Autor Tema: Liga Prvaka 2013/2014  (Posjeta: 196970 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #810 : 24.04.2012. 22:41:28 »
Kad bi samo umuljao Čelzi još jedan... :)
Posluša me brat Tores. clapp
Svaka čast Čelziju. clapp

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #811 : 24.04.2012. 22:46:00 »
TORES FERNANDO IME MU JE!

U sred Barselone, šta reći, koju poruku poslati, IDEMO U FINALE!  :P :P

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #812 : 24.04.2012. 22:48:21 »
torres  clapp clapp clapp

vec sam mislio da ce sjebat, popiknut se preko lopte il nes slicno, al ljepo je preso valdesa  ;D

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #813 : 24.04.2012. 22:49:19 »
Kaka utakmica  clapp Vrišto sam od sreće kad je torres zabio ovaj drugi. Barca bolja, ali Ch. zasluženo prošao. Terry kreten.
Ja bih real u finalu, čisto da bude jedna lijepa priča Jose vs. Chelsea  ;D

Ajmo Chelsea!

Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #814 : 24.04.2012. 22:56:53 »
Mrzim Chelsea, ali mi je drago da su izbacili ove padavičare. Lijepa osveta za onu besramnu krađu iz 2009. godine. Još da Bayern sutra napenali Real... :)

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #815 : 24.04.2012. 23:01:58 »
 talasi

E nek su im se osvetili za onu krađu! Radovao sam se na kraju kao da je Milan pobedio!  ;D

Što reče Erik, još da Real ispadne, pa da gledamo finale Bayern-Chelsea i uživamo u fudbalu

Rekao sam da ne navijam ni za jednu ekipu da osvoji, ali nekako bi sad voleo da Di Mateo podigne taj pehar, zaslužio je  :)
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #816 : 24.04.2012. 23:07:39 »
i opet je abramovic ispo glup i pokazalo se da nije sve u parama... nez kolko je dao villas boasu, mislim 40 mil. a zajebo im je cjelu sezonu, a ovaj nez ni jel dobiva ista para pa gle kako su dobri...

naravno, nije to samo u lp, u prvenstvu su poceli bolje igrat, a i finale fa kupa :)

Offline dakyorlando

  • Who ya gonna call?
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2703
  • Spol: Muški
  • I ain't afraid of no goatse.
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #817 : 24.04.2012. 23:08:40 »
Mrzim Chelsea, ali mi je drago da su izbacili ove padavičare. Lijepa osveta za onu besramnu krađu iz 2009. godine.

smileyNO1 Na ovo nemam šta da dodam...


Još da Bayern sutra napenali Real... :)

...ali za ovo se ne slažem; lično bih više voleo da Real prođe. U svakom slučaju bi bilo lepo da onaj ko se plasira u finale pobedi Čelsi i bude prvak.

I’m going where the sun keeps shining through the pouring rain
Going where the weather suits my clothes
Banking off of the northeast winds
Sailing on a summer breeze
And skipping over the ocean like a stone...

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #818 : 24.04.2012. 23:11:37 »



Kako mi je milo sto je Celzi u finalu, a jos milije sto je Barsa eliminisana iz svegaaaaa!  ;D
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline jaguar31

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 118
  • Spol: Muški
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #819 : 24.04.2012. 23:15:51 »
Uf, odu živci u crveno za kurac.
Čestitke Chelseu na zasluženom prolazu.
To je ljepota nogometa, mala ekipa može pobijediti veliku.
Očito nije dan za umjetnike, odoh utopiti tugu u kamilici!
"I've often said: the only thing standing between me and greatness... is me."

Offline Xenoborg

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 301
  • Spol: Muški
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #820 : 24.04.2012. 23:17:32 »
Kako mi je milo sto je Celzi u finalu, a jos milije sto je Barsa eliminisana iz svegaaaaa!  ;D

Potpis!  clapp
I šta sad reći? Jasno, bit će sranja po Chelseaju, da su igrali tzv. antinogomet, ali šta je onda Barcelonin? 90% vremena lopta kod njih, pet puta više udaraca, a ispasti? Imaju igrača više, penal je ispao sprdnja jer forsiraju Messija da trpa statistiku...
Svi su čelsijevci igrali sjajno (osim Terryja), čak je i Torres dao gol, šta reć na to?  ;)
Ako bude Real, bit će to zgodna tekma, ali ne koliko bi bila da bude Bayern. Tko god, bit će odlična utakmica.
Bravo, RDM! Bravo, Chelsea!

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #821 : 24.04.2012. 23:22:50 »
Meni je sramota gledati onakav fudbal pa nasta je ono licilo,jedni napadaju a drugi se brane,ali kad sam vidio da je u igru usao Torres i otrcao na mjesto beka to je prelilo casu,psovao sam po kuci i loptu i onakav fudbal i sta sve vise ne

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #822 : 24.04.2012. 23:34:45 »
Bravo za "plavce". Barca je imala sve u svojim rukama, igrača više, penal nije iskoristila, šansi.. Šta je trebalo još da im se ponudi da prođu?! Ako pored svega toga nisu mogli da uguraju gol Čelziju, i bili su u stanju da prime još jedan gol, onda nisu ni zaslužili da prođu u finale. Ne razumem vas u to pljuvanje anti igre kod Čelzija večeras?! Ostanu bez dva halfa, jedan zbog povrede, drugi direktan ban dobije zbog gluposti. Uspeš da postigneš gol i imaš rezultat koji te vodi dalje.. pa deca na Sony-u i na PES-u prave drugačiju formaciju, prave izmene.. a ne u polufinalu LŠ i to sa Barcom.. logično je da će biti tako, ulog je finale LŠ, malo li je.. sa Barcom ne možeš igrati sa igračem više, uvek ispadaš a ne još da imaš igrača manje.. i to halfa kao što je Teri..
iShare, noProfit


Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #823 : 24.04.2012. 23:44:38 »
Meni je sramota gledati onakav fudbal pa nasta je ono licilo,jedni napadaju a drugi se brane,ali kad sam vidio da je u igru usao Torres i otrcao na mjesto beka to je prelilo casu,psovao sam po kuci i loptu i onakav fudbal i sta sve vise ne

Ma da, trebali su da napadnu iz sve snage, nema veze što su imali igrača manje i rezultat koji im odgovara  :facepalm

Bravo za "plavce". Barca je imala sve u svojim rukama, igrača više, penal nije iskoristila, šansi.. Šta je trebalo još da im se ponudi da prođu?! Ako pored svega toga nisu mogli da uguraju gol Čelziju, i bili su u stanju da prime još jedan gol, onda nisu ni zaslužili da prođu u finale. Ne razumem vas u to pljuvanje anti igre kod Čelzija večeras?! Ostanu bez dva halfa, jedan zbog povrede, drugi direktan ban dobije zbog gluposti. Uspeš da postigneš gol i imaš rezultat koji te vodi dalje.. pa deca na Sony-u i na PES-u prave drugačiju formaciju, prave izmene.. a ne u polufinalu LŠ i to sa Barcom.. logično je da će biti tako, ulog je finale LŠ, malo li je.. sa Barcom ne možeš igrati sa igračem više, uvek ispadaš a ne još da imaš igrača manje.. i to halfa kao što je Teri..

Tako je Nenade, logično je bilo da će se braniti, a sve je to sastavni deo fudbala... a na kraju su uspeli sa igračem manje da daju 2 gola Barsi na njihovom terenu  clapp
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #824 : 24.04.2012. 23:58:17 »
90.000 ljudi i jos milioni ispred tv-a su trebali gledati kako se oni brane cijelu utakmicui jos na kraju to treba pohvaliti,bolje da sam gledao glupu sapunicu na televizoru nego onu sramotu koju vi nazivate taktikom,i nije to samo veceras bilo dobro se sjetite utakmice u Londonu,identicno jedni se premjeste u svoj kazneni a drugi napadaju  thumb-down

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #825 : 25.04.2012. 00:02:50 »
Ovo me podseti na PES sa drugarom. U zadnje vreme ga lemam 1-0, a on: Ti se samo braniš, nećeš da igraš. Jbte, ja znači ne igram a pobedim ga skoro uvek :facepalm
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #826 : 25.04.2012. 00:06:37 »
Ako se već mora sećati njihovih duela, onda kad je Čelsi napadao, ljudi u crnom su odradili što nisu trebali da odrade. Sramota?! Ili je i to sastvani deo taktike, sporta, fudbala, nadmudrivanja dva protivnika.. To isto je 90k i kusur milki ljudi širom planete videli. I onda opet nije valjalo. Jbg, nikako, ugodit svima.
iShare, noProfit


Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #827 : 25.04.2012. 00:08:56 »
90.000 ljudi i jos milioni ispred tv-a su trebali gledati kako se oni brane cijelu utakmicui jos na kraju to treba pohvaliti,bolje da sam gledao glupu sapunicu na televizoru nego onu sramotu koju vi nazivate taktikom,i nije to samo veceras bilo dobro se sjetite utakmice u Londonu,identicno jedni se premjeste u svoj kazneni a drugi napadaju  thumb-down

Hajde još jednom...


Ma da, trebali su da napadnu iz sve snage, nema veze što su imali igrača manje i rezultat koji im odgovara  :facepalm

HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline meema1404

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 290
  • Spol: Ženski
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #828 : 25.04.2012. 00:09:39 »
one down, one to go ;) CHELSEA ALL THE WAAAAAAAAAAAAY ;) ;)

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #829 : 25.04.2012. 00:12:36 »
Ne znam ko je rekao ali mi je ta izreka dobro ostala u glavi,da ljudi koji gledaju fudbal su ili ispod prosjeka ili prosjek covjekove inteligencije,tek sad vidim da niko od nas nije normalan ja prvi kad sam sebi dozvolio da se nerviram i sto je jos gore prepirem zbog stvari koja ne ide u korist ni meni a ni vama ali najgore mi je sto zivim za taj utorak,srijedu,subotu a odnedavno i cetvrtak i nedelju bem ti loptu i ko je izmisli  rofl

Omar Little:ti ili nisi gledao utakmicu u Londonu ili si zaboravio detalje utakmice  :vid-ga:

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline djdusko

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1348
  • Spol: Muški
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #830 : 25.04.2012. 00:19:59 »
Čitam da je Čelzi odigrao antifudbal, i nevjerujem.  :facepalm Pa ljudi su imali igrača manje, aktivan rezultat i igrali protiv španskih cigana, šta su drugo mogli raditi? Napasti i pokušavati se nadigravati da bi vi ljubitelji pravog i istinskog fudbala bili zadovoljni?

Bravo Čelzi, ajmo sutra da i Bajern prođe pa da vidimo dobro finale.


Gledao sam na Areni da ne bih slušao Acu, ali valjda je opet briljirao:
"Gvardiola ima običaj da ide ulicom i prisluškuje tuđe razgovore ne bi li čuo neku zanimljivu ideju"  rofl ;D
« Zadnja izmjena: 25.04.2012. 00:25:55 djdusko »

Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #831 : 25.04.2012. 00:45:54 »

Sta reci. Pobjeda fudbala, poraz kapitalizma, elitizma, protekcionizma ...   clapp2

Veceras je prosao definitivno bolji tim, tim koji je postigao vise golova u dvije utakmice. Ko je kriv Barceloni sto nije uspjela iskoristiti sve prednosti koje je imala (igraca vise sat vremena, penal, revans na domacem terenu).
Kada govorimo o ljepoti fudbala samo pogledajete period igre od 70. do 77. minute vecerasnje utakmice. Ako je ono ljepota, ja onda ne zelim da gledam fudbal. U tih sedam minuta lopta se vrtila oko sesnaesterca Chelsea i to tako da je svaki igrac barcelone primio loptu pogledao prema sesnaestercu i proslijedio je lijevo ili desno (iako je mogao pucati ili ubacivati) i tako u nedogled. U tih sedam minuta 3-4 puta su izgubili loptu, al' to je bilo samo izbijanje i onda bi potrosili 15-20 sekundi da se ponovo postave u "borbenu formaciju" i opet  wc1 Da bi konacno u 77. minuti Iniesta opucao. Pa jarane da ti se kosa na glavi digne   :facepalm

i opet je abramovic ispo glup i pokazalo se da nije sve u parama... nez kolko je dao villas boasu, mislim 40 mil. a zajebo im je cjelu sezonu, a ovaj nez ni jel dobiva ista para pa gle kako su dobri...

naravno, nije to samo u lp, u prvenstvu su poceli bolje igrat, a i finale fa kupa :)

 rofl rofl rofl smileyNO1

Offline stefan87

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1616
  • Spol: Muški
  • Wake me up when September starts!!!
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #832 : 25.04.2012. 01:39:18 »
inace ovo je bila acina nаjаvа zа večerаšnju utаkmicu:

Čudno je to...postoji toliko početаkа а mаlo srećnih krаjevа. Toliko snovа а tek po neki se ostvаre, toliko onih onih koji bi dа budu nаjbolji а sаmo jedаn koji to može.
neobično je to...tаko mаlo je potrebno nekogа proglаsiti bivšim, zа sаmo 4 dаnа, iаko gospodаre 4 godine а stvаrаju 4 decenije...

uostаlom ne trebа ići dаleko od nаjboljeg primerа , ovi drugi su toliko putа prežаljeni dа su nа njih potrošenа svа mogućа zbogom аli...To je to...nemа više.

Ovde je početаk krаjа,

krаjа jedne vlаdаvine ili krаjа jednog snа.

Dobro došli nа Nou Kаmp, dom fudbаlerа Bаrselone koji dočekuju londonski Čelsi.
Dаnаs je utorаk 24. аpril а ovo je revаnš utаkmicа polufinаlа Lige šаmpionа u sezoni 2011/2012.

svaka cast chelsiju, navijao sam u trenerici manchestera kao da su oni igrali.
« Zadnja izmjena: 25.04.2012. 01:41:15 stefan87 »

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #833 : 25.04.2012. 01:57:53 »
Ne znam ko je rekao ali mi je ta izreka dobro ostala u glavi,da ljudi koji gledaju fudbal su ili ispod prosjeka ili prosjek covjekove inteligencije,tek sad vidim da niko od nas nije normalan ja prvi kad sam sebi dozvolio da se nerviram i sto je jos gore prepirem zbog stvari koja ne ide u korist ni meni a ni vama ali najgore mi je sto zivim za taj utorak,srijedu,subotu a odnedavno i cetvrtak i nedelju bem ti loptu i ko je izmisli  rofl

Omar Little:ti ili nisi gledao utakmicu u Londonu ili si zaboravio detalje utakmice  :vid-ga:

Gledao sam ja i zapamtio jako dobro sve... Chelsea je bio otpisan od samog starta (sve ekipe su kad igraju protiv Barse), pa je tako njima u 1. utakmici odgovaralo i nerešeno, zato su se branili... a realno drugačije protiv Barse ne može da se igra, a da očekuješ dobar rezultat... na kraju krajeva, koga briga da li je nekome dosadno to ili ne... Chelsea nije izgubio od Barse i ušli su u finale LŠ, to je ono što se računa i piše
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #834 : 25.04.2012. 02:04:49 »
Je l' zna neko šta se dešava ako Chelsea osvoji LŠ a ne izbori igranje kroz prvenstvo... Je l' igraju LŠ ili će u LE?
Znam da je bila jednom takva situacija sa Liverpoolom, pa su igrali kvalifikacije od 1. kola, ali koliko se sećam UEFA je rekla da neće to više dozvoljavati...
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #835 : 25.04.2012. 02:19:38 »
Ja sam dosta godina čekao da prvi put vidim Barcelonu kako osvaja trofej, ali čak je i meni ovaj osjećaj tuge postao stran uz ovu ekipu. Kakva momčad! Ispali su, ali potpuno bih se složio sa Cescom: "Ako ćemo ispast, želimo ovako ispast." Ova je ekipa ogromna i u porazu i samo se nadam da će što dulje ostati na okupu.

Stadion je večeras podržao momčad i kada je bilo jasno da ispadaju, dok bi u nekim drugim vremenima zviždali i vadili maramice. Ova ekipa nam je toliko toga dala da još nismo ni svjesni. Percepcija ekipe i Kluba se promijenila, ne samo u Barcelonismu koji je postao optimističniji, nego i izvan. Treba samo pogledat koliko ljudi je presretno što smo ispali, nisu više mogli dočekat. Ispadnemo iz LP a trener protivnika kaže da smo i dalje najbolji na svijetu. Mislim da ćemo u idućih nekoliko godina vidjet razmjere onoga što je Pepova ekipa učinila za Klub.

Prigovorit bilo što Barci bi bilo besmisleno. Igrali su kako najbolje znaju i ono šta mi je najviše drago je da pred kraj utakmice nisam morao gledat duge lopte i nabijanje u šesnaesterac pa di lopta ode. Ništa loše, na duge staze, ne može proizać iz igranja svoje igre u svakoj situaciji. Mislim da je standing ovation na kraju tekme savršeno uokvirio ono šta bi navijač ili simpatizer Barce trebao osjećati nakon ovoga. Ponos. Osvojili su sve, šatro navijače i razmazili, ali vidjet da još uvijek imaju glad je valjda ono najbitnije šta pruža nadu za nadolazeće avanture. Igra je tu, tiki taka nije doživila fijasko, balon se nije raspuknuo. Nekad jednostavno ne ide, svi igraju nogomet, lopta je okrugla. Chelsea ima znanje i ima moć da odigra maestralnu obranu i da preživi viktoriju na svoj gol.

Uglavnom nema potrebe za negativnim kritikama. To je sastavni dio nogometa. Ono što uvijek treba prvo da bude pred očima dok želiš nešto napisati nakon svega ovoga je jedno veliko HVALA za sve ove godine, trofeje, pobjede, radosti i za najbolju momčad u povijesti nogometa.

Na kraju, iskrene čestitke navijačima Chelsea. Nakon ove i ovakve utakmice, smatram da nitko više nema pravo nazvati Chelsea umjetnim klubom.   smileyNO1
« Zadnja izmjena: 25.04.2012. 02:21:12 Mulder »

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #836 : 25.04.2012. 08:08:32 »
Svaka čast Čelsiju na prolasku u finale, zaslužili su. Kako mi je drago što su izbacili smrdljivu Barsu!  ;D
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #837 : 25.04.2012. 10:05:42 »
Je l' zna neko šta se dešava ako Chelsea osvoji LŠ a ne izbori igranje kroz prvenstvo... Je l' igraju LŠ ili će u LE?
Znam da je bila jednom takva situacija sa Liverpoolom, pa su igrali kvalifikacije od 1. kola, ali koliko se sećam UEFA je rekla da neće to više dozvoljavati...
Igraће LE
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #838 : 25.04.2012. 10:19:05 »
Gledao sam na Areni da ne bih slušao Acu, ali valjda je opet briljirao:
"Gvardiola ima običaj da ide ulicom i prisluškuje tuđe razgovore ne bi li čuo neku zanimljivu ideju"  rofl ;D

Da, šeta ulicama grada obučen u poslednjoj kolekciji Stone Island-a.
iShare, noProfit


Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #839 : 25.04.2012. 10:26:39 »
Kako mi je drago da je Chelsea prošao! Odigrali su fantastično! talasi

Danas me baš briga tko će proći... Želim da Chelsea uzme pehar :)

Tags: haha