Novi postovi

Str: [1] 2 3 ... 10
1
O serijama / Odg: The Goldbergs
« zadnji post Al Bandić Danas u 13:30:14 »
Šteta što je HRT 3 više ne prikazuje. Čini mi se da je jedno vreme išla i na Foxu, ali su izgleda odustali. Na srpskoj platformi Apollon (slično Netflix, HBO) ima serija. Ali samo prve dve sezone.
2
O serijama / Odg: The Rookie
« zadnji post Marin VD Danas u 12:54:34 »
Serija je obnovljena za 4. sezonu.
3
O serijama / Odg: The Goldbergs
« zadnji post Marin VD Danas u 12:54:03 »
Serija je obnovljena za 9. sezonu.
4
O serijama / Odg: Law & Order: Organized Crime
« zadnji post Marin VD Danas u 11:57:00 »
Obnovljeno za 2. sezonu
5
Prijedlozi serija i dokumentaraca / Odg: Rebel (2021)
« zadnji post Marin VD Danas u 11:51:04 »
Serija je otkazana
6
Prijedlozi serija i dokumentaraca / Odg: Mixed-ish
« zadnji post Marin VD Danas u 11:50:40 »
Serija je otkazana
7
Za sebe. Držim ih u OneDrive-u. Nije ni to lagan posao kao ni prevođenje. Još ako ima reklama, treba to sinhronizovati... Ako vam treba neki film, a imam, javite. Postaviću. Najviše su to horori. Mada ima i komedija, trilera, drama, Hallmarka (kojih nema ni na jednom jeziku transkripcija). Ima svašta... Samo nema akcija. Na to sam alergičan. :)
8
Općenito o filmovima / Odg: Da li i dalje koristite SubRip
« zadnji post zkarlov Danas u 09:03:36 »
Za koga si ripovao? Samo za sebe ili...?
9
O serijama / Odg: For All Mankind
« zadnji post Augment Danas u 01:27:23 »
Ronald D More bogotac  :naklon:

Nisam vise mlad i sci fi je obicno vezan za mladji uzrast od 16 do 25 godina, ova serija mi je toliko legla i konacno za "stariju" populaciju. dosta jbnih lasera i djecijih pricica za laku noc. najveca pljuvacina dolazi od likova koji hoce beskonacno pucanje po svemiru. jedina mana sto se na trenutke cini kao najbolja serija u poznatom svemiru a sljedeci trenutak lici na obicnu bezveznu dramu prepunu kliseja i bezveznih situacija koje kvare dojam. kad sam gledao po drugi put premotavao sam te scene i bez njih je serija 50 puta bolja.

Mogao bih gledati 10 sezona

Spoiler for Hiden:
Minusi:
- smetala me ona mala meksikanka Aleida od starta. Citava prica oko nje je bezvezna - premotavati
-Mnogo me smetala seksualna tenzija izmedju Karen Baldwin i Danija pogotovo kad ponovo gledas 1. sezonu a mali nema 8 godina - Bolesno, iako opravdano trebali su naci nekog random lika. najveci minus serijala
- SSSR u alternativnom svemiru nije nista drugo nego kopija ovdasnjeg. Glupo je sto ispada da su prvi dosli na mjesec pukim spletom okolnosti a ne dostojnim rivalom zapada. Volio bih da su rezultat drugacijih procesa i klime u SSSR ovako ispada da je cijela prica oko njih i slijetanja na mjesec samo premisa i nista drugo. steta promasena prilika
-

Plus:
- Pederluk me ne smeta jer za razliku od discovery. primarno su astronauti i inzinjeri a to sto su homo samo daje dubinu prici
- Ubrzan razvoj tehnologije
- Odlicno napisani likovi sa svim svojim strahovima, nadanjima, manama i vrlinama
- Soundtrack kida u svakoj ep
- Nikola Djuricko. Vidim ljudi ga pljuju, meni je drago.. to sto glumi Rusa sta ce drugo i glumiti u ovakvoj seriji. Jedino me smetalo sto je nekako ukocen i kao da je bez samopouzdanja.. opusti se covjece :)
- Scene u svemiru, na mjesecu
- Omaz Kalasu, koji na Mjesecu radi isto kao na Zemlji :D

Zadnja scena uz Nirvanu i cizme na marsu izgledaju kao Ruske, ali sigurno ide na to da ce biti zajednicka misija ili mozda cak Kina da im baci rukavicu u lice. Volio bih da se Kina upetlja
Ocekivao sam da ce se Gordi nesto desiti "gore", ali mi je krivo zbog Tracy

sve u svemu jedna veoma tuzna prica za skoro sve likove, ali to je zivot zar ne

8.9/10
10
O serijama / Odg: Snowpiercer
« zadnji post Augment Danas u 00:42:44 »
Guilty pleasure, ali koliko je popljuvana serija uopce nije toliko ni losa..

Spoiler for Hiden:
nikako da se otmem dojmu da je jennifer o'connely ziva. jedini razradjen lik u citavoj seriji.. onaj kmica mi ide na zivce opasno
 Str: [1] 2 3 ... 10