Autor Tema: Poslednji film koji ste gledali.....?  (Posjeta: 1380477 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5910 : 06.09.2012. 21:13:05 »
Ma, Mulder je multic, to je vise ljudi na jednom acc-u. Zato i toliko odgledanih sati. On je uspio sto drugi niko nije. Da odgleda 100 sati (koliko to dodje filmova) za 1 dan  :sef:
;D

Moram se smirit malo. Još malo pa će ljudi pričati o meni ko o chuck norrisu  rofl rofl

Pravis se da ne vidis. sve ti vidis  ??? rofl
Ja sam ti malo previse razvukao faks pa sam bas imao vremena.  :( Medjutim kako sam pri kraju , a izbacuju me iz kuce , vremena ce biti sve manje. Zato koristim poslednje dane raskalasenog i bezbriznog zivota.
A posto sam imao neko teze razdoblje zivota i puno sam izlazio i cugao , u danima mamurluka sam mogao samo gledati American Pickers , Pawn Stars...
Prije toga sam gledao samo teze stvari i nesto komedija. Medjutim toliko sam se opteretio nekim glupostima da sad gledam samo lajt varijante i filmova i serija osim X-files-a. Dokumentarce sam skoro izbacio. A listu serija i filmova koje planiram pogledati je kilometarska , i jos stalno nesto dodajem tako da sam se u svim tim planovima izgubio. Malo bi mi i 3 zivota bilo da sve to odgledam. Plus sto sam po prirodi hedonista pa puno razliciti stvari volim , pa ne mogu sve stici. Nego jedino ako znas da mi odgovoris koja je svrha svega (ako si citao Autostoperski vodic .... rofl) da znam da odlozim neka gledanja za daleku buducnost? rofl rofl

Najbolje se držati plana, ali kužim ako je to teško. Ja imam jedan te isti plan gledanja godinama. Naravno, nekad ga poremetim ako idem na festivale, konvencije, koncerte ili negdje drugdje. No, plan uvijek ostaje isti. I meni se svako malo dogodi da zapisujem nešto, ali ne smije to ići preko reda  ;D

Što te točno zanima u vezi autostopera?  :)

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5911 : 06.09.2012. 21:34:07 »
Ma, Mulder je multic, to je vise ljudi na jednom acc-u. Zato i toliko odgledanih sati. On je uspio sto drugi niko nije. Da odgleda 100 sati (koliko to dodje filmova) za 1 dan  :sef:
;D

Moram se smirit malo. Još malo pa će ljudi pričati o meni ko o chuck norrisu  rofl rofl

Pravis se da ne vidis. sve ti vidis  ??? rofl
Ja sam ti malo previse razvukao faks pa sam bas imao vremena.  :( Medjutim kako sam pri kraju , a izbacuju me iz kuce , vremena ce biti sve manje. Zato koristim poslednje dane raskalasenog i bezbriznog zivota.
A posto sam imao neko teze razdoblje zivota i puno sam izlazio i cugao , u danima mamurluka sam mogao samo gledati American Pickers , Pawn Stars...
Prije toga sam gledao samo teze stvari i nesto komedija. Medjutim toliko sam se opteretio nekim glupostima da sad gledam samo lajt varijante i filmova i serija osim X-files-a. Dokumentarce sam skoro izbacio. A listu serija i filmova koje planiram pogledati je kilometarska , i jos stalno nesto dodajem tako da sam se u svim tim planovima izgubio. Malo bi mi i 3 zivota bilo da sve to odgledam. Plus sto sam po prirodi hedonista pa puno razliciti stvari volim , pa ne mogu sve stici. Nego jedino ako znas da mi odgovoris koja je svrha svega (ako si citao Autostoperski vodic .... rofl) da znam da odlozim neka gledanja za daleku buducnost? rofl rofl

Najbolje se držati plana, ali kužim ako je to teško. Ja imam jedan te isti plan gledanja godinama. Naravno, nekad ga poremetim ako idem na festivale, konvencije, koncerte ili negdje drugdje. No, plan uvijek ostaje isti. I meni se svako malo dogodi da zapisujem nešto, ali ne smije to ići preko reda  ;D

Što te točno zanima u vezi autostopera?  :)

Ma zezam te , da mi otkrijes svrhu postojanja , da znam ima li sanse da odlozim neke stvari za druge zivote  :o (malo se salimo , nemoj sta zamjeriti)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5912 : 06.09.2012. 21:45:00 »
Ma kaj bi zamjerio  smileyNO1

Meni ovo jako zabavno. Samo pozitiva  ;D

Offline tejma

  • All day, every day...
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1587
  • Spol: Muški
  • Rukavica je bačena...
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5913 : 07.09.2012. 09:52:50 »
čovječe pa ni Chuck Norris ne može pogledati toliko filmova i serija ko Mulder  :u-lala

Offline daxdavor

  • Ubojica sa šerajzlinom
  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5750
  • Spol: Muški
  • Ni med cvetjem ni pravice
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5914 : 07.09.2012. 11:43:14 »
Stigao Men In Black 3 2012 DVDRip XviD-DEPRiVED! kokicekola
ja ću ipak pričekati 1080p/720p BluRay DTS/AC3 x264 izdanje
  ;D
Stiglo i to: Men in Black 3 2012 720p BluRay x264 DTS-HDChina.

The snooty, snotty, toity, hoity, farty, arty, decaffeinated, fruit-flavored tea-bag, semi-skimmed cream of Gasforth elite.

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5915 : 07.09.2012. 12:42:39 »
Mulderu nabavi sebi psa preporucujem sibirskog haskija pa ces vidjeti kako iz dana u dan sve vise filmova na listi a sve manje gledanih  :P

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline alexis

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1207
  • -
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5916 : 07.09.2012. 13:06:28 »
ja mislim da je Mulder poseban slucaj i da njemu dan traje daleko vise od 24h... ;D

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5917 : 07.09.2012. 19:56:48 »
Njegov dan traje više nego radni dan u Kolubari.
iShare, noProfit


Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5918 : 07.09.2012. 21:08:33 »
Dobar je Mulder. Sve zna, uključujući serije, knjige i filmove. S koliko si godina počeo, Mulder?  ;D

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5919 : 07.09.2012. 21:20:15 »
Men in black 3



Nista posebno... Moze da se pogleda, ali zaista nista spektakularno ne ocekujte... 5.5/10

Offline Mister No

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 232
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5920 : 07.09.2012. 21:58:33 »
edit... a glupo mi da zezam coveka. :)

Odgledao sam Memento, odlican film. Vidim da ga pustaju veceras na cinestaru u 23h.
« Zadnja izmjena: 07.09.2012. 22:01:24 Mister No »

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5921 : 07.09.2012. 23:38:21 »
Ovi filmovi City of God i City of Men . Jesu li to nastavci i ima li ih jos? I imaju li kakve veze sa Tropa de Elite i Tropa de Elite 2 ? Nesto mi se sve pobrkalo. Davno sam gledao Tropa de Elite , pa hocu sve ponovo. Pa sad neznam sta s cim odovoga ima veze. I je li Tropa de Elite imaju 2 djela?
« Zadnja izmjena: 07.09.2012. 23:40:28 dark horse »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5922 : 08.09.2012. 00:15:12 »
City of Men ti je film nastao po jednoj odlično brazilskoj seriji. Govori o odrastanju u favelama. Znači, brazilski ghetto gdje vladaju bande i gdje se čak i policija boji ući.

City of God nije nastavak, ali isto govori o favelama i njihovim bandama. Odličan film.

A Tropa de Elite 1 i 2 su još bolji filmovi. Drugi dio mi je najbolji. Temeljeno po istinitim događajima o brazilskoj specijalnoj postrojbi koja se ne boji ući unutra  ;D znači, oni kada ti uđu, bande se njih boje jer ovi ih ne štede, ne pitaju jel si dobar ili loš. Samo rokaju po tebi. Dok u prvom je baš prava akcija, u drugom ti je film više naklonjen politici u Brazilu, a sve onaj rat koji se događa između tih spec. postrojbi i bandi dođe samo kao okvir tome.

Jaki filmovi  :)

Evo i serije http://www.imdb.com/title/tt0364801/

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5923 : 08.09.2012. 00:31:24 »
Hvala na iscrpnom odgovoru  clapp (ko ce drugi nego drug Lisac  :naklon:)

Offline Powerslave

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 367
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5924 : 08.09.2012. 03:10:54 »
Mientras duermes/Sleep Tight

http://www.imdb.com/title/tt1437358/


Predobar film!Luis Tosar  ti_si_Bog

8.5/10


Offline Wrda

  • Član
  • ***
  • Postova: 599
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5925 : 08.09.2012. 09:48:43 »
Mientras duermes/Sleep Tight

http://www.imdb.com/title/tt1437358/


Predobar film!Luis Tosar  ti_si_Bog

8.5/10

Na disku mi je već mjesecima, ali mislm da je vrijeme da ga konačno pogledam. Havala na hintu.

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5926 : 08.09.2012. 12:42:14 »


Ovaj mi se nastavak mnogo vise svidio nego prvi dio valjda dok sam sve uloge pofatao i slozio radnju i atmosferu kako treba,uglavnom film nisam gledao zato da ga pregledam nego sam pokusavao zamisliti okruzenje i sastavit ga sa nadnaravnim i mogu reci da je ovo vrhunsko djelo ali zadnja borba u onoj tvrđavi je prejako odrađena  clapp

ocjena 9/10

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5927 : 09.09.2012. 01:09:29 »


Ocekivao sam dobru akciju, kad ono pffff....

Bezveze je film, sa dosta kretenizma, a Vilisova gluma je bila kao preko kur*a da glumi, zasto ne znam. Sigurni Viver je u ovom filmu kao Terminator i jos takvih gluposti...


5/10
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5928 : 09.09.2012. 04:53:30 »
Tropa de Elite



7,5/10

1. put kad sam ga gledao , kada je izasao , bio mi je puno bolji nego sad. Sad sam uocio par nekih nedostataka. Ipak i dalje je pojam , za vecinu holivudskog smeca novijeg datuma.
« Zadnja izmjena: 09.09.2012. 04:58:33 dark horse »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5929 : 09.09.2012. 05:07:22 »
Kad budeš gledao Božji grad, pogledaj i ovaj http://www.imdb.com/title/tt0468565/ nije brazilski, ali je sličan njihovim filmovima.  :)

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5930 : 09.09.2012. 05:19:40 »
Hocu. Kad smo vec krenuli sa tim juznijim kinematografijama , meni je ovo vrhunski film Y Tu Mamá También.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5931 : 09.09.2012. 05:42:05 »
Aha, dosta dobar  :)

Jedan isto kvalitetan o teenegeru koji želi izaći iz bande http://www.imdb.com/title/tt1127715/

Znaju oni napraviti kvalitetne filmove. Od meksikanaca mi je daleko najbolji http://www.imdb.com/title/tt0042804/

Offline Miss Salt

  • Gđica Slana
  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 480
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5932 : 09.09.2012. 09:58:31 »


http://www.imdb.com/title/tt1077368/

Ništa posebno. Verovatno najlošiji Burtonov film koji sam odgledala.
6/10

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5933 : 09.09.2012. 10:15:45 »
I meni je Dark Shadows loš, ali su mi npr. Alisa u zemlji čuda i Planeta majmuna još lošiji.

Daleko je on od onog doba kada je snimao odlične filmove poput Sleepy Hollow, Edward Scissorhands, Big Fish, Batmana, Ed Wooda itd.
Trebao bi da napravi pauzu nekih par godina od pravljenja filmova, ispao je iz forme odavno.
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline Derek Trotter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 133
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5934 : 09.09.2012. 10:27:32 »
Old Boy





http://www.imdb.com/title/tt0364569/


Odličan i predobar film reditelja Chan Wook Parka i maestralna uloga Min Sik Choia.

U poslednje vreme gledam mnogo filmova južnokorejske produkcije i imam samo reči hvale za njih.Takođe gledam i južnoameričke filmove,filmove iz evropske produkcije.
Smorili su me a i ne gledaju mi se više holivudski filmovi.Sve je postalo komercijalizovano i sve na isti fazon.
"This time next year , we'll be millionaires!"

Offline coask

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 89
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5935 : 09.09.2012. 13:13:29 »


Za ovaj film sam cuo toliko pozitivnih komentara pre, i evo tek sad sam ga pogledao.

Vrhunski film zaista, jedan od onih koje cu sigurno pogledati jos koji put, sledi drugi deo...



Timberlake mi je zesce iritantan lik ali sam i pored njega resio da dam sansu.

Svidela mi se ideja filma, naravno da su ameri morali da uk**ju sa nekim preterivanjima, ali sve u svemu moze da se pogleda.

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5936 : 09.09.2012. 13:50:19 »
@derek +1

a kad smo kod 'komercijalizovanih i sve na isti fazon' filmova...  ;D

Snow White and the Huntsman
legao mi je film, uglavnom sam uživao, volim taj svijet bajki.
no uloge kraljice i snježe su mi potpuni promašaj. još mi je kristen bila solidna, a šarliza me već u trejleru iznervirala. toliko je bilo preglumljavanja s njezine strane da sam je htio zašakirati.
i ako su već snimali svoju verziju snjeguljice, šta nisu svi govorili američkim naglaskom?! neeee, išli su silovati taj britanski naglasak mjesto da su uzeli oriđiđi otočanke. glupost! 7/10

Willow

http://www.imdb.com/title/tt0096446/
ovaj mališa ima posebno mjesto u mom srcu. prvi film koji sam gledao na VHS-u kao klinjo. sigurno sam ga odgledao 30-ak puta. i opet sinoć.
osjećaj je ostao isti  :) roditelji, ako želite djecu upoznati sa žanrom fantasyja, preporučujem od srca.
subjektivna ocjena 10/10 savršeno!

Offline mmmnnn

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 731
  • Spol: Muški
  • Playlife
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5937 : 09.09.2012. 15:10:28 »
Pogledao sam srpski film KLIP



http://www.moj-film.hr/novosti/pregled/premijere-i-red-carpet/gledali-smo-klip-clip/

Mogu reći da je film usprkos određenim kritikama vrlo realan, dobro oslikava dobar dio mladeži danas.

Preporuka za gledanje!

Oprez: Nije za gledanje u društvu obitelji, pogotovo djece.

6.7/10
« Zadnja izmjena: 09.09.2012. 15:12:30 mmmnnn »

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5938 : 09.09.2012. 20:13:31 »


The Wanderers (1979)  8.5/10

Odličan film.. Ovo mi je drugi put da ga gledam i opet me oduševio... Glazba u filmu je fenomenalna, toliko daje scenama posebnu čar, ma genijalno...  clapp Moje uho je uživalo...   smileyNO1 Obožavam to razdoblje, i tu atmosferu koju su filmovi tada imali... Vjerojatno ću ga još koji put pogledat... :)

Offline DanZealand

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 136
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5939 : 09.09.2012. 22:37:37 »
Pogledao sam srpski film KLIP



http://www.moj-film.hr/novosti/pregled/premijere-i-red-carpet/gledali-smo-klip-clip/

Mogu reći da je film usprkos određenim kritikama vrlo realan, dobro oslikava dobar dio mladeži danas.

Preporuka za gledanje!                   

Oprez: Nije za gledanje u društvu obitelji, pogotovo djece.

6.7/10
               
Slazem se sa preporukom. Za domaci film sasvim solidno.
         
I require a window seat and an in-flight Happy Meal…and no pickles. GOD HELP YOU IF I FIND PICKLES!

Tags: