Autor Tema: F1 - I love it  (Posjeta: 134131 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Re: F1 - I love it
« Odgovor #690 : 25.10.2010. 22:04:59 »
ahahahha ma najjaci je, ema boljeg vozaca od njega  ;D
forza alonso.....

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Re: F1 - I love it
« Odgovor #691 : 25.10.2010. 22:38:58 »
nema šanse....  otpašće mu točak...

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Doki

  • Riddle
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 442
  • Jack Bauer
    • 24-fansite
Re: F1 - I love it
« Odgovor #692 : 26.10.2010. 00:00:58 »
Zakon utrka bila!

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Re: F1 - I love it
« Odgovor #693 : 26.10.2010. 02:16:05 »
Zakon utrka bila!

Šta je tu zakon kad je kasnilo sat i po i pola trke odvezeno iza safety cara? Zbog par uzbudljivih momenata daleko od toga da je trka "zakon" bila.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Re: F1 - I love it
« Odgovor #694 : 26.10.2010. 10:41:38 »
Najbolja je bila ona u kini ove il prosle godine...
skoro u svakom krugu neki sudar il neko izljetanje.
onda se nekom nes zapalilo, pa alonso preteko massu pred boksom........... ;D

Offline Doki

  • Riddle
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 442
  • Jack Bauer
    • 24-fansite
Re: F1 - I love it
« Odgovor #695 : 26.10.2010. 14:59:56 »
Šta je tu zakon kad je kasnilo sat i po i pola trke odvezeno iza safety cara? Zbog par uzbudljivih momenata daleko od toga da je trka "zakon" bila.
A što, ti gledaš utrke samo da vidiš neke sudare pa je onda utrka odlična?

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Re: F1 - I love it
« Odgovor #696 : 26.10.2010. 16:57:42 »
Pratim trke skoro 25 godina i kao i ceo svet znam da je sranje kad izađe bezbednosti auto, pogotovo kad izađe više puta, jer se tada ne trkaju . Ja sudare nisam ni pomenuo, mani se toga zbog čega ja gledam trke, loše ti idu proročanstva.

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Re: F1 - I love it
« Odgovor #697 : 26.10.2010. 17:38:18 »
super odlični ste... dajte mi link za trku  ;D

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Doki

  • Riddle
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 442
  • Jack Bauer
    • 24-fansite
Re: F1 - I love it
« Odgovor #698 : 26.10.2010. 21:46:39 »
kad izađe bezbednosti auto, pogotovo kad izađe više puta, jer se tada ne trkaju.
Nemoj jebat! rofl
Ali dobro, barem znaš neka pravila... bravo! smileyNO1
Citat:
Ja sudare nisam ni pomenuo
A jesam ja rekao da si ih ti spomenuo?

Dex: link obrisan
« Zadnja izmjena: 26.10.2010. 21:58:18 MilanRS »

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Re: F1 - I love it
« Odgovor #699 : 26.10.2010. 21:56:55 »
Da, znam pravila u F1, a znam i pravila ovog sajta: Piratski linkovi koje nudiš u svom postu su zabranjeni  ;)

Ja sam mu poslao sve potrebno na pm  :P

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Re: F1 - I love it
« Odgovor #700 : 26.10.2010. 23:12:20 »
'fala obojici....

odo da gledam i da navijam da alonsu nešto upadne u oko...
recimo amortizer, kao Masi.... majke mu ga iznabutam šminkerske...

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Doki

  • Riddle
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 442
  • Jack Bauer
    • 24-fansite
Re: F1 - I love it
« Odgovor #701 : 26.10.2010. 23:18:59 »
Da, znam pravila u F1, a znam i pravila ovog sajta: Piratski linkovi koje nudiš u svom postu su zabranjeni  ;)
Ti si cool. ;)

Znam da su zabranjeni, ali pošto je on mod, mislio sam da će ih odma i obrisat. (a vidim da ga je Milan preduhitrio :) )

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Re: F1 - I love it
« Odgovor #702 : 15.11.2010. 08:50:58 »








Fenomenalna sezona! Odlična zadnja trka! I kao šlag na torti, oralni seks Alonsa Red Bullu  ;D

Bilo bi mi možda draže da je Webber bio prvi, ali ni zbog Vettela mi ni malo nije krivo. Pokazao je da ima muda i da definitivno zna da vozi, a ne kao onaj španski ciganin da čeka da ga drugar propusti da bi dobio bodove  >:(


Još jednom, svača čast RedBull!


Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Re: F1 - I love it
« Odgovor #703 : 15.11.2010. 11:56:11 »
Vettel zasluzeno. Nadao sam da ce Alonso osvojiti ali glupa taktika ferarija ga je ubila  >:dj

Offline Doki

  • Riddle
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 442
  • Jack Bauer
    • 24-fansite
Re: F1 - I love it
« Odgovor #704 : 15.11.2010. 12:19:35 »
Da, nije mi simpatičan uopće, ali slažem se s lazavr - zaslužio je naslov.

Alonso nemože oderat Petrova. Ah, bemti miša!

Offline Diesel986

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1634
  • Spol: Muški
Re: F1 - I love it
« Odgovor #705 : 15.11.2010. 12:35:03 »
Renault je napravio najbolji posao na kraju sezone sa svojim F-Ductom, Petrov je odvezao utrku zivota, nije napravio ni jednu gresku, a dobru formu Renaulta je pokazao i Kubica, ni Hamilton u McL-u ga nije uspio preci. Ferrari usrao Alonsu naslov.
"We ride together, We die together, Bad Boys for life!"

Offline Doki

  • Riddle
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 442
  • Jack Bauer
    • 24-fansite
Re: F1 - I love it
« Odgovor #706 : 15.11.2010. 14:56:00 »
Renault (Kubica!) je cijele sezone u dobroj formi.

Offline Diesel986

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1634
  • Spol: Muški
Re: F1 - I love it
« Odgovor #707 : 15.11.2010. 15:06:41 »
On je posebna prica, da je u Lotusu ili Virginu dogurao bi ih do nekog boda ;D
"We ride together, We die together, Bad Boys for life!"

Offline Doki

  • Riddle
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 442
  • Jack Bauer
    • 24-fansite
Re: F1 - I love it
« Odgovor #708 : 15.11.2010. 17:39:55 »
c/p s drugog foruma da ne pišem ponovo:
Da i ja kažem koju. Neću puno. Iskreno, i ne sjećam se baš onih početnih utrka.
Mislio sam da će sezona biti napeta jer imamo 4 svijetks prvaka na stazi, al kad sam vidio raspored bodova malo sam se razočarao. Mislio sam da će biti katastrofa. Netko s jačim bolidom će odma pobjeć u poretku i ode sezona k'vragu. Na kraju sam ipak bio u krivu i sezona je bila jedna od najzanimljivijih do sada. [BlažičkoVoice=ON]SPEKTAKULARNA![BlažičkoVoice=OFF]

Sebastian Vettel  - najbolji vozač ove sezone. Naslov osvojio sasvim zasluženo. Na kvalifikacijama je bio duplo bolji od ostalih (ok, tu igra ulogu i Red Bullov bolid). Imao je i dosta peha, ali to mu se vratilo na kraju.
Mark Webber - sam je kriv za izgubljen naslov. Iako je i ovisio o Alonsu na kraju, trebao je bolje. Inače mi je draži od Vettela ali nekako je ovu sezonu dosta kukao, a to ne nikako ne volim (dosta mi je to srozalo mišljenje o njemu). Uz isti auto ko i Vettel ispao je lošiji od njega.
Red Bull – najbolji auto! Mislim da je Adrian Newey najzaslužniji za Vettelov naslov. Imao je veliku prednost u kvalifikacijama, što je bilo presudno. Super kaj nisu imali „prvog vozača“ već su oba vozača imali jednaku priliku (iako, već sam napisao, pitanje je bi li Webberu dali šansu da se bori za naslov da je bio iza Vettela. Mislim da bi favorizirali Vettela).

Fernando Alonso - jedan od favoriat za naslov uoći početka sezone, kasnije otpisan ali ipak se vratio. Prvi dio sezone (iako je počeo odlično) bio je loš. Proradio je tek u Njemačkoj. Ipak prekasno. Od takvog vozača se očekuje da "radi" cijelu sezonu.
Felipe Massa - iako se borio za naslov prošle godine, ove godine je bio jako loš. S takvim autom je trebao više napraviti, iako je očito drugi vozač Ferrarija. (i nije mi vozač za Ferrari!)
Ferrari – razočarali su me. Momčad poput njih si ne može dopustiti onakve greške u borbi za naslov. Nekako mi nezainteresirano djeluju. Poput Kimija dok je bio tamo. Treba napravit rošadu kod njih da se vrate ponovo na vrh. Veliki minus im je i "Čuj, Felipe, znaš... Fernando je malo brži od tebe, pa, ovaj... jesi razumio!?"

Lewis Hamilotn, Jenson Button, McLaren-Mercedes - OK sezona za sve njih. Pored Red Bulla nisu mogli, iako smatram da je Hamilton bolji vozač od Vettela. Bili su bolji od Ferrarija i mislim da mogu biti zadovoljni sezonom.

Ostali:
Robert Kubica - najbolji od ostalih (iako iza Rosberga). Treba mu dat šansu u boljem autu. Dobar u kvalifikacijama.
Vitaly Petrov - nisam očekivao niš od njega,  i zapravo bio je "niš" - do zadnje utrke. Tu je - ponajviše zahvaljujući brzini na ravnom - bio dobar i vozio bez greške. (stavio bi ga u neku slabiju momčad)
Renault - isto mogu bit zadovolji. Za sljedeću sezonu uzet boljeg drugog vozača.

Nico Rosberg - jedno od najugodnijih iznenađenja. Mislio sam da će biti u drugom planu zbog Schuamchera, ali oderao ga je. Ako dođe u bolji auto mogao bi čuda radit.
Michael Schumacher - najveće razočaranje sezone. Očekivao sam ga na podiju, poneku pobjedu, ali ništa. Osramotio se u borbi s Rosbergom.
Mercedes - napravio dobar posao u marketinškom smislu s njegovim povratkom. (a sad, zar se ne očekuje od "najboljeg vozača u povijesti" da bude bolji i u slabijem autu?)

Ostali - očekivano. Iako sam mislio da će Toro Rosso bit malo bolji.
Ekipa "nula bodova" (Lotus, HRT, Virgin) - Smetala. OK, prva im je sezona, ali mislim da si nesmiju dozvoliti da budu tako katastrofalno loši. Ako ne misle napravit barem dva koraka naprijed za sljedeću sezonu neka se ni ne pojavljuju na gridu. (ako niš drugo, bar su sklepali bolid za razliku od USF1 Teama, il' kako se već zovu, koji uz senzacionalne najave M. J.-a nije bio ni na gridu.)

I ukupna ocijena bi bila 8/10.

Od sljedeće sezone očekujem... - povratak Ferrarija; Kubicu i Rosberga u boljim autima, puuuuno bolji Lotus, HRT i Virgin; i naravno, puno dobrih i napetih utrka.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Re: F1 - I love it
« Odgovor #709 : 15.11.2010. 23:59:08 »
c/p s drugog foruma da ne pišem ponovo:
Da i ja kažem koju. Neću puno. Iskreno, i ne sjećam se baš onih početnih utrka.
Mislio sam da će sezona biti napeta jer imamo 4 svijetks prvaka na stazi, al kad sam vidio raspored bodova malo sam se razočarao. Mislio sam da će biti katastrofa. Netko s jačim bolidom će odma pobjeć u poretku i ode sezona k'vragu. Na kraju sam ipak bio u krivu i sezona je bila jedna od najzanimljivijih do sada. [BlažičkoVoice=ON]SPEKTAKULARNA![BlažičkoVoice=OFF]

Sebastian Vettel  - najbolji vozač ove sezone. Naslov osvojio sasvim zasluženo. Na kvalifikacijama je bio duplo bolji od ostalih (ok, tu igra ulogu i Red Bullov bolid). Imao je i dosta peha, ali to mu se vratilo na kraju.
Mark Webber - sam je kriv za izgubljen naslov. Iako je i ovisio o Alonsu na kraju, trebao je bolje. Inače mi je draži od Vettela ali nekako je ovu sezonu dosta kukao, a to ne nikako ne volim (dosta mi je to srozalo mišljenje o njemu). Uz isti auto ko i Vettel ispao je lošiji od njega.
Red Bull – najbolji auto! Mislim da je Adrian Newey najzaslužniji za Vettelov naslov. Imao je veliku prednost u kvalifikacijama, što je bilo presudno. Super kaj nisu imali „prvog vozača“ već su oba vozača imali jednaku priliku (iako, već sam napisao, pitanje je bi li Webberu dali šansu da se bori za naslov da je bio iza Vettela. Mislim da bi favorizirali Vettela).

Fernando Alonso - jedan od favoriat za naslov uoći početka sezone, kasnije otpisan ali ipak se vratio. Prvi dio sezone (iako je počeo odlično) bio je loš. Proradio je tek u Njemačkoj. Ipak prekasno. Od takvog vozača se očekuje da "radi" cijelu sezonu.
Felipe Massa - iako se borio za naslov prošle godine, ove godine je bio jako loš. S takvim autom je trebao više napraviti, iako je očito drugi vozač Ferrarija. (i nije mi vozač za Ferrari!)
Ferrari – razočarali su me. Momčad poput njih si ne može dopustiti onakve greške u borbi za naslov. Nekako mi nezainteresirano djeluju. Poput Kimija dok je bio tamo. Treba napravit rošadu kod njih da se vrate ponovo na vrh. Veliki minus im je i "Čuj, Felipe, znaš... Fernando je malo brži od tebe, pa, ovaj... jesi razumio!?"

Lewis Hamilotn, Jenson Button, McLaren-Mercedes - OK sezona za sve njih. Pored Red Bulla nisu mogli, iako smatram da je Hamilton bolji vozač od Vettela. Bili su bolji od Ferrarija i mislim da mogu biti zadovoljni sezonom.

Ostali:
Robert Kubica - najbolji od ostalih (iako iza Rosberga). Treba mu dat šansu u boljem autu. Dobar u kvalifikacijama.
Vitaly Petrov - nisam očekivao niš od njega,  i zapravo bio je "niš" - do zadnje utrke. Tu je - ponajviše zahvaljujući brzini na ravnom - bio dobar i vozio bez greške. (stavio bi ga u neku slabiju momčad)
Renault - isto mogu bit zadovolji. Za sljedeću sezonu uzet boljeg drugog vozača.

Nico Rosberg - jedno od najugodnijih iznenađenja. Mislio sam da će biti u drugom planu zbog Schuamchera, ali oderao ga je. Ako dođe u bolji auto mogao bi čuda radit.
Michael Schumacher - najveće razočaranje sezone. Očekivao sam ga na podiju, poneku pobjedu, ali ništa. Osramotio se u borbi s Rosbergom.
Mercedes - napravio dobar posao u marketinškom smislu s njegovim povratkom. (a sad, zar se ne očekuje od "najboljeg vozača u povijesti" da bude bolji i u slabijem autu?)

Ostali - očekivano. Iako sam mislio da će Toro Rosso bit malo bolji.
Ekipa "nula bodova" (Lotus, hrrt, Virgin) - Smetala. OK, prva im je sezona, ali mislim da si nesmiju dozvoliti da budu tako katastrofalno loši. Ako ne misle napravit barem dva koraka naprijed za sljedeću sezonu neka se ni ne pojavljuju na gridu. (ako niš drugo, bar su sklepali bolid za razliku od USF1 Teama, il' kako se već zovu, koji uz senzacionalne najave M. J.-a nije bio ni na gridu.)

I ukupna ocijena bi bila 8/10.

Od sljedeće sezone očekujem... - povratak Ferrarija; Kubicu i Rosberga u boljim autima, puuuuno bolji Lotus, hrrt i Virgin; i naravno, puno dobrih i napetih utrka.

ma mclaren, a pogotovo ferrari su nazalost duplo sporiji bolidi od red bullovih...
mislim da su alonso il hamilton vozili tako brzi auto, da bi vec odavno osigurali naslov, i mislim da je vise zasluzio alonso osvojit nego vettel, bas zato sta je ovaj imo tolko bolji auto....  :(

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Re: F1 - I love it
« Odgovor #710 : 16.11.2010. 01:17:37 »
Alonso nije ništa zaslužio. Ne postaje se šampion propuštanjem na stazi od kolega iz tima.

Offline drazen

  • Rob do groba
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2971
  • Spol: Muški
Re: F1 - I love it
« Odgovor #711 : 16.11.2010. 10:09:00 »
Alonso nije ništa zaslužio. Ne postaje se šampion propuštanjem na stazi od kolega iz tima.

to je Ferarijeva klasika još od vremena Michaela S....
Kod mene je ona narodna: ako McLaren nije prvak onda neka je bilo tko drugi osim Ferrarija

Offline Cata

  • Likušo!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3356
  • Spol: Ženski
Re: F1 - I love it
« Odgovor #712 : 16.11.2010. 10:10:22 »
Alonso nije ništa zaslužio. Ne postaje se šampion propuštanjem na stazi od kolega iz tima.

to je Ferarijeva klasika još od vremena Michaela S....
Kod mene je ona narodna: ako McLaren nije prvak onda neka je bilo tko drugi osim Ferrarija

Isti moj moto.  :)

U ime oca i sina i Sv. Googla. Enter
I love you, not for what you are,
but for what I am, when I am with you.

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Re: F1 - I love it
« Odgovor #713 : 16.11.2010. 12:19:41 »
Alonso nije ništa zaslužio. Ne postaje se šampion propuštanjem na stazi od kolega iz tima.

ma alonso je jedna pičketina špansko ciganska!
na kraju ove zadnje trke "Nije mi bila jasna Petrovova taktika, vozio je kao da se bori za titulu" JOK! pustićete da prođeš pizda ti materina mulava. Mrš u pičku materinu idi vozi autiće u luna parku majke ti ga nesposobne. Šumaher je imao sezonu ko da se posrao u kacigu i nabio je na glavu ali nije kukao ni jednom, a ova smradina je pizdila od prve do zadnje trke. Vozi time trial na nekom F1 simulatoru ako hoćeš sam da voziš govno razmaženo!

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Re: F1 - I love it
« Odgovor #714 : 16.11.2010. 12:35:23 »
ma alonso je jedna pičketina špansko ciganska!
na kraju ove zadnje trke "Nije mi bila jasna Petrovova taktika, vozio je kao da se bori za titulu" JOK! pustićete da prođeš pizda ti materina mulava. Mrš u pičku materinu idi vozi autiće u luna parku majke ti ga nesposobne. Šumaher je imao sezonu ko da se posrao u kacigu i nabio je na glavu ali nije kukao ni jednom, a ova smradina je pizdila od prve do zadnje trke. Vozi time trial na nekom F1 simulatoru ako hoćeš sam da voziš govno razmaženo!

Istina!  :samcro: :samcro: :samcro:

Ja bih mu ruke polomio zbog onog mahanja na Petrova poslije utrke. Sramota! bejzbol1

Offline Doki

  • Riddle
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 442
  • Jack Bauer
    • 24-fansite
Re: F1 - I love it
« Odgovor #715 : 16.11.2010. 13:11:53 »
Naravno da je Vettel imao bolji auto, ali i vozi je ok. Imao je puno peha, na kvalifikacijama je bio duplo bolji od svih ostalih - zaslužio je naslov.

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Re: F1 - I love it
« Odgovor #716 : 16.11.2010. 14:51:05 »
ma alonso je jedna pičketina špansko ciganska!
na kraju ove zadnje trke "Nije mi bila jasna Petrovova taktika, vozio je kao da se bori za titulu" JOK! pustićete da prođeš pizda ti materina mulava. Mrš u pičku materinu idi vozi autiće u luna parku majke ti ga nesposobne. Šumaher je imao sezonu ko da se posrao u kacigu i nabio je na glavu ali nije kukao ni jednom, a ova smradina je pizdila od prve do zadnje trke. Vozi time trial na nekom F1 simulatoru ako hoćeš sam da voziš govno razmaženo!

Istina!  :samcro: :samcro: :samcro:

Ja bih mu ruke polomio zbog onog mahanja na Petrova poslije utrke. Sramota! bejzbol1

Ma sta znate vi, trebao je Hamilton da pobedi, najveca picketina medju vozacima!

Offline drazen

  • Rob do groba
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2971
  • Spol: Muški
Re: F1 - I love it
« Odgovor #717 : 16.11.2010. 16:15:56 »
osoba koja ne napravi niti 10tak preticanja u cijeloj sezoni i ne može biti svjetski prvak. Ionako, ova formula nije niti do koljena onoj od prije 15tak i više godina, ako ste premladi i niste ju tada pratili, imate you-tube kao i mnoge on-line arhive. Pogledajte, nećete požaliti...
Krenite od Senne i Prosta (njihovih duela) pa sve do duela između Mike Häkkinena i Michela Schumachera, sve poslije je bezze....

Offline Diesel986

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1634
  • Spol: Muški
Re: F1 - I love it
« Odgovor #718 : 16.11.2010. 19:21:49 »
Potpis, iako sam mladja generacija i ne sjecam se onih prije MS-a, svaki put kad pogledam video prijasnjih utrka ostanem bez teksta, rucni mjenjac, volan jedva drze u rukama, slik gume, voznja po najvecem pljusku, nema zona izlijetanja. To je bilo nesto posebno, a danas je i trava asfaltirana, izlete i vrate se, nikom nista, po kisici im se ne da voziti... (placipicke)
"We ride together, We die together, Bad Boys for life!"

Offline Doki

  • Riddle
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 442
  • Jack Bauer
    • 24-fansite
Re: F1 - I love it
« Odgovor #719 : 16.11.2010. 21:02:22 »
svaki put kad pogledam video prijasnjih utrka ostanem bez teksta
Video... hmm, dali misliš na higlightse ili baš na video cijele utrke?
Vjerujem da je i prije bilo dobrih i loših utrka. Ko i sada.

Citat:
rucni mjenjac
I sad je ručni mjenjač. Ne mijenjaju nogama.
Kako tehnologija ide naprijed bili bi blesavi da ne primjene to na bolidu. (Sad će s eopet netko javiti "ne modernom sportu" :\))

Citat:
slik gume
Da si gledao koju utrku iz ove ili prošle sezone vidio bi da se i sada vozi na slick gumama. Pogledaj koju; zna biti jako dobrih.

Citat:
nema zona izlijetanja.
??? Nego? Čega ima?

Citat:
To je bilo nesto posebno
Ne sjećaš ovih prije Michaela Schumachera, ali znaš da je bilo nešto posebno? Ha, dobro ok. (malo me ovo vuče na by_Ivicu i njegovu recenziju filma)

Citat:
voznja po najvecem pljusku
Citat:
po kisici im se ne da voziti... (placipicke)
Zapravo, nije bitno kakva je kiša. Jaka, slaba, umjerena - svejedno. Bitno je kakva je staza. Ako ima previše aquaplaninga sigurno da nemogu voziti. (To ti je ko da im kažeš zašto se ne voze 300 kn/h na ledu.)

Tags: