Autor Tema: Poslednji film koji ste gledali.....?  (Posjeta: 1380296 )

0 članova i 3 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Cakana

  • Ober Steinbrecher
  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 866
  • Spol: Ženski
  • Plakala sam kad je pala Sekuritatea :'(
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6090 : 10.10.2012. 16:12:30 »
From Paris with love

1+/10, ovaj plus samo zato što je toliko glup da je smešan...definitivno je zaslužio mesto na onoj temi o glupim filmovima.

Offline biljabane

  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1196
  • Spol: Ženski
  • U limbu
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6091 : 10.10.2012. 18:23:46 »


http://www.imdb.com/title/tt1068641/

Solidna drama/krimić sa odličnim izborom glumaca, ali me je, zapravo, Jennifer Lawrence zbog sjajne uloge u Winter's Bone, inspirisala
da pogledam ovaj film.
Meni je baš legao, pa ko voli drame pune emocija — preporuka.
I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not. Kurt Cobain



Offline nidzesi

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 293
  • Spol: Muški
  • In my shoes, just to see, what it's like to be me.
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6092 : 11.10.2012. 00:12:18 »


Gledao u bioskopu. Film = američka klasika. Pobi čovek pola
Spoiler for Hiden:
Turske
. :D
Sve u svemu, ako volite triler biće vam interesantno.

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6093 : 11.10.2012. 19:48:46 »
Looper
http://www.imdb.com/title/tt1276104/

išo sam ga gledat isključivo zbog sjajnih kritika. malo dosadan, malo genijalan. sveukupna atmosfera u filmu vrlo dobra (glazba, scenarij, gluma, efekti). priča nije naročito komplicirana. dajem ocjenu više zbog završetka, koji je po mom ukusu. ne vjerujem da ću ga opet gledati. 7/10

ovo mi je puno bolji film o putovanju korz vrijeme, njega preporučujem http://www.imdb.com/title/tt0480669/

Heh, a mene je završetak Loopera malo razočarao, ali sve u svemu nije loš film. A slažem se za Timecrimes, odličan je.
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline Rea

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 104
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6094 : 12.10.2012. 15:12:12 »
Ja ću samo da kopiram svoj post sa titlova  :najbolja:

Rock of Ages (2012)



Meni se dopao. Inače volim mjuzikle, pa mi je ovo baš sjelo,

iako je priča standardna i predvidljiva.

Glumačka postava solidna ali mi je Hey Man bio najbolji  ;D

Odlična muzika, odličan prevod  ;D Bravo Čudo  clapp


Moonrise Kingdom (2012)



Nikad naučiti da ne očekujem puno od filmova  ;D Skroz razočarana  :facepalm

Dosadan, suhoparan, nezanimljiv film.

6/10 samo zbog tog što glume neki od mojih najdražih glumaca - Edward Norton,Tilda Swinton, Bill Murray.

People Like Us (2012)




A od ovog ništa nisam očekivala. Sjajan film, skroz fina, lagana dramica.

Hvala kolegi demaksi na sjajnom prevodu i na preporuci  clapp

8/10

The Expendables 2 (2012)



Presmiješno  rofl Nisam uopće imala namjeru da ga pogledam, jer mi je i prvi dio bio previše, ali skontah da dugo nisam gledala neku akciju pa hajd  ;D Od "sjajne" glumačke postave (  rofl) gotivim jedino Jet Lija i Stathama (mada mi je on postao pomalo odvratan). Splačina od filma. Jeste bolji od prvog dijela ali definitivno ne gotivim ovakve filmove, mada sam se pošteno ismijala  rofl

Yipee-ki-yay  rofl

5/10

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6095 : 12.10.2012. 15:21:09 »


Nisam neki ljubitelj filmova Van Damma jer vise manje svi su na slican kalup,ovaj se ipak izdvaja jer je prvoklasno snimljen.Pregledao sam ga zbog Scotta Adkinsona koji mi je jedan od drazih glumaca.Uglavnom film ima vrlo zanimljivu radnju jer su njih dvojica kao najbolje profesionalne ubice igrom slucaju dobiju zadatak da ubiju jednog vrlo zajebanog lika,sa jedne strane strane krvna osveta sa druge cist profesionalizam,sve u svemu odlican akcioni film  :majstore

ocjena 9/10

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6096 : 12.10.2012. 15:39:50 »
Moonrise Kingdom (2012)

Nikad naučiti da ne očekujem puno od filmova  ;D Skroz razočarana  :facepalm

Dosadan, suhoparan, nezanimljiv film.

6/10 samo zbog tog što glume neki od mojih najdražih glumaca - Edward Norton,Tilda Swinton, Bill Murray.

Da, čak ga ni dobra glumačka ekipa nije mogla da izvadi. Totalni ćorak od filma, od Andersona su mi se jedino svideli Rushmore i Mr. Fox
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6097 : 12.10.2012. 22:08:24 »
Surrogates (2009)

Zanimljiv film, pre svega zbog ideje. Malo su mi likovi slabo obrađeni, ali bez obzira na to, priča mi je bila poprilično interesantna.
Definitivno vredi pogledati.

Ocena: 7/10
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline tejma

  • All day, every day...
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1587
  • Spol: Muški
  • Rukavica je bačena...
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6098 : 13.10.2012. 10:06:23 »
Abraham Lincoln: Vampire Hunter



http://www.imdb.com/title/tt1611224/

jedva pogledao film do kraja, toliko dosadno i loše za ne povjerovat... :facepalm

ocjena 2/10 zbog par dobrih scena borbi

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6099 : 13.10.2012. 10:26:37 »
Meni je sam naslov tog filma rekao sasvim dovoljno da nikad ni ne pomislim da ga pogledam. ;D
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6100 : 13.10.2012. 12:59:47 »
Ma film je zajebancija samo takva. Samo neuspjela zajebancija  ;D

Offline Cakana

  • Ober Steinbrecher
  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 866
  • Spol: Ženski
  • Plakala sam kad je pala Sekuritatea :'(
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6101 : 13.10.2012. 21:00:56 »
The adjustment bureau
Malo presladunjav za moj ukus, ali mi se ideja
Spoiler for Hiden:
slobodna volja ili sudbina
baš dopala...6/10

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6102 : 13.10.2012. 21:33:34 »


Ratatouille (2007)  7/10

Svidio mi se crtić. Malo je predug, no priča je jako lijepa. Nema baš pretjerano humora, par scena je bilo smiješno... Jedino što me iritiralo u ovom crtiću je glas Pattona Oswalta za onog glavnog miša. To mi je totalni promašaj. Uopće nije odgovarao glasu maloga miša. Bila bi veća ocjena, da nisu fulali s tim glasom.

Offline Rea

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 104
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6103 : 13.10.2012. 23:23:45 »


Ratatouille (2007)  7/10



Ovo mi je pored WALL·E najdraži animirani film ikad  ti_si_Bog

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6104 : 13.10.2012. 23:50:51 »

Ovo mi je pored WALL·E najdraži animirani film ikad  ti_si_Bog

 smileyNO1

Jesi gledala Toy Story i Up?

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6105 : 14.10.2012. 00:02:14 »
Upravo pregledao The Hunger Games i film mi se pravo svidio.Nesto novo,neobicno sa dosta rupa ali sve u svemu film mi je dosta dobar,mnogo vise nego sto sam ocekivao jer vidim da su misljenja oko njega podijenjena pa sam bio malo skeptican ali ipak na kraju sam uzivao cijela 2 i po sata.

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6106 : 14.10.2012. 00:07:36 »


Collateral (2004)  8/10

Odličan film! Super radnja i gluma. Cruise rastura u ovom filmu.  8)  :jak: A Foxx je uistinu sjajno odglumio.  smileyNO1 Zabavan i napet film od početka pa do samog kraja.  Jedan od boljih trilera koje sam pogledao. kokicekola

Offline Rea

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 104
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6107 : 14.10.2012. 01:17:06 »

Ovo mi je pored WALL·E najdraži animirani film ikad  ti_si_Bog

 smileyNO1

Jesi gledala Toy Story i Up?

Naravno, i oni su mi odlični ali ne kao ova dva gore  :majstore

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6108 : 14.10.2012. 16:26:46 »
The Expendables 2



 ;D Kao akcija zasluzuje visoku ocenu, jer ima sve sto su imali stari akcioni filmovi. Jer pored jurnjave, sibanja i ispaljivanja stotina metkova tu su i svi glumci koji su glumili u takvim filmovima  ;D Zaista je nekako lepo videti sve ove njuske zajedno, iako film kao film nema nikakvu vrednost. Naravno, u filmu postoji i dosta motherfucker fraza, kao sto su recimo Svarcijeva
Spoiler for Hiden:
I 'll be back, ili kad pita ko je sledeci - Rambo?  ;D
ili Statamova
Spoiler for Hiden:
I now pronounce you, man and knife 
. Inace face su im  rofl Svi se zategli kao da imaju 25 godina. Kad god se Lundgren pojavio, svaki put sam se smejao  ;D

Ne ocekujte previse, samo mnogo nerealne akcije, komadanja i da ne zaboravim, Cak Norisa  rofl


6/10

Offline mmmnnn

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 731
  • Spol: Muški
  • Playlife
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6109 : 14.10.2012. 18:11:44 »
The Expendables 2



 ;D Kao akcija zasluzuje visoku ocenu, jer ima sve sto su imali stari akcioni filmovi. Jer pored jurnjave, sibanja i ispaljivanja stotina metkova tu su i svi glumci koji su glumili u takvim filmovima  ;D Zaista je nekako lepo videti sve ove njuske zajedno, iako film kao film nema nikakvu vrednost. Naravno, u filmu postoji i dosta motherfucker fraza, kao sto su recimo Svarcijeva
Spoiler for Hiden:
I 'll be back, ili kad pita ko je sledeci - Rambo?  ;D
ili Statamova
Spoiler for Hiden:
I now pronounce you, man and knife 
. Inace face su im  rofl Svi se zategli kao da imaju 25 godina. Kad god se Lundgren pojavio, svaki put sam se smejao  ;D

Ne ocekujte previse, samo mnogo nerealne akcije, komadanja i da ne zaboravim, Cak Norisa  rofl


6/10

Potpisujem!

Vrijednost samog filma nije baš velika ali zanimljivo je vidjeti sve te junake na jednom mjestu,
mada su dijalozi i radnja filma jako loši.
Ja sam gledanje ovog filma shvatio kao neku vrstu oproštajne od ovakvih filmova  ;D

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6110 : 14.10.2012. 20:25:44 »
Ovi filmovi su zaista posebni i ocigledno nagovjestaju kraj jedne ere a pocetak neceg sasvim drugog jer poslije ovih glumaca cisto sumljam da ce filmska industrija izbaciti ovako upecatljive glumce...meni licno filmovi su predobri,puni akcije,adrenalina i zanimljivo je ovakve glumce vidjeti na jednom mjestu tako da film kao film mora biti dobar kad u njemu svi glume vrhunski akcioni junaci,nadam se samo da ce jos ubaciti Stivena Segala,Toma Kruza,Nikolasa Cagea,Roberta de Nira a kao glavnog negativca i bossa jednog jedinog Al Pacina

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6111 : 14.10.2012. 22:31:39 »
Ovi filmovi su zaista posebni i ocigledno nagovjestaju kraj jedne ere a pocetak neceg sasvim drugog jer poslije ovih glumaca cisto sumljam da ce filmska industrija izbaciti ovako upecatljive glumce...meni licno filmovi su predobri,puni akcije,adrenalina i zanimljivo je ovakve glumce vidjeti na jednom mjestu tako da film kao film mora biti dobar kad u njemu svi glume vrhunski akcioni junaci,nadam se samo da ce jos ubaciti Stivena Segala,Toma Kruza,Nikolasa Cagea,Roberta de Nira a kao glavnog negativca i bossa jednog jedinog Al Pacina
Ta tri glumca nemaju kaj raditi u takvim akcijskim filmovima. Nikad nisu ni bili akcijski velikani. Pa i Cage ne bi trebao biti. Jedino Seagal, ali dobro mu je rekao Van Damme. Treba smršaviti  ;D a i u svađi su njih dvoje još od 90-ih. A Cruise nikad nije bio akcisjki glumac. Da, glumio je u nekim akcijskim filmovima, ali ti filmovi nikada neće imati status poput loših i odličnih Stalloenovih i Švarcievih filmova. De Niro više ne zna glumiti. Samo snima i to većina sranja i nikad nije imao status akcijske zvijezde. Pacino ista stvar. Ali da, Pacino i De Niro su naravno bolji glumci od svih njih. Pa i Cruise cijenim ponajviše što rijetko uzima kaskadere za svoje scene.

Al da su živi McQueen, Marvin, Bronson i Newman, oni bi sigurno glumili iako bi bilo dosta stari  ;D ali kao neki savjetnici. Da se takav film snimao u 60-ima ili 70-ima, upravo bi oni bili unutra. No, bilo je takvih filmova gdje su Marvin i Bronson zajedno glumili  8)

@Maddox

Nisu još oni gotovi  ;D http://www.imdb.com/title/tt1549920/ - http://www.imdb.com/title/tt1211956/ (Sly i Arnie zajedno) - http://www.imdb.com/title/tt1308729/  clapp
« Zadnja izmjena: 14.10.2012. 22:33:18 Mulder »

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6112 : 14.10.2012. 23:32:39 »


Due Date

Solidna komedija sa par dobrih fora,na momente dosadno ali sve u svemu dobar film.Uglavnom radi se o dvojcu koji se na nesretan nacin upoznaju,jednog put u L.A vodi jer mora stici na vrijeme porođaja svoje zene dok drugi zeli da se okusa kao glumac.Ozenjeni lik podosta nezgodan i sarkastican dok drugi njezan i pomalo zaostao covjek sa odvaljenim psom.

ocjena 7/10
« Zadnja izmjena: 14.10.2012. 23:40:34 aux »

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline vukmar

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6113 : 14.10.2012. 23:37:28 »
Da se nadovezem na expendablese - mozda pre Met Dejmon ili Lijam Nison..
Obojica su igrali u najboljim akcionim filmovima u skorasnje vreme (Born trilogija i Taken)..


Chained (2012) 7,5/10
Skroz dobar hororcic.. D'Onofrio odlicno
odglumeo... jedino mi se ne svidja kraj...
Spoiler for Hiden:
bila bi fora da je nastavio da ubija s njim

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6114 : 14.10.2012. 23:45:43 »
Da se nadovezem na expendablese - mozda pre Met Dejmon ili Lijam Nison..
Obojica su igrali u najboljim akcionim filmovima u skorasnje vreme (Born trilogija i Taken)..


Chained (2012) 7,5/10
Skroz dobar hororcic.. D'Onofrio odlicno
odglumeo... jedino mi se ne svidja kraj...
Spoiler for Hiden:
bila bi fora da je nastavio da ubija s njim
Može Neeson  smileyNO1 on je tek u prošlom desetljeću postao akcijski badass. Malo kasnije, ali je dokazao da i u tim godinama se to može.

Što se tiće Chaineda. Mali mi je bio jeziv. Ona ravna faca, oči  :neverovatno:

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6115 : 15.10.2012. 02:21:08 »

Ta tri glumca nemaju kaj raditi u takvim akcijskim filmovima. Nikad nisu ni bili akcijski velikani. Pa i Cage ne bi trebao biti. Jedino Seagal, ali dobro mu je rekao Van Damme. Treba smršaviti  ;D a i u svađi su njih dvoje još od 90-ih. A Cruise nikad nije bio akcisjki glumac. Da, glumio je u nekim akcijskim filmovima, ali ti filmovi nikada neće imati status poput loših i odličnih Stalloenovih i Švarcievih filmova. De Niro više ne zna glumiti. Samo snima i to većina sranja i nikad nije imao status akcijske zvijezde. Pacino ista stvar. Ali da, Pacino i De Niro su naravno bolji glumci od svih njih. Pa i Cruise cijenim ponajviše što rijetko uzima kaskadere za svoje scene.

Al da su živi McQueen, Marvin, Bronson i Newman, oni bi sigurno glumili iako bi bilo dosta stari  ;D ali kao neki savjetnici. Da se takav film snimao u 60-ima ili 70-ima, upravo bi oni bili unutra. No, bilo je takvih filmova gdje su Marvin i Bronson zajedno glumili  8)

@Maddox

Nisu još oni gotovi  ;D http://www.imdb.com/title/tt1549920/ - http://www.imdb.com/title/tt1211956/ (Sly i Arnie zajedno) - http://www.imdb.com/title/tt1308729/  clapp

Uf to bi bilo 20 puta bolje nego Expendables... a zaboravio si da su Bronson i McQueen takodje glumili zajedno, i to u 2 kultna filma  :)

Sto se Expendablesa tice jos samo Seagal fali i bas mi je zao sto ga nema, makar u jednom delu  :-\
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6116 : 15.10.2012. 02:33:47 »
Da, veliki bijeg i sedmorica veličanstvenih po uzoru na Kurosawinih sedam samuraja. Još i James Coburn koji je glumio u ta dva filma i onaj boksački sa Bronsonom.

Najjača scena na 3:29  ;D


Offline tejma

  • All day, every day...
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1587
  • Spol: Muški
  • Rukavica je bačena...
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6117 : 15.10.2012. 18:23:23 »
Young People Fuc*ing



http://www.imdb.com/title/tt0913445/

ništa posebno, par smješnih scena...

ocjena 5/10

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6118 : 15.10.2012. 23:59:17 »


Maestralan film sa krajem koji nikad necu shvatit,cak i da ga jos koji put pregledam vjerovatno ne bih slozio sve kocke  :facepalm

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #6119 : 17.10.2012. 21:14:07 »

Ta tri glumca nemaju kaj raditi u takvim akcijskim filmovima. Nikad nisu ni bili akcijski velikani. Pa i Cage ne bi trebao biti. Jedino Seagal, ali dobro mu je rekao Van Damme. Treba smršaviti  ;D a i u svađi su njih dvoje još od 90-ih. A Cruise nikad nije bio akcisjki glumac. Da, glumio je u nekim akcijskim filmovima, ali ti filmovi nikada neće imati status poput loših i odličnih Stalloenovih i Švarcievih filmova. De Niro više ne zna glumiti. Samo snima i to većina sranja i nikad nije imao status akcijske zvijezde. Pacino ista stvar. Ali da, Pacino i De Niro su naravno bolji glumci od svih njih. Pa i Cruise cijenim ponajviše što rijetko uzima kaskadere za svoje scene.

Al da su živi McQueen, Marvin, Bronson i Newman, oni bi sigurno glumili iako bi bilo dosta stari  ;D ali kao neki savjetnici. Da se takav film snimao u 60-ima ili 70-ima, upravo bi oni bili unutra. No, bilo je takvih filmova gdje su Marvin i Bronson zajedno glumili  8)

@Maddox

Nisu još oni gotovi  ;D http://www.imdb.com/title/tt1549920/ - http://www.imdb.com/title/tt1211956/ (Sly i Arnie zajedno) - http://www.imdb.com/title/tt1308729/  clapp

Uf to bi bilo 20 puta bolje nego Expendables... a zaboravio si da su Bronson i McQueen takodje glumili zajedno, i to u 2 kultna filma  :)

Sto se Expendablesa tice jos samo Seagal fali i bas mi je zao sto ga nema, makar u jednom delu  :-\
Slažem se. Verovatno još Stiven Sigal fali, eventualno Mel Gibson.
Zamislite da ubace hologram Brus Lia ;D
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Tags: