Autor Tema: Poslednji film koji ste gledali.....?  (Posjeta: 1381339 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline lazacar

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 83
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2040 : 19.02.2010. 09:43:15 »
Jbg kralju ti moras da se prilagodiis danasnjis standardima...jer ljudi vise ne vrednuju filmove kao ovog tvog gore.
Prilagoditi u kom smislu? Spustiti koeficijent inteleigencije na nivo morskog praseta da bi uzivao u filmu?
Ja sam gore napisao da je upotreba tehnologije novi filmski tok, ali u ovom je otislo u krivom smeru... Postoje cak i neki hollywoodski filmovi sa obiljem tehnologije u sebi koji su vredni pomena i ostavljaju traga, ovaj to sigurno nije...

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2041 : 19.02.2010. 12:50:59 »
Jbg kralju ti moras da se prilagodiis danasnjis standardima...jer ljudi vise ne vrednuju filmove kao ovog tvog gore.
Prilagoditi u kom smislu? Spustiti koeficijent inteleigencije na nivo morskog praseta da bi uzivao u filmu?
Ja sam gore napisao da je upotreba tehnologije novi filmski tok, ali u ovom je otislo u krivom smeru... Postoje cak i neki hollywoodski filmovi sa obiljem tehnologije u sebi koji su vredni pomena i ostavljaju traga, ovaj to sigurno nije...

+1

Offline Allien

  • Novi član
  • *
  • Postova: 22
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2042 : 19.02.2010. 14:05:25 »
U cemu je tolka frka sa Avatarom
od divljenja do najgoreg pljuvanja
meni je film sasvim ok
odnosno
nesto ovako sam i ocekivao, klasican americki visokobudzetni film ( tanka prica, mnogo efekata )
e sad sasvim je druga prica sta ste ocekivali od filma
moja ocekivanja je ispunio ( a nisu bila bas visoka za ovaj film )
ali prepucavanja tipa "ljudi ako imate mozak zaobidjite ovo" nisu na mestu ni malo
svi mi imamo mozak i pravo da odlucimo sta nam se svidja a sta ne i sta bi da gledamo a sta ne

a sad natrag na topic
po preporuci dosta ljudi ovde sam odgledao "Red cliff" i pored velike odbojnosti prema kineskoj kinematografiji
moram da priznam da je film stvarno dobar
danas gledam nastavak i nadam se da nece pokvariti prvi utisak

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2043 : 19.02.2010. 15:05:16 »
svi mi imamo mozak
Da li je tako?!

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2044 : 19.02.2010. 16:21:40 »
svi mi imamo mozak
Da li je tako?!

I brained my damage  :'(

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2045 : 19.02.2010. 17:45:33 »
Edge of Darkness (2010)
http://www.imdb.com/title/tt1226273/


Dobar triler. Gibson is back.  :)
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2046 : 19.02.2010. 18:08:04 »
Edge of Darkness (2010)
http://www.imdb.com/title/tt1226273/

Dobar triler. Gibson is back.  :)
Ja jedva čekam da ovaj film dođe u bioskop da ga gledam, jer sam prilično siguran i po traileru i po tvom postu da će biti odličan.
« Zadnja izmjena: 19.02.2010. 19:40:26 MilanRS »
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2047 : 19.02.2010. 19:57:28 »
[...] da je snimo samo crn ekran, mozda bi mu i dao vecu ocenu, [...]

;D
hateve emitirao pola sata 'nevidljivog filma'

Offline madness99

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 486
  • Spol: Muški
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2048 : 19.02.2010. 20:33:13 »
Posto se trudim da nabavim neke filmove koji vrede da budu u kolekciji u HD rezoluciji, odgledao sam par starijih filmova.

Analyze This 10/10 hteo sam da umrem od smeha tokom filma, odlicna gluma De Nira. Bas mi je legao film, svaka preporuka.

Analyze That 9/10 film je nastavak gore navedenog, smesan isto ali mi neke scene ne izgledaju realno.

Lord of War 10/10 Cudi me da ovo nisam gledao ranije, odusevio sam se filmom, glumom. Bas bas dobar triler, obavezno pogledati.


E sad nesto novije

Old Dogs 6/10 Par smesnih scena, ocekivao sam vise od filma s'obzirom na glumce i da bude realnije, medjutim  u_jeeeeeeeeee
Cata 13.11.2009. 15:31:03

Šta sve žene rade zbog tipa...

Offline riddick_xXx

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2049 : 19.02.2010. 21:49:33 »
Legion (2010)

Mnogo loše. Matora baba je najbolji deo filma.
Ubidljivo najgori film koji je izasao ove godine.Cak je i akcije malo i to sto ima je tako smoreno.
Preporuka odgledajte trejler i znate ceo film...

Online zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21898
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2050 : 21.02.2010. 21:08:04 »
Edge of Darkness (2010)
http://www.imdb.com/title/tt1226273/
Spoiler for Hiden:

Dobar triler. Gibson is back.  :)

U moru sranja, napokon jedno svjetlo na rubu tame. Fenomenalan film, podsjeća me na Hitchcocka.
10/10

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2051 : 21.02.2010. 21:27:11 »
Father Hood



Danas odgledah film na Novoj. Nije ništa posebno, ali može se odgledat.

6.5/10
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2052 : 21.02.2010. 22:17:20 »
Max Payne

ocjena: pogledati ako imate HD, prilično je vizualno fascinantan. Zaplet je prežvakan još u westernima Johna Forda.

dio mozga koji vam se bavi fizikom i mehanikom ostaviti na spavanju i mogli bi se zabaviti
May the Plasma be with you!

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2053 : 22.02.2010. 05:48:43 »
Narode je l' gledao ko slucajno The Bad Lieutenant: Port of Call - New Orleans? Nicolas Cage, Val Kilmer i Eva Mendes glume... Meni je film toliko nebulozan, stvarno nemam reci. Moguce je da mi je neki deo promakao, ali nisu mi jasne neke stvari
Spoiler for Hiden:
Je l' on kicmu povredio nakon sto je skocio u vodu da spase onog lika? Sta koji ku*ac predstavljaju one iguane, krokodili i zmije? Je l' to on umislja ili ne? I sta je ono na kraju, kao za 15 secundi se resilo sve, odjednom dobio na kladionici iako je njegov tim gubio do kraja, resilo se ubistvo i onaj mu sjahao sa grbace?

Offline Parazit

  • MasterBlaster
  • Član
  • ***
  • Postova: 709
  • Spol: Muški
  • Živio!
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2054 : 22.02.2010. 07:57:13 »
Narode je l' gledao ko slucajno The Bad Lieutenant: Port of Call - New Orleans? Nicolas Cage, Val Kilmer i Eva Mendes glume... Meni je film toliko nebulozan, stvarno nemam reci. Moguce je da mi je neki deo promakao, ali nisu mi jasne neke stvari
Spoiler for Hiden:
Je l' on kicmu povredio nakon sto je skocio u vodu da spase onog lika? Sta koji ku*ac predstavljaju one iguane, krokodili i zmije? Je l' to on umislja ili ne? I sta je ono na kraju, kao za 15 secundi se resilo sve, odjednom dobio na kladionici iako je njegov tim gubio do kraja, resilo se ubistvo i onaj mu sjahao sa grbace?
Nisam još pa ti ne mogu reći,a li pogledaj orginal Abela Ferrare s Harevey Keitel-om pa ti možda bude jasnije.

Offline lazacar

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 83
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2055 : 22.02.2010. 09:02:27 »
Narode je l' gledao ko slucajno The Bad Lieutenant: Port of Call - New Orleans? Nicolas Cage, Val Kilmer i Eva Mendes glume... Meni je film toliko nebulozan, stvarno nemam reci. Moguce je da mi je neki deo promakao, ali nisu mi jasne neke stvari
Spoiler for Hiden:
Je l' on kicmu povredio nakon sto je skocio u vodu da spase onog lika? Sta koji ku*ac predstavljaju one iguane, krokodili i zmije? Je l' to on umislja ili ne? I sta je ono na kraju, kao za 15 secundi se resilo sve, odjednom dobio na kladionici iako je njegov tim gubio do kraja, resilo se ubistvo i onaj mu sjahao sa grbace?
Meni nije jasno sta tebi nije jasno ako si stvarno gledao film?
Spoiler for Hiden:
Na kraju filma, isti taj lik kojeg spasava na pocetku (mada mi to ne vidimo) ga izvlaci iz one hotelske sobe gde se nasmrko i odlepio... Tako da ta pocetna scena i ova zavrsna imaju razloga da budu odvojene, bas da bi ceo film protekao u stilu koji i ima naziv The Bad Lieutenant... sledeca bitna stvar, da film sa Harvey Keitel-om i ovaj, apsolutno nemaju veze jedan sa drugim, tako da nemoj da ga gledas ako mislis nesto da povezes, ali ako ga nisi dosad gledao, obavezno ga pogledaj, jer je to remek delo...
Sledece tvoje pitanje je, sta predstavljaju oni gusteri... ja sam misljenja da to ima nekoliko razloga zasto su oni uopste tu... prvo da pokaze mentalno stanje Cage-a (droga, alkohol etc), sledece je da gusteri, iguane, kameleoni, zmije, aligatori itd. su najblizi dinosaurima u smislu prezivljavanja, tj. preziveli su holokaust koji prezivljava i Lieutenant i predstavljaju neku simboliku i light motiv filma, mada ja sam u njima pronasao jos dosta simbolike, ali opet, mozda je to samo meni na taj nacin simbolicno i reziser filma nije mislio kao i ja  rofl
A kraj filma i jel rasplet, je ono najbitnije u filmu i zasto ovaj film i onaj sa Keitel-om nemaju veze, Bad Lieutenant u ovom slucaju nije to... Bad Lieutenant je samo nesrecni Good Lieutenant... Nadam se da ti je sad jasnije...
Inace film po meni je jedan od boljih Cage-ovih filmova, ali njegove filmove bas i ne cenim nesto preterano, po meni za ocenu 4/10, mogao je biti mnogo mnogo bolji, jer je prica mogla dobiti mnogo bolji zaplet a i rasplet...
« Zadnja izmjena: 22.02.2010. 09:19:26 lazacar »

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2056 : 22.02.2010. 13:30:52 »
Spoiler for Hiden:
Citat:
Na kraju filma, isti taj lik kojeg spasava na pocetku (mada mi to ne vidimo) ga izvlaci iz one hotelske sobe gde se nasmrko i odlepio..

Jasno mi je to, nego mi opet nisi odgovorio je l' se on povredio prilikom spasavanja istog? Je l' tu zadobio povredu kicme? Jer se scena zavrsava kad on uskace u vodu, sledeca je kod doktora na pregledu.


Citat:
Sledece tvoje pitanje je, sta predstavljaju oni gusteri... ja sam misljenja da to ima nekoliko razloga zasto su oni uopste tu... prvo da pokaze mentalno stanje Cage-a (droga, alkohol etc), sledece je da gusteri, iguane, kameleoni, zmije, aligatori itd. su najblizi dinosaurima

Ja sam mislio da je na prvom mestu njegova psiha u pitanju mada ako se secas one scene kad Cage dolazi kod pandura u vezi kazne, tu je zgazeni aligator, a na kraju te scene se pojavljuje aligator koga Cage uopste ne vidi, i koji je nekoliko metara daleko od njega, i kamera ga snima, onda mi to potiskuje ovo gore navedeno.

A sto se tice raspleta ili samog kraja je to sto je meni strasno glupo bilo, jer zamiisli da ti celog filma ocekujes da ce se to resiti, i u 30 sekundi se razrese 3-4 stvari i to jedna za drugom. Kao da jedan deo filma fali.


Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2057 : 22.02.2010. 13:59:35 »
Edge of Darkness (2010)
http://www.imdb.com/title/tt1226273/
Spoiler for Hiden:

Dobar triler. Gibson is back.  :)

U moru sranja, napokon jedno svjetlo na rubu tame. Fenomenalan film, podsjeća me na Hitchcocka.
10/10

e sad znam šta da gledam

Father Hood



Danas odgledah film na Novoj. Nije ništa posebno, ali može se odgledat.

6.5/10

e sad znam šta da ne gledam

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline lazacar

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 83
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2058 : 22.02.2010. 14:07:32 »
Spoiler for Hiden:
Citat:
Na kraju filma, isti taj lik kojeg spasava na pocetku (mada mi to ne vidimo) ga izvlaci iz one hotelske sobe gde se nasmrko i odlepio..


Jasno mi je to, nego mi opet nisi odgovorio je l' se on povredio prilikom spasavanja istog? Je l' tu zadobio povredu kicme? Jer se scena zavrsava kad on uskace u vodu, sledeca je kod doktora na pregledu.


Citat:
Sledece tvoje pitanje je, sta predstavljaju oni gusteri... ja sam misljenja da to ima nekoliko razloga zasto su oni uopste tu... prvo da pokaze mentalno stanje Cage-a (droga, alkohol etc), sledece je da gusteri, iguane, kameleoni, zmije, aligatori itd. su najblizi dinosaurima

Ja sam mislio da je na prvom mestu njegova psiha u pitanju mada ako se secas one scene kad Cage dolazi kod pandura u vezi kazne, tu je zgazeni aligator, a na kraju te scene se pojavljuje aligator koga Cage uopste ne vidi, i koji je nekoliko metara daleko od njega, i kamera ga snima, onda mi to potiskuje ovo gore navedeno.

A sto se tice raspleta ili samog kraja je to sto je meni strasno glupo bilo, jer zamiisli da ti celog filma ocekujes da ce se to resiti, i u 30 sekundi se razrese 3-4 stvari i to jedna za drugom. Kao da jedan deo filma fali.
Spoiler for Hiden:
Odgovorio sam ti na pitanje ali nisi dobro procitao ili razumeo...
Elem ceo film je uradjen sa simbolikom naziva Bad Lieutenant, u prvoj sceni, on uskace u vodu da spase nekog propaliteta (i pritom povredjuje ledja), nisi se zapitao zasto?
Na kraju filma, isti taj propalitet u toj nekoj simbolici stoji nad njim i njemu pruza ruku...

Sto se gustera tice, opet kazem, mislim da je to smisljeno uradjeno od strane rezisera, ni on sam nije imao jasnu definiciju toga sta oni predstavljaju i zaokruzuju u filmu, ali ta neka paralela je vise nego ocigledna.
Film sam gledao pre par meseci, pricam sve ovo na secanje, ne mogu se ni setiti svih scena i detalja, ali generalno to je to, i taj kraj, i rasplet, otprilike u tih 30 sekundi, deluju kao da on to sve sanja i svakog trena ce se probuditi, ali za samu pricu i fabulu filma, ne predstavljaju bas nista, i zato i jeste reseno tako.

Mislim, ne mozes ocekivati od ovog filma bog zna sta, film kao i svaki drugi, sa vise mana i gresaka nego neke doslednosti, ali neki delovi filma, sama prica dosta su obecavali, i mene licno su ostavili sa, pa da kazem 'ne-definisanim' utiskom... a to samo potkrepljuje cinjenica da se filma secam i nakon vise meseci, sto je danas jako retko...

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2059 : 22.02.2010. 15:49:01 »
Spoiler for Hiden:
U pravu si za dosta stvari, ovo sa povredom razjasnjava dosta toga, uostalom i onakav kraj. Gde Cage kaze da mu je i dalje zao sto je pokvasio svilene gace, a ustvari se njegov zivot nacisto srozao od tad, dotakao dno u svim segmentima zivota.
I zapravo je zaista dobra ta paralela izmedju njega i onog propaliteta... 
Hvala ti za pomoc

Offline bnzz

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 205
  • од рођења мог.....
    • www.padalica.rs
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2060 : 22.02.2010. 19:53:36 »
Sauna 2008


Jedan od boljih horora koji sam gledao u poslednje vreme. Prica prati rusko svedsku "delegaciju" koji posle 25godisnjeg rata treba da razgranici zabacene severne granice. Medjutim na mestu gde bi trebala da bude mocvara nailaze na selo za koje niko nikada nije cuo. Ovaj film definitivno dokazuje da evropska produkcija i dalje sije holivudske horore na svakom polju. Atmosfera izolovanosti i konstantno fijukanje vetra  su docarani kao u retko kom filmu te tematike. Zbog jezicke barijere(finsko ceska produkcija) moram priznati da je prica u pocetku teska za razumeti(i pohvatati neke stvari) pa ce mi utisak verovatno biti jos bolji posle ponovnog gledanja. Svaka preporuka za ljubitelje horora
www.padalica.rs 
zamisli zelju  i stižu neverovatni popusti!!

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2061 : 23.02.2010. 03:00:15 »
Land of Lost

Odgledao sam prvih pola sata i prekinuo, zaista nisam mogao dalje da gledam koliko je sranje u pitanju

Offline dome-nasty

  • Eat my shorts
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2935
  • Spol: Muški
  • Staaari roker
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2062 : 23.02.2010. 08:03:45 »
Land of Lost

Odgledao sam prvih pola sata i prekinuo, zaista nisam mogao dalje da gledam koliko je sranje u pitanju
To je film za djecu do 7 g. ;D
Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju :P

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2063 : 23.02.2010. 18:07:55 »
 ;D I oni su to prevazisli... Stvarno ne verujem za sta sve bacaju pare...

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2064 : 23.02.2010. 20:10:25 »
Sauna 2008

Spoiler for Hiden:
Jedan od boljih horora koji sam gledao u poslednje vreme. Prica prati rusko svedsku "delegaciju" koji posle 25godisnjeg rata treba da razgranici zabacene severne granice. Medjutim na mestu gde bi trebala da bude mocvara nailaze na selo za koje niko nikada nije cuo. Ovaj film definitivno dokazuje da evropska produkcija i dalje sije holivudske horore na svakom polju. Atmosfera izolovanosti i konstantno fijukanje vetra  su docarani kao u retko kom filmu te tematike. Zbog jezicke barijere(finsko ceska produkcija) moram priznati da je prica u pocetku teska za razumeti(i pohvatati neke stvari) pa ce mi utisak verovatno biti jos bolji posle ponovnog gledanja. Svaka preporuka za ljubitelje horora


ako se mogu naći titlovi na mađarskom mislim da neće biti problema sa gledanjem ovog filma

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline 4 8 15 16 23 42

  • Novi član
  • *
  • Postova: 2
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2065 : 23.02.2010. 20:41:56 »
Povratnici
10/10

Veoma dobra komedija

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2066 : 23.02.2010. 21:35:55 »
gledao sam The Box sinoć, očekivao sam više. Naporan mi je film i dosta nedinamičan.
interesantan jeste, psihić težak sa kombinacijom naučne fantastike, ali I've seen better



Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Online zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21898
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2067 : 24.02.2010. 00:21:17 »
Sauna 2008

Spoiler for Hiden:
Jedan od boljih horora koji sam gledao u poslednje vreme. Prica prati rusko svedsku "delegaciju" koji posle 25godisnjeg rata treba da razgranici zabacene severne granice. Medjutim na mestu gde bi trebala da bude mocvara nailaze na selo za koje niko nikada nije cuo. Ovaj film definitivno dokazuje da evropska produkcija i dalje sije holivudske horore na svakom polju. Atmosfera izolovanosti i konstantno fijukanje vetra  su docarani kao u retko kom filmu te tematike. Zbog jezicke barijere(finsko ceska produkcija) moram priznati da je prica u pocetku teska za razumeti(i pohvatati neke stvari) pa ce mi utisak verovatno biti jos bolji posle ponovnog gledanja. Svaka preporuka za ljubitelje horora


ako se mogu naći titlovi na mađarskom mislim da neće biti problema sa gledanjem ovog filma

My friend Dex. ;D

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline bnzz

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 205
  • од рођења мог.....
    • www.padalica.rs
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2068 : 24.02.2010. 20:40:27 »
Citat:



ako se mogu naći titlovi na mađarskom mislim da neće biti problema sa gledanjem ovog filma
Ma imaju nasi titlovi, samo je pored kompleksne price  tesko pohvatati neke stvari kada trojica ljudi tricaju u isto vreme. A i titl nije bas najsrecnije uradjen, neke recenice su jednostavno preskocene(verovatno je autor imao problema sa prevodjenjem pa ih je jednostavno preskocio)
www.padalica.rs 
zamisli zelju  i stižu neverovatni popusti!!

Offline The Game

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 73
  • Spol: Muški
Re: Poslednji film koji ste gledali.....?
« Odgovor #2069 : 25.02.2010. 17:20:08 »


http://www.imdb.com/title/tt0399295/

Lord of War-7,5/10...Dosta dobar film...Cage takodje dobar...

Tags: