Novi postovi

 Str: [1] 2 3 ... 10
1
Слушай, наш сайт – это как твоя собственная сокровищница познаний и праздника! Здесь ты можешь найти все, о чем лишь только мечтаешь: рекомендации по уходу за собой, идеи для творчества, рецепты вкусняшек и даже секреты удачной карьеры!
https://primarie.halleykm.md/forum/194/explornd-profunzimile-debianmd-stabilitate-i-performan-n-lumea-gnu/linux
 
 
Но далеко не все! Мы здесь сделали целое объединение, где ты можешь общаться с единомышленниками, делиться своими мыслями и получать поддержку в каждой истории. Так как совместно веселее, верно?
 
А еще у нас тут всегда что-то случается! Промоакции, состязания, онлайн-мероприятия – ну ты сообразила, все, дабы ты не скучала и практически постоянно ощущала себя в центре внимания!
 
И не медли, подружка моя! Загляни на наш сайт и выделяй вместе погрузимся в увлекательный мир познаний, отдыха и бесконечной дружбы! Я уверена, тебе тут понравится не менее, чем в моей фирмы!
2
Offtopic / Odg: Muzika koju volim...
« zadnji post perapanj Danas u 20:47:35 »
3
Općenito / Odg: SUMRAK AMATERSKOG PREVOĐENJA
« zadnji post Nino Jajčinović Danas u 19:52:46 »
Strađno mi je žao. Ova stranica mi je bila jedina šansa da naučim raditi titlove za filmove i serije. Sličnih  nema samo prevaeantskih.
4
O serijama / Odg: Grounded for Life
« zadnji post CroBoy Danas u 17:37:01 »
Uff, to je tesko za gledat onda, ja sam nasa na RARBG ovaj do sada najbolji rip, tribalo mi je dan ipo skidanja jer nema bas seedera al se isplatilo, jer do sada sam ima neku lošu tv rip verziju.
5
O serijama / Odg: Grounded for Life
« zadnji post Armati Danas u 16:53:45 »
Auuuuuu, to bi bilo izvanredno.  :volim
I nasao sam gde da ih downloadiram. U jednom ruskom torentu sa ruskim, kako se kaze, prevodom sa glasom. 🤭
6
O serijama / Odg: El Juego de las Llaves
« zadnji post daxdavor Danas u 15:50:51 »
Treba mi ažuriranje teme. Hvala :D
Ažurirano. :mafija
7
O serijama / Odg: El Juego de las Llaves
« zadnji post jovan993 Danas u 15:44:26 »
Treba mi ažuriranje teme. Hvala :D
8
O serijama / Odg: Grounded for Life
« zadnji post CroBoy Danas u 15:00:39 »
Da, samo pet, a ja ću se potrudit prevest ih sve, evo počeo sam sa drugom sezonom, upravo su na uploadu prve dvi epizode. Uživajte  :nindza
9
Prijedlozi i najave filmova i dokumentaraca / Abigail (2024)
« zadnji post zkarlov Jučer u 15:26:03 »

Opis:
Nakon što skupina potencijalnih kriminalaca otme 12-godišnju kćer balerinu moćne osobe iz podzemlja, sve što moraju učiniti kako bi prikupili otkupninu od 50 milijuna dolara jest paziti na djevojčicu preko noći. U izoliranoj vili, otmičari počinju nestajati, jedan po jedan, i otkrivaju, na svoj sve veći užas, da su unutra zaključani bez normalne djevojčice.

Žanr: horor, triler
Zemlja: SAD, Irska, Kanada
Jezik: engleski
Trajanje: 109 min
Režija: Matt Bettinelli-Olpin, Tyler Gillett
Scenario: Stephen Shields, Guy Busick, Stephen Shields
Uloge: Melissa Barrera, Dan Stevens, Alisha Weir, William Catlett, Kathryn Newton, Kevin Durand, Angus Cloud, Giancarlo Esposito, Matthew Goode

IMDb

10
O serijama / Odg: From
« zadnji post slaks 01.05.2024. 07:10:36 »
 Str: [1] 2 3 ... 10