Razno > Offtopic

DVDSHRINK DVD2ONE DVd ???

<< < (5/5)

livada:

--- Citat: kugi001 - 07.05.2008. 11:42:05 ---
--- Citat: livada - 06.05.2008. 21:44:58 ---Subtitle workshop pak nece ucitat  .d2v ili .avs scriptu pa eto opet nemrem titl namjestit.

--- Kraj citata ---

SW može otvoriti avs skriptu. Kad otvaraš film u filename samo upisi ime svoje skripte makar pod filetypes ne stoji .avs

--- Kraj citata ---

 :) vidi stvarno. Neznam kak se tog nisam sjetio. E sad imam dalje pitanje. Posto mi je 99 posto materijala ipak demuxano i izrezano imam problem s u zvukom jer.avs scripta dobivena npr (notpadom :9 ) odnosno gknotom mi ucitava samo vidoe a audio nisam ucitao u avs scripti nakad pitanje je kak se ubaci audio u .avs Znaci film.mp2 ili film.ac3. Posto je avsynt help tak konfuzno napravljen (barem ovaj koji ja imam) d ane trazim nesto sto eto ljudi vec koriste.

livada:

--- Citat: krbo - 07.05.2008. 12:22:04 ---inače mrzim VideoReDo jer mi se jako zamjerio no mogao bi ti pomoći pa pokušaj dobaviti svježu verziju i probaj.

tu su još (samo nabrajam) mpeg2vcr, womble mpeg2 editor, tmpg mpeg2 editor. Sve bi to valjalo isprobati ako nadješ vremena.

a ako nešto upali mogao bi nam i reći da znamo :)

--- Kraj citata ---

Womble mpeg videowizard i dvdwizard imam al to su za malu djecu programi :) Nema tipku frame  i frame itd a i kad idem snimit on obavezno encodira materijal sto nikako ne zelim. Znaci jedan manje. Njega koristim za izradu video menu-a jer za to je ok. Ne trazi intalaciju program i relatvno je mali a ima ubacivanje teksta i scrrolanje unutar video materijala ai i prilicno veliku bazu filtera i efekata pa mi je on alternativa kad mi treba nesto nabrzaka da se ne jebem sa soy vegasom il ipinaccleom. Sve u sveu solidan programcic al ne za rezanje materijala nego za obradu i ubacivanje fora (logo itd).

trenutno nemam ntsc materijala pa ce videoredo pricekat do nabavke sljedecg dream ili ufc-a :)

kugi001:

--- Citat: livada - 07.05.2008. 13:36:42 --- :) vidi stvarno. Neznam kak se tog nisam sjetio. E sad imam dalje pitanje. Posto mi je 99 posto materijala ipak demuxano i izrezano imam problem s u zvukom jer.avs scripta dobivena npr (notpadom :9 ) odnosno gknotom mi ucitava samo vidoe a audio nisam ucitao u avs scripti nakad pitanje je kak se ubaci audio u .avs Znaci film.mp2 ili film.ac3. Posto je avsynt help tak konfuzno napravljen (barem ovaj koji ja imam) d ane trazim nesto sto eto ljudi vec koriste.


--- Kraj citata ---


--- Kod: ---...
Video=MPEG2source("d2v file")
Audio=DirectShowSource("audio file")
Audiodub(Video, Audio)
#DelayAudio( u sekundama)
...

--- Kraj koda ---

livada:
:)
Ma to te ja pitam . KUGI MAJSTORE . Ja sam malo zahrdjao :) Vidim da je isto kao i kad avi ubacujem :) Al tko pita otpala mu kit... :)

HVALA

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju