Autor Tema: Poslednji film koji ste gledali.....?  (Posjeta: 1380351 )

0 članova i 3 gostiju pregledava ovu temu.

Offline BlackMaja

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 432
  • Spol: Ženski
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2370 : 02.06.2010. 22:33:44 »
Hvala ljudi na podrsci, ali ne bih da sa njim ulazim u bilo koju raspravu... Prosto misljenja su podeljena, tudja postujem svog se drzim i to je to... Neka, i on ima prava da prokomentarise, ali na nacin koji to radi vise govori o njemu no o meni...

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2371 : 02.06.2010. 22:40:06 »
Ovo je bilo direkno vređanje člana foruma. Nebitno što Maja ima tako malo postova, mislim da bi Ridik trebalo da snosi neke posledice za vređanje i to samo zato što neko ima drugačiji ukus od njega.
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2372 : 02.06.2010. 22:42:18 »
Ovo je bilo direkno vređanje člana foruma. Nebitno što Maja ima tako malo postova, mislim da bi Ridik trebalo da snosi neke posledice za vređanje i to samo zato što neko ima drugačiji ukus od njega.

potpuno se slažem,i ovo mu nije prvi put,ne znam iz kojeg razloga još nije dobio opomenu...

Offline nebojsa66

  • Šone Šeset Šes
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2718
  • Spol: Muški
  • Kormilo na mjesečini
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2373 : 02.06.2010. 22:56:04 »
Jučer odgledao po ne znam koji put nanovo:



I 10/10...
Film mi je prezakon, pogotovo zadnji dio... clapp

Nisam lud, majka me testirala!

Offline chuckydrayman

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 330
  • Spol: Muški
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2374 : 02.06.2010. 23:05:10 »
Jučer odgledao po ne znam koji put nanovo:



I 10/10...
Film mi je prezakon, pogotovo zadnji dio... clapp
gledao sam davno i morat ću da se prisjetim ponovo  smileyNO1 samo sjećam da mi se svidio pravo pa je vrijeme za obnovu gradiva



Offline Cata

  • Likušo!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3356
  • Spol: Ženski
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2375 : 02.06.2010. 23:06:42 »
potpuno se slažem,i ovo mu nije prvi put,ne znam iz kojeg razloga još nije dobio opomenu...

Zato jer nam od pada sitea više ne rade opomene.
Mislite da je nama lako bez njih?! Kukam Snyderu
da ih vrati već mjesec dana.

U ime oca i sina i Sv. Googla. Enter
I love you, not for what you are,
but for what I am, when I am with you.

Offline nebojsa66

  • Šone Šeset Šes
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2718
  • Spol: Muški
  • Kormilo na mjesečini
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2376 : 02.06.2010. 23:34:12 »
Jučer odgledao po ne znam koji put nanovo:


I 10/10...
Film mi je prezakon, pogotovo zadnji dio... clapp
gledao sam davno i morat ću da se prisjetim ponovo  smileyNO1 samo sjećam da mi se svidio pravo pa je vrijeme za obnovu gradiva

I ja isto obnavljao gradivo... Nisma dugo gledao, a vidio izašla neka BDrip verzija, pa reko ajde...  ;D

Nisam lud, majka me testirala!

Offline chuckydrayman

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 330
  • Spol: Muški
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2377 : 03.06.2010. 06:57:05 »
Jučer odgledao po ne znam koji put nanovo:


I 10/10...
Film mi je prezakon, pogotovo zadnji dio... clapp
gledao sam davno i morat ću da se prisjetim ponovo  smileyNO1 samo sjećam da mi se svidio pravo pa je vrijeme za obnovu gradiva

I ja isto obnavljao gradivo... Nisma dugo gledao, a vidio izašla neka BDrip verzija, pa reko ajde...  ;D
ma i ja ću kakav HD namaknut ovih dana  smileyNO1



Offline Parazit

  • MasterBlaster
  • Član
  • ***
  • Postova: 709
  • Spol: Muški
  • Živio!
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2378 : 03.06.2010. 12:12:18 »

Invictus
Spoiler for Hiden:
Nelson Mandela (Morgan Freeman) preuzeo je vlast nad podijeljenom Južnom Afrikom, a plan mu je ujediniti zemlju - preko ragbi reprezentacije!

'Invictus' je nadahnjujuća i istinita priču o tome kako se Nelson Mandela (Morgan Freeman) udružio s kapetanom južnoafričke ragbi momčadi, Francoisom Pienaarom (Matt Damon), i to u cilju pomirenja rasno posvađane nacije. Na početku filma Nelson Mandela – čovjek koji je zbog toga što se borio protiv apartheida proveo 27 godina u zatvoru – izabran je za predsjednika Južne Afrike koja je još uvijek podijeljena.

Iako je nepravedni sustav službeno okončan, dugogodišnje rasne granice između ljudi ne mogu se lako izbrisati. Zemlja se nalazi na rubu eksplozije, a predsjednik Mandela nadu vidi na nevjerojatnom mjestu: na ragbi igralištu. S obzirom da Južna Afrika 1995. treba biti domaćin Svjetskog prvenstva, Mandela narod namjerava ujediniti iza nacionalne momčadi Springbok.
Dobar film. Morgan Freeman kao Mandela odličan. Rijetki su filmovi koje radi Clint Eastwood da nisu vrhunski
« Zadnja izmjena: 03.06.2010. 13:25:40 Parazit »

Offline petko

  • Shpadoinkle!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5319
  • Spol: Muški
  • Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti.
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2379 : 03.06.2010. 12:53:26 »
Youth in Revolt (2009)

Osvežavajuće netupava komedija, na trenutke sjajna.
Preporuka.

:)
« Zadnja izmjena: 16.08.2019. 11:53:06 petko »




I refuse to prove that I exist, says God…
…for proof denies faith, and without faith I am nothing.
Douglas Adams
       

Offline chuckydrayman

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 330
  • Spol: Muški
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2380 : 03.06.2010. 23:11:19 »
Evo skinuo se HD serijal star trek filmova pa lagano da se osvježimo





Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2381 : 04.06.2010. 08:05:51 »
I 10/10...
Film mi je prezakon, pogotovo zadnji dio... clapp

ne mogu objasniti zašto no i meni ovaj film jako odgovara
May the Plasma be with you!

Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2382 : 04.06.2010. 08:21:24 »
obzirom da me privremeno žena napustila mogao sam neuznemiravan dovršiti film koji se dugo mota po disku

Pink Floyd The Wall (1982) http://www.imdb.com/title/tt0084503/




je da sam pripremio malkice previše kombinacije džina, vermuta i maslina (popularnije zvano Martini)
no bilo je odlično. Usput sam i skinuo malo prašine sa zvučnika i zidova.

Nakon skoro 30 godina, ovo mi još uvijek godi.

HD verzija, of course :)


May the Plasma be with you!

Offline nebojsa66

  • Šone Šeset Šes
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2718
  • Spol: Muški
  • Kormilo na mjesečini
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2383 : 04.06.2010. 16:16:29 »
I 10/10...
Film mi je prezakon, pogotovo zadnji dio... clapp

ne mogu objasniti zašto no i meni ovaj film jako odgovara

Ima nešto u njemu očito...  ;D

Nisam lud, majka me testirala!

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2384 : 04.06.2010. 17:00:54 »
obzirom da me privremeno žena napustila mogao sam neuznemiravan dovršiti film koji se dugo mota po disku

Pink Floyd The Wall (1982) http://www.imdb.com/title/tt0084503/




je da sam pripremio malkice previše kombinacije džina, vermuta i maslina (popularnije zvano Martini)
no bilo je odlično. Usput sam i skinuo malo prašine sa zvučnika i zidova.

Nakon skoro 30 godina, ovo mi još uvijek godi.

HD verzija, of course :)



Ovo mi je omiljeni film. To je umetnost!
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline bnzz

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 205
  • од рођења мог.....
    • www.padalica.rs
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2385 : 04.06.2010. 19:55:54 »
Frozen River 2008

http://www.imdb.com/title/tt0978759/

 Najjednostavnije receno sjajan film. Nepretenciozan pomalo tegoban za gledanje ali neverovatno realan.
Prica o zeni koja suocena sa opstim beznadjem, pristaje da krijumcari ljude preko kanadske granice. Kventim tarantino je ovaj film svrstao u top ten najboljih filmova koje je ikad gledao..(ako je verovati novinama)
www.padalica.rs 
zamisli zelju  i stižu neverovatni popusti!!

Offline Veleno

  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 4750
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2386 : 04.06.2010. 20:46:27 »
obzirom da me privremeno žena napustila mogao sam neuznemiravan dovršiti film koji se dugo mota po disku

Pink Floyd The Wall (1982) http://www.imdb.com/title/tt0084503/




je da sam pripremio malkice previše kombinacije džina, vermuta i maslina (popularnije zvano Martini)
no bilo je odlično. Usput sam i skinuo malo prašine sa zvučnika i zidova.

Nakon skoro 30 godina, ovo mi još uvijek godi.

HD verzija, of course :)




 ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog

Offline Cata

  • Likušo!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3356
  • Spol: Ženski
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2387 : 04.06.2010. 20:52:41 »
Veleno, zabrinula sam se kako to da se nisi javio.
Krbo, postao si mu najdraži član na forumu od danas
(nakon mene, I hope  ;) ).

U ime oca i sina i Sv. Googla. Enter
I love you, not for what you are,
but for what I am, when I am with you.

Offline Veleno

  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 4750
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2388 : 04.06.2010. 20:57:21 »
Tek sam sad vidio...

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2389 : 05.06.2010. 00:12:11 »
Nego... ;D
Odgledah sinoć I Love You Phillip Morris, nije loš film, samo da nije imalo onoliko "pederisanja", ostalo je sve u redu. Solidno, samo da nema onoliko malo pre navedeno.
5/10

« Zadnja izmjena: 05.06.2010. 00:13:57 delrey »
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline noiz

  • Novi član
  • *
  • Postova: 37
  • MoooooonTreeeeeee
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2390 : 05.06.2010. 00:38:30 »
Gledalo se svašta u zadnje vrijeme...

Za izdvojit je definitivno Huo Yuan Jia ( Fearless )
Prije mi je mišljenje o Jet Liju bilo..ne baš najbolje, jer u 90% filmova leti.
Ovaj mu je čista desetka i sad mi je žao šta se povukao iz martial arts filmova.

Film priča istinitu priču o kineskom majstoru borilačke vještine wushu koji je živio na koncu 18. stoljeća.
Pratimo njegovo odrastanje kako u tijelu i vještinama, tako i u njegovoj psihi i pogledu na svijet.
Otac mu nije dopuštao da trenira, već ga je tjerao da bude učenjak. Naravno, malome je to stvorilo kontra-efekt i s godinama je postao jaki borac, brz na šakama, bahat na jeziku i lak na čašicu.
S ciljem da ojača ime svoje obitelji, prihvaća svaki izazov, i u tome uspijeva, ali ne poznaje granicu između borbe za čast i borbe za život.

I dok on vodi svoj osobni rat protiv svijeta, Japan započinje svoj rat protiv Kine...
Poražen, izgubljen, na rubu smrti, u nepoznatom, hoće li se vratiti svom starom načinu života, i s kakvim pogledima na isti?

Koreografija/borbe u ovom filmu su mi zasad na samom vrhu ljestvice, ponajviše radi realnosti.
Glumci su odlično odradili svoje, glazba je autentična i nenametljiva, scene stare Kine odlične.
Preporuča se Director's cut verzija filma. (možete ga.. kupiti pod imenom Huo Yuan Jia, jer će vam "Fearless" izbaciti puno manje rezultata)



[ot] hahah šta bi bilo da se snimaju kave na kojima sam ja svaki dan, tek tu neprihvaćanja mišljenja i psovanja koliko sotona poželi rofl

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2391 : 05.06.2010. 01:35:33 »
Obrisano sve što nije u vezi sa temom.
Članovi koji su mislili da mogu vrijeđati bez posljedica uklonjeni su trajno sa foruma.

Ova tema je za vaše utiske i mišljenja o pogledanim filmovima.
Tuđe mišljenje morate poštovati.
Vrijeđanje je zabranjeno.
I pošto se sve zakuvalo, ova tema je do daljnjeg pod posebnim posmatranjem i kazne će biti strože nego inače.
« Zadnja izmjena: 05.06.2010. 17:21:42 MilanRS »

Offline noiz

  • Novi član
  • *
  • Postova: 37
  • MoooooonTreeeeeee
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2392 : 05.06.2010. 02:05:54 »
I samo da ne bi bilo ovo-ono, tu je Ip Man (ili Yip Man), spreman razvaliti izgrednike  ;D

Yip Man

Bliski rođak gore navedenom Huo Yuan Jia po radnji.
Također kineski martial arts film baziran na istinitoj pričio majstoru (ovaj put wing chun), slično vrijeme radnje.
Dobroćudni majstor wing chun vještine Yip Man živi u gradu poznatom po borilačkim vještinama, gdje ga svako malo gnjave izazivači koje s lakoćom pobjeđuje. Na njegovu nesreću, nalazi se u južnoj Kini koja će ubrzo biti na udaru japanske invazije, i prisiljen kopati ugljen kako bi mu obitelj preživjela. No, ne zna da je s razlogom dobio taj posao, a taj je da japanski general želi vidjeti kineske majstore na djelu.
Hoće li uspjeti hladnokrvno nastaviti sa svojim nepisanim pravilom "ne ubij, samo dokaži" nakon što vidi smrt svojih prijatelja majstora, i hoće li pristati na borbu s nemilosrdnim generalom?

Film je za nijansu slabiji, ako ne i tu po kvaliteti s Huo Yuan Jia, remek-djelo koje odskače od standardnih flickova tipa Tigar i zmaj.

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2393 : 05.06.2010. 02:25:25 »
Odnedavno može da se skine i DVDRip Yip Man 2, ima i prevod, samo nemam vremena da ga pogledam. Mislim da će biti odličan kao i prvi.

Offline nebojsa66

  • Šone Šeset Šes
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2718
  • Spol: Muški
  • Kormilo na mjesečini
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2394 : 05.06.2010. 15:16:38 »
Nego... ;D
Odgledah sinoć I Love You Phillip Morris, nije loš film, samo da nije imalo onoliko "pederisanja", ostalo je sve u redu. Solidno, samo da nema onoliko malo pre navedeno.
5/10



I ja sam ga odgledao, ali moja je malčice višlja ocjena 6-7/10 jer nisam uzimao u obzir "pederisanje". Pa po najavi se vidjelo da će toga biti i mislim da to možda nije kriterij za ocjenu.
Meni su npr. njih dvojica odlično odglumili svoje uloge jer znam kako je teško glumiti homoseksualca pošto sam imao jednu takvu ulogu u kazalištu, ali također mislim da nismo navikli na Jima u takvim ulogama i smetalo me malo što kao d anisu znali jel' snimaju komediju ili dramu pa su u početku imali jedno, a na kraju drugo...

Nisam lud, majka me testirala!

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2395 : 05.06.2010. 16:10:41 »
Sveže na netu Technotise Edit & I 2009 DVDRip XviD AC3-ViSiON. Neki su me ranije pitali gde sam našao film, sad ima i ovaj rip na TL-u, pa će verovatno da se pojavi uskoro i na drugim trackerima i ostalim sharing servisima.  ;)

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2396 : 05.06.2010. 16:31:58 »
Prince Of Persia: The Sands Of Time





Odgledao sam sinoć film, naravno u bioskopu. Meni je film fenomenalan, bolji nego što sam mislio da će biti. Neki govore da je u poređenju sa igricama loš, ja stvarno ne mogu to da kažem jer nisam igrao igrice ali ću ih sad sigurno skinuti. Film je pretežno akcina avantura ali ima i po malo komedije, zahvaljujući Alfred Molini koji je bio presmiješan, ja mislim da mu je ovo bila i najbolja uloga. A nisam mogao da prestanem da se smijem kad se pojavio Ben Kingsli a neka žena pored mene zavikala "Evo ga onaj čiča sa šminkom!" i to 10 puta!  ;D Film sigurno treba odgledati, i ovamo je 2 dan prikazivanja sala bila puna krcata. I da , zaboravih specijalni efekti su vrhunski! Vidi se da nisu šteđeli pare.  :)

10/10
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline chuckydrayman

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 330
  • Spol: Muški
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2397 : 05.06.2010. 22:47:31 »
Prince Of Persia: The Sands Of Time





Odgledao sam sinoć film, naravno u bioskopu. Meni je film fenomenalan, bolji nego što sam mislio da će biti. Neki govore da je u poređenju sa igricama loš, ja stvarno ne mogu to da kažem jer nisam igrao igrice ali ću ih sad sigurno skinuti. Film je pretežno akcina avantura ali ima i po malo komedije, zahvaljujući Alfred Molini koji je bio presmiješan, ja mislim da mu je ovo bila i najbolja uloga. A nisam mogao da prestanem da se smijem kad se pojavio Ben Kingsli a neka žena pored mene zavikala "Evo ga onaj čiča sa šminkom!" i to 10 puta!  ;D Film sigurno treba odgledati, i ovamo je 2 dan prikazivanja sala bila puna krcata. I da , zaboravih specijalni efekti su vrhunski! Vidi se da nisu šteđeli pare.  :)

10/10
Evo sad iz kina i gledao isti film ocjena 10/10  smileyNO1



Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2398 : 05.06.2010. 22:52:21 »
Nego... ;D
Odgledah sinoć I Love You Phillip Morris, nije loš film, samo da nije imalo onoliko "pederisanja", ostalo je sve u redu. Solidno, samo da nema onoliko malo pre navedeno.
5/10



I ja sam ga odgledao, ali moja je malčice višlja ocjena 6-7/10 jer nisam uzimao u obzir "pederisanje". Pa po najavi se vidjelo da će toga biti i mislim da to možda nije kriterij za ocjenu.
Meni su npr. njih dvojica odlično odglumili svoje uloge jer znam kako je teško glumiti homoseksualca pošto sam imao jednu takvu ulogu u kazalištu, ali također mislim da nismo navikli na Jima u takvim ulogama i smetalo me malo što kao d anisu znali jel' snimaju komediju ili dramu pa su u početku imali jedno, a na kraju drugo...
Ma znao sam ja da ima toga u filmu, ali su ga preterali u delu sa zatvorom.
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline nebojsa66

  • Šone Šeset Šes
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2718
  • Spol: Muški
  • Kormilo na mjesečini
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2399 : 05.06.2010. 23:37:26 »
Nego... ;D
Odgledah sinoć I Love You Phillip Morris, nije loš film, samo da nije imalo onoliko "pederisanja", ostalo je sve u redu. Solidno, samo da nema onoliko malo pre navedeno.
5/10


I ja sam ga odgledao, ali moja je malčice višlja ocjena 6-7/10 jer nisam uzimao u obzir "pederisanje". Pa po najavi se vidjelo da će toga biti i mislim da to možda nije kriterij za ocjenu.
Meni su npr. njih dvojica odlično odglumili svoje uloge jer znam kako je teško glumiti homoseksualca pošto sam imao jednu takvu ulogu u kazalištu, ali također mislim da nismo navikli na Jima u takvim ulogama i smetalo me malo što kao d anisu znali jel' snimaju komediju ili dramu pa su u početku imali jedno, a na kraju drugo...
Ma znao sam ja da ima toga u filmu, ali su ga preterali u delu sa zatvorom.

To da...
Spoiler for Hiden:
Ono ljubljenje njih dvojice je stvarno...  u_jeeeeeeeeee

Nisam lud, majka me testirala!

Tags: