Autor Tema: Poslednji film koji ste gledali.....?  (Posjeta: 1380506 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Mister No

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 232
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5820 : 25.08.2012. 21:55:41 »
Changeling (2008) http://www.imdb.com/title/tt0824747/
Odlican film. Andjelina je fantasticna u ovoj ulozi. 9/10

The Cabin in the Woods (2011) http://www.imdb.com/title/tt1259521/
Bezveze mi je film,ocekivao sam manje parodije. 4/10

The Avengers (2012) http://www.imdb.com/title/tt0848228/
Meni nista posebno,nisam preterani ljubitelj superhero filmova. 6/10

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5821 : 26.08.2012. 00:26:19 »


Plaćenici 2. ;D Još jedan film gde čovek pusti mozak na otavu. Izrešetaše pet ’iljada ljudi Silvester Stanojle i družina. rofl Dajem mu celih 7/10. To su oni glupi akcioni filmovi kakve su snimali Vilis, Noris, Švarci, Statam, Lundgren, Stalone, Van Dam, Čen i ostali, ali ovde se malo sebi podsmevaju pod stare dane, pa je tu i zabavni moment. ;D Ima dosta smešnih scena, a najbolja je meni

Spoiler for Hiden:
kad Švarci odvali vrata „smarta“ otvarajući ih (parodija na Terminatora), upada unutra i ispaljuje komentar: Moja cipela je veća od ovih kola. rofl
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5822 : 26.08.2012. 01:47:32 »
Jesi li u bioskopu gledao ili neki bolji cam snimak?

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5823 : 26.08.2012. 02:30:28 »
Sinoc odgledah Mulholland Dr :) Koje ludilo od filma :D
Spoiler for Hiden:
Sve do scene u Silenciu mi je bilo manje-vise normalno,ako zanemarim likove kojima se nesto desilo a veze nemaju jedni sa drugima(ja cijelo vrijeme razmisljam kad ce se svi oni povezati i na sta ce to da lici :D ) i ako zanemarim onog stvora tamo iza kafica i onog cudnog lika koji kontrolise filmsku kucu(onoga u stolici)...mada je i ono nalazenje lesa bilo uvrnuto :D

Procitao sam ono sto si mi napisao za film cim sam ga pogledao jer nisam bio siguran ni sta sam gledao ni sta se desilo :D

Spoiler for Hiden:
Danas sam razmisljao kako da poredjam dogadjaje u filmu redom kako su se desavali. Njoj je ljubavnica rekla da ne mogu vise da nastave jer joj se svidja Adam.Ona ih vidi na setu.Na onoj veceri ona vidi sve one likove kojima je posle podijelila uloge u fantaziji.Tu ona pukne kad ono dvoje objave vezu.(tu se u fantaziji i desava nesreca-mulholland drive).Ona u kaficu dogovara ubistvo.To je valjda to...Ona kuci nalazi onaj kljuc sto joj je ubica ostavio i tu valjda totalno pukne.Onda oslmisli fantaziju.
E onda ide sve ono sto smo gledali prvih 90 i kusur minuta :D Silencio je precudan.Tokom one grmljavine i onih bljeskova ona poludi(ja sam mislio da je epilepticar jer mi nije bilo jasno sta joj bi...).Tu nalazi onu kutiju(i to mi je bilo cudno jer nisam znao odakle joj odjednom u torbi).Kutija je valjda asocijacija na ubistvo?? pa joj se zato srusila fantazija...zato je i poludjela tokom onog light-showa  :ne-zna Otvara se ona kutija,kauboj kaze da je vrijeme za budjenje i tu je budi ona komsinica.Njoj se opet prividja ljubavnica ali je sad svjesna da halucinira  :ne-zna Onda starci dolaze po nju...starci mi nikako nisu bili jasni.Dok nisam procitao tvoje tumacenje.
Ona se ubija.To je bio i najlogicniji kraj filma jer je pukla totalno :)

Finu je fantaziju zamislila :D Ja cijelo vrijeme navijao da se njih dvije povataju i odusevio me je film kad se to desilo :D E sad sta mi nije jasno u toj halucinaciji.Scena sa ubicom koji je ubio troje ljudi i to traljavo :D uzeo knjigu i otisao...i kasnije se vidio sa onom kurvom.Ok,svima je dala uloge ali mi je ta njegova bila nepovezana sa ostalima jer su ovamo svi ostali likovi povezani.cijela situacija oko filma i zivot onog Adama...Adama je dobro unistila,valjda da mu se osveti zbog ljubavnice :D U sve to je uplela i neku mafijasku operaciju koju vodi onaj cudak iz stolice...
Onaj lik sto ga je vidjela u kaficu u njenoj fantaziji ima san o onoj nakazi.To mi nikako nije jasno :D Znaci oni odu tamo da vide ima li ga i onoga odkine srce od straha??A drug ne vidi nista??I ko je ono strasilo?Njega kasnije vidimo sa onom kutijom,znaci da ima veze sa ubistvom...Jedini logicni odgovor mi je da je on ubistvo licno :nindza jer ga drugacije ne mogu objasniti.I ona zena u Silenciu sto na kraju kaze Silencio je precudna :D To je neka Lincova uvrnuta simbolika...valjda silencio posto se ona ubila i nema vise...kraj predstave.

E sad da probam da odgovorim na ova pitanja :D

Spoiler for Hiden:
1. Pay particular attention in the beginning of the film; at least two clues are revealed before the credits. Koliko se sjecam jedino su prikazali neku igranku iz filma i neke mutne kadrove valdja od nekog kreveta  :ne-zna pa tu ne nalazim nista :D
2. Notice appearances of the red lampshade. Sjecam se da je bila kad onaj "mafijas" obrce brojeve i zvoni telefon na koji se niko ne javlja a posle to vidimo u njenoj kuci.To valjda predstavlja taj njen san-fantaziju??
3. Can you hear the title of the film that Adam Kesher is auditioning actresses for? Is it mentioned again? Ja ga nisam cuo ni prvi a ni drugi put ako ga ima :D
4. An accident is a terrible event...notice the location of the accident. Ovo je lagano jer je nesreca desava na istom putu/mjestu gjde je ona dozivljela slom kad su oni dvoje objavili vezu.Tu mi je sve jasno :)
5. Who gives a key, and why? I ovo sam shvatio.Daje ga ubica nakon izvrsenog zadatka :)
6. Notice the robe, the ashtray, the coffee cup. Ne znam na sta se ovo odnosi jer je bilo dosta solja,spavacica i pepeljara u filmu :D Nisam bas obracao paznju na detalje.
7. What is felt, realized and gathered at the club Silencio? I ovo sam utvrdio ranije :) Tu joj se i fantazija rusi jer ne moze da predje preko ubistva svoje velike ljubavi :D
8. Did talent alone help Camilla? Ne boga mi,no je strasna riba :D Ali ne vidim kakve veze to ima...mada se vidjelo koliko je Diane/Betty nesrecna kad je pricala na onoj veceri kako je bukvalo Rita/Camilla slepala kroz svoje filmove i da se nije dopadala tim rediteljima i kome li vec.A u fantaziji je ona talentovana mlada glumica koja ostavlja dobar utisak a Camilla je dosla do uloge zahvaljujuci onim "mafijasima".
9. Note the occurrences surrounding the man behind Winkles. Kao sto rekoh ranije,ovaj mi je skroz nejasan.
10. Where is Aunt Ruth? Ona se pojavljuje jedino u fantaziji jer mi se cini da je na onoj veceri nisam vidio,pa mora da je uzela lik iz svoje proslosti...mozda ima tetku Ruth.Ona je otisla da snima neki film..ne znam zasto je to bitno?? :) Sad se sjetih i one "lude babe" sto im je banula na vrata sa pricom da se sprema velika nesreca :D

Tebi dobro ide ova simbolika pa mi protumaci koliko mozes,ako ti nije tesko :)

Jako cudan film,ali dobar.Ne znam kako bi ga ocijenio :D Uglavnom pozitivno.
Lijepo si to složio  :)

Ajmo na pitanja  :)

Spoiler for Hiden:
1. Pay particular attention in the beginning of the film; at least two clues are revealed before the credits. - prasak i zamućeni pad plave glave na jastuk. Tek kad sam to skužio shvatio sam genijalnost Lyncha i njegove ideje o tome kako napraviti film o onome što nam je vrlo zadnje u glavi na kraju našeg života.

2. Notice appearances of the red lampshade. - tako je, vidimo kod telefona. Telefon zvoni, ali nitko se ne javlja. To je možda od Diane stan?? Crvena lampa simbolizira prostituciju. Drugi put vidimo kada prostituka, onaj ubojica i svodnik izlaze iz onog restorana sa hotdogovima. Crvena lampica ti je u onoj antičkoj prodavaonici pokraj koje prolaze. I ostali crveni objekti su u toj sceni. Onaj požar, crvena ruža, crveni stup. Svi ti objekti nam govore da crvena lampica nije slučajno stavljena u tu scenu. Ta crvena lampica simbolizira prostituciju kao nešto dobro i naravno, povezana je sa onom prvom lampicom kada zvoni telefon. I treći put vidimo kada je fantazija od Diane gotova. Tu scenu vidimo kada Diana dolazi do telefona i javlja se, a to je isti telefon koji je zvonio kada smo vidjeli prvi put lampicu. Dakle, Diane je prostituka koju je u stvarnosti zvala Camille glumeći njezinog svodnika i dogovrala joj je da spava sa važnim ljudima iz hollywooda. Ovo je malo komplicirano za povezati, ali to je to uglavnom  :)

3. Can you hear the title of the film that Adam Kesher is auditioning actresses for? Is it mentioned again? - ima ga  ;D zove se "The Silvia North Story". Prvi put tijekom audicije sa Adamom u fantaziji i jednom u realnom svijetu od Diane na večeri. Ili možemo nazvati "The Diane Selwyn Story"  ;D

4. An accident is a terrible event...notice the location of the accident. - ovdje si sve rekao, tu ne treba puno objašnjvati  :)

5. Who gives a key, and why? - polovično točno. Ključeve joj daje tetka Ruth. Jer u realnom svijetu jedina osoba koja joj želi pomoći je upravo tetka Ruth. A u fantaziji poslala joj je preko onog domara u  Havenhurst, a to je mjesto za beskućnike. Tu dolazimo i do ubojice. On je isto dao Diane, ali to je bilo pogubno za nju jer ti ključevi otvaraju onu pandorinu kutiju u kojoj se nalaze sve njezine krivice i demoni iz prošlosti s kojima se ne može nositi.

6. Notice the robe, the ashtray, the coffee cup. - nakon što je fantazija gotova, Diane se pribudi i ide otvoriti vrata onom susjedu. On je došao po stvari koje njoj pripadaju. Jedna od tih stvari je ona pepeljara. Nakon što sve pokupi, Diane odlazi u kuhinju napraviti kavu i odjednaput vidi viziju Camille koja naravno, nije tamo. U to vrijeme Diane nosi tamnu bijelu haljinu. Nakon što je napravila kavu, sjeda na kauč s kavom i kako sjeda, još jednom vidi Camille koja leži u toplesu na kauču i odjednom Diane umjesto šalice kave drži čašu. Ona je ustvari u toplesu i poderanima trapericama umjesto one tamno bijele haljine i ona pepeljara koju je susjed uzeo je vraćena, stvorila se tamo gdje je bila. Sve te promjene označavaju da je Diane još prije doživjela flashbackove. Onda, ona šalica za kavu je ista šalica u onom restoranu. Mislim da ze zove Winkie. To nam označava da je Diane radila tamo prije prostitucije.

7. What is felt, realized and gathered at the club Silencio? - sve rečeno  :)

8. Did talent alone help Camilla? - naravno, nema talenta, ali je izabrana. Camillein talent je zavođenje. Ona je htjela spavati sa redateljima, producentima samo da ne dopusti Diane da se probije. I naravno, mafijaši su joj pomogli.

9. Note the occurrences surrounding the man behind Winkles. -  to mi je jedna od omiljenih scena. Čovjek sanja da postoji čudovište iza restorana. Kada krene pogledati da se uvjeri je li to san, čudovište zbilja postoji. I to čudovište se pojavljuje tri puta. Prvi put je to iza restorana. Drugi put ga vidimo prije kraja kada plavu kutiju stavlja u torbu. I onda on baci tu torbu i nekoliko trenutaka kasnije vidimo minijaturne verzije bake i djeda od Diane. I zadnji put ga vidimo kada se Diane upuca i vidimo onaj plavi dim u sobi. I sad postane interesantno. Tada vidimo kako kako lice od Diane postaje blijedo i od tog čudovišta postane blijedo. I to nam govori da je to čudovište još samo jedan dio Diane. I sad pazi ovo. To čudovište nije muško, to je žensko. Čak ju i glumi glumica. Znači, ona je mračnija verzija.

10. Where is Aunt Ruth? - tetka Ruth predstavlja nadu, ljubav i uspjeh u hollywoodu. U realnom živout Ruth je umrla prije nego što je Diane došla u Hollywood.

Eto, ako te još nešto zanima, pitaj  smileyNO1

Od mene je film dobio 8/10  :) a težak sam na ocjenama tako da je ovo dosta visoko  ;D

@outside

Meni je the bucket list predivan film. Imao je Jack u prošlome desetljeću izvrsne filmove. The Departed i About Schmidt. Velika preporuka za ta dva. The Departed je puno bolji od originala, a Schmidt je jedna onako, divno - tužna priča o starcu koji napokon upoznaje sve o sebi. I nitko ne može plakati tako realno kao Jack na filmu. Zato je najveći.


Offline Powerslave

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 367
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5824 : 26.08.2012. 02:47:36 »
E svaka ti cast  clapp  drinks Vidim da mi je dosta stvari promaklo,pogotovo njena proslost i fizicka i mentalna :D ali sam ukapirao dobar dio filma :)


Upravo sam zavrsio Lost Highway.Odlican film a i dosta laksi od Mulholland Drive.Sve sam povezao osim onog cudaka.
Spoiler for Hiden:
Kapiram da ga je Fred izmislio ali ne znam sta on predstavlja?Bijes/mrznju?

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5825 : 26.08.2012. 02:53:38 »
Jesi li u bioskopu gledao ili neki bolji cam snimak?

Upitno je koliko je dobar snimak (TS je bio, ne CAM; kad se dovoljno odaljiš od monitora, bude prihvatljiva slika). ;D Ovakav film sigurno ne bih platio da gledam, jer ne bih znao šta da očekujem i pored cele glumačke družine. :)
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5826 : 26.08.2012. 03:10:08 »
E svaka ti cast  clapp  drinks Vidim da mi je dosta stvari promaklo,pogotovo njena proslost i fizicka i mentalna :D ali sam ukapirao dobar dio filma :)


Upravo sam zavrsio Lost Highway.Odlican film a i dosta laksi od Mulholland Drive.Sve sam povezao osim onog cudaka.
Spoiler for Hiden:
Kapiram da ga je Fred izmislio ali ne znam sta on predstavlja?Bijes/mrznju?
Nema na čemu  drinks smileyNO1

Ah, Lost Highway je odličan film. Obožavam tu atmosferu.
Spoiler for Hiden:
To ti je The Mystery Man  ;D njega se može shvatiti na više načina. Fred ga prvi put vidi kada opiše svoj san Renee u kojem je ona napadnuta. I ono što je super kada ga Fred sretne na onom partyu, Mystery Man kaže "Sreli smo se ranije u tvojoj kući. Ti si me pozvao." s time referira na Fredov san. Neki kažu da je on i sami vrag. Ja bih rekao da on simbolira najstrašnije, najskrivenije strahove, fantazije i ti strahovi, fantazije bi se mogli realizirati, kod Feda naravno.

Offline Mister No

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 232
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5827 : 26.08.2012. 08:22:15 »
Meni je prvi deo Placenika bio sranje, a ovaj drugi deo mozda pogledam kad izadje neki bluray rip mada sumnjam.
Kao sto kaze bajone nikad ne bih dao pare da gledam takav film.

Offline tejma

  • All day, every day...
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1587
  • Spol: Muški
  • Rukavica je bačena...
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5828 : 26.08.2012. 11:59:20 »
Safe



http://www.imdb.com/title/tt1656190/?licb=0.5120237341616303

ocjena 6/10 samo zbog Stathama

Wrath of the Titans



http://www.imdb.com/title/tt1646987/

ocjena 5,5/10

Dorian Gray



http://www.imdb.com/title/tt1235124/

ocjena 5,5-6/10

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5829 : 26.08.2012. 13:07:42 »
Ovakav film sigurno ne bih platio da gledam

Zato sam i pitao, jer znam kakvi ti se filmovi svidjaju, i zato bi mi bilo cudno da si za ovo isao u bioskop  ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5830 : 26.08.2012. 13:38:41 »
Meni je prvi deo Placenika bio sranje, a ovaj drugi deo mozda pogledam kad izadje neki bluray rip mada sumnjam.
Kao sto kaze bajone nikad ne bih dao pare da gledam takav film.
Ja sam već dao i dao bih ponovo. Ovo su filmovi za zabavu i kao takvi se gledaju. I ako si fan akcića iz 80-ih, kaj ti je dat 30 kuna za takav film koji te odlično zabavi.

I Arnie, Sly i Willis su imali dobre i odlične filmove. Zato i jesu najveće akcijske zvijezde. Terminator 1 i 2, Predator, True Lies, Total Recall. To su svi dobri ili neki poput T2 odlični filmovi. Neki spojeni sa sf-om. Naravno, Arnie je imao i sranja, ali i voljeli smo ga zbog toga. Filmovi poput Komadosa, Raw Deal ili Read Heat koji je do jednog dijela i bio dobar film. Tamo glumi onog Rusa, ne govori puno  ;D

Od Stallonea treba izdvojiti prvi i zadnji Rambo, Nighthawks - jedan od najpodcjenjenih akcijskih filmova 80-ih i naravno Rocky, ali to je više drama sa dobro dozom akcije. I onda dolaze ona guilty preasure sranja poput Cobre  8) Rambo drugi  itreći dio, Tango i Casha smo svi voljeli itd.

Isto vrijedi u za Willisa. Sve slično. Tako da fanovima tih glumaca, filmova neće biti problem dati za kartu isto kao što neće biti problem dati za kartu za neki puno ozbiljniji film.

I starije skcijske zvijezde poput Bronsona ili Lee Marvina su imali izvrsne akcijske ili ratne filmove gdje su razbijali i bili cool.

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5831 : 26.08.2012. 14:49:11 »
Ja nisam siguran štra tražite od prave akcije? Neko dubokoumno preseravanje?
To su filmovi gdje su zastupljene sise, tuče, i puno čaura. Ko voli drugačije neka gleda drugačije.

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5832 : 26.08.2012. 15:10:24 »
Nisam ni rekao da očekujem bogzna šta od akcija, ali bih u bioskop išao da gledam takav film samo ako je smešna cena ulaznice. Ovo je, barem meni, više film za kućnu atmosferu, za smejanje i zajebanciju s društvom, uz pivo i neke grickalice. :) U bioskopu više volim pogledati ozbiljan film, ne da mi zaglušujuće lupa i pršti s platna i iz zvučnika.
« Zadnja izmjena: 26.08.2012. 15:12:06 bajone.rs »
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5833 : 26.08.2012. 19:26:10 »


Pogledao sinoc nisam ocekivao nesto spektakularno jer mi Mel Gibson nije nesto drag ali ovaj je film stvarno dobro ispao,mjesto radnje mi je ipak najbolje u ovom filmu mada akcije i komedije ne nedostaje tako da sve u svemu vrlo dobar film ocjena 8.5/10

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline Mister No

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 232
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5834 : 26.08.2012. 21:28:25 »
Insomnia (2002) http://www.imdb.com/title/tt0278504/
Odlican film. Gledao sam ga davno,ali sam dosta toga pozaboravljao. Mnogo mi se svidela atmosfera koja me podsetila malo na seriju The Killing, a gluma je takodje vrhunska posebno Al Pacino. 9/10

The Mothman Prophecies (2002) http://www.imdb.com/title/tt0265349/
Dosta dobar film i ovde mi se svidela mracna atmosfera tokom celog filma. 8/10

The Pledge (2001) http://www.imdb.com/title/tt0237572/
Bas mi je legao ovaj film. Ima i mnogo dobar kraj. 8.5/10

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5835 : 27.08.2012. 00:39:20 »
Insomnia je dobar. Najviše mi se sviđa atmosfera u filmu. To mi je i možda najbolji film od Nolana dok nije počeo snimati sranja. The Pledge mi ima sjajan kraj. Mnogi su bili razočarani radi kraja, ali je kraj toliko prirodan
Spoiler for Hiden:
mislim, svaka čast na kraju. Mislim da je malo redatelja koji bi tako napravili. Cijelo vrijeme očekuješ, napetost na vrhuncu i onda nesreća  ;D

A za Mothmana malo istraži. Film je baziran po istinim pričama koje su i snimljene i slikane. Ima dosta dobrih slika i snimaka Mothmana. I puno očevidaca. Svakako zanimljiv film i ta priča  :)

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5836 : 27.08.2012. 01:00:18 »


Pogledao sinoc nisam ocekivao nesto spektakularno jer mi Mel Gibson nije nesto drag ali ovaj je film stvarno dobro ispao,mjesto radnje mi je ipak najbolje u ovom filmu mada akcije i komedije ne nedostaje tako da sve u svemu vrlo dobar film ocjena 8.5/10
Pogledao sam ga i ja prije par dana. Bas je fin film, i super mi je legao. Mel je legenda bio i ostao!  :)
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5837 : 27.08.2012. 02:16:48 »

Avengers 2012 - http://www.imdb.com/title/tt0848228/

stvarno dobro napravljeno - HD odličan, zvuk razbija

ima i dobrih dijaloga, posebno mi se dopao Hulk3 (treći glumac) jer je mračniji


May the Plasma be with you!

Offline vvasic1

  • Novi član
  • *
  • Postova: 5
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5838 : 27.08.2012. 03:05:42 »
The Cabin in the Woods 5/10Ocekivao sam vise, film je totalno bez poente

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Одг: Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5839 : 27.08.2012. 12:01:11 »
Meni je prvi deo Placenika bio sranje, a ovaj drugi deo mozda pogledam kad izadje neki bluray rip mada sumnjam.
Kao sto kaze bajone nikad ne bih dao pare da gledam takav film.
Ja sam već dao i dao bih ponovo. Ovo su filmovi za zabavu i kao takvi se gledaju. I ako si fan akcića iz 80-ih, kaj ti je dat 30 kuna za takav film koji te odlično zabavi.

I Arnie, Sly i Willis su imali dobre i odlične filmove. Zato i jesu najveće akcijske zvijezde. Terminator 1 i 2, Predator, True Lies, Total Recall. To su svi dobri ili neki poput T2 odlični filmovi. Neki spojeni sa sf-om. Naravno, Arnie je imao i sranja, ali i voljeli smo ga zbog toga. Filmovi poput Komadosa, Raw Deal ili Read Heat koji je do jednog dijela i bio dobar film. Tamo glumi onog Rusa, ne govori puno  ;D

Od Stallonea treba izdvojiti prvi i zadnji Rambo, Nighthawks - jedan od najpodcjenjenih akcijskih filmova 80-ih i naravno Rocky, ali to je više drama sa dobro dozom akcije. I onda dolaze ona guilty preasure sranja poput Cobre  8) Rambo drugi  itreći dio, Tango i Casha smo svi voljeli itd.

Isto vrijedi u za Willisa. Sve slično. Tako da fanovima tih glumaca, filmova neće biti problem dati za kartu isto kao što neće biti problem dati za kartu za neki puno ozbiljniji film.

I starije skcijske zvijezde poput Bronsona ili Lee Marvina su imali izvrsne akcijske ili ratne filmove gdje su razbijali i bili cool.

+1

Sent from my HTC Sensation using Tapatalk

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5840 : 27.08.2012. 18:17:29 »
Sex Drive



4/10

Poprilicno los film...

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5841 : 27.08.2012. 21:49:00 »


The Raid Redemption http://www.imdb.com/title/tt1899353/

Film koji me je bas iznenadio dobrom akcijom i radnjom,vrlo brz film bez pretjeranog razmisljanja sa dosta tucnjave i akcije.Uglavnom idealan za ubit 90 minuta.

ocjena 8.5/10

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5842 : 27.08.2012. 22:21:35 »
Taj film mi ima prejaku onu zadnju tučnjavu. Mad Dog kao odličan villain. Tip napada ko pčela  rofl rofl

U filmu Yip Man isto ima jedna odlično napravljena tučnjava.

 8)
« Zadnja izmjena: 27.08.2012. 22:23:52 Mulder »

Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5843 : 31.08.2012. 01:53:13 »
Jel gledao neko možda ovu verziju American Reuniona, pa i namestio ili našao odgovarajući titl - American.Reunion.2012.720p.UNRATED.BluRay.x264.DTS-HDChina. Već 7 dana se jebavam, skoro pa sam ceo film odgledao u SW, ali nema teorije. Ako ništa, skinuću na kraju neki odvratni rip od 700mb.

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5844 : 31.08.2012. 08:25:05 »
Jel gledao neko možda ovu verziju American Reuniona, pa i namestio ili našao odgovarajući titl - American.Reunion.2012.720p.UNRATED.BluRay.x264.DTS-HDChina. Već 7 dana se jebavam, skoro pa sam ceo film odgledao u SW, ali nema teorije. Ako ništa, skinuću na kraju neki odvratni rip od 700mb.

Ja sam bio skinuo snimak American Reunion UNRATED 720p BluRay X264.RoSubbed-BLOW. Prijevodi su štimali, a i snimak je odličan... :)

Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5845 : 31.08.2012. 15:59:02 »
Мa vidim da za to ima dobar titl, ali sam pročitao da je loš snimak. Mada ako ti kažeš, ne gine mi to....

Offline Powerslave

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 367
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5846 : 31.08.2012. 16:14:50 »
La Cara Oculta / The Hidden Face

http://www.imdb.com/title/tt1772250/



Dobar film.Nisam znao sta da ocekujem pa me je pozitivno iznenadio :) Radnja filma je za svaku pohvalu,jedino me gluma nije odusevila a i nisam ni ocekivao jer su mi kriterijumi strasno visoki :D U svakom slucaju film vrijedi pogledati  smileyNO1

7/10

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5847 : 31.08.2012. 20:26:39 »


Project x ocjena 9/10

Udri brigu na veselje,idealan za petak navecer  drinks

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5848 : 01.09.2012. 03:49:59 »




 :facepalm :facepalm Ne bi ga ocenjivao. Stvarno nisam očekivao nešto od čega bi padao na pod od smeha ili neke fore koje će se prepričavati narednih 10 godina, ali ovo? Ja se samo nadam da su uzeli te pare zbog kojih su se skupili. Mislim, nisu ni glumci toliko krivi, scenario je očajan. Napraviše neku soft-trash-dramu, a mogli su šta su hteli jer viđamo likove prvi put posle 13 godina. Izgubljene ljubavi, popije se poneki šot i na kraju
Spoiler for Hiden:
toliko očekivana stvar sa kevom....

Offline tejma

  • All day, every day...
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1587
  • Spol: Muški
  • Rukavica je bačena...
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #5849 : 02.09.2012. 08:08:16 »
Snow White and the Huntsman



http://www.imdb.com/title/tt1735898/

onak, razbibriga, ništa posebno...

ocjena 6/10


Dark Shadows



http://www.imdb.com/title/tt1077368/

dobar, zabavan film, glumci fenomenalni...

ocjena 7/10

Tags: