Autor Tema: Košarka  (Posjeta: 219511 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline neo

  • Član
  • ***
  • Postova: 891
  • Spol: Muški
Odg: Košarka
« Odgovor #120 : 20.09.2009. 21:54:13 »
pa sta je sa skokom u odbrani boze dragi...  u_jeeeeeeeeee

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: Košarka
« Odgovor #121 : 20.09.2009. 21:55:03 »
kojoj odbrani?

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Packy

  • Novi član
  • *
  • Postova: 26
Odg: Košarka
« Odgovor #122 : 20.09.2009. 21:55:54 »
Ja stvarno ne znam čemu tolika euforija. Pa bila bi sramota da smo juče izgubili od tako osakaćene i povredama izmučene Slovenije. Ti igrači Slovenije su jedva stajali na nogama, jedva sestoro ih je bilo donekle sposobno igrati. I mi to slavimo? Danas se vidi pravo merilo gde smo. A sto se tice buducnosti, ma dajte... Kad odu u NBA, videcemo koliko njih ce se odazvati pozivu u reprezentaciju. Zabolece ih lakat, ko sto boli Stojakovica, Milicica, Rakocevica i kompaniju. Igrace jos neki mladji klinci.

Offline neo

  • Član
  • ***
  • Postova: 891
  • Spol: Muški
Odg: Košarka
« Odgovor #123 : 20.09.2009. 21:56:46 »
@Dexter`s Lab dobro receno smileyNO1

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Odg: Košarka
« Odgovor #124 : 20.09.2009. 22:15:48 »
Ja stvarno ne znam čemu tolika euforija. Pa bila bi sramota da smo juče izgubili od tako osakaćene i povredama izmučene Slovenije. Ti igrači Slovenije su jedva stajali na nogama, jedva sestoro ih je bilo donekle sposobno igrati. I mi to slavimo? Danas se vidi pravo merilo gde smo. A sto se tice buducnosti, ma dajte... Kad odu u NBA, videcemo koliko njih ce se odazvati pozivu u reprezentaciju. Zabolece ih lakat, ko sto boli Stojakovica, Milicica, Rakocevica i kompaniju. Igrace jos neki mladji klinci.

Jedna od glavnih karakteristika našeg mentaliteta ja da počinjemo da pričamo gluposti kad nam je "voda u ušima". "Danas se vidi merilo gde smo". Pa eto, stigli smo do finala, verovatno nam je tu mesto. Jel' po propozicijama takmičenja Slovenija došla osakaćena, izmučena, pa smo mi, za koje to nije važilo iskoristili to? Valjda je posao trenera i da fizički pripreme igrače, zaboga. Sad što su Slovenci došli fizički nespremni, jesmo li mi krivi? Šta smo iskoristili kod Rusa, Litvanaca, Britanaca? I ja sam strašno razočaran što se poigravaju s nama, ali i to je igra. Klinci imaju po 20 godina, a Španci po 28-29.
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: Košarka
« Odgovor #125 : 20.09.2009. 22:22:44 »
Zabolece ih lakat, ko sto boli Stojakovica, Milicica, Rakocevica i kompaniju. Igrace jos neki mladji klinci.

mislim da u slučaju ove reprezentacije vodu u laktu ima duda ivković koji nikog od navedenih nije ni pozvao, rešio čovek od dece da napravi reprezentaciju i uspeo je, svača čast njemu i njima!
neće mi biti žao ako izgube... pa gubili smo i manje važne utakmice od finala evropskog prvenstva
samo ne bih voleo da bude sa +25 to bi mi bilo baš bedak, sve u svemu neverovatan uspeh reprezentacije...

@Packy idi pusti PM PFC-u pa se uhvatite pod ruke i navijajte za španiju pošto vam vaša zemlja ne valja

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: Košarka
« Odgovor #126 : 20.09.2009. 22:52:20 »
Packy, PFC...
čestitam na pobedi vaše reprezentacije, bili ste bolji, nema šta!


Ovi naši momci su naučili kako Musa dere jarca, ali dobro i to je za ljude.

Svaka čast!!!

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Odg: Košarka
« Odgovor #127 : 20.09.2009. 22:54:54 »
samo ne bih voleo da bude sa +25 to bi mi bilo baš bedak

Dobro je Dex, u poslednjoj sekundi se čovek trojkom potrudio da ne budeš u bedaku. Nije 25, nego 22. ;D

Bravo momci, SVAKA ČAST!!!
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Odg: Košarka
« Odgovor #128 : 20.09.2009. 22:58:03 »
Spain       85   (26   26   15   18)
Serbia       63   (17   12   15   19)

Dobili smo drugo poluvreme rofl
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline Packy

  • Novi član
  • *
  • Postova: 26
Odg: Košarka
« Odgovor #129 : 20.09.2009. 23:08:32 »
Znači ipak će biti gej parade. Zguzili nas Španci pa ćemo to da slavimo sutra pred skupštinom. Bože koji smo mi narod. Stid me je!!!

« Zadnja izmjena: 23.11.2009. 18:22:47 zkarlov »

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Odg: Košarka
« Odgovor #130 : 20.09.2009. 23:10:56 »
A ti si sigurno najbolji u svemu što radiš, pa smatraš da je sramota biti drugi? Bože, kakvih ima u našem narodu...
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Košarka
« Odgovor #131 : 20.09.2009. 23:17:51 »
Znači ipak će biti gej parade. Zguzili nas Španci pa ćemo to da slavimo sutra pred skupštinom. Bože koji smo mi narod. Stid me je!!!

ma teraj se bre...

Offline chericheri

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 104
  • Spol: Ženski
  • Bag it, tag it and let's see what else is there!
Odg: Košarka
« Odgovor #132 : 20.09.2009. 23:18:46 »
Bravo momci!

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: Košarka
« Odgovor #133 : 20.09.2009. 23:20:35 »
Znači ipak će biti gej parade. Zguzili nas Španci pa ćemo to da slavimo sutra pred skupštinom. Bože koji smo mi narod. Stid me je!!!

ma teraj se bre...

hahahaha  u_jeeeeeeeeee bože kakav bolid, najviše volim ove što se stide samih sebe, što ne odu u tadžikistan, tamo će ih dočekati oberučke

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Košarka
« Odgovor #134 : 20.09.2009. 23:22:44 »
Je l' ovaj Packy PFC pod drugim nickom? ;) Mislim malo ima poruka, proveri IP adresu Dexy molim te!!! ;D rofl Ovako samo on ume da se przi na Rafu! ;D

Sta da slavimo? ;) Pa ima da slavimo, da pijemo 10 dana, ali NE da razbijamo grad!!! I zasto da se ne ponosimo? Drzava od šake stanovnika, i sportskim budžetom koliko ciganka isprosi na dan, i Boze izgubismo od tih Spanaca u finalu, ah da se ubijemo? ;) Pa gde je ta Italija koja ima ligu, pare, sve zivo, gde su Francuzi? Rusi? Iza nas su!!! :P

Mozes sa PFCom da se javis njegovom Maestru da promenite drzavljanstvo, pa da budete pravi spanci, posto vam se ne svidja sto ste Srbi! (ako jeste) a kada postane pravi spanci, mi cemo samo da uzmemo gornju trećinu srpske zastave! ;) ;D rofl rofl

Offline zizu1109

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 146
  • Spol: Muški
Odg: Košarka
« Odgovor #135 : 20.09.2009. 23:23:16 »
Ovo jeste bio gang-bang, ali opet klincima kapa dole za sve prikazano do finala... špance je kenjalo, igrali su ozbiljan basket, ceo tim je sastavljen od, narodski rečeno, prekaljenih košarkaša....naši momci se jednostavno nisu snašli - srebro k`o kuća - da nam je neko ponudio srebro i da izgubimo u finalu sa 40 razlike, svi bi pristali...

bilo bi glupo da sad prozivam famozne "duletove bebe" zbog lose igre u jednom mecu...mada, ovaj tepic stvarno izgleda ima nekih problema kada voda dodje do usiju...a pomalo i velickovic...oni treba da nose ovaj tim u buducnosti...

u svakom slucaju, momcima treba cestitati za osvojenu SREBRNU medalju!


Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Košarka
« Odgovor #136 : 20.09.2009. 23:24:36 »
Ja stvarno ne znam čemu tolika euforija. Pa bila bi sramota da smo juče izgubili od tako osakaćene i povredama izmučene Slovenije. Ti igrači Slovenije su jedva stajali na nogama, jedva sestoro ih je bilo donekle sposobno igrati. I mi to slavimo? Danas se vidi pravo merilo gde smo. A sto se tice buducnosti, ma dajte... Kad odu u NBA, videcemo koliko njih ce se odazvati pozivu u reprezentaciju. Zabolece ih lakat, ko sto boli Stojakovica, Milicica, Rakocevica i kompaniju. Igrace jos neki mladji klinci.
u_jeeeeeeeeee
Stari jednu stvar trebaš znati..da primera jedne Španije stoji cela država,ceo sistem,zakon,finansije,savezi..normalno da će otići u NBA svaki naš klinac jer u Srbiji nema Duda Ivkovića u svakom klubu,nema novaca jer ima lopova..Španija je uložila ogromna sredstva u projekat da se igrači zadrže u zemlji,nabrojati na prste jedne ruke koliko njih igra van Španije,koliko se ulaže u svaki klub,svaki grad ima klub,primera Srbije koji je izgubio jedan košarkaški centar a to je Novi Sad a u Španij sela igraju Kupove u Evropi i izbacuju igrače..trebamo SVEST i SAVEST da uložimo u ovu generaciju..nije sramota izgubiti od prvaka Sveta..
Bravo momci..svaka čast na medalji.
iShare, noProfit


Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Košarka
« Odgovor #137 : 20.09.2009. 23:27:43 »
Čestitke našim košarkašima na ogromnom uspjehu.
clapp clapp clapp
 talasi

"Srebrna medalja zlatnog sjaja!"
:)

Offline neo

  • Član
  • ***
  • Postova: 891
  • Spol: Muški
Odg: Košarka
« Odgovor #138 : 20.09.2009. 23:29:16 »
Znači ipak će biti gej parade. Zguzili nas Španci pa ćemo to da slavimo sutra pred skupštinom. Bože koji smo mi narod. Stid me je!!!
 ajde beži na neki forum na kome ljude interesuje šta imaš da kažeš. sikter mori kaurine!
boze dragi kakav si ti idiot, sve mi se cini da ti je zao sto ce se sutra slaviti srebrna medalja, umesto da si isao paradirati danas!
u svakom slucaju svaka cast ovim momcima, vratili su srpsku kosarku gde joj je i mesto... clapp clapp clapp clapp

Offline magla

  • Kompjuterski zavisnik
  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 304
  • Spol: Muški
Odg: Košarka
« Odgovor #139 : 21.09.2009. 11:06:20 »
Ja kad sam video spisak igrača pre prvenstva samo sam pomislio :"Super podmladili smo tim. Biće nešto za par godina, kad se uigraju".
Drugim rečima, ovo što su oni uradili je stvarno uspeh, i napokon imamo posle par godina igrače koji hoće da igraju i ginu na terenu.
A gospoda koji ih pljuju...pa ne zaslužujete da trošim slova na vas. Puno pozdrava svima ostalima :)

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Košarka
« Odgovor #140 : 28.09.2009. 13:27:25 »
Partizan - Midwest All-Stars 88:82!  clapp


Prema nezvaničnim informacijama utakmicu je iz prvog reda posmatrao čuveni glumac Chuck Norris, koji je po završetku utalmice zatražio da se slika sa svojim idolom Duletom Vujoševićem (na slici treći sa desna)!  ;)

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Košarka
« Odgovor #141 : 28.09.2009. 13:42:19 »
Dule pobedjuje i u Americi ;D

moram do wc, vracam se uskoro... :)

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Košarka
« Odgovor #142 : 28.09.2009. 14:11:24 »
Kako je saopštila press služba Bele kuće, a preneli svi vodeći svetski mediji, predsednik SAD Barak Obama će se narednih dana u Denveru sastati sa Duletom Vujoševićem kako bi mogli popričati o uticajima globalne ekonomske krize na život ljudi na Balkanu i kako bi ga tom prilikom zamolio da na Facebooku ne prihvati Mahmuda Ahmadinedžada za prijatelja, jer bi u tom slučaju simpatični iranski predsednik postao neuporedivo jači!  ;)


Koju će stranu izabrati? Srce planete kuca u ritmu iščekivanja Duletove odluke!  :\)

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Košarka
« Odgovor #143 : 01.10.2009. 22:04:02 »
Suze su mi pošle od smeha sa ovim komentarima..a PFC Bože notworthy
A radrad sa odlaskom u WC  rofl rofl
Kraljevi ste jedan i drugi sa tim Partizanom..
iShare, noProfit


Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Košarka
« Odgovor #144 : 03.10.2009. 22:11:58 »

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Košarka
« Odgovor #145 : 04.10.2009. 02:35:51 »
Ladno ovi klosari ne prenose tekmu. Pa treba zapaliti tijanica i vesica, GOVNA...

Offline Cata

  • Likušo!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3356
  • Spol: Ženski
Odg: Košarka
« Odgovor #146 : 04.10.2009. 10:15:52 »
Haha, ja kako god otvaram novu temu za pročitati
ono Radrad, ogorčen u svakoj što ne prenose utakmicu.

U ime oca i sina i Sv. Googla. Enter
I love you, not for what you are,
but for what I am, when I am with you.

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Košarka
« Odgovor #147 : 04.10.2009. 11:14:44 »
Ladno ovi klosari ne prenose tekmu. Pa treba zapaliti tijanica i vesica, GOVNA...
Zvezda da je igrala sa prvakom Indonezije, prenosili bi garant... Nije atraktivan Denver, slaba je sad NBA, više niko to ne gleda!  ;)

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #148 : 28.11.2009. 19:28:06 »

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Re: Odg: Košarka
« Odgovor #149 : 28.11.2009. 20:14:02 »
Kako je saopštila press služba Bele kuće, a preneli svi vodeći svetski mediji, predsednik SAD Barak Obama će se narednih dana u Denveru sastati sa Duletom Vujoševićem kako bi mogli popričati o uticajima globalne ekonomske krize na život ljudi na Balkanu i kako bi ga tom prilikom zamolio da na Facebooku ne prihvati Mahmuda Ahmadinedžada za prijatelja, jer bi u tom slučaju simpatični iranski predsednik postao neuporedivo jači!  ;)


Koju će stranu izabrati? Srce planete kuca u ritmu iščekivanja Duletove odluke!  :\)


tek sam sad ovo video hahahahah VRH!

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Tags: