Razno > Offtopic

DVDSHRINK DVD2ONE DVd ???

<< < (2/5) > >>

Veleno:
Clone DVD 2 v. 2.xx ,i je puno bolja od shrinka. Ima puno više opcija međutim nisam isprobao na taj način na koji ti treba.

EROS:
Meni se dosta puta desi da pokupim u dvd klubu neki novi film, ali kad pokušam da ga shrinkujem pojavi se greška i shrink ne može da nadje film na disku, vec samo ono VIDEO_TS, ali unutra nema filma. E sad me interesuje ima li neki program za takve situacije, kad shrink ne pomaže??? Zna li to neko???

james:
Pfc

Ja dosta često uzmem film iz videoteke i shrinkam ga za kućnu kolekciju. :).Koristim DVDFab platinum i dosad nisam imao nikakvih problema.Probaj,nije loš........

livada:
Vidim da nitko ne cita pitanje.

Ljudi ja znam sve to sto ste spomenuli i nije problem smanjit nesto da stane na dvd ilio maknut css i acros zastitu .nego je problem smanjit audio odnosno konvertitrat PCM (ako netko zna sto je to) u ac3 ili mp2 zvuk. a da se video ne dira .Znaci nikakvo smanjenje kvalitete video materijala nego iskljucivo smanjenje audio zvuka iz filma.

Sve programe koje ste spomenuli sam manje vise isprobao i svaki moze nesato vise ili manje al eto mene zanima iskljucivo i jedino AUDIO shrink. Alč vidim da cu vise vremena izgubit objasnjavajuc sto trazim nego da to odradim sa PGCDEMUX + DVDLAB + SubtitleWorkshop + ADOBE  za menu :)
al kao sto rekoh to sam htio izbjec.

Hvala svima na trudu i odgovorimai eto bacam se na klasicni nacin (demux) p cu Beslecedom ili Belightom sreditzvuk pa nanovo (AUTHORING).

Vidim da bi tu mnogi ljudi mogli malo procitata tutoriale o codiranjima postelavanjima demuxanjima itd bakracimavezanim uz divx jer eto brkaju neke pojmove .

Hval svima jos jednoom i sto se mene tice Admin moze LOCKat ovu temu.

krbo:

--- Citat: livada - 06.05.2008. 16:27:04 ---Vidim da nitko ne cita pitanje.

--- Kraj citata ---

kako nitko, lijepo sam ti rekao da to ne ide sa "click & forget" programčićima...

a i stari menu ćeš vrlo lako zadržati , samo malo treninga:

ovo je najmoćniji guide koji pali u svim situacijama:

http://forum.videohelp.com/topic275603.html?sid=3412346e9f6a847f9fdfa74745ce9bb8

ovaj je brži jedino IfoUpdate zna biti mrljav ponekad:

http://forum.videohelp.com/topic219535.html

Oba guidea su za dodavanje titla no kako ti samo mijenjaš tip audio zapisa tim se sve znatno olakšava , samo treba korektno novi IFO srediti.


Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju