Autor Tema: Poslednji film koji ste gledali.....?  (Posjeta: 1380968 )

0 članova i 3 gostiju pregledava ovu temu.

Offline BlackMaja

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 432
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #4290 : 04.09.2011. 00:43:49 »
Bad Teacher (2011)

http://www.imdb.com/title/tt1284575/



Film za opustenciju. Nista posebno. Dzastin pederast kao i uvek  :\) Njega bas ne volim ni da cujem ni da vidim.

Elizabeta (Cameron Diaz) je nastavnica koju je nedavno ostavio verenik i koja jedva otaljava svoj posao sa sedmacima. Uglavnom joj je dosadno u životu, al to se menja kad snimi mladog zgodnog nastavnika na zameni, Skota (Justin Timberlake).

Jedino što joj sreću kvari jeste njena  koleginica Amy (Lucy Punch), koja se njemu sviđa. Elizabeta je uverena da njen uspeh zavisi isključivo od ugradnje silikonskih grudi, i počinje na sve načine da skuplja pare, ne libeći se da u svoje sumanute akcije uvlači i isokorišćava i učenike...


Ocena: 6/10

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #4291 : 04.09.2011. 01:37:30 »
The Others je fantastičan film, uživao sam gledajući ga.

Meni je bio skroz cudan u pocetku, ocekivao sam klasican film sa duhovima, po neka scena je samo bila jeziva, a onda kako se prica razvija sve bolje i bolje i naravno fantastican kraj i rasplet. Ponovno gledanje je pod obavezno.

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #4292 : 04.09.2011. 14:38:45 »
http://www.imdb.com/title/tt0104316/

Galaxies Are Colliding
Film iz 1992 godine. Odgledao sam ga kao klinac i i dan danas mi je jedan od dražih filmova. Na žalost ne mogu nigde da nađem kvalitetan snimak. Srećom, neko ga je postavio na Youtube (nisam siguran da li bih smeo da ovde ostavim link na film)
Sve u svemu, u pitanju je Drama/Komedija o čoveku koji traži smisao života.
Film je prepun fenomenalnih izjava...
Na primer:
"...But, you know what life really is? You're born, you suck your mother's tits. You get a little older, you suck your girlfriend's tits. You get married, you suck your wife's tits. That's what life is. Life sucks."

11/10
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline petko

  • Shpadoinkle!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5319
  • Spol: Muški
  • Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti.
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #4293 : 04.09.2011. 15:13:24 »

X-Men: First Class

Nezaobilazno za svakoga ko voli X-men. Inače, meni natprosečno dobar superherojski film  smileyNO1


Source Code

Devedeset minuta uživanja.
 smileyNO1 smileyNO1

Spoiler for Pažnja, ovo je o samom završetku.:
Kad je uz poljubac sve stalo, i kamera polako pokazuje voz prepun nasmejanih ljudi, oduševio sam se. Ti bi bio kraj ravan onome u Džejkobovoj lestvici košmara,
Ali, nastavili su dalje i napravili nekakav jednostavniji hepiend.
Sviđa mi se i ovakav kraj, ali prosto imam utisak da bi bilo mnogo jače da su završili minut-dva ranije.
« Zadnja izmjena: 16.08.2019. 09:34:38 petko »




I refuse to prove that I exist, says God…
…for proof denies faith, and without faith I am nothing.
Douglas Adams
       

Offline BlackMaja

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 432
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #4294 : 05.09.2011. 01:13:39 »
Rain Man (1988)



http://www.imdb.com/title/tt0095953/

Nakon smrti oca Charlie saznaje kako ima brata kojem je pripala gotovo cijela očeva imovina. Treba li napominjati da ga ta spoznaja nije previše obradovala?

Charliija Babbitta (Tom Cruise) je otac još kao klinca izbacio iz kuće te se od tada brine sam o sebi. Saznaje kako mu je otac umro ostavivši mu stari automobil i brata za kojeg do tada nije niti znao.

Raymondova (Dustin Hoffman) posebna vještina je matematika. U stanju je bez pomoći papira i olovke riješiti kompleksne matematičke zadatke.

Raymondu, koji ne shvaća što je novac i za što služi, otac je ostavio svo svoje bogatstvo. Charley s druge strane nije nimalo sretan iznenadnom pojavom brata koji je 'pokupio' nasljedstvo. Odlučuje oteti Raymnonda što je ujedno i početak njihovog velikog putovanja.



Hvala na preporuci!!! Jedna rec... Yeah!  ti_si_Bog

Ocena: 10/10


The Eighth Day (1996)



http://www.imdb.com/title/tt0116581/

Odgledah ga, pa cini mi se po stoti put. I dalje ostavlja neverovatan utisak... Cista desetka!  ti_si_Bog

Ocena: 10/10

Offline Samisko

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1487
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #4295 : 05.09.2011. 10:20:30 »
The Adjustment Bureau



Sviđa mi se priča, ali moglo je bolje. Malo sam se razočarao.

7,5/10
« Zadnja izmjena: 05.09.2011. 10:22:52 Samisko »
De gustibus non est disputandum.

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #4296 : 05.09.2011. 14:21:58 »


Misery 10/10

Fenomenalan triler...James Caan i Kathy Bates su briljirali u ulogama, savršeno su odglumili...Dijalozi, napetost, atmosfera, sve je to u filmu genijalno.... Tko voli trilere, ovo mora pogledati..Preporuka...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #4297 : 05.09.2011. 15:06:47 »


Misery 10/10

Fenomenalan triler...James Caan i Kathy Bates su briljirali u ulogama, savršeno su odglumili...Dijalozi, napetost, atmosfera, sve je to u filmu genijalno.... Tko voli trilere, ovo mora pogledati..Preporuka...
Jedan od najatmosferičnijih i najboljih horor trilera ikada snimljenih. Bates rastura uloga  ;D

Online zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #4298 : 05.09.2011. 15:12:39 »
Remek djelo...

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline drazen

  • Rob do groba
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2971
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #4299 : 06.09.2011. 13:21:06 »
Children of the Corn: Genesis



http://www.imdb.com/title/tt1745672/

Gledao sam ga dok sam ga prevodio
Meni nije loš, bolji je od nekoliko dijelova ovog serijala, ali naravno, nije niti blizu prvog dijela
Ocjena od mene: 6,5/10

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #4300 : 06.09.2011. 21:01:25 »
Bridesmaids (2011) Solidna komedija za pogledati sa ljepšom polovinom.

6.5/10

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #4301 : 07.09.2011. 17:25:36 »
Pogledao nekoliko filmova, krenucu od najboljeg

Se7en



U jbt koja je ovo filmcina !!! Morgan Freeman i Brad Pitt su fenomenalno odglumili, a i Kevin Spacey je odlican. Inace radi se o tome da se desavaju ubistva, i svako ubistvo predstavlja jedan smrtni greh. Dva detektiva, jedan pred penzijom i drugi, novajlija, pokusavaju da pronadju ubicu, ulaze mu u trag, medjutim on je uvek korak ispred njih. Skroz nepredvidiv, napet i zanimljiv. Moja ogromna preporuka ko ga nije pogledao

Apsolutnih 10/10, da moze dao bih mu i vecu ocenu


Serenity



Hmmm... Posle odlicne serije Firefly, ovaj film izlazi da bi zaokruzio pricu, posto serija nije imala kraj. Medjutim, po meni, nije mi se svideo kao i serija iz nekoliko razloga: sto je dosta mracniji, kamera je drugacija, prica mi je pomalo zbrzana, sto dva glavna junaka serije umiru i tako. Inace ostavili su materijala za nastavak, medjutim mislim da bi i serija bila dosta mracnija jer su se u filmu likovi mnogo promenili, prvenstveno mislim na Malkolma i Zoi.

7/10


The A-team



Koja je ovo sprdnja od filma  ;D Inace nisam ocekivao neko remek delo, niti ga smatrao za neki ozbiljan film, tako da mi je bas fino legao i fino me oraspolozio. Gomila proseravanja, pucnjave, eksplozija i zezanja tokom celog filma cine ovaj film dobrom zabavom za dosadno popodne. Dobra je i ekipa glumaca.

7/10


Bad teacher



Iskreno, za ovo sam mislio da je tesko sranje, medjutim pozitivno me je iznenadio... Kameron Diaz je odlicna, dosta fora a i zanimliv je film skroz. Preporuka za gledanje u drustvu.

7/10

Offline drazen

  • Rob do groba
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2971
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #4302 : 07.09.2011. 18:41:51 »
Odgledao sam (tijekom prevođenja) sjajan:

UNITED (2011)

http://www.imdb.com/title/tt1777034/



Film o povijesnim događajim prije i nakon stradanja tima Manchester Uniteda na Minhenskoj pisti 1958.
Ocjena od mene 8/10.

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #4303 : 08.09.2011. 17:12:07 »
Pogledao sam 10 minuta filma Sucker Punch, hoće mali rođaci navalili, ja nisam imao šta pametno pa krenuo gledati.. I nema ocjene, ovo je zaista ravno NULI. Ovaj mlađi od 9 godina kaže da mu je to novi omiljeni film :D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #4304 : 08.09.2011. 19:19:50 »
To su filmovi isključivo za zabavu i kao takvoga ga gledaš

Offline gruco

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 309
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #4305 : 08.09.2011. 21:50:17 »


Uf, sto volim da naletim na dobar film, a da bukvalno nista ne ocekujem od njega.

Super film B produkcije. Psiho-Triler. Preporuka.

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #4306 : 08.09.2011. 21:58:39 »
To su filmovi isključivo za zabavu i kao takvoga ga gledaš

Ono moje oči ne mogu trpiti :D Čisti, punokrvni treš. :)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #4307 : 09.09.2011. 01:17:58 »
To su filmovi isključivo za zabavu i kao takvoga ga gledaš

Ono moje oči ne mogu trpiti :D Čisti, punokrvni treš. :)
Pa što si očekivao  ;D

Ista stvar sa akcijskim filmovima Seagala, Norrisa, a i Slya i Arniea. Filmovi za zabavit se, za društvo  :)

Offline Parazit

  • MasterBlaster
  • Član
  • ***
  • Postova: 709
  • Spol: Muški
  • Živio!
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #4308 : 09.09.2011. 15:37:59 »

Film je baš Super
Ellen Page rastura ai glavni glumac nije loš

Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #4309 : 09.09.2011. 21:29:54 »
To su filmovi isključivo za zabavu i kao takvoga ga gledaš

Ono moje oči ne mogu trpiti :D Čisti, punokrvni treš. :)

Mozda samo nisi skontao  :P

Sucker Punch  ;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Pathfinders: In the Company of Strangers (2011)



Dobra prica, losa gluma, katastrofalno igranje kamerom (neke žablje perspektive, cudno zumiranje lica onoga koji govori, 'odsijecanje' glava  :facepalm).
Al' ako zanemarimo te tehnicke detalje moze se pogledati, prica je zanimljiva, zato prolazna ocjena 6/10  ;)
« Zadnja izmjena: 10.09.2011. 01:31:40 BJ Huja »

Offline NamelessOne

  • What can change the nature of a man?
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 966
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #4310 : 10.09.2011. 11:14:12 »
To su filmovi isključivo za zabavu i kao takvoga ga gledaš

Ono moje oči ne mogu trpiti :D Čisti, punokrvni treš. :)

Mozda samo nisi skontao  :P

Sucker Punch  ;)

Nisam mogao da izdržim. Moram ovo iskomentarisati  ;D Rizikujem da me razapnu sa odgovorima, ali ću samo kopirati svoje mišljenje sa titlovi.com jer mi se ne da dvaput pisati o tom komadu smeća (ne trasha, kako je kolega Subashiana rekao, jer bi to značilo da će ovo dobiti neki kultni status, već čistog smeća)
Citat:
Ovaj sam film namjeravao pogledati još od prvog trailera koji sam vidio u kinu, još ga Zack Snyder radio, pa ga još ovdje nahvalili, kako da ga ne pogledam. Poslije vaših hvaljenja filma, moja očekivanja su skočila još više. Šef kaže da neće previše da priča da ga se ne bi pogrešno shvatilo, ali evo ja ću početi. Žestoki mindfuck? Teško. Gledao sam extended verziju po preporukama, a i sam uvijek više volim pogledati extended verzije filmova. Film je predvidljiv, veoma. Već nakon 15 minuta znaš šta će se desiti i da je sve što se dešava u filmu zapravo "njen svijet". Čovjek ti u nekoliko minuta doslovno pokaže cijeli film prije nego joj doktor izvrši lobotomiju. Sve to ne bi bilo loše da mi nije na živce išla Snyderova vizija tog "njenog svijeta", ili bih trebao reći Snyderova krađa. To što je uradio sa tim svijetom liči na fantazije pubertetlije koji je dobio veliku količinu love da snimi film pa je u njega ubacio sve ono o čemu je maštao. Polugole zgodne cure sa oružjem, alternativni prikaz 2. svjetskog rata, malo fantazije. Da se vratim na Snyderovu krađu. Priču je ukrao od American McGeeja i preradio je da bi napravio ovo. Čak mu je i izgled Babydoll s početka filma donekle sličan izgled Americanove Alice. Drugo, je li kako mogao biti malo manje ofiran sa onom krađom iz Gospodara Prstenova? Mislim na scenu sa zmajem. Ima tu još gomila stvari, ali da ne kakim previše. Vizuelno definitivno najljepši Snyderov film i među najljepšim filmova 2011., ali meni i najgori Snyderov film. Akcija i izvedba su čista uživancija i ako tražite film koji je nabrijan do yaya, pun akcije i efekata, ne idite dalje već počnite gledati i s te strane ima čistu 10, ali sa strane te mindfuck priče film posustaje. Opet ponavljam, možda sam ja imao prevelika očekivanja nakon što sam pročitao vaše oduševljene utiske

I da, kad se čita "značenje" filma koje je napisao onaj tip, ispade da je film žestoko ozbiljna drama ili triler tako da bi onome ko nije pogledao film moglo dati skroz drugu sliku. Ne kažem da tip nije u pravu, ali je to Snyder loše uradio  :P

Offline bagzi94

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 392
  • Spol: Muški
  • Preobratitelj
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #4311 : 10.09.2011. 11:31:07 »
The Notebook (Beležnica)



Mnogo mi se svideo film. Prelepa ljubavna priča.
Glumica je prelepa i dobro je odradila svoj posao,
a i glumac je odličan. Film je ostavio odličan utisak na mene.

Preporuka.

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #4312 : 10.09.2011. 13:27:04 »
To su filmovi isključivo za zabavu i kao takvoga ga gledaš

Ono moje oči ne mogu trpiti :D Čisti, punokrvni treš. :)

Mozda samo nisi skontao  :P

Sucker Punch  ;)

Nisam mogao da izdržim. Moram ovo iskomentarisati  ;D Rizikujem da me razapnu sa odgovorima, ali ću samo kopirati svoje mišljenje sa titlovi.com jer mi se ne da dvaput pisati o tom komadu smeća (ne trasha, kako je kolega Subashiana rekao, jer bi to značilo da će ovo dobiti neki kultni status, već čistog smeća)
Citat:
Ovaj sam film namjeravao pogledati još od prvog trailera koji sam vidio u kinu, još ga Zack Snyder radio, pa ga još ovdje nahvalili, kako da ga ne pogledam. Poslije vaših hvaljenja filma, moja očekivanja su skočila još više. Šef kaže da neće previše da priča da ga se ne bi pogrešno shvatilo, ali evo ja ću početi. Žestoki mindfuck? Teško. Gledao sam extended verziju po preporukama, a i sam uvijek više volim pogledati extended verzije filmova. Film je predvidljiv, veoma. Već nakon 15 minuta znaš šta će se desiti i da je sve što se dešava u filmu zapravo "njen svijet". Čovjek ti u nekoliko minuta doslovno pokaže cijeli film prije nego joj doktor izvrši lobotomiju. Sve to ne bi bilo loše da mi nije na živce išla Snyderova vizija tog "njenog svijeta", ili bih trebao reći Snyderova krađa. To što je uradio sa tim svijetom liči na fantazije pubertetlije koji je dobio veliku količinu love da snimi film pa je u njega ubacio sve ono o čemu je maštao. Polugole zgodne cure sa oružjem, alternativni prikaz 2. svjetskog rata, malo fantazije. Da se vratim na Snyderovu krađu. Priču je ukrao od American McGeeja i preradio je da bi napravio ovo. Čak mu je i izgled Babydoll s početka filma donekle sličan izgled Americanove Alice. Drugo, je li kako mogao biti malo manje ofiran sa onom krađom iz Gospodara Prstenova? Mislim na scenu sa zmajem. Ima tu još gomila stvari, ali da ne kakim previše. Vizuelno definitivno najljepši Snyderov film i među najljepšim filmova 2011., ali meni i najgori Snyderov film. Akcija i izvedba su čista uživancija i ako tražite film koji je nabrijan do yaya, pun akcije i efekata, ne idite dalje već počnite gledati i s te strane ima čistu 10, ali sa strane te mindfuck priče film posustaje. Opet ponavljam, možda sam ja imao prevelika očekivanja nakon što sam pročitao vaše oduševljene utiske

I da, kad se čita "značenje" filma koje je napisao onaj tip, ispade da je film žestoko ozbiljna drama ili triler tako da bi onome ko nije pogledao film moglo dati skroz drugu sliku. Ne kažem da tip nije u pravu, ali je to Snyder loše uradio  :P

Slažem se. Predivni efekti u jako lošem filmu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #4313 : 10.09.2011. 15:45:36 »
Razumijem one kojima je ovo loš film no evo kako sam ga ja doživio  :)

Ja osobno moram reći da sam uživao u svakom kadru tih 110 minuta, jer još od Burtonove ''Alise u Zemlji Čudesa'' fantazijski svijet nije bio tako opipljiv i ugodan oku.
Ono zbog čega je ovaj film jebeno dobar jeste što je spojio nešto za što smo mislili da je nespojivo, ali što je većina nas barem jednom doživjela u snovima naravno svatko na svoj način.
Tako imamo izmješane žanrove sa podžanrovima – znanstvena fantastika, steampunk, horor i fantasy...

Meni je film bio uživancija no kako se kaže "ukusi su različiti"  ;D

Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #4314 : 10.09.2011. 18:22:43 »
To su filmovi isključivo za zabavu i kao takvoga ga gledaš

Ono moje oči ne mogu trpiti :D Čisti, punokrvni treš. :)

Mozda samo nisi skontao  :P

Sucker Punch  ;)

Nisam mogao da izdržim. Moram ovo iskomentarisati  ;D Rizikujem da me razapnu sa odgovorima, ali ću samo kopirati svoje mišljenje sa titlovi.com jer mi se ne da dvaput pisati o tom komadu smeća (ne trasha, kako je kolega Subashiana rekao, jer bi to značilo da će ovo dobiti neki kultni status, već čistog smeća)
Citat:
Ovaj sam film namjeravao pogledati još od prvog trailera koji sam vidio u kinu, još ga Zack Snyder radio, pa ga još ovdje nahvalili, kako da ga ne pogledam. Poslije vaših hvaljenja filma, moja očekivanja su skočila još više. Šef kaže da neće previše da priča da ga se ne bi pogrešno shvatilo, ali evo ja ću početi. Žestoki mindfuck? Teško. Gledao sam extended verziju po preporukama, a i sam uvijek više volim pogledati extended verzije filmova. Film je predvidljiv, veoma. Već nakon 15 minuta znaš šta će se desiti i da je sve što se dešava u filmu zapravo "njen svijet". Čovjek ti u nekoliko minuta doslovno pokaže cijeli film prije nego joj doktor izvrši lobotomiju. Sve to ne bi bilo loše da mi nije na živce išla Snyderova vizija tog "njenog svijeta", ili bih trebao reći Snyderova krađa. To što je uradio sa tim svijetom liči na fantazije pubertetlije koji je dobio veliku količinu love da snimi film pa je u njega ubacio sve ono o čemu je maštao. Polugole zgodne cure sa oružjem, alternativni prikaz 2. svjetskog rata, malo fantazije. Da se vratim na Snyderovu krađu. Priču je ukrao od American McGeeja i preradio je da bi napravio ovo. Čak mu je i izgled Babydoll s početka filma donekle sličan izgled Americanove Alice. Drugo, je li kako mogao biti malo manje ofiran sa onom krađom iz Gospodara Prstenova? Mislim na scenu sa zmajem. Ima tu još gomila stvari, ali da ne kakim previše. Vizuelno definitivno najljepši Snyderov film i među najljepšim filmova 2011., ali meni i najgori Snyderov film. Akcija i izvedba su čista uživancija i ako tražite film koji je nabrijan do yaya, pun akcije i efekata, ne idite dalje već počnite gledati i s te strane ima čistu 10, ali sa strane te mindfuck priče film posustaje. Opet ponavljam, možda sam ja imao prevelika očekivanja nakon što sam pročitao vaše oduševljene utiske

I da, kad se čita "značenje" filma koje je napisao onaj tip, ispade da je film žestoko ozbiljna drama ili triler tako da bi onome ko nije pogledao film moglo dati skroz drugu sliku. Ne kažem da tip nije u pravu, ali je to Snyder loše uradio  :P

Pa ne mogu reci da se ne slazem sa tobom (kada si napisao da rizikujes da te razapnu kontam sta ce sad sve napisati  ;D).

Mislim da je poenta upravo u tome sta je neko ocekivao od ovog filma. Ja nisam ocekivao nista i bio mi je interesantan - sa jedne strane dobri efekti, a sa druge malo otklona od klasicne holivudske price - tako da se nisam pokajao sto sam potrosio sat i po  ;)

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #4315 : 10.09.2011. 19:22:13 »
Beli lavovi



Uzas.

Beli lavovi su priča koja govori o ljudima, intelektualcima koji se teško snalaze u ovim teškim vremenima, pa su prinuđeni da rade poslove, koje inače ne bi.

Operska pevačica Bela, peva operske arije po kucama. Filmski roditelj Gruja, umesto igranih filmova snima svadbe i sahrane. Filozof Baki je noćni čuvar. Glavni junak Dile želi da promeni nešto. Pritisnut snovima o boljem i pravednijem životu, izazvan pričama o radnicima, seljacima i postenoj inteligenciji koje nema ko da povede u neki bolji život, Dile je odlučio da uzme stvar u svoje ruke.



0/10
  thumb-down
Film treba znati pogledati...
iShare, noProfit


Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #4316 : 10.09.2011. 19:55:31 »
Thor



Prijatno me iznenadio  clapp

8/10

Offline petko

  • Shpadoinkle!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5319
  • Spol: Muški
  • Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti.
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #4317 : 10.09.2011. 22:01:31 »
Garden State

Zanimljiva komedija/drama/romansa.
Preporuka za trenutak kad poželite da pogledate nešto sporo  smileyNO1




I refuse to prove that I exist, says God…
…for proof denies faith, and without faith I am nothing.
Douglas Adams
       

Offline HeadBurn3r.

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1691
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #4318 : 11.09.2011. 00:47:03 »
Thor



Prijatno me iznenadio  clapp

8/10

Meni isto solidan, šta znam, ne znam, nekako u nekim scenama se razbacuju efektima (nisu potrebni). Dobra Natali i glumac pravi pogodak. 7/10

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #4319 : 11.09.2011. 00:58:17 »
Nekako sam video Bred Pita u toj ulozi  ;D
Neki efekti za smejanje neki za divljenje, solidno u svakom slucaju.

Tags: