Autor Tema: Košarka  (Posjeta: 226305 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1710 : 20.06.2016. 04:37:21 »
Vau, kakva utakmica, ako dobiju Cavsi u ovoj sedmoj utakmici bit će zasluženo, a i ako Warriorsi također, Green i Kyrie maestralne predstave

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1711 : 20.06.2016. 04:39:23 »
Gotovo. Ne bi mi bilo drago nakon one odvratnoće u šestoj utakmici, ali kakva posljednja utakmica. Nije moglo biti tjesnije, ma prejebena utakmica. Iako sam simpatizer Warriorsa svejedno se uživalo  ti_si_Bog

Offline BTHH123

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
Odg: Košarka
« Odgovor #1712 : 20.06.2016. 04:45:25 »
Bogami Cavsi zasluženo...sa 3-1 na 3-4.
Sorry, nobody down here but the FBI's most unwanted.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Košarka
« Odgovor #1713 : 20.06.2016. 04:51:06 »
Bravo za Cavse. Curry podbacio, Irving i Lebron pokazali. Green isto, ali nije mogao sve sam.


Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Košarka
« Odgovor #1714 : 20.06.2016. 09:15:13 »
Prispalo mi se u 3/4 i ugasih TV, nisam moga izdrzat... danas cu uhvatit reprizu ili skinut s neta 2nd half.

Ma ne moze se samo sa trojkama dobijat, Kajri je MUDONJA.

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Košarka
« Odgovor #1715 : 20.06.2016. 10:05:37 »


Ahahahajajahahahahahaha rofl rofl rofl

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Košarka
« Odgovor #1716 : 20.06.2016. 11:08:56 »
Upravo odgledah...

Pa nema veceg smeca od Varezaa, pa jesu li mu pobili familiju Cavsi? Pa lik je igrao seriju kao da mu zivot zavisi od toga.

Kajri mudonja reko ja, ista visina od Karija, ali kako napada obruc, a Kari sanja Lebronove banane, a bogomi i Igudala hahaah, KAKVA RAMPA, NAJEZIO SAM SE!

I dolazimo do live by the 3, die by the 3. Kakvi chokeri ahahahhaah, ne mogu ni obruc pogodit a kamoli sto drugo. Barns ne moze MORE pogodit.  rofl

Lebron zasluzeni MVP!

Ali ne mogu ocima vidjet Tajrona "teleca glava" Lua... Kakav blento.

"MVP" no show. Pomislis malo ova starija garda arogantnija kad rece dobili bi u 4/5 utakmica Ratnike, jer ono svi vele za svoje najbolji su bili i tako ta prica, a ovi iz 2000- na ovamo bi ih dobili, a kamoli iz 80ih i 90ih.

Offline BTHH123

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
Odg: Košarka
« Odgovor #1717 : 22.06.2016. 20:06:23 »
Steph Curry had the worst Finals performance by an MVP in modern NBA history (foxsports.com)

e moj Curry
Sorry, nobody down here but the FBI's most unwanted.

Offline BTHH123

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
Odg: Košarka
« Odgovor #1718 : 22.06.2016. 21:55:52 »
The Bulls have traded Derrick Rose, Justin Holiday, and a 2017 second-round pick to the Knicks for Robin Lopez, Jerian Grant, and Jose Calderon.

ubiše mi klub
Sorry, nobody down here but the FBI's most unwanted.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1719 : 22.06.2016. 22:03:29 »
Haha ja ne vjerujem. Rose je imao vjerojatno najgoru sezonu u karijeri i onda im damo za njega i Lopeza koji nam je startni centar i Granta koji je bio mlada nada na poziciji pleja i za kojeg smo dali Hardawaya prije godinu dana. Stvarnno nevjerojatno. Ajde razumijem da se Calderona treba riješiti no za Rosea koji je veliki upitnik dati jednog startera i jednog potencijalnog startera mi je nevjerojatno. I onda još pick druge runde, nije čak ni prve...

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1720 : 22.06.2016. 22:29:27 »
Još jedan trejd sa plejevima, Teague u Indianu, a George Hill u Jazz. Eto, bolje da su lovili Teaguea nego ozljedama uništenog Rosea. Moje mišljenje. Naravno da bi najbolji izbor bio Conley koji je free agent no on teško da će doći u Knickse.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1721 : 23.06.2016. 00:14:49 »
Sean Martland: I've been a Bulls supporter since Jordan and Pippen. I've even dedicated my arm by getting D Rose and Bulls tattoos. I suppose your front office well say, it's a business and we had to trade him!!!
Well, guess what, that's the same as my loyalty to you now!!!!  That's how much Derrick means to me!!!!
I suppose I'm a Knick fan now.... Goodbye Bulls but forever in my heart love Chicago.


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Košarka
« Odgovor #1722 : 23.06.2016. 22:24:47 »
Ionako nije igrao u zadnje vrijeme.

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Košarka
« Odgovor #1723 : 01.07.2016. 23:19:55 »
Pomalo pratim ovaj free agency i cuda... Jebote, Lakersi dali Mozgovu 16m godisnje...  :facepalm

Deli napustio Kavse i ide u Milvoki, 38m/4...  :o

Malo od ovih Balkanskih igraca, Mirza isto u Milvoki(ili tako nesto, zaboravih) i dobio 30m/3, eto milo mi je, neka se napuni para.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1724 : 01.07.2016. 23:27:40 »
Hahahaha da puno je užasnih ugovora i preplaćenih igrača.

Za mene najveća vijest dana, vjerojatno i općenito od svih igrača koji su promijenili klubove je to da je Noah potpisao za Knicksima. Mislim da je 4 godine i 70 milijuna. Čak i dosta za igrača od 31 godinu no dobro. Očekivao sam ovo zadnjih dana jer je Rose ranije tradean, a sigurno su si dobri njih dvojica i još plus to što je Noah iz NY-a. Od ostalih zanimljivih je Jefferson u Pacerse, dobro su se pojačali. DeRozan dobio drugi najveći ugovor ikada haha i ostaje u Raptorsima, a i Beal u Wizardsima isto maksimalan ugovor dobio što isto mislim da je previše.

Stvarno puno preplaćenih igrača no eto cap raste kako ove tako i iduće godine pa ćemo se toga dosta nagledati. Što se tiče balkanskih igrača to me i ne zanima nešto previše, kao ni Mozgov i Dellavedova obojica jako preplaćeni. Osobno mi je ovako upalo u oko Lin u Netsima i to je to.

A što se tiče dalje, Durant odabrao mislim 5 ekipa s kojima će održati razgovor. A najveća bruka je to da Knicksi imaju razgovor sa Austinom Riversom haha no vjerojatno će on završiti u Portlandu i to će biti još jedan jako jako preplaćeni igrač koji to nije ničime zaslužio.

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Košarka
« Odgovor #1725 : 02.07.2016. 00:29:05 »
Da, sad se sjetih da vidjeh i za DeRozana, bjese li 133m/5? A pominja se da ce Lakersi da ga dovedu, on ce da im bude franchise player ovo ono...

Da da, a salary cap ce sve da raste. NBA se polako pretvara u PL po pitanju finansija. :)

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1726 : 02.07.2016. 01:13:31 »
Mislim da je 126, skoro pa maksimalni ugovor i drugi najveći u povijesti haha

Knicksi love i Erica Gordona, još jednog igrača kojem su najbolji dani u prošlosti i koji je imao puno velikih ozljeda...

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Košarka
« Odgovor #1727 : 02.07.2016. 01:18:38 »
Reports: Mike Conley has agreed to a 5 year, $153M deal with the Memphis Grizzlies.
Holy shit...

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1728 : 02.07.2016. 01:20:58 »
Ali radije bi njemu dao takav ugovor nego onaj šta su Wizardsi dali Bealu. Conley je super pointguard, nije bio all star samo zato jer igra na zapadu gdje je brdo drugih dobrih guardeva. Je i ovo puno, ali opet kad se pogleda kakve su neki drugi ugovore dobili ovo nije ništa.

BTW Ode Howard u Atlantu, to mu je home town. Inače su mi mnogo zanimljiviji ovi prijelazi iz kluba u klub nego kad se potpisuje s istim klubom iako ima i tu zanimljivih stvari što se tiče veličina ugovora, ali opet...

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1729 : 02.07.2016. 03:12:32 »


Hahahaha evo ga Conley. Ali neka, to mu se vraća jer još nije nijednom bio all star, a trebao je barem 3 puta biti.


« Zadnja izmjena: 02.07.2016. 03:14:33 forzajuve »

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Košarka
« Odgovor #1730 : 02.07.2016. 11:50:38 »
A velike su pare vala... cus Kobi Brajant, Majkl Dzordan i Majk Konli, kakva ekipa...

Sto tek treba da daju Lebronu, Durantu...

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1731 : 02.07.2016. 14:34:53 »
Pa Durant će sigurno dobiti max, samo ovisi hoće li potpisati sada jednu godinu i onda sljedeće godine ići po max jer sljedeće godine cap raste za još 20 milijuna.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1732 : 03.07.2016. 14:43:52 »
Knicksi potpisali i Courtneya Leeja tako da sad imamo startnu petorku. Lee mi je uvijek nekako bio drag još iz Bostona tako da mi je ovo u redu. Znači Noah-Porzingis-Melo-Lee-Rose. Ako ne bude ozljeda... A Afflalo otišao u Kingse izgleda tako da ništa od njega više.

Knicks have signed SG Courtney Lee to a 4-year deal worth $48 Million. Znači 12 milijuna godišnje, u redu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Košarka
« Odgovor #1733 : 03.07.2016. 19:13:43 »
Bitch please http://www.forbes.com/sites/kurtbadenhausen/2016/03/30/how-michael-jordan-will-make-more-than-any-other-athlete-in-the-world-this-year/#6d9cae895044

Citat:
The power of Jordan is still growing 13 years after he last laced up his high tops. He now ranks first in Repucom’s CelebrityDBI, which tracks awareness and consumer sentiments across seven attributes for nearly 4,000 celebrities in the U.S. (he ranked No. 4 last year). Translation: Jordan right now is the most marketable person in the U.S. ahead of Oprah Winfrey, Tom Hanks, Bill Gates and every other celebrity you can name. He posts top 10 scores for aspiration, endorsement and influence. His awareness level is almost unmatched at 98%.

“Michael Jordan is defined by what he did in basketball and his NBA performance is the benchmark to which other great players are measured,” says Repucom executive Peter Laatz. “He has stayed relevant and in the news more than a decade after retirement through other things like the Jordan brand, his ownership of the Charlotte Hornets and the viral ‘Crying Jordan’ meme.”

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Košarka
« Odgovor #1734 : 03.07.2016. 21:36:36 »
Eno Horford u Boston, Durent next? Seltiksi doveli Toma Brejdija na sastanak sa KDom. :D Gotivi ga KD. :D

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1735 : 03.07.2016. 22:06:22 »
Atlanta je po meni užasan posao odradila. Potpisali su Howarda, to je ok, ali niti su Horforda, koji je oduvijek tamo, zadržali niti su išta drugo napravili kako valja. Teaguea tradeali za praktički ništa bez nekog razloga, a tip je all star plej sa odličnim ugovorom. I umjesto da jačaju ekipu da bi se borili za naslov oni naprave sranja. Kakva gubitnička franšiza, nevjerojatno. Ma i neka im kad su budale. A Howard će se pokajati što je tamo otišao ukoliko se ne vrati na svoju all star razinu. Ako se vrati to Atlanti neće ništa značajno pomoći, ali bi njemu moglo da ode u neku jaču ekipu.

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Košarka
« Odgovor #1736 : 04.07.2016. 17:44:49 »
Jebote, stvarno sam se nadao da ide KD u Boston (ili barem da ostaje u OKC no ih nesto ne volim) i izgledalo mi simpaticno i reko barem nece u ove velikane kad ono... KD u Voriorse presao. Pizda.

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Košarka
« Odgovor #1737 : 04.07.2016. 17:46:29 »
Kevin Durant Verified account @KDTrey5   Now everybody wanna play for the heat and the Lakers? Let's go back to being competitive and going at these peoples!
 
KD being competitive...  :\)

Pa ta ekipa izgleda toliko mocno da ce mozda srusit ovaj rekord sto su postavili...

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1738 : 04.07.2016. 18:56:33 »
Durant u Warriorse AAAAAAAAAA

OVo mi je uvjerljivo najveći šok dosada, ma tko je to mogao očekivati. I još je takva osoba da bi se reklo kako bi htio ostati u Oklahomi što duže i eto ode u Warriose ajme majko. Sad će oni morati isto mijenjati roster i dosta igru, ajme, tri all nba igrača iz prošle sezone u istoj ekipi, još i Igoudala ako ostane kao bivši all star i MVP finala majko mila. Ali vidjet ćemo. Ovo znači da Barnes 90% odlazi, a možda i još netko. Ne znam podatke o ugovoru samo sam vidio da je objavljeno da ide u Warriorse i ne mogu vjerovati...

EDIT: Wwin, ma kakav rekord. Taman i da budu u toj poziciji neće ga loviti...

Hahahaha joj sad vidio Westbrooka neki video sa pjesmom Now we've got bad blood hahahahaha montaža ali opet, mogu si samo mislit kako taj tip sada pizdi hahahaha. A kad se sretnu s Warriorsima znamo svi da će bit nabrijan ;D

Znači ovo je veće iznenađenje od LeBronovog odlaska u Miami. Šok. Malo ljudi je nakon što su bili sekundama do finala očekivao da će otići i to još u Warriorse.
« Zadnja izmjena: 04.07.2016. 19:02:25 forzajuve »

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1739 : 04.07.2016. 19:24:09 »
2 godine 54 milijuna, a druga godina je njegova opcija. Znači to je vjerojatno iz dva razloga, prvi je jer će iduće godine salary cap skočiti za još 20 milijuna, a drugi je vjerojatno taj da može otići ako ne uspije makar teško da neće uspjeti... A mislim da je sljedeće godine i Curry free agent i onda će Warriorsi imati dva superstara, dva zadnja MVP-a i njihove max ugovore hahahaha ajme ludila. I što je najgore nikad dosad se ovo ne bi moglo dogoditi već tek sad kad cap toliko puno raste da je ovo postalo moguće.

Tags: