Autor Tema: Human Target  (Posjeta: 74452 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Doki

  • Riddle
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 442
  • Jack Bauer
    • 24-fansite
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #270 : 13.05.2010. 20:56:39 »
Eno Jack Bauer odustao od 24 kad je video sta radi ovaj lik...tragedija!
Spoiler for Hiden:

Citat: kraljzv1
da je serija Human Target u odnosu na druge serije realna (Smallville, Flash Forward, V(2009), Supernatural i da ne nabrajam više...)
A jeb'ga sad. Da je realna - nije.

Zapravo, u odnosu na Smallville, V, Supernatural možda i je ali samo zato jer su ove serije same po sebi ZF (dakle, one niti nemogu biti baš realne. To je drugi žanr.).

Offline kraljzv1

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 88
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #271 : 13.05.2010. 22:28:08 »
 u_jeeeeeeeeee Neki su me krivo razumjeli. Nisam ja rekao da su serije: Smallville, Flash Forward, V (2009), Supernatural, loše serije i da je Human Taret bolja u odnosu na ostale. I sam gledam navedene serije. Samo sam htio skernuti pažnju na neke druge stvari, a pojedinici bih trebali razlikovati stvarni svijet od svijeta filmova i serija, jer kažu da im je realnija pojava duhova nego skakanje iz padobrana.

Offline Wennen

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2452
  • Spol: Muški
  • This is usually part when people start screaming
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #272 : 13.05.2010. 22:35:55 »
Bukvalisto! ;D



EDIT: Evo videćeš iz sledećeg posta da ima nas koji nismo spavali
na časovima fizike u školi i gadjali se gumicama... :p

Nisi video kad neko sleti padobranom, pa ne može da se zaustavi jadan,
pa mu se još padobran sruši na glavu... ;D
E ovaj lik je sve to obavio na ivici zgrade, pola metra od kamere... ;)
« Zadnja izmjena: 13.05.2010. 23:14:13 Wennen »

Offline Bulebusko

  • Sve što je dobro ili je nemoralno ili ilegalno ili deblja
  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • ...to boldly go where no one has gone before.
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #273 : 13.05.2010. 23:02:14 »
Nemoj sad ti meni "krivo razumeli" kraljcicu?! Znam ja da si ti ustvari hteo da kazes da su sve ove, inace nama omiljene i zivotno znacajne, serije ustvari drugorazredno sra*e u koje ni skolarac ne bi poverovao, a da je HT ustvari vrlo realno stanje stvari na polju ljudskih sposobnosti u domenima fizickog aspekta, JEL??   :o :o :o

A sto nisu realniji duhovi, oni  gotovo pouzdano postoje u nekom obliku...a sa padobranom se pouzdano ne moze doskociti u pola kvadrata na vrhu zgrade....pritom se i ne otkotrljavsi bar dva tri koraka?!! COME ON??  u_jeeeeeeeeee u_jeeeeeeeeee u_jeeeeeeeeee 





...Pa to ni kralj ne bi mogao!!!   rofl

Acta, non verba!

Offline stefan87

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1616
  • Spol: Muški
  • Wake me up when September starts!!!
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #274 : 13.05.2010. 23:16:10 »
jebte ne morate pljuvati ovo sranje, izgleda da ce dobiti drugu sezonu, ali ce i lie to me dobiti trecu

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #275 : 13.05.2010. 23:17:27 »
jebte ne morate pljuvati ovo sranje...
Dobar si. clapp rofl

Offline stefan87

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1616
  • Spol: Muški
  • Wake me up when September starts!!!
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #276 : 13.05.2010. 23:18:41 »
jebte ne morate pljuvati ovo sranje...
Dobar si. clapp rofl
šta ćeš kad je istina

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #277 : 13.05.2010. 23:23:28 »
Kad se vrati Ivica strefiće ga srčka od ovih postova  ;D

I o čemu se radi u seriji? 

Offline stefan87

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1616
  • Spol: Muški
  • Wake me up when September starts!!!
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #278 : 13.05.2010. 23:29:13 »
verovatno neki sitcom rofl rofl rofl



hihihi, pogledaj prvi post.

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #279 : 13.05.2010. 23:30:19 »
Dzek Bauer i Cak Noris in One  ;)

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21898
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #280 : 13.05.2010. 23:32:05 »
Vidim veselo ovdje. :)

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #281 : 13.05.2010. 23:33:48 »
Jos dex fali :)

Offline Bulebusko

  • Sve što je dobro ili je nemoralno ili ilegalno ili deblja
  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • ...to boldly go where no one has gone before.
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #282 : 14.05.2010. 00:03:40 »
Kad se vrati Ivica strefiće ga srčka od ovih postova  ;D

Jbg. sto ugrozava zdravlje sa trash produkcijom...  ;D
(a i cudi me da posle 24 nema ipak malo vece standarde?!?  ;)  rofl )




I o čemu se radi u seriji?
 
Ne mogu ja bas na sva pitanja da imam odgovor...ja sam ovde samo u prolazu...    ;D ;)




Vidim veselo ovdje. :)
Pa eto...snalazimo se...uskoro kraj sezona, pa moramo sami sebe vec polako da zabavljamo...tezak je zivot sve u svemu...   ;D ;) ;D



jebte ne morate pljuvati ovo sranje, izgleda da ce dobiti drugu sezonu, ali ce i lie to me dobiti trecu



Ovo je prevazislo sve...u jednoj kratkoj recenici covek opisa citavu sustinu i uzrok svog ovog offtopica, krajnje nezdravog po nas profil usled mogucnosti dobijanja akutno-zaraznih tackica u istom...kao posledicu hronicnog, iako dobrocudnog flejminga      






>>Kralj
Salamala, ne zameri...gotivno je kad se neko navuce na zajebanciju, a da taj neko nisam ja za promenu...  ;D  ...ili u prevodu, i ja sam vec nasedao.  u_jeeeeeeeeee
« Zadnja izmjena: 14.05.2010. 00:06:11 Bulebusko »
Acta, non verba!

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #283 : 14.05.2010. 00:18:03 »
Jos se nisam vratio iz austrije, no evo malo sam uspio pristupiti netu.

Kao prvo i osnovno, kad pogledas prve dvije-tri epizode ove serije, jedna stvar je jasna - ovo nije pretjerano ozbiljna serija, nego za opustanje i zabavu. Da, ponekad imaju neke nerealne stvari, ali to je upravo ono sto ocekujem od serije. Ne da gledam sve jedno te iste fore, nego novine, koje moraju biti nerealne. Zapravo, i nema u ovih 12 epizoda puno nerealnosti, samo poneke.

Ono zbog cega je ova serija iznad prosjeka i meni najbolja nova serija u ovoj sezoni, je sto su karakteri zanimljivi, izvrsno glume, svakome je pogodena uloga, (govorim o glavnoj trojici), te su slucajevi raznovrsni i zanimljivi, plus akcija i humor.

Kad ste se dotakli FlashForwarda i V, dotaknut cu se i ja. Niti u FF niti u V ja ne mogu naci niti jednog, a kamoli 3 zanimljiva lika. To je ono sto je bitno. Kakvi su likovi, karakterizacija, u FF i V katastrofa, a u Human Targetu su glavna tri lika full zabavna i zanimljiva. Takoder dijalozi i scenarij, u Human Targetu su daleko bolji, nego u FF i V.

Da sad ovo ne preraste u nekakve usporedbe, ja samo navodim primjer zasto mi je HT najbolja nova serija. (pratim i FF i V).

A naravno, kao sto niti jednu seriju ne vole svi, ne ocekujem ni da vole ovu, no ono glavno u cemu je vecina serija losa, Human Target nije. Zato se govorka da ce biti 2. sezone koja ce imati najmanje 13 epizoda, te dolazi Matt Miller u 2. sezoni. U nedjelju navodno stize sluzbena potvrda iz FOX-a.

Uglavnom, meni je bitno da se meni serija svida, ne mora vise nikome. Samo neka bude jos dosta epizoda. Izvrsni su stvarno, a reci da je serija shit, to cak ni ja nisam rekao za Lost, nisam se htio toliko nisko spustati. Jer ipak za svaku seriju je ulozeno truda i novca, ljudi su je radili. Pa hajde i da stvarno jeste shit, pa neka, ali HT je daleko od toga. Vrlo dobra serija.

Stvar je samo da li ce netko skuziti da su ovdje dijalozi daleko bolji nego u nekim drugim serijama i da su likovi zanimljivi. Kao sto su likovi zanimljivi u 24, PB, Lost. To su serije sa stvarno jakim karakterizacijama. Ista stvar i za HT, samo sto oni imaju tek 3 takve osobe. No to je i, za ovakvu seriju, po meni, sasvim dovoljno. (a evo FF i V mi padaju na pamet, serije sa vrlo losim i nezanimljivim likovima).

Eto usput da napisem da sam ja i dalje u austriji, daleko od kuce, daleko od kompa, tako da sto se kalendara i toga tice, nista zasada. Kad cu se vratiti nemam pojma.

I moram priznati da sam prilicno sretan sto ce HT imati 2. sezonu (vjerojatno).
Jedna od ugodnijih vijesti ovih dana, posto je bilo na granici.

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #284 : 14.05.2010. 01:41:34 »
pa šta radiš u austriji?

Offline dome-nasty

  • Eat my shorts
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2935
  • Spol: Muški
  • Staaari roker
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #285 : 14.05.2010. 07:18:06 »
pa šta radiš u austriji?
Odmara od serije ;D
Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju :P

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #286 : 14.05.2010. 10:11:47 »
pa šta radiš u austriji?
Odmara od serije ;D

aha,ajde blago se njemu ;D

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #287 : 14.05.2010. 11:29:40 »
pa šta radiš u austriji?
U austriju sam dosao na prvu pricest necakinje. Bila je u nedjelju, i mislio sam se ovaj tjedan vratiti nazad doma, no trenutno gledam da si negdje posao nadem dok sam ovdje, sezonski. Ako nadem, onda ostajem, ako ne nadem nista do kraja tjedna ili polovice sljedeceg, onda se vjerojatno sljedeci tjedan vracam nazad.

Ovdje sam sad na laptopu (nije moj), pa uspijem ponekad navratiti na net (mobilni internet), ali posto je tu uokolo mene troje male djece, ne moze covjek nista na miru raditi. Ali ionako nista puno ne mogu, jer ovdje nije neograniceno kao kod mene kod kuce, tako da nista od skidanja. Pa ono, samo malo obidem ove stranice sto inace obilazim da vidim kakvih sve novosti ima.

Uglavnom, da ne bude totalno off-topic post, evo da kazem da nakon sto sam 3 puta pogledao sve epizode Human Targeta, posljednja epizoda mi je najbolja. Doduse, nju sam pogledao oko 5 puta. Onaj fenomenalan pocetak, objasnjenje prvog slucaja, izvrstan cliffhanger na kraju, poznati glumci, jedonstavno fenomenalno sroceno. I ako ne pratite Human Target, a citate ovaj tekst, moja preporuka da barem skinete posljednju 12 epizodu prve sezone, i pogledate je.

Steta samo sto ce sljedeca sezona poceti tek na godinu.

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #288 : 14.05.2010. 11:49:13 »
ajde super,austrija je lijepa zemlja...ma nađi si neki poslić,i uživaj tamo....bio sam i ja jednom,i baš mi je prekrasna država,ona priroda....a kad se sjetim :)...ponavljam blago se tebi,ništa uživaj ivice,odmori se od serija i svih gluposti,i lijepo se provedi...pozdrav stari..

Offline Wennen

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2452
  • Spol: Muški
  • This is usually part when people start screaming
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #289 : 14.05.2010. 11:56:56 »
I ako ne pratite Human Target, a citate ovaj tekst, moja preporuka da barem skinete posljednju 12 epizodu prve sezone, i pogledate je.

Važi se... smileyNO1

Offline Bulebusko

  • Sve što je dobro ili je nemoralno ili ilegalno ili deblja
  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • ...to boldly go where no one has gone before.
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #290 : 14.05.2010. 20:22:15 »
>>by_Ivica
Moram da citiram samog sebe ovde:
>>Kralj
Salamala, ne zameri...gotivno je kad se neko navuce na zajebanciju, a da taj neko nisam ja za promenu...  ;D  ...ili u prevodu, i ja sam vec nasedao.  u_jeeeeeeeeee

A to vazi i za sve nas sto smo flejmovali (ako se ne varam, nisam bas pratio sve komentare) - zezanje samo, sve je pocelo na drugoj temi - "Lie to me" gde smo konstatovali da ste nam konkurencija, pa da ne bude dosadno, malo dosli da zezamo okolinu...no hard feelings!  ;D

A sto se same serije tice - imam je, ali ako mi verujes nisam pogledao ni celih 5 minuta ukupno...samo ono malo sto sam ubacivao titlove. E sad - ja i serije koje zaista odgledam retko kad kritikujem zestoko, a da bas pljujem seriju koju nisam, pa jos na temi posvecenoj njoj - nikada , sto bih tako nesto radio?? Ali, olaksavajuca okolnost da uspe ovo zezanje je u cinjenici da ima i takvih dileja.  rofl



Zato - jos jednom - ne zameri na zezanju, samo se salimo...postaje dosadno pri kraju sezone, znas - sve manje serija...mora nesto da se smisli za razonodu.  ;)


Lepo se provedi u Austriji i u zdravlju da se vratis...a ako usput i zaradis pokoji evric, nece skoditi.  ;D


P.S.
Ako ti sta znaci, posle svih ovih vasih pohvala sad ozbiljno razmisljam da uzmem da je gledam prvom prilikom kad budem imao slobodne termine za to  ;D  Volim ja opustajuce akcije, bez previse dumanja. Pogledaj Burn notice ako vec nisi.
Acta, non verba!

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #291 : 15.08.2010. 21:06:33 »
Eto ako ima nekoga da ga zanima, samo javljam da je premijera nove sezone odgodena za jedan tjedan, pa ce tako poceti 1.10.

Jos nema nikakvih najava niti promotivnih slika, sto me pomalo cudi, ali valjda ce uskoro, nadam se.

Offline kedacic

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 64
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #292 : 15.08.2010. 22:54:14 »
i taj tjedan je previse .
serija je fenomenalna.

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #293 : 19.08.2010. 16:28:04 »
Evo jedan svjezi video iz FOX-a:
http://www.youtube.com/watch?v=5Xh7wbnVShA

Premda pise da nova sezona pocinje 1.10., ovo i nije neka najava, nego vise podsjetnik onoga sto se dogadalo u prvoj sezoni.

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #294 : 02.09.2010. 17:36:28 »
Dobre vijesti, Human Target ce se prikazivati na Novoj TV od 16. ovog mjeseca. Preveli su naziv serije, očekivano, Živa Meta, kao i ja, jer je tako glasio i naš službeni prijevod stripa po kojem se serija temelji.

Zgodno ako niste gledali, a željni ste malo akcije i humora.
A nitko ne kaže da ni mi koji smo već gledali ne možemo gledati opet.  :)

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #295 : 02.09.2010. 22:07:05 »

A nitko ne kaže da ni mi koji smo već gledali ne možemo gledati opet.  :)
Baš tako! ;D
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #296 : 19.09.2010. 15:10:47 »
Eto napokon se pojavila najava za drugu sezonu, tj. za S02E01:
http://www.spoilertv.com/2010/09/human-target-episode-201-ilsa-pucci_19.html

Racunam da cu prevodit drugu sezonu, no ne mogu nista obecavati.
Budem znao bolje kako se datum premijere priblizi.

Offline shinedesign

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 230
  • Spol: Muški
  • let your light shine....
    • ShineDesign
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #297 : 20.09.2010. 09:00:02 »
I meni se svidja ova serija...
Sto se tice toga da je nerealna u nekim momentima, to je tacno, ali to je ono sto sam i ocekivao od nje. Na kraju krajeva ako se ne varam serija je radjena prema stripu.... ko je video da je strip realan???  :P

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #298 : 07.11.2010. 19:31:30 »
Evo dvije nove najave, doduše, više i nisu tako nove, no vidim da nitko nije postavio dosad:
http://www.youtube.com/watch?v=e_2JFVYKGV4
http://www.youtube.com/watch?v=zqq_ydXiY1I

Kako sada stvari stoje, 17.11. ću biti kod kuće, tako da ću prevoditi drugu sezonu.

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #299 : 17.11.2010. 16:26:14 »
Veceras ide prva epizoda druge sezone na FOX-u, a ja sad mogu sa sigurnoscu reci da cu prevoditi, pa eto da znate. :)

Tags: