Autor Tema: Last Resort  (Posjeta: 45527 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Commandoguru

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1112
  • Spol: Muški
  • Smotani
Odg: Last Resort
« Odgovor #150 : 19.11.2012. 00:21:16 »
Kod ove serije se uopće ne radi o problemu ukusa.

Ova serija malo preistinito pokazuje kako šljaka njihova politika i vojska
A guy with a BIG fuckin gun is not more dangerous than a guy with a club... It's only a matter of range and reach... :D

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Last Resort
« Odgovor #151 : 19.11.2012. 00:32:40 »
Bilo koja serija da se emituje četvrtkom od 20 h, nikada neće imati dobar rejting.


TBBT je ovog četvtka imao rejting 5.7, a ispod 4.5 ne ide.


Jedino da CBS pomeri TBBT  :\) :\) :\) i onda će nešto uspeti.

Offline piter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 340
  • dipl.mag.inz.dr.nauka
Odg: Last Resort
« Odgovor #152 : 19.11.2012. 00:35:00 »
ma to su bre debili..SHOWTIME i HBO oni ne jebu dva posto gledanost...oni su zamislili da snime seriju sa brdo sezona i tu je kraj...da li je ijedna serija iz ovih kuca bila ukinuta ili skracena...pa nije...a to sto su ostali debili to nek se sami zapitaju....
...so say we all...

Offline brko

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 161
Odg: Last Resort
« Odgovor #153 : 19.11.2012. 18:33:32 »
Odlicna vijest ako ce zavrsiti sezonu do kraja.

Ja ne znam sta je vama, navikli valjda na spanske i turske sapunice od 200 epizoda, sta li, pa vam smeta sve sto ima normalan broj epizoda.
Vise volim da pogledam 5 serija od 1-2 sezone, nego 1 seriju od 5 sezona. Sta vise gledajuci sve te serijale koji imaju vise od 3 sezone, su cesto upropastene, jer se uvijek ide na gledanost naustrb kvalitetu. Rijetko koja da je zadrzala i kvalitet i kvantitet gledanja vise od 2-3 sezone.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Last Resort
« Odgovor #154 : 19.11.2012. 18:43:50 »
Odlicna vijest ako ce zavrsiti sezonu do kraja.

Ja ne znam sta je vama, navikli valjda na spanske i turske sapunice od 200 epizoda, sta li, pa vam smeta sve sto ima normalan broj epizoda.
Vise volim da pogledam 5 serija od 1-2 sezone, nego 1 seriju od 5 sezona. Sta vise gledajuci sve te serijale koji imaju vise od 3 sezone, su cesto upropastene, jer se uvijek ide na gledanost naustrb kvalitetu. Rijetko koja da je zadrzala i kvalitet i kvantitet gledanja vise od 2-3 sezone.
Imaš neki postotak. Mislim, kako to znaš?

Gluposti, baš serije od više 2, 3 sezone su i najbolje. Ima odličnih serja koje imaju jednu ili dvije sezone, ali nađem iz glave odmah sad na desetke boljih serija koje imaju više od 4, 5 sezona, a bolje su.

Offline brko

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 161
Odg: Last Resort
« Odgovor #155 : 19.11.2012. 20:31:57 »
Odlicna vijest ako ce zavrsiti sezonu do kraja.

Ja ne znam sta je vama, navikli valjda na spanske i turske sapunice od 200 epizoda, sta li, pa vam smeta sve sto ima normalan broj epizoda.
Vise volim da pogledam 5 serija od 1-2 sezone, nego 1 seriju od 5 sezona. Sta vise gledajuci sve te serijale koji imaju vise od 3 sezone, su cesto upropastene, jer se uvijek ide na gledanost naustrb kvalitetu. Rijetko koja da je zadrzala i kvalitet i kvantitet gledanja vise od 2-3 sezone.
Imaš neki postotak. Mislim, kako to znaš?

Gluposti, baš serije od više 2, 3 sezone su i najbolje. Ima odličnih serja koje imaju jednu ili dvije sezone, ali nađem iz glave odmah sad na desetke boljih serija koje imaju više od 4, 5 sezona, a bolje su.

Pa generalno pogledaj i gledanost(sto je realno najvazniji kriterij), a evo ti primjer i ovaj forum pogledaj samo misljenja o serijama koja imaju vise od 3 sezone. I ja sam rekao 2-3 sezone najvise i to je to. Uzmi primjer par najgledanijih, Lost recimo, pa bruku ljudi je reklo da zadnje 2 sezone su mnogo losije nego prve, zatim Prison Break koji se u 3, a narocito 4 sezoni pretvara u klasicnu spansku sapunicu, pa House za koji se mnogi slazu da bi fantasticno zavrsio u 6 sezoni. Rijetko koja zadrzi gledanost kao npr Dexter, ali i njemu je definitivno vrijeme kraju. Ja samo kazem da svaku seriju mogu pretvoriti u koliko hoces sezona sa koliko hoces epizoda i sta trebam gledati 1 seriju 10 godina? Zar nije bolje da odgledas vise serija od 1-2 sezone. Meni je odlicna vijest da cu seriju pogledati 1 sezonu od pocetka do kraja, nego da narednih 2-3-4 godine cekam da zavrsi 1 serija ma koliko dobra bila.

Offline prijatel-MKD

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 291
  • Spol: Muški
Odg: Last Resort
« Odgovor #156 : 19.11.2012. 23:08:11 »
Da bi ova serija imala drugu sezonu treba se prebaciti u Vasintonu ili rat na otvorenom moru, tj. postati drametina ili ratni film, i obe 2 varijante nemaju logiku da traju vise od 90min.
Ako ostane na ostrvo, onda ce biti povuci-potegni bezveze price sa lokalcima kao sto vidimo u posljednje 2 epke.
 
Nije lose pocela no za vise cini mi se da ovdje treba puno para za kojih rejting kaze da ih nema, pa logicno je zavrsiti na jednu sezonu, ne moze se pretvoriti u sapuna za svadjama sa lokalcima koji sa druge strane su pretstavljeni da imaju zelju i plan postati veci.
0123456789 - Само десет цифри, а толку многу главоболие!!!
© prijatel-MKD

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Last Resort
« Odgovor #157 : 20.11.2012. 06:22:44 »
Pogledana nova  :)

Spoiler for Hiden:
Spalili noge Patricku  angeldemon i sad će postat narkić. Jedino ako može trpit bol. Ovi ubili jednog od njega. Hm, dosta okrutno pošto se radi o časnicima i siguran sam da se nije svidjelo nekima. Dosta ljubavne priče  thumb-down

Offline drazenm

  • Novi član
  • *
  • Postova: 39
  • Spol: Muški
Odg: Last Resort
« Odgovor #158 : 20.11.2012. 17:07:22 »
meni je serija solidna, mada ja nekako ne vidim materijala da se ode u drugu sezonu.
mogli bi na sredini sezone ubaciti epizodu o "sealsima", tj. o onome što se desilo u pakistanu tako da imamo uvid i u to.
kako je serija krenula, mislio sam da će ovaj otok, kao što i ime kaže, biti posljednje utočište suvremenom svijetu (pošto se radi o politici, ratu itd...) i da će doći do novog svjetskog rata, a ekipa s Colorada će biti prva linija obrane ili tako nešto.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Last Resort
« Odgovor #159 : 21.11.2012. 22:25:02 »
Prema rečima Šona Rajana (Last Resort) i Dejvida Vilkoksa (666 Park Avenue) obe serije će imati dobar završetak.


Dato im je dovoljno vremena da sve lepo privedu kraju.



Izvor

Offline secret_samadhi

  • Novi član
  • *
  • Postova: 25
Odg: Last Resort
« Odgovor #160 : 23.11.2012. 13:45:12 »
I ovi jenki su glupi ko noc. Sta njih interesuje piatm se? Sta god da valja ukinu. The Event mi je bila dobra, Last Resort jedna od najboljih ove godine ukinuse....a one gluposti poput vampira, zombija, supermena, spajdermena i slicnih p**kih materina idu po milion sezona i filmova. Plitki su ko Miljacka.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Last Resort
« Odgovor #161 : 03.12.2012. 03:06:15 »
Postavljen prevod za s01e08.  ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Last Resort
« Odgovor #162 : 03.12.2012. 05:09:18 »
Zanimljiva osma  :)

Spoiler for Hiden:
Suđenje koje mi je bilo bzvz, ali zato pozadinska priča mi je bila bolja. I na kraju je ovaj kriv. Neće izaći živ  ;D

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Last Resort
« Odgovor #163 : 11.12.2012. 02:36:22 »
Postavljen titl za s01e09.


Izrazito politička epizoda.


Spoiler for Hiden:
Saznali smo šta i gde i ko zbog čega   ;D ;D ;D ;D

A gde je COB? Otkad su ga ono u šumi matletirali više se ne pojavljuje.


Bilo je mnogo zanimljivih scena, ali ona na kraju... priceless   ;D ;D ;D


Offline Parazit

  • MasterBlaster
  • Član
  • ***
  • Postova: 709
  • Spol: Muški
  • Živio!
Odg: Last Resort
« Odgovor #164 : 11.12.2012. 21:03:02 »
Šteta, ova serija od velike nade prelazi u jednu veliku glupost.
al eto gleda se.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Last Resort
« Odgovor #165 : 12.12.2012. 03:52:53 »
LOL, kakva deveta epizoda.

Spoiler for Hiden:
Najveća glupost koja je uništila epizodu je ova: Pakistanski teroristi zauzmu brod, ovaj upuca američkog advokata i ona žena od oficira baš tad poljubi ovoga na samrti dok on gleda pripremljen na palubi. Pa kakva je to glupost  rofl rofl samo zamislite, ona ga poljubi dok oko nje teroristi. To su napravili samo da ovaj njeziv vidi da mogu nastaviti sapunicu. I takav mali trenutak, taj poljubac toliko uništi cijelu epizodu. Nevjerojatno

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Last Resort
« Odgovor #166 : 12.12.2012. 08:43:50 »


Spoiler for Hiden:
Najveća glupost koja je uništila epizodu je ova: Pakistanski teroristi zauzmu brod, ovaj upuca američkog advokata i ona žena od oficira baš tad poljubi ovoga na samrti dok on gleda pripremljen na palubi. Pa kakva je to glupost  rofl rofl samo zamislite, ona ga poljubi dok oko nje teroristi. To su napravili samo da ovaj njeziv vidi da mogu nastaviti sapunicu. I takav mali trenutak, taj poljubac toliko uništi cijelu epizodu. Nevjerojatno


Spoiler for Hiden:
Oni su ostvarili šta su hteli. Više ste primetili taj poljubac, nego nestanak COB-a, ponovno pojavljivanje ključa, pravi razlog prebega Foka...

Odavno si je ti otpisao čim te nervira tako mala stvar  ;D ;D ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Last Resort
« Odgovor #167 : 12.12.2012. 10:14:20 »
Spoiler for Hiden:
Zato sam i napisao da je to mala stvar, a opet toliko bitna za radnju zbog toga što je on vidio nju kako ga ljubi i jednostavno je glupo. Mala stvar, a opet ona od sitnica koja može uništiti cijelu epizodu što i je. COB sam primijetio, ključ isto pa kad ga je ova uzela, ali taj poljubac je jednostavno previše. Znaš ono kad gledaš nešto i dobro ti je i odjednom se pojavi takva mala stvar, a opet tako nepotrebna da ti sve pokvari. To je upravo bilo u toj epizodi, barem kod mene.  :)

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Last Resort
« Odgovor #168 : 12.12.2012. 14:08:39 »
Spoiler for Hiden:
Ipak je to nacionalna televizija, moraju malo da budu sapuničasti  ;D

Da se uzjogunio onda kada je video to i upropastio celu operaciju... Mene bi to iznerviralo i upropastilo epizodu.  ;)

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Last Resort
« Odgovor #169 : 19.12.2012. 03:58:48 »
Postavljen titl za s01e10.

Nije mi baš bila dobra epizoda.



Ali prema snimku iz sledeće epizode, deluje mi da će se vratiti temi  ;D


Sledi pauza.

Nova epizoda 10. 1. 2013.

Offline TinMostar

  • Novi član
  • *
  • Postova: 24
  • Spol: Muški
Odg: Last Resort
« Odgovor #170 : 10.01.2013. 00:40:11 »
Joj za jedan dan se registrujem i sve zivo iskomentarisem pa moram i ovu...


 :dash :dash :dash zasto prekidati ovako dobru stvar, jebeni ameri ne mogu podnijeti da je neko izdao njihovu zemljicu jebla ih ona... Steta nek je dobro zavrse pa hajde nek kazem da sam dodao jos jednu seriju od pocetka do kraja ... :)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Last Resort
« Odgovor #171 : 16.01.2013. 04:42:03 »
Pogledana nova  :)

Možda i najbolja dosad, barem što se tiče napetosti. Još samo dvije epizode. Čisto sumnjam da će biti nekakav suvisli kraj, ali ipak očekujem da zadovolje koliko mogu.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Last Resort
« Odgovor #172 : 16.01.2013. 14:00:03 »
Postavljen prevod za s01e11.



Možda i najbolja dosad, barem što se tiče napetosti.


+1  :)

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Last Resort
« Odgovor #173 : 21.01.2013. 16:03:13 »
Postavljen prevod za s01e12.



Još malo pa kraj  :(

Offline vukmar

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
Odg: Last Resort
« Odgovor #174 : 25.01.2013. 13:02:09 »
Kakav kraj.. Savrsno..
Spoiler for Hiden:
najbolje mi je kad se ono kapetan i xo prepiru ko je ludji.. plak'o sam

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Last Resort
« Odgovor #175 : 26.01.2013. 03:44:09 »
Postavljen titl za s01e13.



I dođe kraj. I to kakav kraj  ;D Kao su rekli, tako i bi.
Jedina najbolja serija ove godine.
Uživao sam u svakom minutu prevođenja.
A i otkrio sam da me zanimaju podmornice  ;D
Svaki put bih ostao bez daha kad prikažu scene sa podmornicom u akciji.
ABC je izgubio jednu veoma dobru seriju.  cry1
Nadam se da ste uživali u prevodima   :ono-kao

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Last Resort
« Odgovor #176 : 26.01.2013. 05:46:12 »
Pogledana zadnja  :)

Definitvno prebrzi kraj serije, prilično traljavo izvedeno. Al dobro, nisu oni krivi. Imali su bonusa zbog toga što je prekinuta. Na kraju jedna čisto solidna serija. 6.5/10

Gogs, hvala na prijevodima  smileyNO1

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Last Resort
« Odgovor #177 : 26.01.2013. 14:46:11 »
Od mene sirotih 6/10. Prvih 2,3 epizode su obecavale a posle je zalutala serija...
Napokon kraj, da su obnovili i drugu sezonu odustao bi a ovako sam gledao do kraja.

Offline shunja

  • Čo'ek
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1322
  • Spol: Muški
  • I went down to the crossroads..
Re: Last Resort
« Odgovor #178 : 26.01.2013. 15:45:55 »
Pogledao i zadnju epizodu. Malo su kraj zbrzali, ali dobro, sta ces, bili su ograniceni.. Sve u svemu, jedna dobra serija.. Od mene 6.5/10..
Gorane, hvala na prijevodima cijele sezone..

Sent from my HTC One V using Tapatalk 2

Willie Brown: The blues ain't nothin' but a good man feelin' bad, thinkin' 'bout the woman he once was with..

Offline faks86

  • kaputt
  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2097
  • Spol: Muški
Odg: Last Resort
« Odgovor #179 : 28.01.2013. 18:27:33 »
Super finale, za mene neočekivano  :neverovatno:

Hvala Gorane  drinks

Tags: