Autor Tema: Poslednji film koji ste gledali.....?  (Posjeta: 1380212 )

0 članova i 6 gostiju pregledava ovu temu.

Offline tejma

  • All day, every day...
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1587
  • Spol: Muški
  • Rukavica je bačena...
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6240 : 12.11.2012. 13:01:11 »
I ja sam to isto napisao za taj film: i odmah me napali da je to namjerno napravljeno loše ??? . Ali ovo je lošeloše. Kad praviđ dobarloš film, trebaš se još malo potruditi, ovo je jednostavno sr@nj3.

i meni je film srednja žalost :facepalm

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6241 : 12.11.2012. 16:20:10 »
I ja sam to isto napisao za taj film: i odmah me napali da je to namjerno napravljeno loše ??? . Ali ovo je lošeloše. Kad praviđ dobarloš film, trebaš se još malo potruditi, ovo je jednostavno sr@nj3.
Nitko te nije napao tako da ne glumi žrtvu sad. Pa kad film je NAMJERNO napravljen loše. Uopće nije problem ako je ovo nekome sranje od filma, ali bilo bi dobro da svi ovi koji su gledali i kojima je sranje, da su se svi uputili prije zašto je tako napravljen. Pogledaj malo intervjuje s redateljem, glumcima, scenaristima i vidjet ćeš što su mislili pod tim. Koliko sam puta vidio po netu komentare da je film sranje i samo to. Odmah sam skužio da ti likovi uopće nisu skužili film. Da su skužili, dali bi ovakav komentar "ok, kužim kritiku na horor žanr, ali ovo je meni loše", ali niti jedan komentar takav nisam vidio. Samo "sranje" i odmah shvatiš da nitko od njih nije skužio film i da su gledali retardirane postupke likova, gledali su kako zombiji izgledaju i tako dalje. A u tome uopće nije stvar.

Već sam na prijašnjim stranicama objašnjavao što pojedine scene znače i zašto toliko kritizira današnji horor žanr.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6242 : 12.11.2012. 18:46:14 »
Imam dovoljno visok koeficjen intulegnencje, ako ga nisam prokužio, onda nije do mene. Po tvojoj priči bi trebalo za svaki film pročitati svu moguću literaturu o njemu, pogledat sve komentare na netu, poslati par upitno-informativnih mailova redatelju filma i nakon gledanja skupit se sa društvom i razglabat o istom 6 sati.
Meni je dovoljno samo pogledati film, a za  konkretno ovaj moje mišljenje dijeli preko pola ljudi.
Mrzim lopatare i limune

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6243 : 12.11.2012. 23:07:41 »
Eto, pošto toliko svađe oko ovog filma ubacio sam skroz preko rasporeda na DL, da vidimo šta se tu toliko kritikuje/fali.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6244 : 12.11.2012. 23:25:19 »
Imam dovoljno visok koeficjen intulegnencje, ako ga nisam prokužio, onda nije do mene. Po tvojoj priči bi trebalo za svaki film pročitati svu moguću literaturu o njemu, pogledat sve komentare na netu, poslati par upitno-informativnih mailova redatelju filma i nakon gledanja skupit se sa društvom i razglabat o istom 6 sati.
Meni je dovoljno samo pogledati film, a za  konkretno ovaj moje mišljenje dijeli preko pola ljudi.
Nisi skužio film i to ti odmah kažem jer da jesi, ne bi tako pisao. Mislim, vjerojatno bi ti i dalje bio sranje što i nije problem već način na koji svi pišu kad im se film ne sviđa. Ne trebaš ništa čitati, ali film je očita kritika na današnji horor žanr. Pa imaš toliko scena u filmu koje ukazuju kako se rade danas horori. Uvijek po istoj šabloni. Klišej za klišejima. Budi tvrdoglav koliko god želiš, ali ČINJENICA je da je film NAMJERNO rađen tako. Da ne bi slučajno izvlačio iz konteksta. Nije problem u tome kaj ti je film loš već na koji način pišu oni kojima se nije svidio. Po tom načinu se vidi da nitko od njih nije skužio film.

Jer svi dolaze "film je sranje" i to je to.

Mislim, valjda si skužio jedan očiti klišej kada
Spoiler for Hiden:
onih dvoje otiđu u šumu i prvo se nećkaju hoće li obaviti seks tamo. Ali čim je došla ta magla, a ta magla je koja uzrokuje njihovo mišljenje. Ili scena u kolibi kada onaj najjači tip kaže da bi trebali ostati zajedno, ali onda oni kontrolori opet puštaju nekakav plin i taj tip mijenja mišljenje. Ti kontrolori su svi ljudi koji rade na horor filmovima i imaju isti šalabahter po kojemu rade. Jel si primijetio da nije bilo njih, oni bi ostali na mjestu što je u horor filmu čudo. To se ne dešava. Inače se uvijek razdvoje. Tako i onaj seks koji su htjeli imati u šumi zbog magle. Znači, oni kritiziraju sav današnji horor žanr i da ako slučajno nešto promjene, to bi za njih bio smak svijeta, što se i dogodi na kraju filma.

Ima još mali milijun takvih scena. Nije to nikakvo traženje dlake u jajetu, samo su nam prezentirali što misle o današnjem horor žanru. Zato je film toliko namjerno glup. I opet da ne izvlačiš iz konteksta moje riječi kao neki ovdje, stvarno nemam problem ako ti je film loš jer su to sve ukusi, ali mi je jednostavno zanimljivo kako je uvijek ista reakcija od onih kojima je film loš.

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6245 : 12.11.2012. 23:54:24 »
Niste vi normalni niti jedan  thumb-down



Wrath of the Titans (2012) ocjena 8/10

Prvo i osnovno pravilo vezano za ovo film glasi :Jedino ga gledati u HD-u,pojacati do daske zvuk i prepustit se fantaziji i radnji ovog filma.Meni licno nenormalno dobro je legao film,90 minuta je proletilo da nisam osjetio.Efekti strasni,jedni od boljih koje sam gledao,super radnja,prica,gluma.Ma sve super,bolji mi je dosta od prvog dijela.

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6246 : 13.11.2012. 00:03:39 »
Objasni svoj stav niste normalni?  :)

Strašna stvar, limun i ja raspravljamo o filmu. Pazi, rekao sam mu da nije skužio film  ti_si_Bog pa nije mala beba da se uvrijedi na to. Gdje ti tu vidiš svađu? Po čemu zaključuješ da nismo normalni. Nekakve konkretne argumente. Ili bih se ja trebao uvrijediti što je rekako kako misli da šaljem e-mailove ili da razgovaram o filmu 6 sati za stolom  rofl rofl pa nismo tajno društvo, jel. Khm...

Limun mi je jedan od dražih forumaša. Ali mu kažem da nije skužio film. I kaj onda, big fucking deal. Dakle, po čemu nismo normalni? Ja volim biti nenormalan, ali od tebe me baš zanima mišljenje jer nikad ga ne daješ. Jaooo, sorry, jesam tebe sad uvrijedio  rofl rofl smileyNO1

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6247 : 13.11.2012. 00:06:57 »
Ajmo malo...  ;)

Slažem se s Mulderom, film je parodija na horore, e sad što to nije režirao Mel Brooks, to je već drugi problem...  :)

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6248 : 13.11.2012. 00:10:03 »
Mel Brooks  smileyNO1

Baš sam nedavno nakon dužeg perioda pogledao Young Frankenstein  rofl rofl http://www.imdb.com/title/tt0072431/

Takvu priču je samo on mogao smisliti iako je i Wilder imao prste u tome. Ili Blazing Saddles  ;D

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6249 : 13.11.2012. 00:17:54 »
A tu je i Smiješna strana povijesti... Obavezno štivo.  smileyNO1

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6250 : 13.11.2012. 00:27:07 »
Jel gledao ko ovo?

http://www.imdb.com/title/tt0060959/

Ako jeste, bilo bi fino kad bi dali komentar.

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6251 : 13.11.2012. 00:36:47 »
Total Recall 2012







Gledao i original sa Arnijem pre više godina, taj mi je bio odličan a ovaj nimalo ne zaostaje, moderniji CGI, ostalo manje-više isto. Kejt je pogotovo ulepšala film kad god se pojavila  srcesmajli  I da, riba sa tri sise mi mnogo bolja u originalu  ;D



Offline Mister No

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 232
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6252 : 13.11.2012. 09:03:52 »
Harsh Times (2005) http://www.imdb.com/title/tt0433387/




Dosta dobar film. 7/10

Offline biljabane

  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1196
  • Spol: Ženski
  • U limbu
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6253 : 13.11.2012. 13:26:48 »
The Lives of Others (2006) http://www.imdb.com/title/tt0405094/



Odličan film, ne znam zašto sam toliko čekala da ga odgledam. Od mene 9/10
I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not. Kurt Cobain



Offline Mister No

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 232
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6254 : 13.11.2012. 16:03:22 »
In the Valley of Elah (2007) http://www.imdb.com/title/tt0478134/



Dobar film za ovo kisno vreme. 7.5/10

Offline Rea

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 104
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6255 : 13.11.2012. 16:22:20 »

Nisi skužio film i to ti odmah kažem jer da jesi, ne bi tako pisao. Mislim, vjerojatno bi ti i dalje bio sranje što i nije problem već način na koji svi pišu kad im se film ne sviđa. Ne trebaš ništa čitati, ali film je očita kritika na današnji horor žanr. Pa imaš toliko scena u filmu koje ukazuju kako se rade danas horori. Uvijek po istoj šabloni. Klišej za klišejima. Budi tvrdoglav koliko god želiš, ali ČINJENICA je da je film NAMJERNO rađen tako. Da ne bi slučajno izvlačio iz konteksta. Nije problem u tome kaj ti je film loš već na koji način pišu oni kojima se nije svidio. Po tom načinu se vidi da nitko od njih nije skužio film.

Jer svi dolaze "film je sranje" i to je to.

Mislim, valjda si skužio jedan očiti klišej kada
Spoiler for Hiden:
onih dvoje otiđu u šumu i prvo se nećkaju hoće li obaviti seks tamo. Ali čim je došla ta magla, a ta magla je koja uzrokuje njihovo mišljenje. Ili scena u kolibi kada onaj najjači tip kaže da bi trebali ostati zajedno, ali onda oni kontrolori opet puštaju nekakav plin i taj tip mijenja mišljenje. Ti kontrolori su svi ljudi koji rade na horor filmovima i imaju isti šalabahter po kojemu rade. Jel si primijetio da nije bilo njih, oni bi ostali na mjestu što je u horor filmu čudo. To se ne dešava. Inače se uvijek razdvoje. Tako i onaj seks koji su htjeli imati u šumi zbog magle. Znači, oni kritiziraju sav današnji horor žanr i da ako slučajno nešto promjene, to bi za njih bio smak svijeta, što se i dogodi na kraju filma.

Ima još mali milijun takvih scena. Nije to nikakvo traženje dlake u jajetu, samo su nam prezentirali što misle o današnjem horor žanru. Zato je film toliko namjerno glup. I opet da ne izvlačiš iz konteksta moje riječi kao neki ovdje, stvarno nemam problem ako ti je film loš jer su to sve ukusi, ali mi je jednostavno zanimljivo kako je uvijek ista reakcija od onih kojima je film loš.


Kada sam pisala za The Cabin in the Woods na titlovima, dobila sam 4 negativna komentara, jer sam napisala da mi se film kao parodija svidio i kada sa mu dala ocjenu 8, a inače sam škrta na ocjenama kada su u pitanju novi filmovi. Doduše, dva negativna komentara javno a dva putem privatne poruke ; "Šta, bre, ti nisi normalna, ovo tebi dobar film, razočarala si me,", itd. Da izvinete, boli me ona stvar što neko pljuje po mom ukusu. O ukusima se raspravlja ali ko nije skontao film neka se ne javlja. Na svakom živom portalu sa recenzijama naići ćete da jednu te istu rečenicu, a ta je ; da je ovaj film parodija na filmove horor žanra. Filmove gledam radi sebe, ovo je samo moja dobra volja da izdvojim malo vremena i da napišem koju riječ o onome što pogledam.

Btw Mulderu, izvini što se sad javljam, nisam ulazila na forum.

The Sting  i Butch Cassidy and the Sundance Kid su mi odavno na watchlisti  ;D Odmah su mi te filmove preporučili na titlovima,kao i The Hustler i Cat on a Hot Tin Roof  ali hvala i tebi ovdje na preporukama smileyNO1 The Verdict sam upravo stavila na skidanje  drinks
« Zadnja izmjena: 13.11.2012. 16:34:34 Rea »

Offline petko

  • Shpadoinkle!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5319
  • Spol: Muški
  • Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti.
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6256 : 13.11.2012. 16:41:33 »
Znači, zbog komentara o filmu sad pada i prozivanje preko privatnih poruka?
Šta je sledeće? Sačekuša u mraku?  :facepalm

Sjajan film Cabin in the Woods, btw ;D




I refuse to prove that I exist, says God…
…for proof denies faith, and without faith I am nothing.
Douglas Adams
       

Offline Rea

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 104
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6257 : 13.11.2012. 16:45:47 »
Znači, zbog komentara o filmu sad pada i prozivanje preko privatnih poruka?
Šta je sledeće? Sačekuša u mraku?  :facepalm

Sjajan film Cabin in the Woods, btw ;D

Da, kolega, žalosno. Ali to su neki nepoznati članovi, usputni prolaznici koji su se registrovali na forum samo da bi mi poslali pm  ;D
Inače volim se sa kolegama konsultovati sa filmovima preko privatnih poruka, i rado odgledam svaku preporuku  :pametnjakovic

Offline tejma

  • All day, every day...
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1587
  • Spol: Muški
  • Rukavica je bačena...
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6258 : 13.11.2012. 16:47:29 »
Znači, zbog komentara o filmu sad pada i prozivanje preko privatnih poruka?
Šta je sledeće? Sačekuša u mraku?  :facepalm

Sjajan film Cabin in the Woods, btw ;D

 ;D

Molio bi da se i moji komentari na ovaj film zanemare, imao sam temperaturu...  ;D

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6259 : 13.11.2012. 19:08:59 »
Total Recall 2012



Gledao i original sa Arnijem pre više godina, taj mi je bio odličan a ovaj nimalo ne zaostaje, moderniji CGI, ostalo manje-više isto. Kejt je pogotovo ulepšala film kad god se pojavila  srcesmajli  I da, riba sa tri sise mi mnogo bolja u originalu  ;D





Sve u svemu film mi je iznadprosječan. Collin je malo pizdunjav u licu i njegova lažna žena je malo prenabrijana da ga ubije. To su mi dvije zamjerke.

Što se tiče kolibe, razumijem i ja ironiju, jednostavno mislim da nisu dobro odradili parodiju. Tu nema ništa čudno, od prve parodije (Ima li pilota u Avionu ili Smiješna strana povijesti, neda mi se gledat koja je) do danas možda se nakupilo 15 dobrih na 100 loših.
« Zadnja izmjena: 13.11.2012. 19:14:30 LemonzOO »
Mrzim lopatare i limune

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6260 : 13.11.2012. 22:32:11 »


The Machinist ocjena 9/10

Vise nego dobar i zanimljiv film.Za glumu Christiana Balea ne postoji ocjena kojom bih se nagradio.Maestralna izvedba  :naklon:

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline Rea

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 104
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6261 : 13.11.2012. 23:03:53 »


The Machinist ocjena 9/10

Vise nego dobar i zanimljiv film.Za glumu Christiana Balea ne postoji ocjena kojom bih se nagradio.Maestralna izvedba  :naklon:

The Machinist mi je jedan od omiljenih filmova. Zaista je bolestan film. I genijalan  ;D
Još jedan dobar njegov ; American Psycho (2000)  smileyNO1

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6262 : 13.11.2012. 23:32:19 »
Psiha nisam gledao ali evo sa nestrpljenjem vec 2-3 dana gledam na naslovnoj strani yify sajta da je on sljedeci kojeg ce izbaciti pa cu da ga pogledam,knjigu sam citao,nije mi se nesto svidjela ili ja nisam bio u elementu za citanje nekog jaceg stiva bilo kako bilo Psiho ce se pogledati

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6263 : 13.11.2012. 23:58:51 »
Turam onda Mašinistu na skidanje, kad ga već hvalite toliko. smileyNO1
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline Rea

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 104
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6264 : 14.11.2012. 00:04:56 »
Turam onda Mašinistu na skidanje, kad ga već hvalite toliko. smileyNO1

Nećeš se pokajati  ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6265 : 14.11.2012. 00:14:21 »
Da, dobar film. Baleova najbolja uloga, poslije http://www.imdb.com/title/tt0092965/

Offline athena

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 293
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6266 : 14.11.2012. 00:30:15 »
Da, dobar film. Baleova najbolja uloga, poslije http://www.imdb.com/title/tt0092965/
A to nije film, već filmčina! :)  Tu se već vidjelo kako će postati stvarno, stvarno dobar.
Ali mene je fasciniralo kako je predao pristupio ulozi u The Machinistu. Šta čovjek uradi... :neverovatno:

Offline Rea

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 104
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6267 : 14.11.2012. 00:52:24 »
Ted (2012)



Da ne dužim previše  ;D Jedan od najboljih filmova ove godine, sjebao je i  Prometheusa,The Avengers i The Hunger Games, ovi filmovi za Teda su mala maca  rofl Oduševila sam se. Nije desetka jer sam stvarno škrta (samo kad su u pitanju ocjene za filmove  rofl) ....

8,5/10


Naredna dva filma mi nisu trebala ali šta se može ...

The Amazing Spider-Man (2012)



Da imam 13-14 godina, ovo bi mi sigurno bila filmčina. Za mene je loš film ako već na početku znam kako će završiti. Andrew Garfield mi je toliko antipatičan dečko, toliko je antipatičan da mi je Tobey Maguire bolji Spiderman 3x.  Akcije ima svakih sat vremena, znači dva puta po 10 sekundi.Skroz nepotreban film.

4/10


The Watch (2012)



Površno, površno, površno. Sva iritantna ekipa na jednom mjestu, i ne znam koji mi je odvratniji, Stiller, Vaughn, Johan Hill  :facepalm OMG  :o Hill definitivno prednjači, od filma  Superbad su prošle 4 godine, i ruku na srce, to mu je jedini film da valja. Kroz četiri godine umjesto da sazrije kao glumac, on je sve više odvratniji, arogantniji, i vulgarniji.
Zaključak : Film nije smiješan, jakoooo predvidljiv, i ako vidite vanzemaljca ubijte ga te ga potom silujte  u_jeeeeeeeeee

0000000/10

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6268 : 14.11.2012. 01:06:20 »
FYI, nisam preterano zainteresovan za filmove.

Ali, slažem se za Teda. Super je film. Samo taj i Bad Teacher sam pogleda. Bad Techer mi se smučio, ali Ted je fenomenalan  ;D ;D ;D

Offline Rea

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 104
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6269 : 14.11.2012. 01:07:46 »
 Bad Teacher  :facepalm Koje je to zlo od filma  :facepalm

Ali Ted je razvalio  smileyNO1 ;D

Tags: