mi je i on bio OK, Daniels genijalan kao i uvijek.

8/10

Beasts of the Southern Wild (2012)



Po meni, jedan od najboljih ovogodišnjih filmova.
Emotivan, osvježavajući filmić, sat i 30 minuta mi je prošlo u
trenu, mala Hushpuppy mi je bila fenomenalna  clapp

Hvala Kampfaru na titlu  drinks

9,5/10


Rust and Bone (2012)



Prvo, hvala noemi za odličan titl  smileyNO1
Drugo, film mi je sjeo savršeno.
Marion Cotillard mi je divna kao i uvijek, 
Matthias Schoenaerts me je oduševio, kao i u Rundskopu,
još jednom njegovom odličnom flmu.
Za Rust and Bone imam samo riječi hvale  smileyNO1 Preporuka.

9/10

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6404 : 08.12.2012. 16:42:53 »
American Beauty




Bas odlican film, remek djelo. Spejsi na vrhuncu. Obozavam ovakve filmove, jos kad su depresivni, top! ;D



10/10
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline tejma

  • All day, every day...
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1587
  • Spol: Muški
  • Rukavica je bačena...
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6405 : 08.12.2012. 23:25:30 »
Premium Rush



Zanimljiv filmic za jedno dosadno popodne. Puno jurnjave biciklima kroz Njujork, prica tu i tamo, JGL solidan. Uglavnom moze da se pogleda.
Preporuka za sto bolji kvalitet slike

6.5/10




U nekim trenucima malo naporan i sa par rupa, ali sve u svemu solidan film...

ocjena 6/10

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6406 : 09.12.2012. 12:27:16 »


Odlican postapokalipticni film.Dosta usporen film sa vrlo malo glumaca ali ni u jednom trenutku nije dosadan niti naporan.Uzivao sam 2 sata.ocjena 8/10

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6407 : 09.12.2012. 23:03:27 »
                                                                 

The Guard (2011)

Dobar je. Lepo smo se zabavili gledajući ovaj film.  Ako hoćete pričati engleski, onda idite u Englesku, ovo je Irska.



Paradiset aka Paradise (2003)

Švedski film. Opet pljuvačina po Srbima. Opet smo najgori od sve dece.



Tai Chi 0 aka Tai Chi Zero (2012)

Sprdačina na dobre stare i proverene kung fu filmove.



Green Lantern (2011)

Dobar mi je. Volim takve filmove i nikad mi ne može biti loš.
iShare, noProfit


Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6408 : 09.12.2012. 23:33:17 »
                                                                 

The Guard (2011)

Dobar je. Lepo smo se zabavili gledajući ovaj film.  Ako hoćete pričati engleski, onda idite u Englesku, ovo je Irska.



Ovaj mi je već na hardu samo čeka da bude odgledan.

Offline tejma

  • All day, every day...
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1587
  • Spol: Muški
  • Rukavica je bačena...
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6409 : 10.12.2012. 13:38:58 »


Bornovo nasleđe. Strašno. :-X Ne znam šta im je trebalo da snime ovo. thumb-down Ni glumačka postava i odlična gluma Vajsove nisu popravili utisak; ovo skoro da nema dodirnih tačaka s prva tri filma. Spora radnja, neubedljiva, predvidljiva. Nije ni čudo što je Dejmon odbio ulogu u ovom ostvarenju, a reditelj prva tri filma, Gringras, da režira ovaj promašaj. Na mišiće 4,5/10. A sve mi se čini da će ovde biti još nastavaka. Još kad pomislim da sam hteo dati novac i gledati ovo u bioskopu… Slobodno zaobiđite u širokom luku.

P. S. Ako i bude još nastavaka, sigurno ih neću gledati. Za mene se Bornova trilogija završava Ultimatumom.


Odgledah ga. Kao akcija je odličan, i verovatno za one koji nisu gledali prethodne delove Borna super film. Ali mi koji smo odgledali sve prethodne delove i po nekoliko puta ovo je težak promapaj. Nikake veze sa prethodnim delovima, potpuno drugačija atmosfera, sve površno odrađeno, sve je u nagoveštaju a nije ni površina zagrebana. Jedino što ga povezuje sa prethodnim delovima je pesma na kraju filma.
Dakle, kao akcioni film 7/10; kao nastavak Borna 2/10

Pogledao ga i ja jučer, ovo nema veze sa Bourneom, jako loše...

ocjena 4/10

ovaj film će jednog dana završiti ovdje http://www.prijevodi-online.org/smf/index.php/topic,11512.0.html

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6410 : 12.12.2012. 11:20:56 »
Paradiset aka Paradise (2003)

Švedski film. Opet pljuvačina po Srbima. Opet smo najgori od sve dece.

Film sam gledao i šit je malo veći u ali u kinematografskom smislu.

Ovako ništa nisu pogriješili, nije tajna da je prva asocijacija ne samo na Srbe već na cijeli Balkan za Švede pljačka, otmice, ubistva, droga, kriminal, rat..Znam to jer sam svaki dan među tim ljudima.

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6411 : 12.12.2012. 12:04:50 »
A oni svi pošteni.. Iz ruke bi uzeli.. Balkan i Srbi, kod ovih imaš samo Srbe na Balkanu (da prcam onog ko ih uči geografiji i poznavanju društva), i tu smo baba roge. Biće kako je dr Nele imao viziju, izbiće neredi u Švedskoj, problemi sa pingvinima, eto njih na Balkan da rade na crno kod "košpicara" u poslastičarnici, pekari..
iShare, noProfit


Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6412 : 12.12.2012. 13:15:39 »


Red Lights nikako mi nije sjeo.Jednostavno ne volim te paranormalne gluposti i izmisljotine.De Niro bi se trebao prestati baviti glumom,cisto formalno je ovo odglumio.ocjena 2/10
Gran Torino je sasvim druga prica.Odavno ga vec spremljenom imam ali eto sinoc sam odlucio da ga pregledam i zaista me film pozitivno iznenadio.Sve mi je u filmu super odrađeno,sama atmosfera filma,gluma,radnja,likovi,kraj pogotovo ma sve je na svom mjestu,da ne duzim ocjena 10/10.

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6413 : 12.12.2012. 22:02:48 »
A oni svi pošteni.. Iz ruke bi uzeli.. Balkan i Srbi, kod ovih imaš samo Srbe na Balkanu (da prcam onog ko ih uči geografiji i poznavanju društva), i tu smo baba roge. Biće kako je dr Nele imao viziju, izbiće neredi u Švedskoj, problemi sa pingvinima, eto njih na Balkan da rade na crno kod "košpicara" u poslastičarnici, pekari..

U Švedskoj zbog "jednakosti" ne objavljuju ovih godina etničku pripadnost, ali 90tih, kad pogledaš statistike tačno se znalo pripadnici kojeg naroda su izvršili najviše ubistava (tipa u 96% slučajeva to bi bili Jugosi).

A Šveđani..nisu ti oni za kriminal. Nadam se da ćeš shvatiti šta figurativno želim reći, ali njima ti je vrhunac mladalačkog ludovanja kad pozvone komšiji na vrata i pobjegnu, par prijava zato što su mortus pijani zaspali na putu jer oni imaju popriličnu svijest pa ne sjedaju u auto i još par prijava zbog pogrešnog parkiranja.

Nemam ja šta ikoga da pravdam, sve se može vidjeti na statistikama :) Ne stavljaj skandinavske narode u isti koš sa ostalima. Druga filozofija, drugo sve.

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6414 : 12.12.2012. 23:35:11 »
Cloud Atlas
http://www.imdb.com/title/tt1371111/

dugo sam ga čekao, napokon dočekao. zato će post biti malo duži. odma ću reći, kom se nije svidio trejler, vjerojatno neće ni film. trejler dosta odaje radnju/radnje.
film nije remek-djelo, nije holivudski spektal i najvjerojatnije će biti upamćen kao jedan od najvećih promašaja (u financijskom smislu - sami su krivi jer ga nisu dovoljno izreklamirali, no takva je sudba nezavisnih filmova). ali usprkos tome, ovo je meni film godine, bez premca!
ajmo redom:
1. gluma - nema slabe karike. svi su perfektno odglumili svoje uloge, jedino je možda izvisila Halle Berry koja nema neku zapaženiju ulogu. Tom Hanks, genijalan. Hugo Weaving, glumac koji ne može pogriješiti. Jim Sturgess i Ben Whishaw, mlade nade, fantastični. Jim Broadbent; e za njega sam čuo prvi put prije nekih 5-6 godina (Hot Fuzz) i stari mi je postao jedan od najdražih glumaca. Hugh Grant, iako sporedne, ovo su mi njegove najbolje uloge.  clapp Nešto sasma drukčije od onih njegovih rom-komedija.
I, da. U svakoj od 6 priča pojavljuju se gotovo svi glavni glumci, njih 6-7, makar u epizodnoj ulozi. muški glume ženske i obratno, mijenjaju rasu i boju kože... nemoguće je sve ih pohvatati, kamoli prepoznati. u jednu ruku to je i mana jer odvlači od glavne radnje. bilo mi je jako čudno iskustvo u jednom filmu gledati iste glumce u raznim ulogama. hrabar potez redatelja.
2. priča - glavna misao vodilja, poruka, je jasna. važno je ono kako se ona provlači kroz ovih šest priča, kroz sve likove koje upoznajemo. ne vidim problem u tome što su priče totalno rascjepkane i u nekim trenucima brzo prelaze s jedne na drugu. bilo tko s pola mozga može ih pratiti i shvatit će njihovu radnju. same po sebi, one nisu komplicirane niti su nešto što još nismo vidjeli. ali stvar je u tome da su redatelji/pisac knjige uspjeli spojiti nekoliko žanrova (komedija, znanstvena fantastika, drama, triler...), a da to izgleda smisleno kad se spoji u jednu cjelinu.
3. scenarij - nemam nikakvih zamjerki, pretpostavljam da su se držali knjige koliko su mogli.
4. emocije - film je nabijen emocijama i izazvat će ih. baš sam se začudio kako su me trnci prolazili tijekom nekih scena koje me inače ne bi uopće dirnule (čitaj: one na koje ženske plaču  ;D), a bilo ih je ohoho.
5. scenografija i efekti odlični, kao i šminka/maske (doduše ima par neuspješnih maski)
6. opći dojam - tri sata i piš-pauza brzo su prošli, ni u jednom trenu mi nije bio dosadan, a, fala bogu, pričaju ko navijeni.
7. glazba - nenametljiva, ugodna, lijepo služi pričanju priče, pogotovo kad krene naslovna tema.
78. mane - bit ću realan, nekima će zaista biti dosadan i spor, nepovezan... ali ko vam kriv, ne morate gledati :P

ali znate šta mi je najbolje od svega? što imam dojam, tj. znam da nisam cijeli film shvatio. puno je tu sitnica, detalja iz tih 6 priča koje su mi promakle, a važne su za sagledavanje šire slike. ovo je baš jedan od onih filmova koji zahtijeva da ga se odgleda više puta jer svaki put možete naučit nešta novo. vjerojatno ću ga ponovno ići gledati, a samo sam LOjTRu gledao dvaput u kinu.
pišem ovo skoro jednu uru, baš me se dojmio film. puno sam očekivao od njega, nije me uopće razočarao kako to inače bivstvuje.

i moram pohvalit prevoditelja koji ga je odlično preveo  clapp film obiluje svakojakim tekstom, budući da se radi o nekoliko žanrova i različitim vremenskim razdobljima.

ocjena? ne mogu je dati na osnovu jednoga gledanja, ali gore sam reko da mi je ovo film godine (malo više godina, zapravo), a to je dovoljno

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6415 : 13.12.2012. 01:02:06 »


Dno dna.Bem ti ko me natjera da skinem i pregledam ovu glupost od filma ako se ovo moze uopste zvati filmom.
ocjena 1/10

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6416 : 13.12.2012. 21:34:06 »


"Pahuljice,javi se ovdje Kucna Vrata" wtf ne razumijem sta sam ja to Bogu zgrijesio pa koji god film skinem sve gore od goreg.Mislio sam da poslije onog sinocnjeg ne moze gore ali sam se pravo prevario.Ovo je stvarno dno dna tako da ce dugo proci dok ponovo ne skinem neki akcijski film,od sad samo trileri i drame.

ocjena 1/10

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6417 : 14.12.2012. 17:49:30 »


Svartur á leik aka Black's Game (2012)

Dobar, dobar.. Volim ovakve filmove i još kad dolaze iz tako divne zemlje, još bolje.

                                                                                                                               

Lawless (2012)                                                                                                                                                       Shark Night 3D (2011)

Još jedan dobar. Treba ga pogledati. Preporuka.                                                                                                    Na Cinemaxu posle ponoći tako naletim na ove "B" produkcije. Lepo se zabavim
                                                                                                                                                                    gledajući. I sinoć sam gledao jednu "trešinu" od filma, Sand Sharks (2012)
iShare, noProfit


Offline Powerslave

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 367
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6418 : 14.12.2012. 21:41:37 »
The Hobbit: An Unexpected Journey

Bicu kratak :) Film je savrsen(sto se mene tice,bolje od ovoga nije moglo)! 10/10

Offline athena

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 293
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6419 : 14.12.2012. 23:49:46 »
http://www.imdb.com/title/tt0903624/ - The Hobbit: An Unexpected Journey (2012)

Upravo sam se vratila iz kina i moja ocjena je 9/10.
Film je u potpunosti zadovoljio moja očekivanja, zadovoljna sam i pričom i glumom i efektima. Muzika je sjajna!
Inače nisam ljubitelj fantazije, ali zaista sam uživala i od mene tople preporuke! smileyNO1

Tags: