Autor Tema: F1 - I love it  (Posjeta: 134257 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #240 : 18.03.2009. 22:53:08 »
Meni je on bas bio smijesan vozac jer stalno udarao negdje i ispadao. Vozi 100m izgubi kontrolu i u zid, pa svaku trku isto.
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #241 : 18.03.2009. 23:03:51 »
...Vozi 100m izgubi kontrolu i u zid, pa svaku trku isto.
Kupi mi majko top!  u_jeeeeeeeeee

Offline Veleno

  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 4750
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #242 : 18.03.2009. 23:05:11 »
Kupi mi majko top!  u_jeeeeeeeeee

Ma jeli se meni čini ili si nešto pčkao oko fonta slova?

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21900
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #243 : 18.03.2009. 23:08:21 »
...Vozi 100m izgubi kontrolu i u zid, pa svaku trku isto.
Kupi mi majko top!  u_jeeeeeeeeee

No comment :-X

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Veleno

  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 4750
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #244 : 18.03.2009. 23:10:33 »
Taman da ću pogledati ko je taj novi član.
Jako dobro zkarlov. Jaaaako dobro. LOL

EDIT: Jeb'ga. Zajeb'o sam se. PFC je nešto mijenjao.
« Zadnja izmjena: 18.03.2009. 23:13:47 Veleno »

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21900
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #245 : 18.03.2009. 23:22:04 »

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Cata

  • Likušo!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3356
  • Spol: Ženski
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #246 : 18.03.2009. 23:40:44 »
Dobro, zkarlov mi smo mlađa generacija, moramo mi naći svoje vozače  ;),
mada njih dvojica jesu legende, a ni meni nakon odlaska Hakkinena nije
taj užitak kao prije i naravno nakon što je Kimi otišao u Ferrari.

U ime oca i sina i Sv. Googla. Enter
I love you, not for what you are,
but for what I am, when I am with you.

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #247 : 18.03.2009. 23:42:41 »
Zkarlov, zaboravio si Prosta iz tog vremena! Jbg, sa Senom je bilo šta je bilo, a za Mensela i Prosta je možda i bolje što su se povukli uslovno gledano na vreme, jer bi ovako bili još samo dva velikana koji su vozili u eri Mihaela Šumahera!  8)

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #248 : 18.03.2009. 23:52:47 »
...a ni meni nakon odlaska Hakkinena nije
taj užitak kao prije i naravno nakon što je Kimi otišao u Ferrari.
Kakav Mika Hakkinen, života ti! Najobicniji papucic! Nije smeo da pomeri od one njegove ružne žene!  ;)

P.S. Valjda ga je ostavila i ona! Jbg, DTM nije F1!  ;D

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21900
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #249 : 18.03.2009. 23:56:31 »
Zkarlov, zaboravio si Prosta iz tog vremena! Jbg, sa Senom je bilo šta je bilo, a za Mensela i Prosta je možda i bolje što su se povukli uslovno gledano na vreme, jer bi ovako bili još samo dva velikana koji su vozili u eri Mihaela Šumahera!  8)

Poštujem Šumija, ali ono su bila vremena, i da u pravu si zaboravio sam na Prosta, na nezaboravne bitke njega i Mansella. Mansell nije bio vozač takve veličine kao Senna, Prost i Šumi, ali on je bio "Hrabro srce", ili je bio prvi, ili bi se zabio u reklame i zato sam ga obožavao.

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Jablan

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 996
  • Spol: Muški
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #250 : 19.03.2009. 10:39:59 »
Button je dao najbolji argument za novo pravilo.

da ga citiram, kakvo je to glupo pravilo da onaj s najviše pobjeda bude sv. prvak. znači teoretski ako jedan vozač pobjedi prvih 9 utrka onda ostale ne moramo ni voziti. samo se sjećam onog vremena kada je ferrari bio vrhunac, pa onda smo komotno mogli odustati nakon prvih 9 pobjeda schumachera i to je to. a kako će te fanovima objasniti da je netko svjetski prvak sa osvojenih 60 bodova, a ostali imaju po 80, 90 ili 100 bodova.

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #251 : 20.03.2009. 11:10:46 »

Kakav Mika Hakkinen, života ti! Najobicniji papucic! Nije smeo da pomeri od one njegove ružne žene!  ;)

P.S. Valjda ga je ostavila i ona! Jbg, DTM nije F1!  ;D

 clapp clapp clapp

Nego, ovaj start se blizi, a Tod 'ode' !!!

Bronovi cepaju 1,5-2sec brze od ostalih, sto je ono za lupanje klempe! Koliko li je to realno, tj da li je Bron spremao bolid ovih prethodnih godina, dok je Honda bila raspad, za rad ovoga da sada kidaju! Ili voze totalno prazni da bi privukli sto vise sponzora? Mislim da ima i jednog i drugog!

Ali najjace je da je Slavica osurila onog malog sedog sa naocarama koji joj je do grudi,  to ni manje ni vise nego za oko 22 milijarde !!!  clapp clapp

Ako, i treba !  ti_si_Bog

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #252 : 20.03.2009. 13:07:01 »
Evo i nove promjene koje se uvode u Formulu 1:

Vijest napisana: 17.03.2009
Preuzeto sa: www.f1-hr.com


Na današnjem sastanku u Parizu, FIA-ino Svjetsko Motor Sport vijeće donijelo je važne odluke kojima bi se troškovi dodatno smanjili, a istovremeno povećala zainteresiranost za Formulom 1.

Ove godine, svjetskim prvakom će postati onaj vozač koji ostvari najviše pobjeda. Prijedlog FOTA-e (udruženja F1 timova) da se sustav bodovanja promijeni u 12-9-7-5-4-3-2-1 nije prihvaćen, te će na snazi ostati trenutni sustav koji prvih osam vozača nagrađuje s 10-8-6-5-4-3-2-1 bodova.
Broj pobjeda neće odlučivati tko će osvojiti konstruktorski naslov prvaka.

Što se tiče testiranja, timovi će u razdoblju od posljednje utrke sezone do 31. prosinca iste godine smjeti odraditi tri jednodnevna testa s mladim vozačima. Pod mlade vozače se ubrajaju samo oni koji u posljednje dvije godine nisu nastupili na više od 2 F1 utrke ili odradili više od četiri dana testiranja F1 bolida.
Također, timovi će između 1. siječnja 2009. i posljednje utrke sezone smjeti odraditi osam jednodnevnih testiranja aerodinamike na ravnim pistama ili kružnim stazama jednolikog radijusa.

Od ove sezone, FIA će nakon svakih kvalifikacija objaviti podatke o težini svakog bolida. Svi vozači će tijekom prvog dana Grand Prix vikenda morati biti dostupni za podjelu autograma, baš kao što će odmah po završetku svake kvalifikacijske runde, te prije i nakon utrke morati biti spremni za davanje intervjua.
Isto tako, svaka će momčad morati imati barem jednog višeg glasnogovornika koji će biti dostupan za davanje intervjua akreditiranim TV ekipama tijekom utrke.

Radi lakšeg shvaćanja i izbjegavanja nesporazuma, kišne gume su preimenovane u "intermediate", a ekstremno kišne u "kišne".

2010. godine, timovi će se suočiti s velikom dilemom. Oni koji žele, moći će odabrati opciju proizvodnje bolida s ograničenim budžetom od 30 milijuna funti (oko 33 milijuna eura, odnosno 42 milijuna dolara) i uživati u potpunoj tehničkoj slobodi. S druge strane, oni koji ne prihvate opciju ograničenja budžeta, bolide će proizvoditi u skladu s postojećim, prilično ograničavajućim pravilima.

Predsjednik FIA-e, Max Mosley, objasnio je da će budžet pokrivati sve troškove, uključujući plaće vozača i upravitelja momčadi, no ne i troškove motorhomea u Paddocku. Ali, ono najbitnije, na timove s ograničenim budžetom se neće odnositi ograničenje broja okretaja motora, pomičnih krilaca, korištenja materijala, testiranja u zračnim tunelima itd.

Kako bi osigurala jednakost između onih koji su odabrali ograničenje budžeta i onih koji nisu, FIA je odlučila zadržati pravo korigiranja spomenute tehničke slobode.

Posljednja novost koja stigla s današnjeg sastanka jest prihvaćanje promjene imena Honda Racing F1 Teama u Brawn GP Formula One Team.


Offline Veleno

  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 4750
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #253 : 20.03.2009. 16:36:09 »
Trenutna lista navijača nam izgleda ovako:
Alonso (Renault): Veleno, by_Ivica
Hamilton (McLaren): Cata, Šimac
Kimmi/Massa (Ferrari): PFC, Diesel986, blackholemix
Vettel (Red Bull): Jablan, PFC
Kubica (BMW): Radrad, Diesel986
Heidfeld (BMW): Diesel986

Ako sam koga zaboravio, izvinite...
Edit 1: Stavljen BHM
« Zadnja izmjena: 20.03.2009. 19:16:36 Veleno »

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #254 : 20.03.2009. 17:18:40 »

Da se razreše sve dileme, ja sam FERRARISTA od glave do pete, tako da su mi Kimi i Massa na prvom mestu, ali gotivim malog Vettela zbog neizmernog talenta i posebno zbog onog preticanja Hamiltona u poslednjoj trci prošle sezone! Mada šta je to vredelo kad je tu bio Timo Glock da se pobrine za "regularnost"!  ;)

Vettel me pomalo podseca na Schumija i njegove pocetke! Prvo Jordan, onda Benetton, pa onda ispunjenje mog sna Ferrari! Vettel, prvo STR, sad Red Bull, a uskoro nadam se Ferrari:P

Samo cu citirati i reci PFC  ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog

Sada Veleno znas gde treba da me stavis :)

Offline hmmmmm

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 118
  • Spol: Muški
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #255 : 20.03.2009. 21:12:17 »
Svjetski automobilistički savez (FIA) objavio je da je spreman odgoditi primjenu novog kontroverznog sustava određivanja svjetskog prvaka u Formuli 1 prema kojoj bi prvak postao onaj vozač koji ostvari najviše pobjeda, umjesto dosadašnjeg sustava prema kojemu je prvak postajao onaj vozač koji je sakupio najviše bodova za 2010. godinu, ako se momčadi protive njegovom uvođenju.

'Ako iz bilo kojeg razloga momčadi sada ne prihvate novi sustav, njegovo uvođenje bit će odgođeno za 2010. godinu', objavila je FIA samo devet dana nakon najave uvođenja novog sustava.

Udruženje momčadi formule 1 (FOTA) u utorak se jednoglasno usprotivilo uvođenju novog sustava ujedno dovodeći u pitanje i samu legitimnost odluke FIA-e.

'Prekasno je za uvođenje novog sustava već u 2009. jer o njemu nije usuglašen jedinstveni stav svih sudionika prvenstva', stoji u izjavi FOTA-e.

Iz FOTA-e su predložili promjenu sustava bodovanja prema kojemu bi se pobjednik nagrađivao sa 12 bodova umjesto dosadašnjih 10, a drugoplasirani bi dobio tri boda manje umjesto dosadašnja dva, ali FIA je taj prijedlog odbila. Nakon vijesti da FIA razmatra odgodu primjene novog sustava, FOTA je izrazila spremnost za suradnju kako bi se za 2010. godinu taj sustav usavršio.

Prijedlog o tome da vozač s najviše pobjeda osvoji naslov potekao je od vlasnika komercijalnih prava natjecanja u Formuli 1 Bernieja Ecclestonea koji je to opravdao željom za većom gledanošću.

Offline butterfly_741

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 397
  • Spol: Ženski
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #256 : 23.03.2009. 12:24:58 »
i dalje samo izmisljaju ... muka mi vise od sr*nja od cega je F1 iz godine u godinu sve dosadnija  >:(
}:I:{                   ''He doesn't need Saint Bridget,
                           he has Father Dexter''

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #257 : 23.03.2009. 19:06:55 »
Citat:
Eklston: "Pobednik uzima sve", ali 2010.

Vlasnik Formule 1 Berni Eklston nije uspeo da progura nova pravila u predstojeći šampionat "najbržeg cirkusa", ali je u ponedeljak izjavio da će njegov sistem "pobednik uzima sve" biti primenjen od 2010. godine.

Prošle nedelje Međunarodna automobilistička organizacija (FIA) šokirala je javnost saopštenjem da će ovogodišnji F1 šampionat biti odlučen po novim pravilima, po kojima će titulu osvojiti vozač sa najviše pobeda!

Samo 48 sati kasnije rukovodstvo FIA, pod pritiskom nezadovoljnih vozača i Udruženja timova (FOTA) promenilo je odluku i presudilo da će stari sistem bodovanja ipak biti validan ove sezone, a da će se o Eklstonovom predlogu razmišljati u sezoni 2010.

Međutim, Elston je najavio da će uprkos brojinim protivnicima uspeti da realizuje nova pravila u 2010. godini.

"Mene će podržati FIA za sledeću godinu i to će biti nova pravila. Po mom mišljenju, F1 je propustila priliku da i ove sezone poboljša kvalitet prvenstva. Sve je logično – nikoga nije briga ko je od sprintera osvojio drugo mesto u atletskoj trci na 100 metara, već je jedino važan pobednik. Tako je u većini sportova", rekao je 78-godišnji Eklston engleskim medijima.

Prema njegovim rečima, niko ne želi da gleda kako vozači "samo sede" u svojim bolidima.

"Upravo tako je Luis Hamilton osvojio trofej prošle sezone… Čak je i meni lično priznao da je mogao da bude najbrži na poslednjoj trci u Sao Paolu, ali nije, jer mu nije trebalo. Zašto bi pobogu rizikovao da izleti sa staze, kad mu je u džepu bila titula".

Nova sezona Formule 1 počeće predstojećeg vikenda na stazi u Melburnu.

(MONDO)

Eto zašto treba da se uvede pravilo koje matori predlaže!
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Doki

  • Riddle
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 442
  • Jack Bauer
    • 24-fansite
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #258 : 24.03.2009. 02:44:53 »
Button je dao najbolji argument za novo pravilo.

da ga citiram, kakvo je to glupo pravilo da onaj s najviše pobjeda bude sv. prvak. znači teoretski ako jedan vozač pobjedi prvih 9 utrka onda ostale ne moramo ni voziti. samo se sjećam onog vremena kada je ferrari bio vrhunac, pa onda smo komotno mogli odustati nakon prvih 9 pobjeda schumachera i to je to. a kako će te fanovima objasniti da je netko svjetski prvak sa osvojenih 60 bodova, a ostali imaju po 80, 90 ili 100 bodova.
Ako netko i bude pobijednik u 9 utrka zaredom, onda je i zaslužio naslov.

Offline Jablan

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 996
  • Spol: Muški
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #259 : 24.03.2009. 17:39:08 »
nije nitko rekao suprotno, ali onda je prvenstvo gotovo majstore, čemu onda 18 utrka ;D

Offline Veleno

  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 4750
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #260 : 24.03.2009. 17:57:37 »
To pravilo samo zvuci dobro. Ali kad se razmisli... sranje.

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #261 : 24.03.2009. 18:10:42 »
Zar vi stvarno verujete da je moguće da neko pobedi na 9 trka uzastopno? Da pojasnim. Moguće je, ali su šanse za tako nešto previše male, po meni možda i nemoguće.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Cata

  • Likušo!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3356
  • Spol: Ženski
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #262 : 24.03.2009. 18:11:50 »
Ni meni se nimalo ne sviđa.  :(
Samo će napraviti glupost.
Oni kao da pokušavaju na sve
načine da pokvare užitak gledanja F1.

U ime oca i sina i Sv. Googla. Enter
I love you, not for what you are,
but for what I am, when I am with you.

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #263 : 24.03.2009. 21:54:28 »
A šta kaže Kimi;)

Citat:
“As usual I can't wait to start a new season. Putting on the helmet and racing is something worth living for. The number of tests has been limited, but I had fun anyway to work on a completely new car. It seems that a really long time has passed since the last race in Brazil, also considering all the changes of the car: it will be really interesting to see how its development will evolve. When things go well you're having more fun, but we still haven't raced this year, so it's really a bit too early to say anything. We hope that everything will be the way we expect it to be. There's a lot less of aerodynamic downforce than last year, so we'll be slower in the fast corners, but the car will have much more grip in the slow ones, due to the slicks. Therefore the lap times haven't changed a lot. I can confirm that I like the F60 more than last year's car. It's much more fun to drive and it reminds me more of the cars I was used to some year ago. The KERS is something very interesting and easy to use: I hope that it will make overtaking easier. From the first test the whole Team was positively surprised by how well the KERS works. Everybody is expecting more overtaking now, but I think it's still a bit too early to say what will happen and if the lower downforce will help when you're in a slipstream. It's always a good thing for a driver and a team to have a good start into the season, especially when we remember how the last two seasons ended as far as the Drivers' Championship is concerned: I won with one point in 2007 and my teammate was one point short in 2008. That means that every point counts. Two years ago I won in Australia, while we had several problems last year. Our goal is to immediately gain some good points.”


Offline Veleno

  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 4750
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #264 : 24.03.2009. 21:57:02 »
PFC, jeli ovo Vettel iza njega u bluru  ;) ;D

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #265 : 24.03.2009. 22:02:02 »
PFC, jeli ovo Vettel iza njega u bluru  ;) ;D
Može biti, može biti!  ;)

Offline Doki

  • Riddle
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 442
  • Jack Bauer
    • 24-fansite
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #266 : 24.03.2009. 22:49:47 »
lol, kimi, strgao sam se odmah na prvu rečenicu... ;D

izgleda ko SV, ali sumnjam da je on - šta bi on radio u ferrarijevom odijelu???

Offline Veleno

  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 4750
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #267 : 24.03.2009. 22:54:08 »
Ma to je photoshop slika koja je namjerno zamagljena samo da ne skužimo da je to on.
Zar misliš da će on Ferrariu izmići iz ruku? Teško.

Offline Ziledin

  • Pretender
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2751
  • Spol: Muški
  • GET TO DA CHOPPA!
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #268 : 25.03.2009. 13:43:57 »
Šumaher ponovo u Ferariju
Autor: Blic online | 25.03.2009. - 13:09

Sedmostruki prvak sveta u Formuli 1 Mihael Šumaher vraća se u najbrži cirkus prvi put od odlaska u penziju 2006. godine, a na stazi u Melburnu 29. marta biće u ulozi savetnika Ferarijevih inženjera.

Šumaherov agent Vili Veber potvrdio je da će 40-godišnji as biti u pit stopu italijanskog giganta, a da će njegovi saveti biti od velike koristi ekipi.
 
"Nije bilo tako važno da se Mihael pojavljuje u pit stopu tokom prethodne dve godine, ali su se neka pravila promenila i Mihael sada može da pomogne našim inženjerima da bolje razumeju bolid", rekao je Veber za "Bild".
Popularni "Šumi" već se nalazi na putu za Australiju, posle čega sledi odlazak u Kuala Lumpur petog aprila gde će pred VN Malezije savetovati Felipea Masu i Kimija Raikonena.

 8)

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: F1 - I love it
« Odgovor #269 : 25.03.2009. 15:54:59 »
Čujmo i Felipea!

Citat:
“I'm 100% ready, perfectly in shape and I think that this also applies to the Team. We made some mistakes last year and we've been working hard all winter long to improve where we weren't perfect.

Everybody worked hard, analysing the mistakes, trying to find solutions. I think we're very well prepared and that we've done some great work.

My teammate is still my strongest competitor and I think that Kimi will be very strong - as usual. My goal is very simple: I want a season like in 2008 and to reach that goal I have to stay concentrated and work very hard. The first race is always a bit like a leap in the dark, but I can't wait. As the race starts at 17:00 let's hope that it won't also end in the dark!”


Tags: