Autor Tema: Liga Prvaka 2013/2014  (Posjeta: 196863 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #750 : 18.04.2012. 21:46:34 »
U zadnji minut, kad je najslaђе ;D
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline neo

  • Član
  • ***
  • Postova: 891
  • Spol: Muški
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #751 : 18.04.2012. 22:03:50 »
pa ovaj Chelsea igra antifudbal :facepalm

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #752 : 18.04.2012. 22:43:39 »
Zadovoljan sam utakmicom. Volio bih da Barsa ne prođe, a sve ostalo je manje bitno  smileyNO1 Čelzi odradio posao. Nisu primili gol i sad je sve moguće u revanšu. Ljudi se odlično brane. :)

Bog otac!

« Zadnja izmjena: 18.04.2012. 22:45:45 Šubi »

Offline meema1404

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 290
  • Spol: Ženski
Re: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #753 : 18.04.2012. 22:44:19 »
Auuuuuuuuuu :))) drogbaaaaa ;)))) hvala barci na propustenim sansama :)

Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #754 : 18.04.2012. 23:09:12 »

Kada Barcelona popusi onda je antifudbal, smijesni ste  rofl rofl

Tako je bilo i kada ih je Inter mlatnuo  :facepalm

Offline neo

  • Član
  • ***
  • Postova: 891
  • Spol: Muški
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #755 : 18.04.2012. 23:40:38 »
za razliku od ove utakmice inter je nadigrao barsu u milanu, a celzi je jednom osutao za 90 minuta...

Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #756 : 18.04.2012. 23:44:46 »

Al' je i tada bila prica da igraju antifudbal  ;)

Offline neo

  • Član
  • ***
  • Postova: 891
  • Spol: Muški
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #757 : 18.04.2012. 23:48:59 »
pa od mene nije ;), a ovde ima kao i na svakom forumu mnogo fanova koji su uvek pristrasni prema odredjenim timovima :)

Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #758 : 19.04.2012. 00:00:44 »

Posteno  ;)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #759 : 19.04.2012. 00:15:35 »
Čestitke plavcima  smileyNO1

Što se tiče utakmice, da, ovo je antinogomet. Tu nema govora. Nekome se sviđa bunkerica, nekome ne i to je to. Imati jedan udarac na gol na svom terenu u čitavoj utakmici i zabiti gol je u isto vrijeme ponižavajuće i za svaku pohvalu.

Nevjerojatno koliko neiskorištenih šansi. Tako nešto dugo nisam vidio. Optimizma ima jer ako je Barca imala toliko čistih prilika na njihovom terenu, što će tek onda biti na Camp Nou. Nema razloga za ne znam kak veliko nezadovoljstvo. To je nogomet i zato svi volimo ovu igru.

I da, za mene više nema dvojbe. Drogba je najveći simulator kojeg sam vidio. U prvom dijelu je pao negdje 9, 10 puta. U drugom dijelu nisam brojao.

@neo

Točno, Inter je u prvoj utakmici nadigrao Barcu, a uzvratu su pružili onaj svoj poznati antinogomet. Jedva čekam uzvrat  :D

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #760 : 19.04.2012. 00:54:29 »
Nije nikakvo anti džaganje lopte bilo večeras.. jednostvano taktika je odradila svoje protiv mašine Barsine. Zatvarali su ih kao niko do sad. To što je Barsa promašivala, jbg, lopta je okrugla. Ovde je večeras taktika bila uspešna, drugačije nije moglo protiv ovakve mašine. E sad nekima to izgleda bunker. Pa cela Primera igra bunker protiv njih, pa svakom uguraju po 2 do tri gola. Ovde je Čelzi plasirao jednu timsku igru, pokrivali su sve, al baš sve.. bokove, ubacivanja, duple pasove M/I/X kako samo oni znaju da odigraju, ovi su trčalo kao pravi arapski ati, da bi to pokrivali. Čestitke na prikazanom. Drogba.. ma koliko ga pljuvali i pominjali da je plejer, folirant.. čovek ima svoj stil igre.. neverovatan atleta pre svega.. pa pogledaj te kad se okrene leđima kad čeka loptu.. kao pivot, sidraš.. raširi se kao paun, Maskerano kraj njega kao majmunče poskakuje.. podigli su formu to je bez pogovora.. onako trčati za ovakvom Barsom.. nema šta.. i onaj moj Sremac, neverovatan je sa ubacivanjem lopte iz auta.. onako se retko gde viđa.. da posle vraćanja lopte u igru čovek stvara priliku svojoj ekipi.. ima joše jedno poluvreme.. dosta zavisi od subotnjeg meča.. revanš je u utorak.. videćemo.. nek bolji prođe..
iShare, noProfit


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #761 : 19.04.2012. 01:02:44 »
I Chelsea ide Arsenalu u goste. Dobro, to je London  ;D

Za mene je to čisti antinogomet. Ako su tako dobro odigrali bunkericu, Barca ne bi imala toliko čistih prilika.



Da mi je neko pred ovu utakmicu ponudio 7-8 gol šansi (cesc fulao loptu sa 6 metara, cesc puca a cole čisti s linije, sanchez greda, cesc uvali lažnjak pa šut iskosa sa 7-8 metara, messi glavom u naletu, puyol glavom a cech čupa iz kuta, pedro stativa pa neko nebu pod oblake, sanchez sa 7-8 metara tik kraj stative, da ne spominjem poluprilike- adriano sa 16 m, puste messijeve šueteve u blok), te chelsejevu 1(gol)- bi li prihvatili.

Ja bih, isti tren.

Ja recimo, nikad ne bih mogao reć chelseaju nakon ovakve utakmice - svaka čast. (ono je bio sarkazam u prvom postu) na čemu? Borbenost je samo jedan bonus u igri, i ne mislim da smo mi bili manje borbeni, nimalo. Samo oni su se grčevito branili, a napore tih koji se brane se uvijek posebno naglašeno slavi. Vjerojatno zato šta se obično brane oni mali, slabi timovi, a simpatije neutralnih (kojih je obično najveća većina) su gotovo redovito na strani slabih. Ali, ljudi, Chelsea nije slaba mala ekipa! Barca nije igrala u vranjicu kontra omladinca, pa da se njihova pobjeda glorificira. Igrali su kontra ekipe izvrsnih igrača, mahom reprezentativaca jakih reprezentacija, jednog od 2-3 najbogatija kluba na svijetu! I taj Chelsea nam je u 90 minuta stvorio 1 jedinu šansu i jako s(p)retno zabili gol!

A mi dominirali 90 minutu, kreirali niz gol šansi! Barca je večeras igrala jaaako dobro. 8 gol šansi naspram jednoj. Na gostujućem terenu. U 1/2f l.p. kod izuzetno jakog protivnika. Bili smo konstantno opasni, a naš protivnik vrlo rijetko, tek jednom konkretno.

Nemam se pravo ljutit. Ekipa je odigrala odlično, ali rezultat nije stigao. Nadam se da u uzvratu hoće. Sad stiže Real. Baš me zanima hoće li igrati onakav presing kakav su igrali u zadnjoj tekmi.

Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #762 : 19.04.2012. 01:09:04 »
A mi dominirali 90 minutu, kreirali niz gol šansi! Barca je večeras igrala jaaako dobro. 8 gol šansi naspram jednoj. Na gostujućem terenu. U 1/2f l.p. kod izuzetno jakog protivnika. Bili smo konstantno opasni, a naš protivnik vrlo rijetko, tek jednom konkretno.

I ti si igrao? Bravo! clapp

 rofl

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #763 : 19.04.2012. 01:11:48 »
A dobro, tako ti ja govorim kad volim neki klub  ;D

Da sam igrao, zabio bi kao Ivanišević na oproštaju Bobana  8)




Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #764 : 19.04.2012. 10:42:38 »
Ma najslađe je ovako pobijediti, jedan udarac u okvir i gol...i to je to ;D clapp

A svi koji govore da je Chelsea odigrao antinogomet, su smiješni...

Pola čovjek, pola zvijer, ime mu je Didier! clapp clapp
« Zadnja izmjena: 19.04.2012. 10:48:02 outside »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #765 : 19.04.2012. 14:38:59 »
Ma najslađe je ovako pobijediti, jedan udarac u okvir i gol...i to je to ;D clapp

A svi koji govore da je Chelsea odigrao antinogomet, su smiješni...

Pola čovjek, pola zvijer, ime mu je Didier! clapp clapp
Isto onda vrijedi i za obrnuto. Mislim, nekome se to sviđa, nekome ne i što sad. Ja sam rekao zašto je to za mene antinogomet i sramota za nogomet. Tebi se to sviđa i to je ok  :)

Također, taj Drogba je također sramota http://sportski.net.hr/nogomet/liga-prvaka/pola-engleske-sprda-didiera-drogbu-zbog-padanja i opet, to je moje mišljenje na koje imam pravo, kao i ti što imaš na svoje

Danas Madrid - Valencia i Sporting - Bilbao. To će biti zanimljivo

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #766 : 19.04.2012. 14:52:54 »
Ma jasno smileyNO1... Neka se Barca do iznemoglosti dodaje i igra prekrasan nogomet, a neka Chelsea zabija i prođe... ;D

A Drogba je igračina... Jedan od najboljih napadača.... Jučer je divovski odigrao.... 1 udarac u okvir i pogodak, takav fali Barci bleh  ;D

A i ovo za simuliranje...Mislim stvarno... Barcini igrači toliko znaju simulirati i sad si našao prigovarati jednom velikom Drogbi, srami se! ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #767 : 19.04.2012. 15:04:48 »
Ma naravno, ne opovrgavam to za Barcino simuliranje. Alves i Biskvit su također sramota za nogomet iako su odlični igrači, isto kao i Drogba. Ne znam, nikad nisam vidio Drogbu prije da je toliko padao pa mi je sve to čudno i nikad nisam vidio da se tako neko baca i to vrhunski  rofl

Nama fali Eto'o  :( Alexis, Pedro su dobri napadači, brzi, razvlače suparničke igrače samo što ne iskorištavaju sve prilike i znaju dosta toga fulati. Eto'o nije bio takav, taj će uvijek zabiti i možda je bilo tih godina boljih napadača od njega, ali on je bio savršen za Barcu. Za Villu ne znam kakav će biti kad se vrati. Dobro se uklupio, ali on već ima 30 godina.



Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #768 : 19.04.2012. 15:12:37 »
Da, Eto je igračina... Stvarno fali takav Barci... Sjećam se kad je one godine igrao u Interu, taj je toliko otrčao da je to bilo za svaku pohvalu... Kad su igrali Barca- Inter, igrao je obranu-napad ;D.... Stvarno igračina... I super je pasao Barci... Bio je brz, znao se otkrivati, a opet čvrst i odličan golgeter.. Ibrahimović je bio prespor za Barcinu igru.... A što je s Villom, je li ozlijeđen? 

Mene je jučer jako obradovala pobjeda Chelsea, jer to mi je jedan od najdražih klubova(makar u zadnje vrijeme slabije pratim nogomet, samo ligu prvaka i tekme repke), ali ova prednost apsolutno ništa ne znači pred uzvrat... Barca će im sigurno tamo zabiti gol, samo je pitanje može li Chelsea(Drogba ;D) opet zabiti Barci...Vidjet ćemo... :)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #769 : 19.04.2012. 15:21:16 »
Villa je ozlijeđen na duže vrijeme, ali bi trebao biti spreman za Euro  :)

Ono što mene raduje jučer je dosta stopostonih prilika. Teško da će Barca dvije tekme zaredom fulati takve šanse. Problem je opet ako Chelsea zabije pa Barca mora zabiti 3 gola. Uglavnom, 1:0 je nerealno očekivati, čisto sumnjam tako da Barci igra samo hendikep. 2:0, 3:1, 4:2, nije važno, samo da je hendikep. S onakvim prilikama jučer, a biti će takvih više na Camp Nou, siguran sam u prolaz.

I zaboravio pohvaliti Puyola. Cijelo vrijeme diže svoje suigrače, motivira ih. Najbolji kapetan kojeg sam gledao, uz Roya Keana. Iako Keane nije bio baš čist u glavi  ;D

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #770 : 19.04.2012. 15:26:25 »
Pa šta si mogao očekivat od pjanog Irca?!
iShare, noProfit


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #771 : 19.04.2012. 15:42:25 »
 ;D



Al nije normalan bio. Shearer mi je isto super bio. Velik igrač i onda mu dođe Keane i ovaj se usere ko grlica. Sjećam se utakmice između Arsenala i Manchestera i u tunelu kad je napao Vieru koji je isto bio velik kapetan.

A Puyol mi se sviđa zato što je pozitivno lud. Sama pozitiva od čovjeka.

« Zadnja izmjena: 19.04.2012. 15:43:58 Mulder »

Offline jaguar31

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 118
  • Spol: Muški
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #772 : 19.04.2012. 16:08:16 »
Svaka čast Chelseju na pobjedi, ali šanse u uzvratu su im jednake šansama RH da iziđe iz recesije u sljedećih tjedan dana.
Hehe, a uostalom kao i svaki veliki klub, Barca je odmarala suce za uzvrat.
"I've often said: the only thing standing between me and greatness... is me."

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #773 : 19.04.2012. 16:10:54 »
Pa što nisi to napisao 24h ranije? Da se otme neki dinar od kladione!
iShare, noProfit


Offline tejma

  • All day, every day...
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1587
  • Spol: Muški
  • Rukavica je bačena...
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #774 : 20.04.2012. 09:30:10 »
Svaka čast Chelseju na pobjedi, ali šanse u uzvratu su im jednake šansama RH da iziđe iz recesije u sljedećih tjedan dana.
Hehe, a uostalom kao i svaki veliki klub, Barca je odmarala suce za uzvrat.

Dobar

 ;D

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #775 : 20.04.2012. 12:44:11 »
Svaka čast Chelseju na pobjedi, ali šanse u uzvratu su im jednake šansama RH da iziđe iz recesije u sljedećih tjedan dana.
Hehe, a uostalom kao i svaki veliki klub, Barca je odmarala suce za uzvrat.
rofl
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #776 : 20.04.2012. 13:32:00 »
"Daily Mail zbrojio je vrijeme koje je Didier Drogba proveo ležeći tijekom utakmice Chelseaja i Barcelone: šest i pol minuta!
Opet, ne želimo ništa posebno reći, nije to htio ni Daily Mail, ali zanimljivo je da napadač provede toliko vremena na zemlji u utakmici na kojoj je protiv njegove cijele momčadi napravljeno 9 (devet) faula. Te posve zdrav i čio dočeka kraj. Impresivno, zar ne?"


Ahahahahahahahaha, umirem  rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl EPIC!!!

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #777 : 20.04.2012. 13:44:23 »
Pa čovek je u godinama. Šta bi ste vi hteli? Šest minuta nije, puno.
iShare, noProfit


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #778 : 20.04.2012. 13:49:04 »
Istina, stari deda je. Čovjek je vrh  rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl isti je u pušišipu.

Offline Xenoborg

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 301
  • Spol: Muški
Odg: Liga Prvaka 2011/2012
« Odgovor #779 : 20.04.2012. 17:28:34 »
A svi koji govore da je Chelsea odigrao antinogomet, su smiješni...

To je omiljena tema Barceloninih navijača. Jasno, kad Barcelona izgubi.
Svi koji su gledali utakmice Napoli - Chelsea ili pak Bayern - Real lako su uočili kako se tada igrao brz i atraktivan nogomet, od gola do gola, igrači su trčali, stvarali prilike... Barcelona totalno umrtvi igru, niz beskonačnih dodavanja od lijeve do desne strane igrališta pa do golmana, to nije nogomet. Njihovi igrači svježi i odmorni završavaju utakmicu. Da nije bilo kiše, ne bi se uopće smočili.

Svaka čast Chelseju na pobjedi, ali šanse u uzvratu su im jednake šansama RH da iziđe iz recesije u sljedećih tjedan dana.

Kladioničarski koeficijent od 5.10 na Chelsea, novinski i internetski članci sa slikama Messija i studijama zašto su to vanzemaljci koji igraju najbolji nogomet u svemiru ikad te hrpa fanova koji su govorili da Chelsea prima pet komada u Londonu isto tako nisu davali puno šansi Englezima, no pokazali su suprotno. Chelsea nije Bayer, nije Milan, čeka ih teška utakmica, no proći će dalje.

"Daily Mail zbrojio je vrijeme koje je Didier Drogba proveo ležeći tijekom utakmice Chelseaja i Barcelone: šest i pol minuta!
Opet, ne želimo ništa posebno reći, nije to htio ni Daily Mail, ali zanimljivo je da napadač provede toliko vremena na zemlji u utakmici na kojoj je protiv njegove cijele momčadi napravljeno 9 (devet) faula. Te posve zdrav i čio dočeka kraj. Impresivno, zar ne?"


Ahahahahahahahaha, umirem  rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl EPIC!!!

Pa... Ima istine u tome. Na kraju krajeva, samo su četvorica uvijek išla na njega kad je imao loptu. Daily Mail tolerira samo pet i više. ( :ceska:)

Tags: haha