Autor Tema: F1 - I love it  (Posjeta: 134246 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #540 : 30.08.2009. 00:35:25 »
Luka Badoer yeeeeeee, za njega navijam...

 rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl

Dex, ti prognoziras 1998u ;) ?

http://www.youtube.com/watch?v=GSSPCaLvjwE

pazi zar ti nije sumnjivo? ovo je od pre 11 godina, badoer ne vozi već 10, od kako on ne vozi ja ne znam da je bio ovako žestok pile up, sad se on vraća... znaš kako se kaže, istorija se ponavlja  ;)

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #541 : 30.08.2009. 02:18:06 »
Ma Dex nema sanse, videces! :P Mada ne kazem da ne bih voleo ovako nesto da vidim ;) ;D Znas kako mene pali taj start, uf ;D rofl

To za mene =  Vujosevic za radrada ;) rofl

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #542 : 30.08.2009. 13:51:30 »
šetaš kožuricu na start a?  rofl

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #543 : 30.08.2009. 14:06:18 »
ŠTA SAM TI REKAO!!!

ŠTA SAM TI REKAOOOOOO!!!

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline nosundayfear

  • Prevoditelj
  • Novi član
  • ****
  • Postova: 30
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #544 : 30.08.2009. 14:09:23 »
Da li bi ovo Kimi mogao da bude kažnjen??
Dobio je jednu poziciju prestizanjem van staze.

Go Kubica!!!
Clouds come floating into my life, no longer to carry rain or usher storm, but to add color to my sunset sky.

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #545 : 30.08.2009. 15:31:01 »
Pa dobro Dex nije kao 1998 ;) ;D ali dobro nije lose bilo, ovo kao da je Kanada i svi "šampioni" završiše "na zidu šampiona" Cao Hamiltone, Cao Nando, a red je bio da i Dugmić ispuši ;) :P ;D

Nego rekoh li ja da ce Kimi...;) :P

Aj sada da i The Doctor objasni i to je to...

Kimi nece biti kaznjen jer Nije sekao krivinu, sa spoljne strane smes da prodjes!

Jos nesto, bravo za Vettela konacno da iskoristi...ali nedovoljno je to, Buttona sere kao sto je Alonsa 2006 i Hamiltona 2008, njih trojicu ni perfex ne bi obrisao!!! ;D
« Zadnja izmjena: 30.08.2009. 15:33:44 Jacob Linus »

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #546 : 30.08.2009. 15:49:02 »
BRAVO SCUDERIA, BRAVO KIMI!  smileyNO1




Suze su mi pošle kad sam začuo Fratelli d'Italia i otpevao sam je u jednom dahu od prvog do poslednjeg takta! Kol'ko čoveku ponekad treba samo malo da bi bio sreićan!  :)

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #547 : 30.08.2009. 15:55:00 »
sreća pa španska himna nema text inače bi i uz nju svršavao :)

Lepo kaže Fiziko, samo zahvaljujući KERSu je Kimi dobio, ali ako je za utehu, za dve nedelje i Fiziko će da ima KERS kad bude vozio Ferari, a kad se Masa vrati, blago meni, Kimi mož' da se spakuje i ode lepo da vozi reli.

A Alonso da pređe da se trka sa onim sankama za sneg, jer one nemaju točkove. Dečko očigledno ima golem problem sa točkovima, što je mnogo, mnogo je...

Najteatralniji završetak je imao Rubinjo... prolazi cilj u plamenu  u_jeeeeeeeeee svaka čast matori!

I naravno moj novi miljenik Badoer, napredovao je 6 mesta i završio na zadovoljavajućem 14 mestu  rofl

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #548 : 30.08.2009. 16:07:05 »
sreća pa španska himna nema text inače bi i uz nju svršavao :)
Kraljev Marš je fantastična melodija, imam je na mobilnom!  ;)

Meni ti himne dođu ko neki hobi? Zbog Šumija sam svojevremeno naučio Deutschland, Deutschland über Alles, a pored toga znam i Marseljezu i God Save the Queen. Znam i Poljsku himnu, jer je skoro pa ista ko Hej Sloveni, al' ovu našu novu još nisam naučio! Fale mi ona i Američka;)

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #549 : 30.08.2009. 16:07:08 »
Dex ako taj kers pola sezone pravi probleme, red je i da pomogne? ;) Ja to ne gledam kao nesto "nedozvoljeno" svako moze to da koristi ili ne, to im sjebe kvalifikaciono vreme, ali na startu ih pocepaju...pa neka tim bira sta mu je bolje...



Suze su mi pošle kad sam začuo Fratelli d'Italia

Najjaci deo, ali ja sam plakao u Monzi, kada je Vettel po onoj kisurini pobedio, i klasican onaj sklop, prvo nemacka, pa onda italijankska, kao da gledam Michaela aaaaaaaaa   srcesmajli

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #550 : 30.08.2009. 16:12:55 »
Meni ti himne dođu ko neki hobi? Zbog Šumija sam svojevremeno naučio Deutschland, Deutschland über Alles,

pa loše pratiš hobi.

"Deutschland Deutschlad Uber alles, uber alles auf dem Welt" je tekst koji je koristila nacistička Nemačka, tekst je malo promenjen, kako ne bi bio prepotentan. Ne znam tačno koji je novi tekst, može da se izgugla verovatno, ali ovo je podatak koji sam i ja relativno skoro saznao (da se ne kurčim kako sve znam) gledajući emisiju na History Channel-u o Nemačkoj, odnosno Menačkoj kako je zovu cigani koji prose po Minhenu ,a onda dođu da se kurče po Nišu.

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #551 : 30.08.2009. 20:18:37 »


pa loše pratiš hobi.

"Deutschland Deutschlad Uber alles, uber alles auf dem Welt" je tekst koji je koristila nacistička Nemačka, tekst je malo promenjen, kako ne bi bio prepotentan.
Znam za to Dex, ali himnu je komponovao još Hajdn, učio sam iz muzičkog. Čovek živeo 100 i kusur godina pre nacista!  ;)

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #552 : 30.08.2009. 21:57:02 »
ne pričam za melodiju nego za tekst... nebitno...

bitno da će kimija da najure ko štetnog...

mada... krivo mi je... nisam ljubitelj ferarija, ali ako onaj smrdljivko alonso bude vozio za njih... onda ne znam šta bih.
navodno pošto santander banka (najveća španska) od sledeće sezone zajebuje McLaren i počinje da sponzoriše Ferari, zahtevaju da Alonso vozi za njih, a svi znamo da para vrti gde burgija neće. To ti je zapošljavanje na vezu, direktan primer.

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #553 : 31.08.2009. 11:20:23 »
navodno pošto santander banka (najveća španska) od sledeće sezone zajebuje McLaren i počinje da sponzoriše Ferari, zahtevaju da Alonso vozi za njih, a svi znamo da para vrti gde burgija neće. To ti je zapošljavanje na vezu, direktan primer.
To je već manje-više gotova stvar. Ni meni nije milo zbog Alonsa, al' ta banka Santander je zbilja jaka (ne znam koja je najjača u Evropi, to je ipak tvoje polje)! Pa, ovome Perezu su valjda dali kredit od 700 miliona eura sa 0% kamate da pravi nove galaktikose i sredi biznis, mada im je kako se priča samo od marketninga i dresova Kake i C. Ronalda već vratio ¼ para! Tako se pravi posao, a ne ko ovi naši kreteni što teraju IKEU, jer kao traži povlašćeene uslove, a zapravo Šveđani samo nisu glupi da ih naši tajkuni deru za zemljište!  ;)

A Kimija verovatno iskreno zabole šta će biti, ako budu računali na njega sledeće sezone dobija 35 miliona platu, a ako bude višak dobija 27 miliona odštete, čeka ga karijera u reliju i prelepa Jenni Dahlman kod kuće, pa sad ti vidi!  :\)




Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #554 : 31.08.2009. 14:08:16 »
sve se slažem sa tobom... al nije prijatno kad si višak, a ipak ne možeš da porediš kimija i nelsinja

ovde možeš da vidiš spisak 10 najjačih banaka na svetu
kao što vidiš santander se nigde ne pominje, a moja je prva u francuskoj i osma u svetu, verovatno je u evropi od 3. do 5. mesta

http://nvkumar.wordpress.com/2008/03/27/wolrds-10-biggest-banks/
« Zadnja izmjena: 31.08.2009. 14:18:31 Dexter`s Lab »

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #555 : 03.09.2009. 18:56:13 »
Fiziko, definitivno u Scuderiji !!!

Forza Giancarlo

« Zadnja izmjena: 03.09.2009. 18:58:20 Jacob Linus »

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #556 : 06.09.2009. 16:41:16 »




 clapp clapp clapp

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #557 : 08.09.2009. 19:33:35 »
Pa gde ce, ako ne u dvoristu svom ;) ;D

 clapp

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #558 : 08.09.2009. 22:58:25 »
Sport
Ferari vrbuje slavnog motociklistu
Mos: Valentino Rosi prejak za Formulu!
Autor: Blic online | Foto:AFP/Reuters | 08.09.2009. - 18:17

Legendarni britanski vozač ser Stirling Mos upozorio je motociklistu Valentina Rosija da bi mu bilo bolje da se drži dva točka jer je isuviše dobar za Formulu 1.


Erste banka (sport)
Rosi je nedavno izjavio da je bilo kontakata sa Ferarijem, a rukovodstvo italijanskog tima želelo je da osmostruki prvak sveta u Moto GP šampionatu senzacionalno debituje u Formuli 1 na VN Italije u Monci.
Ser Stirling Mos, inače vlasnik 16 titula u Formuli 1, smatra da Rosi ipak ne bi trebalo da se pošto-poto zaleće za vožnjom na četiri točka.
"Siguran sam da bi Rosi uspeo u Formuli 1 ako bi to bio njegov cilj. On je neviđeno talentovan i dobro razume brzinu. Mogao bi da bude dobar u Formuli 1 čak i kad se bude penzionisao jer ako ste dobri u jednoj disciplini automobilizma bićete dobri u svakoj drugoj. Ipak, mislim da bi to za njega bio korak nazad. On je predobar za F1: revolucionaran je i nosi sa sobom veliki smisao za humor, a F1 je kruto i veoma ozbiljno takmičenje u kome ne verujem da bi se osećao dobro", rekao je Mos.


Formula 1 očigledno teži ka nekoj vrsti revolucije s obzirom da se u poslednje vreme dosta poznatih imena dovodi u vezi sa raznoraznim timovima. Počelo je sa Šumaherom, sada je u prvi plan iskočio Rosi, a ekipa Red Bula pokušala je da angažuje poznatog reli vozača Sebastijena Leba. Petostruki prvak sveta u reliju priznao je francuskim medijima da je dobio poziv od Red Bula da sedne u bolid na trci u Abu Dabiju zakazanoj za 1. novembar.
"Čuli smo se, ali ništa više od toga", rekao je 35-godišnji Leb koga pojedini mediji povezuju i sa drugom ekipom Red Bula, Toro Rosom.
"Voleo bih da mogu da potvrdim, ali to nije slučaj. Teško bih odbio bilo koju ponudu da se trkam, ali nije baš da možete da ustanete ujutru i odete da vozite Formulu 1. To zahteva način pripreme totalno drugačiji od relija i ja tu nemam iskustva. Mislim da bi, u mom slučaju, odustajanje od relija zarad Formule 1 predstavljalo komplikovanu avanturu", rekao je Leb.

Za razliku od Leba, Valentino Rosi je u prethodnim godinama imao priliku da testira Ferarijev bolid, a nakon što su ga pozvali odmah posle povrede Felipe Mase odbio je sedište uz izjavu da će o F1 razmisliti u budućnosti.

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #559 : 12.09.2009. 20:08:48 »
Sta je sa ovom Formulom 1, na sta je spala kada oni koji se bore za titulu zapravo bore se za postolje i da zavrse kvalifikacije u prvih 5 ;)  u_jeeeeeeeeee

Dok je Michael bio, drao je, a i ako je gubio, pobedjivao je, bilo je neke brobe..Sada se vise prica u sporednim stvarima nego tome koliko ko ima poena i sl...Hocu jednog SAMPIONA da gledam, sport bez sampiona, nije sport...U pravu je sestra sto je prestala da gleda kada je MSC otisao, i tako ce shit da bude kada ode Rosi, a i Fedex! Dakle uzivajte u tenisu i MotoGPu dok mozete ;) ;D

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #560 : 13.09.2009. 01:50:35 »
Nadam se da vise nikad neces imati sta da gledas, sport bez konkurencije nikoga ne zanima  :P

Offline Ziledin

  • Pretender
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2751
  • Spol: Muški
  • GET TO DA CHOPPA!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #561 : 13.09.2009. 15:24:33 »
Rubinjo clapp clapp clapp

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #562 : 13.09.2009. 15:57:44 »
hehehe klasičan primer navijača Šumahera !

http://www.youtube.com/watch?v=Y2J_zxn6Sts&feature=related

mada refren odgovoara Hamiltonu...  "nije fer, nije fer, stvarno nije fer..."

heheh PRC LUISE!

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #563 : 13.09.2009. 16:46:55 »
Bravo matori !!!  clapp Samo kad bi Ros i ostala ekipa pustila Rubinja da uzme titulu, nego ce na kraju da mu kazu, deda, oladi malo ;) ;D

A Hamilton ode, k'o rukom odnsesen, ma kao mache niz oluk ;D rofl  u_jeeeeeeeeee

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #564 : 15.09.2009. 18:37:12 »
Lotus ponovo u Formuli 1
Autor: Beta | Foto:Reuters | 15.09.2009. - 15:21

Međunarodna automobilska federacija (FIA) vratila je danas ekipu Lotus u takmičenje u svetskom šampionatu Formule jedan. Lotus će se sledeće sezone vratiti u takmičenje posle 15 godina i biće 13. ekipa u šampionatu.



Sedište ekipe biće u Norfolku, a zajednički vlasnici su malezijska vlada i konzorcijum malezijskih biznismena.
Direktor ekipe je vlasnik aviokompanije Er Azija Toni Fernandes, a za tehničkog direktora postavljen je Majk Gaskojn, koji je taj posao obavljao i u Fors Indiji, Tojoti, Renou i Džordanu. Ekipu Lotus će motorima snabdevati kompanija Kosvort.
Lotus se takmičio u Formuli jedan od 1958. do 1994. godine.
Ta ekipa osvojila je sedam titula u konkurenciji konstruktora i pobedila na 79 trka. FIA je odbila prijavu ekipe BMW Zauber, ali je navela i da će taj tim dobiti dozvolu za takmičenje u sledećoj sezoni ako neka od ekipa odustane.
Takođe, u saopštenju FIA navodi da vodi da vodi hitne pregovore sa ostalim ekipama u Formuli jedan o mogućem širenju na 14 timova.

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #565 : 16.09.2009. 14:31:24 »
A sto je meni jos draze, vraca se Kanada, to mi je jedna od omiljenih staza a i trka je tu uvek bila dobra!


A sada jos zesce, Pike junior i senior prcnuše Reno i to fino!!! Sanjace ih Flavio nocima! Ja sam lepo govorio da se trke i shampionati namestaju, samo sto kada to radi direktno Ekleston, za to se nikada javno nece saznati, ali kada drugi, onda...tako ti je kad se zajebavas sa najmocnijima, dok im trebas OK su, a kada treba oni tebi da zastite oni te jos vise ukopaju! ;D Kako sam se samo smejao kada je Brijatore napadao crvene da imaju fleksibilan zadnji spojler, samo sam rekao, E ti cuti, najvise si varao! :P I eto ih, priznali su da su namestili Singapur

Reno priznao nameštanje trke

Dosadašnji prvi čovek Renoa Flavio Britaore i izvršni direktor francuske ekipe Pet Simonds podneli su ostavke optužbi za nameštanje trke, koje tim ne osporava.

Reno se, posle optužbi bivšeg vozača Nelsona Pikea juniora da je od njega traženo da udari u zid tokom prošlogodišnje trke za Veliku nagradu Singapura, našao pod istragom vladajućeg tela Formule 1 Svetske automobilske federacije (FIA).

Incident koji se našao pod istragom se dogodio na prvoj noćnoj trci u istoriji Formule 1, krajem septembra prošle godine, kada je zbog udesa mladog Brazilca na stazu izašao „sejfti kar“, a na trci je na kraju trijumfovao njegov tadašnji klupski kolega Fernando Alonso.

Pike junior, koji je početkom avgusta dobio otkaz u Renou zbog loših rezultata, je potom zajedno sa svojim ocem Nelsonom Pikeom, bivšim trostukim šampionom, optužio Reno, tačnije Briatorea i Simondsa, da su mu na sastanku pre trke, koja je vožena na ulicama Ingapura, naredili da udari u zid u 17. krivini da bi pomogao ekipi, ali i da bi zaslužio novi ugovor.

Prema nekim medijima, Simondsu je FIA ponudila imunitet, koji je već mladi Pike dobio svojim svedočenjem, u zamenu za informacije šta se tačno dogodilo u Singapuru.

„Reno ne osporava optužne FIA povodom dešavanja na trci za Veliku nagradu Singapura 2008. godine. Takođe, želimo da naglasimo da su direktor tima Flavio Briatore, kao i izvršni direktor Pet Simonds, napustili tim. Pre saslušanja pred Svetskim savetom za auto-moto sport FIA Reno, koje je zakazano za 21. septembar u Parizu, tim neće davati nikakve izjave, ni saopštenja“, kaže se u saopštenju Renoa.

Izvor B92

Pali Brijatore, dosta si smarao u F1, samo me interesuje sta ce sa Alonsom biti, roknuo bih i njemu suspenziju barem na 2 godine! Ali tesko da ce to biti, jer mora u crvene a Tod je novi predsednik FIA-e pa mi to deluje malo nemoguce ;)

Sve u svemu, ovako Nando i Hamilton pobedjuju ;) ;D :P
« Zadnja izmjena: 16.09.2009. 14:32:58 Jacob Linus »

Offline Veleno

  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 4750
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #566 : 16.09.2009. 19:44:40 »
Sve u svemu, ovako Nando i Hamilton pobedjuju ;) ;D :P

Ne slažem se s ovim. I jedan i drugi su jako dobri vozači.
Mada mi se ovo što je Renault napravio gadi toliko da od sljedeće sezone
tražim svoj novi omiljeni tim, ne može se osporiti da i Alonso i Hamilton
znaju voziti, i to jako dobro.

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #567 : 16.09.2009. 19:46:01 »
Sve u svemu, ovako Nando i Hamilton pobedjuju ;) ;D :P

Ne slažem se s ovim. I jedan i drugi su jako dobri vozači.
Mada mi se ovo što je Renault napravio gadi toliko da od sljedeće sezone
tražim svoj novi omiljeni tim, ne može se osporiti da i Alonso i Hamilton
znaju voziti, i to jako dobro.

Naravno da su dobri !!! To nisam osporio, evo virutelno ubaci u moju recenicu rec ponekad ;) ;D

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #568 : 20.09.2009. 15:09:38 »
Kraljina, na drugoj trci na postolju, treći !!! I to u Imoli, Enco i Dino Ferari !  clapp




 clapp

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #569 : 22.09.2009. 20:34:02 »
Ala su navatali Brijatorea! Uh! DOzivotna suspenzija, sa svih takmicenja koja odrzava FIA, zabrana prisustva! Haha, od kuce na TVu sada rofl Cak ce izgleda da ga prcnu i za fudbal, ali ce se verovatno zaliti, mada ne verujem da ce mu nesto ublaziti, Simondsa na 5 godina! To je OK, ali trebali su i sam tim za nesto da kazne, barem 1 milion ili tako nesto ;D I MercedesMeclaren su roknuli za spijunazu, samo tako, i ovo je nesto nalik tome, ali naravno da Ekleston nije isti prema svima, sa nekima je suvlasnik fudbalskog kluba, a sa nekima nije! Sve u svemu dosta je i prihoda izgubio, ali ne brinem se ja za njega, motiku nece sigurno uzeti, a niti ce se prijaviti za VB rofl

Opusteno je njemu, on je u usponu posle Naomi Campbell, Heidi Klum i mnogih drugih, ozenio Elizabet Gregoraci, tako da...;D

PS

Nije pametno otvarati ovaj spojler

Spoiler for Hiden:




Sta je sa stomakom? ;)


Drtina ;D







u_jeeeeeeeeee

;) ;D 

Tags: