Autor Tema: F1 - I love it  (Posjeta: 134246 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #420 : 25.05.2009. 00:12:47 »
ne kuzim ja tebe, ako vjerujes da su to sve zavjere ecclestona, zasto ti onda uopce pratis formulu. napises da je volis, ali ako je sve namjesteno, to ne moze biti zanimljivo. svi su cekali s velikom napetoscu kraj prije dvije sezone, ali ti znao da je to namjesteno, zasto si onda to gledao. je li postoja uopce i jedna sezona gdje eccelstone nije odlucio pobjednika

Ja sam lepo rekao zasto pratim, jer sam znao da ce neko da se javi i tako nesto pita! Ima jos milion razloga zasto pratim, to sto je namesteno ne znaci da ne treba da gledam zbog toga!

I nisam rekao da je sve namesteno! Vec veliki deo, a ti ako ne verujes u to, ja ti garantujem da zivis u pogresnom svetu! ;)

Da li si se nekada takmicio, vise puta, iz bilo cega, a da je na nekom "visokom" nivou!?

Ako jesi, video si da sto je takmicenje nize, manje se namesta, iako neki misle da je obrnuto! A to je jako prosto i logicno, jer sto bi neko namestao takmicenje koje ne nosi veliku vrednost i nikakav novac se ne uzima! Naravno da ce da namesta nesto na cemu ce uzeti milione!

Ako zelis da ti nabrojim neke sportove ili naucne discipline koje se namestaju, a pouzdano znam, ili postoje neki dokazi..slobodno reci..

Offline hmmmmm

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 118
  • Spol: Muški
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #421 : 25.05.2009. 00:21:37 »
nisam ni ja rekao da nije namjesteno. nisam glup, normalno da kad se radi o veliki novcima da postoji dobra sansa za prljavu igru. stvar je da ja neznam sto je a sto nije namjesteno. ali ako ti znas sto je namjesteno ne vidim velikih razloga da to gledas. jedini razlog koji si i rekao je gledati dosege tehnike.

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #422 : 25.05.2009. 00:33:13 »
nisam ni ja rekao da nije namjesteno. nisam glup, normalno da kad se radi o veliki novcima da postoji dobra sansa za prljavu igru. stvar je da ja neznam sto je a sto nije namjesteno. ali ako ti znas sto je namjesteno ne vidim velikih razloga da to gledas. jedini razlog koji si i rekao je gledati dosege tehnike.

Pa ako se vidi da jedan Vettel npr prosle godine, nije imao neki bolid, a da je pobedio u Monzi, i to po kisi, da nije napravio gresku ni jednu na treningu, i trci, a zapravo se moze reci da je Klinac, zar to gledati nije jedno uzivanje ? A da nije namesteno! Ali zato NEKE trke kljucne, jesu namestene!

Pogledas samo tenis, koji je sada jako popularan, pogotovo u Srbiji i ovim prostorima, jer je u nekom usponu i sl...Npr u ATPu postoji jedan lik as Kube, cija se porodica uvek bavila mafijom, nalik Korleone u Kumu! I onda se taj covek "legalizovao" i dao sve informacije kako je on varao, i koje se metode koriste, za uzvrat da ne ide u cuzu ;D

I budali je npr logicno se tenis namesta, jer je najlakse, jedan igrac kontrolise sve, ne treba ti ni sudija, ni trener, niko..samo lobujes igraca! A kes uzmes veoma jednostavno, npr kladis se na protivnika u velikom broju kladionica!

Tako i F1, ogromne pare, ogromno namestanje!

Seti se Olimpijskih igara, i onih prica oko ishrane...ne mogu da se setim da li neka plivacka disciplina ili tako nesto...devojka se godinama spremala za to, poseban rezim ishrane, da bi njen trener prodao "recept" kinezima, i onda je bilo pravo cudo kako je u plivanju pobedila jedna Kineskinja, a ne ta koja je apsolutno bila favorit! Zar i to nije namestanje? ;)

Milion takvih primera ima, ali necu o tome vise da pisem...

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #423 : 25.05.2009. 00:34:54 »
Pa ti nisi normalan. Odakle tebi volja da pises tolike postove??? Idi bre drkaj malo...

Offline hmmmmm

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 118
  • Spol: Muški
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #424 : 25.05.2009. 00:37:45 »
hej, ponavljam, nisam rekao da nije namjesteno. ti mi dajes primjere namjestenja kao da ne vjerujem  to ili sam neznam neke primjere.
ali kako sad ti znas sto je to u formuli namjesteno a sto ne. kako znas kada otkazivanje motora slucajno, a kad namjesteno

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #425 : 25.05.2009. 00:42:24 »
Pa ti nisi normalan. Odakle tebi volja da pises tolike postove??? Idi bre drkaj malo...

To ti mozes sa PFCom, da vas Dex zajedno posalje! Samo ti ne verujem da ces na Rafu, ali na Duška Vujoševića mozes?! ;) ;D

hej, ponavljam, nisam rekao da nije namjesteno. ti mi dajes primjere namjestenja kao da ne vjerujem  to ili sam neznam neke primjere.
ali kako sad ti znas sto je to u formuli namjesteno a sto ne. kako znas kada otkazivanje motora slucajno, a kad namjesteno

Zar sam rekao da uvek znam!? ;) Nisam to rekao! Kako bih ja mogao to da znam!? Ali za one ocigledne slucajeve, kada malo razmislis sagledas sve, za te npr mogu da znam, tj vidim! Npr Interlagos 2008!

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #426 : 25.05.2009. 00:44:26 »
To ti mozes sa PFCom, da vas Dex zajedno posalje! Samo ti ne verujem da ces na Rafu, ali na Duška Vujoševića mozes?! ;) ;D

Ma ja kada ovde dodjem i vidim da si online i da krenes da palamudis, uvek mi se dize pisa i spremam se za jedno onanisanje.

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #427 : 25.05.2009. 00:50:45 »
To ti mozes sa PFCom, da vas Dex zajedno posalje! Samo ti ne verujem da ces na Rafu, ali na Duška Vujoševića mozes?! ;) ;D

Ma ja kada ovde dodjem i vidim da si online i da krenes da palamudis, uvek mi se dize pisa i spremam se za jedno onanisanje.

**************************************************************

 rofl rofl

PS

Davno sam ti rekao da se mene otkanis! Kada budem prekrsio neko pravilo banuj me slobodno, znam da ces uzivati u tome! Ali pre toga se zanimaj sa nekim drugim! Ne zelim vise da se 'raspravljam' sa tobom!


Edit: Dex

BHM... kontroliši se... ako imaš problema sa moderom, žali se adminu ili reši putem PM, ne piši svašta po forumu
« Zadnja izmjena: 25.05.2009. 15:49:48 Dexter`s Lab »

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #428 : 06.06.2009. 11:59:07 »
Ajmo, Masa clapp U 14h da se pokazes ! ;)

Poslednji trening pred kvalifikacije:


Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #429 : 14.06.2009. 16:18:14 »
Ma nek' se gone ovi sa SK sa tenisom, kakva je trka bila na Katalunji! Rossi u poslednjoj krivini pretice Lorenca za pobedu!  clapp2

FORZA VALENTINO!



Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #430 : 14.06.2009. 22:50:02 »
Ma nek' se gone ovi sa SK sa tenisom, kakva je trka bila na Katalunji! Rossi u poslednjoj krivini pretice Lorenca za pobedu!  clapp2

FORZA VALENTINO!


Jesi ga gledao? Hm, on nije Doktor, vec PRIMARIJUS ;) ;D ;D

Kad je bio mali zvali su ga Tata, a sada Rossi ;D

Offline hmmmmm

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 118
  • Spol: Muški
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #431 : 19.06.2009. 11:29:48 »
aaaaaa... pa sta je ovo. zar ce zbilja biti formula od bernia i nova odvojena od njih sa svim najvecim ekipama :-[

Offline Veleno

  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 4750
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #432 : 19.06.2009. 14:16:15 »
Me don't like it.  >:(

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #433 : 28.06.2009. 12:15:54 »
Mislim da je svaka reč suvišna! FORZA ROSSI 100!  clapp2













Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #434 : 06.07.2009. 10:35:41 »
PFC vide li sta radi doktor? ;)

Natera na treningu da ova dva debila ispadnu u istom krugu u istoj krivini, prvo izlece Lorenco a onda i Kejsi...Ali najjaci je bio kada je posle trke uleteo u kadar i pokazao prstima: "Samo malo, ovolicno mi je falilo da i njega zgazim"

Kraljina!

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #435 : 06.07.2009. 12:57:21 »
Da je imao još jedan krug, bilo bi bilo, šta bi bilo!  ;)

Ali ipak je ovu trku obeležio ovaj hrabri momak! Bravo Lorenzo!  clapp


 

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #436 : 09.07.2009. 21:05:36 »
Formula 1 ponovo pred raspadom!

Formula 1 je ponovo pred raspadom, samo dve nedelje nakon što je postignut dogovor predstavnika timova sa čelnicima Svetske automobilske federacije.

Čelnici Udruženja timova Formule 1 (FOTA) napustili jučerašnji su sastanak sa FIA o pravilima za sledeću sezonu i saopštili da je najbrži cirkus na svetu ponovo ugrožen. Ferari, Meklaren, BMW Zauber, Reno, Tojota, Red Bul, Toro Roso i Bron GP su nezadovoljni time što im je uskraćeno pravo glasa i ponovo su pokrenuli priču o novom takmičenju.

FOTA je saopštila da su njeni predstavnici izašli sa sastanka zbog toga što im je rečeno da se nisu registrovali za takmičenje u 2010. godini, pa da zbog toga ne mogu da glasaju o tehničkim i sportskim pitanjima.
"Nemamo nikakav izbor osim da se povučemo i obustavimo naše učešće u takmičenju F1. Svih osam timova se nalazi na listi prihvaćenih učesnika za F1, koju su objavili Svetsko veće za motosport (WMSC) i FIA 24. juna. Nastavak donošenja odluka uprkos onome što je prihvaćeno u WMSC i što je dogovoreno Pariskim dogovorom dovodi budućnost Formule 1 u opasnost", kaže se u saopštenju FOTA.

Na drugoj strani FIA je saopšila da "na žalost, nije bilo nikakve diskusije o pravilima za 2010. godinu jer je FOTA napustila sastanak."

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #437 : 09.07.2009. 23:26:03 »
Ma smaraju vise !!! Pocinjem da mislim da samo vrte kampanju F1, tj da je sve OK pisalo bi se samo o trkama, rezultatima, ovako je F1 u zizi !!!

Nece tu nikakvog raspada biti, F1 bez timova iz FOTE nije F1 !!! A oni sami da naprave sampionat, hm deluje mi previse, ali ako mogu, e voleo bih i to da vidim, a onda Maksa i Bernija kako su ga ispusili ;D

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #438 : 09.07.2009. 23:37:14 »
Ma nema vise sporta. Sve je biznis. >:(
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #439 : 11.07.2009. 16:36:16 »
Kada Nirgburgring nije priredjivao zadovoljstvo ;) Jedna od najjacih staza !!!


Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #440 : 11.07.2009. 22:39:53 »
odlične kvalifikacije danas

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline riddick_xXx

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #441 : 11.07.2009. 22:49:56 »
odlične kvalifikacije danas

E ko je uzeo pol...

Offline Veleno

  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 4750
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #442 : 11.07.2009. 23:08:07 »
1.     M. Webber
2.    R. Barrichello
3.    J. Button
4.    S. Vettel - Kažnjen. Starta zadnji
5.    L. Hamilton
6.    H. Kovalainen
7.    A. Sutil
8.    F. Massa
9.    K. Raikkonen
10.    N. Piquet

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #443 : 12.07.2009. 00:05:11 »
1.     M. Webber
2.    R. Barrichello
3.    J. Button
4.    S. Vettel - Kažnjen. Starta zadnji
5.    L. Hamilton
6.    H. Kovalainen
7.    A. Sutil
8.    F. Massa
9.    K. Raikkonen
10.    N. Piquet


Nece biti da je tako ! Glock je poslednji, jer je usporio Alonsa u Coca-Cola krivini, kada je prvo hteo u boks pa se vratio! A Red Bull je kaznjen sa 10000 evra zbog nebezbednosnog pustanja  Vettela u Q2 kada je nailazio Kazuki ;)

Valjda je ovako!? ;)

Poz

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #444 : 12.07.2009. 16:04:38 »
Da, bilo je kako sam rekao ! Svaka cast Masa, konacno neki dobar posao Scuderije, Kimi OCAJ, reli place za njim! Gledam ga sama, kada je pustio ove Brown, u Coca-Cola krivini, otisao covek 10 metara levo, OK, imao je problem, ali to ne znaci da ne treba da vozi po idealnoj putanji !
Svidjaju mi se ove dvostruke pobede Red Bula i losije predstave Browna! ;)

 clapp

Offline Doki

  • Riddle
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 442
  • Jack Bauer
    • 24-fansite
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #445 : 12.07.2009. 17:53:23 »
Bravo za MW-a.

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #446 : 15.07.2009. 13:52:44 »
Dobro je resio !!! ;) :) Bio se ustolicio gore nego Cobe :)

Predsednik Svetske automobilističke federacije Maks Mozli i pisanim putem najavio je da se na sledećim izborima neće kandidovati za mesto prvog čoveka FIA.

Mozli je u pismu upućenom svim značajnim članovima federacije objasnio da iz ličnih razloga neće biti u mogućnosti da se kandiduje za predsednika FIA na izborima koji su zakazani za 1. oktobar. "Želim da se posvetim porodici. "Obavestio sam FIA i da neću biti kandidat i zahvalio bih se svima na podršci koju su mi pružili u poslednje vreme", rekao je Mozli.

Mozli smatra da bi ga na funkciji čelnog čoveka FIA najbolje zamenio Žan Tod.

"On je jak, veoma iskusan i izuzetno kompetentan za taj posao. Siguran sam da može da nastavi tamo gde sam ja stao i zato ću mu pružiti svu potrebnu podršku", zaključio je Mozli.

Izvor B92

Sejonara Max!

Dobro je da je nesto pametno rekao, da Tod treba da ga zameni ! :)

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #447 : 18.07.2009. 15:04:19 »
PFC Kralju, vide li ti sto i ja? ;)

Pa sam Bog, ovako nesto ne moze da uradi !

preko 10 njih je izletelo, Hejden leti i zakova se pravu u Kanepija ;D

Lorenzo ima muda veca nego Antonio Tony Montana, brzi oko 0,2s od od Doktora, trening zavrsava Lorenzo, na 5sec do kraja Valentino ulazi u svoj poslednji krug, ni zute zastave, nista ga nije sprecilo da bude od Lorenza brzi 0,6 Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Definitivno treba da ga zovu PRIMARIJUS ;) ;D

 clapp clapp

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #448 : 19.07.2009. 14:45:06 »
Kakav duel Fedex vs Nadal, pa to je mala beba za Lorenza i Valentina !!! Kakav lik

pa ni Chuck Noris ne moze da pobedi ovog Boga



 clapp clapp

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #449 : 19.07.2009. 21:24:59 »
Kako je V samo naterao Lorenca da proba da ga obiđe sa spoljašnje strane u poslednjem krugu... Tu je Lorenco izgubio trku, jer je imao bolje gume i bio bi bliži pobedi, ali Doktor je Doktor!  ;)


Tags: