Autor Tema: Liga Prvaka 2013/2014  (Posjeta: 197334 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: Liga Prvaka 2012/2013
« Odgovor #1020 : 20.02.2013. 22:48:48 »
Bravo za Milan clapp Barselona čini mi se da nije niti jednu šansu stvorila :vid-ga: Ako him ova pobeda ne ulije samopouzdanje, ne znam šta će.
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Liga Prvaka 2012/2013
« Odgovor #1021 : 20.02.2013. 22:49:23 »
da, kad smo se celzija dosadnog vec rijesili  :pevusi:

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Liga Prvaka 2012/2013
« Odgovor #1022 : 20.02.2013. 23:01:34 »
Čestitke svim Milanistima na zasluženoj pobjedi. Pogotovo Omaru  smileyNO1

Barca preloša večeras, Milan odigrao odličnu utakmicu. Prvi gol neregularan, ali koga briga. Tako im i treba kad dođu na utakmicu "lako ćemo". Ako ništa drugo, čeka nas uzbudljiv uzvrat i jedva čekam. Navija se naravno za Barcu, ali ne bi mi smetalo da Milan prođe jer ih iznimno poštujem i ako netko mora izbaciti katalonce, neka to budu oni.

A Balotelli pleše ako sam dobro vidio  rofl rofl
I Robinjo, i neka dobra pičkica je bila sa njima, ljubi je čika Zmaj  :om:

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Liga Prvaka 2012/2013
« Odgovor #1023 : 20.02.2013. 23:04:50 »
Moram naći gif  ;D

Padne gol i odjednom prikažu Balonju kako pleše, hahaha  rofl

EDIT: evo ga  rofl rofl rofl rofl rofl

« Zadnja izmjena: 20.02.2013. 23:07:33 Mulder »

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Liga Prvaka 2012/2013
« Odgovor #1024 : 20.02.2013. 23:48:09 »
Bayern osvaja LS  bleh

Slažem se. Stvarno su moćni, i prošle godine su trebali osvojiti(no Chelsea je imao puno sreće) ali ove godine osvajaju. Igraju najljepši nogomet, a i Manđo je tamo pa se navija za njih... smileyNO1

Offline DreamOn

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 79
Odg: Liga Prvaka 2012/2013
« Odgovor #1025 : 21.02.2013. 01:08:59 »
Loša Barselona, baš... Mada, nije ovde rešeno ništa, mi malo stariji se sećamo 2004 i dvomeča sa Deportivom (4:1 u Italiji za Milan  i 4:0 u Španiji za Deportivo). Ja ne volim Barselonu, ne volim da gledam njihove tekme, lično za mene igraju najdosadniji fudbal i voleo bih da ispadnu  ;D
Najubedljiviji, igrom pre svega, Bayern, Dortmund i Juve... Voleo bih da neki od ovih timova osvoji. Videćemo, sledi zanimljivo proleće  ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Liga Prvaka 2012/2013
« Odgovor #1026 : 21.02.2013. 01:13:18 »
Sumnjam da će Milan odigrati ovako odlično, kao što sumnjam da će Barca odigrati ovako loše. Sve je moguće. Milan ako zabije, Barca mora dati 4 gola  ;D

Bit će odličan uzvrat. Volim neizvjesnosti.

Offline HeadBurn3r.

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1691
  • Spol: Muški
Odg: Liga Prvaka 2012/2013
« Odgovor #1027 : 21.02.2013. 01:34:35 »
Dosadna utakmica. Milo mi što je Milan pobedio, zasluženo. Barsa smara, voleo bih da ispadne jer bi Mančesteru bio lakši put.  ;D

Odmah na vukajliji iskoristili gif:

http://vukajlija.com/reakcije/67935

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Liga Prvaka 2012/2013
« Odgovor #1028 : 21.02.2013. 01:43:18 »
Loša Barselona, baš... Mada, nije ovde rešeno ništa, mi malo stariji se sećamo 2004 i dvomeča sa Deportivom (4:1 u Italiji za Milan  i 4:0 u Španiji za Deportivo). Ja ne volim Barselonu, ne volim da gledam njihove tekme, lično za mene igraju najdosadniji fudbal i voleo bih da ispadnu  ;D
Najubedljiviji, igrom pre svega, Bayern, Dortmund i Juve... Voleo bih da neki od ovih timova osvoji. Videćemo, sledi zanimljivo proleće  ;D

Pustimo simpatije . Daleko je od toga da su Bajern i Juve u toj grupi . Juve je prva 3 kola imao 3 x-a (ovde pricamo o formi u Ligi sampiona , a ne generalno ) , Bajern je bio unakazen od Bate Borisova , i dobio nikad gori Arsena koji u zadnjih najmanje 20 godina prvi put ove sezone igral bez ijedne istinske zvijezde  . Daleko od toga da je Bajern los , ali poslije Arsenala mogu kriminalono odigrati . Pogotovo sto se fk Holivudu , ego digao do kraja kosmosa .

Sto se tice favorita i onih koji su najvise pokazali  i igrom i rezultatima su :
1) Borusija
2) Mancester
3) PSZ

P.S. Za razliku od Bajernovog loseg ega i prepotentnosti , Mancester ima to sve ali u pozitivnom smislu . Ko zna koliko su puta ove sezone gubili i preokretali rezultat.
« Zadnja izmjena: 21.02.2013. 01:45:27 dark horse »

Offline DreamOn

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 79
Odg: Liga Prvaka 2012/2013
« Odgovor #1029 : 21.02.2013. 02:02:06 »
Ja sam mislio na trenutnu formu timova. Ko bude u najboljoj sada u završnici taj će i osvojiti, ybš prošle rezultate.

Loša Barselona, baš... Mada, nije ovde rešeno ništa, mi malo stariji se sećamo 2004 i dvomeča sa Deportivom (4:1 u Italiji za Milan  i 4:0 u Španiji za Deportivo). Ja ne volim Barselonu, ne volim da gledam njihove tekme, lično za mene igraju najdosadniji fudbal i voleo bih da ispadnu  ;D
Najubedljiviji, igrom pre svega, Bayern, Dortmund i Juve... Voleo bih da neki od ovih timova osvoji. Videćemo, sledi zanimljivo proleće  ;D

Pustimo simpatije . Daleko je od toga da su Bajern i Juve u toj grupi . Juve je prva 3 kola imao 3 x-a (ovde pricamo o formi u Ligi sampiona , a ne generalno ) , Bajern je bio unakazen od Bate Borisova , i dobio nikad gori Arsena koji u zadnjih najmanje 20 godina prvi put ove sezone igral bez ijedne istinske zvijezde  . Daleko od toga da je Bajern los , ali poslije Arsenala mogu kriminalono odigrati . Pogotovo sto se fk Holivudu , ego digao do kraja kosmosa .

Sto se tice favorita i onih koji su najvise pokazali  i igrom i rezultatima su :
1) Borusija
2) Mancester
3) PSZ

P.S. Za razliku od Bajernovog loseg ega i prepotentnosti , Mancester ima to sve ali u pozitivnom smislu . Ko zna koliko su puta ove sezone gubili i preokretali rezultat.

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Liga Prvaka 2012/2013
« Odgovor #1030 : 21.02.2013. 02:20:37 »
O tome ja i govorim . Liga sampiona je specificna . Sve moze da znaci , a i ne mora . Juve po rezultatu nabije Seltika 3-0 , a moglo je biti obrnuto . Bajern iznabija veliko ime na njihovom terenu , a Arsenal je po igracima i igri gornja sredina Premijer lige , pa se zavaraju da su sila i lakocemo , kao protiv Celzija na Alianc areni prosle godine . A i sam celzi je primjer da je svasta moguce . Dok npr. na PSZ niko ozbiljno ne gleda , a mogu bas daleko ( jos da im onaj klen nije trener ) . Meni se osobno po igri najvise svidjaju PSZ i Dortmund . Na PSZ malo ko obraca paznju zbog seika i "vjestackog" stvaranja tima , a ljudi em imaju ekipu , em znaju dobro odigrati ( za Siti , za puno manje i vremena i para , su spejs satl ) . Da im je trener neko kao Klop , razmislio bi staviti vece pare na njih , da ce osvojiti . A i vrijeme je da neko osvoji ko nije iz najuzeg kruga favorita . U zadnjih 15-tak godina sve se vrti oko istih klubova . Porto je zadnji iskocio .

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Liga Prvaka 2012/2013
« Odgovor #1031 : 21.02.2013. 02:31:12 »
Ako Barca prođe, Barca je i dalje favorit. Ako ne, onda po prikazanom Dortmund. PSG sam gledao i nisu me oduševili. Porto ih je doma uništio i imali su sreće da nisu išli doma s 5 komada u mreži. To je bila grupna faza, ali opet...

Išli su na Valenciu, a oni su se baš našli u lošoj formi zadnjih dva mjeseca. Uopće ne vidim PSG, ni blizu.

Favoriti: Barca, Bayern, Dortmund. Ako Barca ispadne, oda mislim kako će Bayern osvojiti, a po prikazanom Dortmund.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Liga Prvaka 2012/2013
« Odgovor #1032 : 21.02.2013. 02:35:14 »
pisete bezveze kad ce juve osvojit i jbg nikakvi favoriti ne mogu protiv toga kad juve osvaja, a i sami cete vidjet kroz koji mjesec ;)

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Liga Prvaka 2012/2013
« Odgovor #1033 : 21.02.2013. 02:53:21 »
Ja od inostranih klubova , ne mogu reci da navijam , ali simpatisem jedino Real . Ali po timskome duhu i citavoj situaciji oko njih nikako nisu zasluzili da osvoje . A posto sam u zivotu , u vecini slucajeva , na strani slabijih , volio bi da osvoji neko ko nije iz najuzeg kruga favorita . Pogotovo da ne osvoji Barsa . Em je nikad nisam volio , em su dosadili . Pa zbog toga forsiram Psz i Borusiju . A PSZ je ni blizu onog tima s pocetka sezone . Puno su uigraniji i kvalitetniji , mada su osim te utakmice s Portom igrali jako dobro . Dosao im je Moura i mali kida . Samo dok  jos ojaca . Imaju jedan od najizbalansiranijih timova . Vrhunski napadacki dio . U svakoj liniji imaju po super kvalitetnog igraca ( za razliku od Sitija ) . Imaju kicmu ekipe stoper , vezni , sidras Sto preferira Murinjo i ovaj papak Anceloti . A svakog mogu stisnuti kvalitetom i znanjem u napadu .

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Liga Prvaka 2012/2013
« Odgovor #1034 : 21.02.2013. 03:05:52 »
Jebiga, ja sam uvijek uz Barcu. Igraju mi najbolje, ne smaraju kao što neke smara. I uz Sacchiev Milan, to je najbolja momčad koju sam gledao. S tim da nisam pratio uživo Sacchiev Milan (1987. - 1991.), ali sam si skinuo dosta utakmica. Obožavam gledati pojedine momčadi iz povijesti pa tako imam dosta utakmica iz 70-ih, 80-ih pa si slažem najbolje generacije. Prvi su ova Barca koja je ostvarila mali milijun rekorda. 14 trofeja u 4 godine  ti_si_Bog + 3 lige prvaka u 7 godina, i u zadnjih 5 godina najmanje došli do polufinala. Nikad nije bilo takve dominacije jedino ako računamo Francov klub iz 50-ih, ali format je bio potpuno drugačiji. Onda ide Sacchiev Milan koji smatram da je odmah do Barce po dominaciji. Pa Ajaxova fatnastiča generacija i meni omiljeni trener, Michels. Liverpool iz 80-ih...

Prati se sve to  ;D sad još moram nabaviti utakmice od Benfice iz 60-ih da ih pogledam jer snimke na youtubu ne znače ništa.

Vjerujem ti za PSG ako ih pratiš. Ja sam ih gledao u ligi prvaka i tu me nisu dojmili. Jedino protiv Valencie, ali su u lošoj formi. Gledaš ih u prventsvu?

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Liga Prvaka 2012/2013
« Odgovor #1035 : 21.02.2013. 03:30:04 »
Kako su mi ukinuli Sport klub  i zbog Bordoa sto mi je izbacio zvezdu , ove sezone sam gledao dosta Francuze , a ponjavise PSZ . Imaju velike oscilacije , ali puno manje nego na pocetku sezone . Doduse odmah su poslije LS kiksnuli kod Sosoa ali dalo se i ocekivati poslije Valensije . Ipak su tim u stvaranju . Jedino ko je ocajan je Menez. Jednostavno nemam napretka kad ga vidim . Malo su mu i 3 lopte . Covjek je losa kopija Robena . Dodje na ivicu 16 i vrti se u krug dok ne izgubi loptu . A ne bi je dodao kad bi meteor padao . Imaju malo slabiju rotaciju na pojedinim mjestima , ali sto su kupovali , kupovali su vrhunski , a ne kao siti kvantitet bez kvaliteta . Ja inace volim ekipe kada imaju taj kostur od 3 igraca iz svake linije . Kao sto je imao Murinjo u Celziju - Teri , Lampard , Drogba i okolo nadopunjujes . PSZ - Silva , Mota  (Pastore) , Ibra . Samo luda su ekipa. Pastor i Laveci su neka sranja pravili , a o Ibri da ne pricam . Najjaca je Ibrina medju zadnjima . Nesto se sa funkcionerima pokacio oko parkinga i onda parkira auto ispred vrata trening centra i niko nije mogao izaci  rofl

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Liga Prvaka 2012/2013
« Odgovor #1036 : 21.02.2013. 03:33:20 »
Hvala  smileyNO1

Ma sve ludo tamo  rofl rofl budem ih malo pratio idućih par mjeseci pa da vidim. 

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Liga Prvaka 2012/2013
« Odgovor #1037 : 21.02.2013. 03:36:06 »
Znaci popusili su . Ja kad nesto preporucim to ode do djavola . Sad treba igrati na kladionici protiv njih  :facepalm

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Liga Prvaka 2012/2013
« Odgovor #1038 : 21.02.2013. 11:34:07 »
Balotelli after the match: "I didn't participate tonight because of UEFA rules, but I don't know the reason why Messi didn't."

 rofl rofl rofl

Koji lik! ;D

Offline tejma

  • All day, every day...
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1587
  • Spol: Muški
  • Rukavica je bačena...
Odg: Liga Prvaka 2012/2013
« Odgovor #1039 : 21.02.2013. 17:12:41 »
Ovaj Balotelli je lik i pol  ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Liga Prvaka 2012/2013
« Odgovor #1040 : 21.02.2013. 18:31:27 »
Balonja je frustriran sa Barcom pa poteže poteze očajnika.  :) već viđeno od mrzitelja. Uglavnom prilično frustrirani sa životom jer messiu može čistiti kopačke kao i većina nogometaša iz povijesti jer nije bilo samo messia već cijela barca. Ajde, Puyol je jedini koji je ostavio srce na terenu. No, stvar je u tome da argument kako nije bilo messia je valjda najgluplji argument koji se može izreći iz razloga što svi velikani poput Maradone, Pelea ili Cruyffa su imali u svojoj karijeri utakmica u kojima ih nije bilo. To nije ništa čudno. Spominjem frustriranost i očaj zato što znamo da je Balonja ozbiljan u svojim izjavama i prilično glupa osoba. Pa si ja sada dopuštam, a sumnjam da on ovo čita  angeldemon da kažem kako su to jako jako frustrirani ljudi koji nemaju pametnijeg posla nego čekaju da Barca kiksa kako bi izašli iz svoje male rupice na jedan mali trenutak.

Uvijek me razvesele takve izjave  ;D

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Liga Prvaka 2012/2013
« Odgovor #1041 : 21.02.2013. 18:48:30 »
" Dragi slušaoci, dok Hasetu ne uzmu loptu, slušajte muziku iz našeg studija. Taj jednostavno s loptom može sve".
iShare, noProfit


Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Liga Prvaka 2012/2013
« Odgovor #1042 : 21.02.2013. 20:25:40 »
problemi sa PC-jem pa se nisam ranije javio, uglavnom... milan je odigrao odlicno, pametno, zasluzili su pobjedu, barca neprepoznatljiva, neznam kad sam ih zadnji put vidio tako lose... sve u svemu u uzvratnoj utakmici bi volio vidjeti milanov rani pogodak i onda bunkercinu  ;D tako da juve ne moze dobiti barcu, jedini klub za koji zelim da ga juve izbjegne (do finala)

tablica ce biti updejtana sutra ako stignem ili drugi dan, nije bitno, svejedno ima 2 tjedna do uzvratnih utakmica

finale - Juve - Borussia  :majstore  :P

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Liga Prvaka 2012/2013
« Odgovor #1043 : 21.02.2013. 21:13:21 »
ocemo real u osmini hihihihi

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Liga Prvaka 2012/2013
« Odgovor #1044 : 21.02.2013. 23:09:12 »


Boa, Boa, Boa, Teng, Teng, Teng! :mjuza rofl

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Liga Prvaka 2012/2013
« Odgovor #1045 : 21.02.2013. 23:11:38 »
problemi sa PC-jem pa se nisam ranije javio, uglavnom... milan je odigrao odlicno, pametno, zasluzili su pobjedu, barca neprepoznatljiva, neznam kad sam ih zadnji put vidio tako lose... sve u svemu u uzvratnoj utakmici bi volio vidjeti milanov rani pogodak i onda bunkercinu  ;D tako da juve ne moze dobiti barcu, jedini klub za koji zelim da ga juve izbjegne (do finala)

tablica ce biti updejtana sutra ako stignem ili drugi dan, nije bitno, svejedno ima 2 tjedna do uzvratnih utakmica

finale - Juve - Borussia  :majstore  :P
Barca mora zabiti u prvih 15 minuta gol. Ako ne zabije, ništa od toga. Samo da ih načme i to je to. Kako jedva čekam.  :om: dobar-poso

I ja želim Vas

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: Liga Prvaka 2012/2013
« Odgovor #1046 : 23.02.2013. 03:11:26 »


Boa, Boa, Boa, Teng, Teng, Teng! :mjuza rofl
Hhahahahahah kakav Bog!  ;D
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Liga Prvaka 2012/2013
« Odgovor #1047 : 23.02.2013. 12:15:39 »
problemi sa PC-jem pa se nisam ranije javio, uglavnom... milan je odigrao odlicno, pametno, zasluzili su pobjedu, barca neprepoznatljiva, neznam kad sam ih zadnji put vidio tako lose... sve u svemu u uzvratnoj utakmici bi volio vidjeti milanov rani pogodak i onda bunkercinu  ;D tako da juve ne moze dobiti barcu, jedini klub za koji zelim da ga juve izbjegne (do finala)

tablica ce biti updejtana sutra ako stignem ili drugi dan, nije bitno, svejedno ima 2 tjedna do uzvratnih utakmica

finale - Juve - Borussia  :majstore  :P
Ovo je greška, i to velika. Od Barse su ogromna očekivanja, i ako ih neko zaustavi oni su loše odigrali, ne razumijem to razmišljanje?! Igrali su onoliko koliko im je odbrana Milana dozvolila. I još su izašli sa punim sastavom.
Nije Barsa loše odigral nego ih je Milan nadjačao.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Liga Prvaka 2012/2013
« Odgovor #1048 : 23.02.2013. 13:38:28 »
Al Barca je bila stvarno loša. Ne zaboravi da je utakmica bila nikakva do 53. minute gdje i Milan uopće nije imao prilika. Kao ni Barca, ali onda kreće Milan. Milan je odigrao odlično i pobijedio zasluženo, ali to nije bila prava Barca jer pogledaj prošle sezone protiv Chelsea kad su ispali. Chelsea igrao bunker, ali Barca je imala nenormalno puno prilika. Brdo stativa, Čeh je branio nemoguće. Ovdje to Nije bio slučaj. StvArno su svi bili loši. Kao da su čuvali rezultat. I stvarno nije bilo lošije Barce još od 2008. godine. Nije bilo onog protokoa lopte, brzine, okomitosti. Kao da su htjeli čuvati nulu, a to se ne smije. Pogotovo protiv Milana. Al vjerujem kako će doma biti prava i kako će se redati prilike.

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Liga Prvaka 2012/2013
« Odgovor #1049 : 23.02.2013. 15:34:41 »
Barca nema trenera. Nemaju čoveka koji će videti, reći, menjati, podizati ekipu.. Celu utakmicu su isto igrali, i ne ide, i oni opet isto igraju. Pa majstore, il ti vidiš da te ubijaju sa igrom i ti ne znaš šta ćeš? Barca nije bila spremna za njih, drugačije je igrati sa Realom i Milanom, ili sa bilo kojom drugom ekipom u Španiji ili sa Italijanima. Kako je Murinjo dobio njih sa Interom, isto kao Milan sad. Disciplina, zatvaraj, trči ko navijen, čekaj, vrebaj priliku, kontru, zatvori bokove pa svaku cenu, na Mesija po dva igrača.. raspašćemo se trčeći ali to je terapija jedina. Stil igre je drugačiji.
iShare, noProfit


Tags: haha