Autor Tema: OBAVEZNO ovo pročitajte  (Posjeta: 2307 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
OBAVEZNO ovo pročitajte
« : 18.02.2009. 20:43:19 »
Od 7. posta, član "Diegos" moli pomoć oko risivera.

www.forum.hr/showthread.php?t=175378&page=90
POZDRAV
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: OBAVEZNO ovo pročitajte
« Odgovor #1 : 18.02.2009. 20:52:36 »
LOL LOL LOL LOL LOL LOL, nisam citao sve, ali ono sto sam video.... LOL

Spoji normalno crvena na crvenu, žuta na žutu itd. crnu ostavi samu, nemoj je spajat na nijednu. Potenciometar ti je na prednjoj strani ploče. Pored onih kondenzatora, pogledaj još jednom, mora biti.

Legenda!

Offline Loki

  • VERONICA MARS GURU
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 995
  • Spol: Ženski
Odg: OBAVEZNO ovo pročitajte
« Odgovor #2 : 18.02.2009. 21:05:34 »
Dobro, probaj sada uzet malo alkohola ili acetona (nemoj slučajno razrjeđivača) i štapiče za uho namoči malo sa alkoholom i namaži po ploči. Po potrebi dolij još malo po recieveru da se očisti. Samo nemoj da ti se osuši ili ispari, mora biti alkohola po njemu. Sada uzmi upaljač ili tako nešto i zapali risiver. Nakon toga nazovi 062 300 333 i objasni im u detalje što si sve napravio! ;D ;D ;D

Jadan bolid. :(

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: OBAVEZNO ovo pročitajte
« Odgovor #3 : 18.02.2009. 21:07:06 »
Sto, decko je as. Ko je kriv tom kretenu da slusa tamo nekoga na nekom forumu i jos da pokusa da sam na osnovu instrukcija tamo nekoga otvori risiver i radi sa njegovom elektoronikom! Ja sam vristao od smeha citajuci!

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: OBAVEZNO ovo pročitajte
« Odgovor #4 : 18.02.2009. 21:08:55 »
Ma rezao sam žice i spajao kako je on rekao, no nakon toga više nije radio. Ja sam te žice ponovo spojio kako je bilo i opet ne radi. Onda sam probavao(LOL) sve i pukao mi neki el. element.(LOL LOL LOL) Nakon što sam ga upalio izbacila mi je glavna sklopka u kući. LOL LOL LOL LOL

P.S.

Tako je radrad!

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: OBAVEZNO ovo pročitajte
« Odgovor #5 : 18.02.2009. 21:10:20 »
Ma rezao sam žice i spajao kako je on rekao, no nakon toga više nije radio. Ja sam te žice ponovo spojio kako je bilo i opet ne radi. Onda sam probavao sve i pukao mi neki el. element. Nakon što sam ga upalio izbacila mi je glavna sklopka u kući.

Ali kreten je dignuo u zrak visokonaponski elektrolitski kondenzator! Imao je veliku sreću što nije zapalio i cijelu kuću i sebe. Ali pročitajte do kraja, on se nastavio igrati sa visokim naponom i kratkim spojem.

POZDRAV
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: OBAVEZNO ovo pročitajte
« Odgovor #6 : 18.02.2009. 21:13:34 »
A jel ima taj vas DIGI TV sajt tj. forum?
Daj ako ima sve ovo da iskopiramo tamo, da ljudi vide sa kime posluju. :)
Pod uslovom da vec nisu videli.

Offline madness99

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 486
  • Spol: Muški
Odg: OBAVEZNO ovo pročitajte
« Odgovor #7 : 23.02.2009. 18:18:31 »
hahahahahahahahahahxaxaxaxaxaxaaxaxa

ne mogu da verujem jos se smejem :D kakav kreten clapp
Cata 13.11.2009. 15:31:03

Šta sve žene rade zbog tipa...

Tags: