Autor Tema: Poslednji film koji ste gledali.....?  (Posjeta: 1380426 )

0 članova i 5 gostiju pregledava ovu temu.

Offline nebojsa66

  • Šone Šeset Šes
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2718
  • Spol: Muški
  • Kormilo na mjesečini
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #3120 : 22.11.2010. 01:25:34 »
Poster:

Spoiler for Hiden:

Iako i dalje ostajem veliki fan serijala, moram priznati da sam se malkice razočarao na ovaj dio.
Em su odstupali od knjige i gdje su trebali i gdje nisu, em su dosta rastegnuli ovo...
No, nadam se da će dobro odraditi drugi dio jer ipak ima više zanimljivih scena u drugom dijelu, barem ovo što su ostavili za drugi dio...  :)

Nisam lud, majka me testirala!

Offline gruco

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 309
  • Spol: Muški
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #3121 : 23.11.2010. 18:57:29 »


Film je dobar, radnja malo sporije tece ali to je Polanski sa njegovim fazonima. Nije medju njegovim
najboljim filmovima ali kakva sam sve sranja gledao u zadnjih godinu dana ovo je osvezenje.




Odgledao ponovo posle dvadesetak godina . Film je odlican i posle toliko dugo vremena a William Hurt je
razvalio sa ulogom( nisam siguran ali cini mi se da je dobio Oskara ) Obavezno pogledati film ili procitati knjigu.




Offline Master_Chief

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 262
  • Spol: Muški
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #3122 : 24.11.2010. 03:38:28 »

Dog Pound 10/10 http://www.imdb.com/title/tt1422020/
Komentari su suvisni...


Offline lazacar

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 83
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #3123 : 24.11.2010. 08:37:20 »
Dog Pound je dosta dobar remake, ali kompletan film je potpuno copy/paste-ovan i postavlja se pitanje cemu to, ako je vec bilo snimljeno. I jos jedna jako bitna stvar, kao pisci su se potpisali reziser i jos neki supak, to je blago reci skandalozno, i zbog toga je film za ocenu 0/10, ma nije ni za nulu...
Pogledati original, koji je izasao u dve verzije, kao TV izdanje '77, ali je zbog nekoih eksplicitnih scena za to vreme bio zabranjen, zatim je izasla i verzija '79, u koji je ulozeno vise para i sa nesto izmenjenom glumackom postavom, i po licnom mom ukusu bolji od prve verzije, iako je prva verzija imala taj neki smek trash-a, prosto je atmosfera bila briljantna, ali od Alana Clarka se nista manje ni nije ocekivalo.

Scum 1979 - http://www.imdb.com/title/tt0079871/
Scum 1977 - http://www.imdb.com/title/tt0200095/

Offline Doki

  • Riddle
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 442
  • Jack Bauer
    • 24-fansite
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #3124 : 24.11.2010. 16:00:59 »
"Max Payne"

Odličan film (jedino da je bilo više Mone Sax). Dobro su to složili iz igrice. Ako ste bili fan igrice i ovo će vam biti super.

Offline goran83

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1517
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #3125 : 24.11.2010. 20:00:37 »
Going the Distance (2010) - Ocena 2/10 ružni glumci i par bljutavih scena,sad se kajem što sam gledao...

Spoiler for Hiden:

Offline Master_Chief

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 262
  • Spol: Muški
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #3126 : 24.11.2010. 20:05:13 »
Dog Pound je dosta dobar remake, ali kompletan film je potpuno copy/paste-ovan i postavlja se pitanje cemu to, ako je vec bilo snimljeno. I jos jedna jako bitna stvar, kao pisci su se potpisali reziser i jos neki supak, to je blago reci skandalozno, i zbog toga je film za ocenu 0/10, ma nije ni za nulu...
Pogledati original, koji je izasao u dve verzije, kao TV izdanje '77, ali je zbog nekoih eksplicitnih scena za to vreme bio zabranjen, zatim je izasla i verzija '79, u koji je ulozeno vise para i sa nesto izmenjenom glumackom postavom, i po licnom mom ukusu bolji od prve verzije, iako je prva verzija imala taj neki smek trash-a, prosto je atmosfera bila briljantna, ali od Alana Clarka se nista manje ni nije ocekivalo.

Scum 1979 - http://www.imdb.com/title/tt0079871/
Scum 1977 - http://www.imdb.com/title/tt0200095/
Pa kralju tebi onda svaki remake treba da dobije ocenu nula ti samo komentarises neke skor nebitne stvari pa i treba da se potpisu rezeser i svako ko je radio na filmu sigurno je bolje uradio poslao nego ovi pre 30tak godina...i ja sam uvek za da kada je film stariji vise od 30tak godina treba da dobije remake.Kralju ti zivis jos u 70-80 pusti nas da zivimo u moderno doba.
Aj neka jos nego poslati komentaj za film Dog Pound jer ovaj sto je napisao lazacar se ne vazi.

Offline mijau

  • I ain't what I call bovvered.
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 6682
  • Spol: Muški
  • I dislike so many things... and people.
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #3127 : 24.11.2010. 20:08:17 »
Going the Distance (2010) - Ocena 2/10

Kod mene baš suprotno; da nema toliko ljiga romantičnih momenata, sama komička vrijednost filma bila bi jaka devetka, ovako ocjena pada na 6,5/10.
A svakako najjači dio filma je glumačka ekipa (već dugo nisam vidio ovoliko dobrih komičara kojima nije strana improvizacijska komedija).
Laugh loudly, laugh often, and most important, laugh at yourself.
                  
La gente giudica e non sa neanche lei perché

Offline lazacar

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 83
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #3128 : 24.11.2010. 20:28:18 »
Dog Pound je dosta dobar remake, ali kompletan film je potpuno copy/paste-ovan i postavlja se pitanje cemu to, ako je vec bilo snimljeno. I jos jedna jako bitna stvar, kao pisci su se potpisali reziser i jos neki supak, to je blago reci skandalozno, i zbog toga je film za ocenu 0/10, ma nije ni za nulu...
Pogledati original, koji je izasao u dve verzije, kao TV izdanje '77, ali je zbog nekoih eksplicitnih scena za to vreme bio zabranjen, zatim je izasla i verzija '79, u koji je ulozeno vise para i sa nesto izmenjenom glumackom postavom, i po licnom mom ukusu bolji od prve verzije, iako je prva verzija imala taj neki smek trash-a, prosto je atmosfera bila briljantna, ali od Alana Clarka se nista manje ni nije ocekivalo.

Scum 1979 - http://www.imdb.com/title/tt0079871/
Scum 1977 - http://www.imdb.com/title/tt0200095/
Pa kralju tebi onda svaki remake treba da dobije ocenu nula ti samo komentarises neke skor nebitne stvari pa i treba da se potpisu rezeser i svako ko je radio na filmu sigurno je bolje uradio poslao nego ovi pre 30tak godina...i ja sam uvek za da kada je film stariji vise od 30tak godina treba da dobije remake.Kralju ti zivis jos u 70-80 pusti nas da zivimo u moderno doba.
Aj neka jos nego poslati komentaj za film Dog Pound jer ovaj sto je napisao lazacar se ne vazi.
Ti sine imas problem sa samim sobom!!
Znas da je film bolji nego original od pre 30 godina koji nisi ni gledao.
Da jesi, ne bi pricao, nego bi sklopio sandalu i otpuzo u tu rupu iz koje si izmilio.
Nemam nista protiv remake-ova, ali kad neko ne promeni cak ni imena glavnih likova, prekopira svaki detalj filma, gotovo nijedan dijalog ne promeni, i to potpise svojim imenom kako je on to napisao, pa to je gore od cigana koji idu i kradu bakar!

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #3129 : 24.11.2010. 20:43:00 »
Going the Distance (2010) - Ocena 2/10
A svakako najjači dio filma je glumačka ekipa (već dugo nisam vidio ovoliko dobrih komičara kojima nije strana improvizacijska komedija).

Justina znamo iz serije Ed, kad je imao 23-24 godine.
Luda mu je tamo bila uloga. ;D

Offline Master_Chief

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 262
  • Spol: Muški
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #3130 : 24.11.2010. 20:59:44 »
Dog Pound je dosta dobar remake, ali kompletan film je potpuno copy/paste-ovan i postavlja se pitanje cemu to, ako je vec bilo snimljeno. I jos jedna jako bitna stvar, kao pisci su se potpisali reziser i jos neki supak, to je blago reci skandalozno, i zbog toga je film za ocenu 0/10, ma nije ni za nulu...
Pogledati original, koji je izasao u dve verzije, kao TV izdanje '77, ali je zbog nekoih eksplicitnih scena za to vreme bio zabranjen, zatim je izasla i verzija '79, u koji je ulozeno vise para i sa nesto izmenjenom glumackom postavom, i po licnom mom ukusu bolji od prve verzije, iako je prva verzija imala taj neki smek trash-a, prosto je atmosfera bila briljantna, ali od Alana Clarka se nista manje ni nije ocekivalo.

Scum 1979 - http://www.imdb.com/title/tt0079871/
Scum 1977 - http://www.imdb.com/title/tt0200095/
Pa kralju tebi onda svaki remake treba da dobije ocenu nula ti samo komentarises neke skor nebitne stvari pa i treba da se potpisu rezeser i svako ko je radio na filmu sigurno je bolje uradio poslao nego ovi pre 30tak godina...i ja sam uvek za da kada je film stariji vise od 30tak godina treba da dobije remake.Kralju ti zivis jos u 70-80 pusti nas da zivimo u moderno doba.
Aj neka jos nego poslati komentaj za film Dog Pound jer ovaj sto je napisao lazacar se ne vazi.
Ti sine imas problem sa samim sobom!!
Znas da je film bolji nego original od pre 30 godina koji nisi ni gledao.
Da jesi, ne bi pricao, nego bi sklopio sandalu i otpuzo u tu rupu iz koje si izmilio.
Nemam nista protiv remake-ova, ali kad neko ne promeni cak ni imena glavnih likova, prekopira svaki detalj filma, gotovo nijedan dijalog ne promeni, i to potpise svojim imenom kako je on to napisao, pa to je gore od cigana koji idu i kradu bakar!
Ma bas me briga za taj film star 30 godina, da je dobar film sigurno bi cuo za njega, a sigurno necu tebi verovati na rec da je original bolji.
A znamo da tebi skoro svaki noviji film je zivo smece, ali da npr. nisi znao da je Dog Pound remake sta bi onda mislio o filmu.

Offline Veleno

  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 4750
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #3131 : 24.11.2010. 21:03:10 »
I am YOU.

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #3132 : 24.11.2010. 21:04:38 »
I am YOU.
clapp
Baš sam se pitao dokle će se ovo tupljenje nastaviti. :)
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline lazacar

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 83
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #3133 : 24.11.2010. 21:05:10 »
Dog Pound je dosta dobar remake, ali kompletan film je potpuno copy/paste-ovan i postavlja se pitanje cemu to, ako je vec bilo snimljeno. I jos jedna jako bitna stvar, kao pisci su se potpisali reziser i jos neki supak, to je blago reci skandalozno, i zbog toga je film za ocenu 0/10, ma nije ni za nulu...
Pogledati original, koji je izasao u dve verzije, kao TV izdanje '77, ali je zbog nekoih eksplicitnih scena za to vreme bio zabranjen, zatim je izasla i verzija '79, u koji je ulozeno vise para i sa nesto izmenjenom glumackom postavom, i po licnom mom ukusu bolji od prve verzije, iako je prva verzija imala taj neki smek trash-a, prosto je atmosfera bila briljantna, ali od Alana Clarka se nista manje ni nije ocekivalo.

Scum 1979 - http://www.imdb.com/title/tt0079871/
Scum 1977 - http://www.imdb.com/title/tt0200095/
Pa kralju tebi onda svaki remake treba da dobije ocenu nula ti samo komentarises neke skor nebitne stvari pa i treba da se potpisu rezeser i svako ko je radio na filmu sigurno je bolje uradio poslao nego ovi pre 30tak godina...i ja sam uvek za da kada je film stariji vise od 30tak godina treba da dobije remake.Kralju ti zivis jos u 70-80 pusti nas da zivimo u moderno doba.
Aj neka jos nego poslati komentaj za film Dog Pound jer ovaj sto je napisao lazacar se ne vazi.
Ti sine imas problem sa samim sobom!!
Znas da je film bolji nego original od pre 30 godina koji nisi ni gledao.
Da jesi, ne bi pricao, nego bi sklopio sandalu i otpuzo u tu rupu iz koje si izmilio.
Nemam nista protiv remake-ova, ali kad neko ne promeni cak ni imena glavnih likova, prekopira svaki detalj filma, gotovo nijedan dijalog ne promeni, i to potpise svojim imenom kako je on to napisao, pa to je gore od cigana koji idu i kradu bakar!
Ma bas me briga za taj film star 30 godina, da je dobar film sigurno bi cuo za njega, a sigurno necu tebi verovati na rec da je original bolji.
A znamo da tebi skoro svaki noviji film je zivo smece, ali da npr. nisi znao da je Dog Pound remake sta bi onda mislio o filmu.
Nisi ti kriv, ne zemream ti nista... deder 'leba vam, nek neko od moderatora obrise sta sam napisao...

Offline Master_Chief

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 262
  • Spol: Muški
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #3134 : 24.11.2010. 21:19:18 »
npr. nisi znao da je Dog Pound remake sta bi onda mislio o filmu.
Aj leba ti odgovori mi na ovo pa da zavrsimo sa ovom zajebancijom...

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #3135 : 24.11.2010. 21:43:59 »
I am YOU.
Vjerujem da se radi o množini

Offline Cata

  • Likušo!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3356
  • Spol: Ženski
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #3136 : 24.11.2010. 23:55:30 »
I am YOU.
Vjerujem da se radi o množini

Sad se radi o množini. Dosta prepucavanja.

U ime oca i sina i Sv. Googla. Enter
I love you, not for what you are,
but for what I am, when I am with you.

Offline neo

  • Član
  • ***
  • Postova: 891
  • Spol: Muški
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #3137 : 25.11.2010. 00:09:25 »
Jonah Hex
http://www.imdb.com/title/tt1075747/
film je poprilicno los,  ocena 3/10

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #3138 : 25.11.2010. 21:30:06 »


Get Him to the Greek  9/10

Predobra komedija...Baš mi je film "sjeo"....Odlična glazba u filmu.... smileyNO1

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #3139 : 25.11.2010. 23:27:38 »
Stone (2010)

Spoiler for Hiden:

Redatelj: John Curran
Glumci: Robert De Niro, Edward Norton, Milla Jovovich

Dobar film, isplati se pogledati. 8/10

Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=BLSNRVLK6mM
« Zadnja izmjena: 25.11.2010. 23:30:08 pljoska »

Offline nebojsa66

  • Šone Šeset Šes
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2718
  • Spol: Muški
  • Kormilo na mjesečini
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #3140 : 26.11.2010. 21:52:20 »
Step up 3D

Poster:
Spoiler for Hiden:

Kako luuud film!!!

Zavalio sam se i uživao sat i 45 minuta. Jeste, priča kao priča nema skoro nikakvu vrijednost, predvidljivo i simpatično, ali nisam ni očekivao ništa više. Ono što mi se svidjelo su plesovi i majke ti, al' su dobri. No, vidi se da su iskorištavali svaku priliku za pokazivanje 3D mogućnosti. No, svejedno super su to odradili.


Spoiler for Hiden:
Onaj zadnji ples mi s ejedino ne sviđa što su plesali pod svjetlima, tako da ona svjetla na njihovim odjelima nisu došla do izražaja.

Nisam lud, majka me testirala!

Offline elys

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 277
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #3141 : 26.11.2010. 22:14:12 »
Mozda nije mijesto..ali Nebojsa,hvala ti za sve tvoje prijevode koje sam odgledao i za one koje nisam :D

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #3142 : 27.11.2010. 13:29:07 »
Toy Story 3  9/10

Being John Malkovich  9/10

Inception  8/10

The Social Network  6/10

Scott Pilgrim vs The World  6/10

Red  5/10
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline elys

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 277
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #3143 : 27.11.2010. 13:44:13 »
Jel se ovi toj stori moraju gledati redom il moze se poceti i od 3?znaci da nije radnja vezeana?

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #3144 : 27.11.2010. 13:47:23 »
Step up 3D

Poster:
Spoiler for Hiden:

Kako luuud film!!!

Zavalio sam se i uživao sat i 45 minuta. Jeste, priča kao priča nema skoro nikakvu vrijednost, predvidljivo i simpatično, ali nisam ni očekivao ništa više. Ono što mi se svidjelo su plesovi i majke ti, al' su dobri. No, vidi se da su iskorištavali svaku priliku za pokazivanje 3D mogućnosti. No, svejedno super su to odradili.


Spoiler for Hiden:
Onaj zadnji ples mi s ejedino ne sviđa što su plesali pod svjetlima, tako da ona svjetla na njihovim odjelima nisu došla do izražaja.

Super film, jedva sam cekao posteni HD. Apsolutno je film ispunio sta sam ocekivao od njega.

10/10  smileyNO1

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #3145 : 27.11.2010. 21:01:56 »
Jel se ovi toj stori moraju gledati redom il moze se poceti i od 3?znaci da nije radnja vezeana?

A što bi počinjao od zadnjeg dela?  ???

Offline dakyorlando

  • Who ya gonna call?
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2703
  • Spol: Muški
  • I ain't afraid of no goatse.
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #3146 : 27.11.2010. 21:11:56 »
Jel se ovi toj stori moraju gledati redom il moze se poceti i od 3?znaci da nije radnja vezeana?

Nije baš da je tesno vezana radnja, ali preporučio bih ti da gledaš od prvog dela jer ima par stvari u nastavcima koje će ti biti razumljivije ako gledaš od početka.

I’m going where the sun keeps shining through the pouring rain
Going where the weather suits my clothes
Banking off of the northeast winds
Sailing on a summer breeze
And skipping over the ocean like a stone...

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #3147 : 27.11.2010. 21:49:22 »
Tako je, nabolje da kreneš od prvog nastavka, i prvi i drugi nastavak je odličan...ja još moram odgledati treći.... :)

Offline gruco

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 309
  • Spol: Muški
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #3148 : 28.11.2010. 00:55:24 »
The American
Tesko sranje.Clooney odradio klasicnu tezgu.Jedino sto valja je ona zgodna italijanka.

Offline elys

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 277
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #3149 : 28.11.2010. 01:01:00 »
Ma dugo mi skidati sva tri nastavka..a nesto mi se bas gledaju crtani,,pregledo How to train YD..kako je ekstra crtani,jest malo nerealno al brate bas se udubis i prodje ti vrijeme sad pa sad..ali na odluku vec provjerene ekipe sa PO-a skidam sva tri dijela..jer odavno ja vec skidam samo filmove koji dobiju dobru ocijenu na ovom sajtu..eto ovom prilikom dok sam se raspisao Zahvaljujem vam momci, na preporukama,nadam se da cete se prepoznati :D :D

Tags: