Autor Tema: Human Target  (Posjeta: 74451 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #210 : 05.04.2010. 10:35:53 »
Naiđoh na zanimljiv podatak upravo, nisam ni znao da su Mark Valley (Chance) i Anna Torv (ona glavna žena iz Fringea) muž i žena. Vjenčali su se u 12. mjesecu 2008. Zanimljivo.

Offline Wennen

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2452
  • Spol: Muški
  • This is usually part when people start screaming
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #211 : 05.04.2010. 10:38:42 »
Ajoj blago njemu! :) :)

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #212 : 05.04.2010. 11:06:26 »
Evo da javim da je i 11. epizoda vec dostupna za download. Kad ce prijevod biti ne znam, jer nema jos ni engleskog. Sad ce biti zanimljivo pratiti koliko ce trebati da netko napravi engleski titl, posto TVsubtitles i Addic7ed ne rade.

Btw, evo i kratak opis posljednje epizode:
Spoiler for Hiden:
Epizoda počinje tako što ekipu napadaju maskirani ljudi koje predvodi negativac kojeg glumi Tim Omundson koji traži posebnu knjigu koju je navodno Chance ukrao. Tada ide flashback u kojemu ćemo vidjeti Chancea prije nego je postao.... Chance. Ispada da nije uvijek bio good guy. Također, u zadnjoj epizodi ćemo vidjeti kako je Chance upoznao Winstona. Upoznat ćemo i Guerrera kakav je bio prije nego je postao "dobar", te ćemo vidjeti nekoliko scene tuče između njega i Chancea. Vidjet ćemo i kako je Chance upoznao svojeg psa dok je još bio štene. Ovaj lik koji je gledao tu epizodu i koji je dao ovaj opis kaže da mu je to bila zanimljiva epizoda, uglavnom zbog flashbackova i gostujućih uloga. I kaže da se završava s velikim cliffhangerom, te da je epizoda vrijedna gledanja.

Još je nepoznato hoće li biti druge sezone, a navodno se već traži ženska uloga za 2. sezonu.
I poznato je da će Armand Assante glumiti Chanceovog starog šefa.

Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #213 : 05.04.2010. 12:46:20 »
UL

Human.Target.2010.S01E10.720p.HDTV.X264-DIMENSION

(samo sync i 2 popravljene rečenice, nisam ni pogledao)

May the Plasma be with you!

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #214 : 07.04.2010. 10:18:27 »
Evo samo da javim da sam upravo naisao na engleski titl, tako da danas mozete ocekivati prijevod 11. epizode.

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #215 : 07.04.2010. 22:05:59 »
Evo ga, prijevod 11. epizode je na uploadu. Dosta dobra epizoda. I eto, priblizismo se kraju sezonu. Jos sljedeci tjedan posljednja epizoda i gotovo. Stvarno mi je ovo nekako prebrzo proletljelo, nadam se samo da ce potvrditi drugu sezonu, a i ako potvrde, tko zna kad ce poceti, nedostajat ce mi ove fore Chancea, Winstona i Guerrera.

Offline vojabanja

  • Stephen King reader
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 606
  • Spol: Muški
  • Pennywise: They all float down here!
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #216 : 07.04.2010. 22:42:23 »
Hvala, Ivice!  clapp

Hodges: Good night, Mr. Nothing!

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #217 : 08.04.2010. 00:12:01 »
Dobra epizoda, odvalio sam se od smeha kad je Gerero bacio onaj GPS kroz prozor. rofl rofl

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #218 : 08.04.2010. 11:33:08 »
Evo najave za posljednju epizodu prve sezone:
http://www.youtube.com/watch?v=bekGNK4r3j4

Offline dome-nasty

  • Eat my shorts
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2935
  • Spol: Muški
  • Staaari roker
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #219 : 08.04.2010. 13:04:56 »
Ivica, hvala ti za prijevode. clapp

Evo i ja počeo ovo gledati. :)
Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju :P

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #220 : 08.04.2010. 14:03:54 »
Nema na cemu, nadam se da su prijevodi dobri. Sad za ovu 11. epizodu nije bilo nekih rijeci u eng titlu pa sam neke stvari morao na slusanje prevesti, ipak, ostala je, cini mi se, jedna recenica koju nisam uspio ustanoviti sto Chance u onom Irskom kaficu nesto kaze Victoriji. Nesto je nabrzaka promrljao.

Btw, volio bih kad biste vi koji ste pogledali sve epizode do sada nesto napisali o seriji. Samo me zanima kakvo misljenje o seriji imaju ostali koji prate. :) Da cujem i ostala misljenja :)

Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #221 : 08.04.2010. 15:46:18 »
Serija je pristojne kvalitete. Nije remek-djelo, ali je zabavna i opuštajuća. Općenito joj dajem dobru ocjenu, s izuzetkom zadnje epizode koja je meni sranje.
Spoiler for Hiden:
Zbilja su glupo to smislili i realizirali s princezom i kraljevskom obitelji. Princeza koja se zaljubljuje u običnog bolničara? u_jeeeeeeeeee Možda u bajkama. ;D

Offline Legolas

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 179
  • Spol: Muški
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #222 : 08.04.2010. 15:47:41 »
Ja pratim redovno, i stvarno je dobra serija. Ima akcije, ima humora i dobrih fora, maltene svaku epizodu ima neka mocna zenska i plus su gotovo u svaku epizodu dovodili nekog od poznati(iji)h glumaca tako da sam zadovoljan, bas serija za 40ak minuta pustanja mozga na pasu, nadam se  da ce dobiti drugu sezonu...! ;)
We are not born to be, we only become!!

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #223 : 08.04.2010. 19:55:06 »
Ivice hvala na prevodu! Zbog škole nisam upio da odgledam 10, pa ću najvjerovatnije sjutra obije, pa ću onda napisati nešto opširnije o seriji, a inače je odlična!
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline dome-nasty

  • Eat my shorts
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2935
  • Spol: Muški
  • Staaari roker
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #224 : 08.04.2010. 21:04:28 »
Nema na cemu, nadam se da su prijevodi dobri. Sad za ovu 11. epizodu nije bilo nekih rijeci u eng titlu pa sam neke stvari morao na slusanje prevesti, ipak, ostala je, cini mi se, jedna recenica koju nisam uspio ustanoviti sto Chance u onom Irskom kaficu nesto kaze Victoriji. Nesto je nabrzaka promrljao.

Btw, volio bih kad biste vi koji ste pogledali sve epizode do sada nesto napisali o seriji. Samo me zanima kakvo misljenje o seriji imaju ostali koji prate. :) Da cujem i ostala misljenja :)
Ivice, irski je heben a još u pubu drinking man, možeš slobodno staviti 3... ;D

Prijevodi su dobri i nemam nekih većih zamjerki, no primijetio sam da neke stvari doslovno prevodiš ali to je zanemarivo smileyNO1

...a serija mi je onako u stilu 007 :)
Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju :P

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #225 : 10.04.2010. 16:08:59 »
Naiđoh na zanimljiv podatak upravo, nisam ni znao da su Mark Valley (Chance) i Anna Torv (ona glavna žena iz Fringea) muž i žena. Vjenčali su se u 12. mjesecu 2008. Zanimljivo.
Evo viđi šta su uradio! Mark i Ana su se rastali. http://www.imdb.com/news/ni2034548/

Naslutio si nešto! :)




A juče sam odgledao 10 i 11 epizodu, nisu bile loše, ali ni dobre. 10 mi je bila malo bolja, a 1 epizoda je i dalje najbolja!
A serije je meni odlična, jedna od najboljih koje gledam i stvarno dosta dobrih glumaca gostuje, meni se najviše sviđelo to što je gostovao Deni Glaver u 1 epizodi, jes da je bilo samo na 2-3 minuta ali nema veze. :)

I slažem se da je serija slična James Bondu, i volio bih da dobije 2 sezonu. Glumačka ekipa je odlična, sa izuzetkom Džekija- glumac mi je nekako ljigav, lik Gerero je dobar ali glumca jedva gledam, posle ovih 11 epizoda manje ali i dalje mi se ne dopada, dok su Mark i Chi(on pogotovo) odlični.
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #226 : 12.04.2010. 03:16:24 »
Ole, evo me sretan kao djete kad dobije čokoladu :D
Skidam bas posljednju epizodu prve sezone, cijelu vecer cekao linkove za download. :)
A onda i za 15-tak minuta se nadam pogledati :)

Sto se prijevoda tice, kao i inace, kad se pojavi engleski bude onda. Kad ce to biti, pojma nemam.

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #227 : 12.04.2010. 04:23:30 »
Evo pogledao epizodu. Ostao sam bez rijeci. Serija definitivno mora imati drugu sezonu, sad sam nesto vise sigurniji da ce je i biti. Stvari postale jos bolje. A sad da nesto malo i odspavam. :)

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #228 : 14.04.2010. 20:25:30 »
Prijevod posljednje epizode prve sezone je na uploadu.
Sto reci, sigurno ponajbolja epizoda ove sezone.
Meni je u rangu s prvom, tesko mi je reci koja je bolja.

Istina se razotkrila, a po tome kako je zavrsila ova sezona, sve naslucuje da ce biti sto posto jos, tako da ocekujem da ce FOX potvrditi novu sezonu.

Svakako i vi napisite svoje dojmove i posljednje epizode, a i mozete kompletno cijele sezone.

A ja bih mogao vidjeti da stavim na skidanje HD verziju.
Samo ne znam da li je krbo radio HD obrade za sve epizode?

Offline sardax

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 141
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #229 : 14.04.2010. 21:04:46 »
by_Ivica, imam ti ja sve 720p syncan titlove. Nisu savrseni, ali su jako dobri za gledat =) Nisam ih uploadavao, jer jos se ucim i sve je to stimanje na odokativnoj razini ^^

Offline dome-nasty

  • Eat my shorts
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2935
  • Spol: Muški
  • Staaari roker
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #230 : 14.04.2010. 21:20:08 »
Ubacio sam danas sync za 6 ep. Kako budem gledao tako ću i syncat , naravno ako za to bude potrebe :)
Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju :P

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #231 : 14.04.2010. 22:54:34 »
Super, idem onda potrazit HD za download :)

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #232 : 15.04.2010. 19:02:16 »
Evo, ako nekoga zanima, kompletna gledanost prve sezone Human Targeta na FOX-u:

Human Target: Epizoda 1 - 10.56 milijuna gledatelja
Human Target: Epizoda 2 - 10.42 milijuna gledatelja
Human Target: Epizoda 3 - 9.60 milijuna gledatelja
Human Target: Epizoda 4 - 7.76 milijuna gledatelja
Human Target: Epizoda 5 - 8.92 milijuna gledatelja
Human Target: Epizoda 6 - 7.14 milijuna gledatelja
Human Target: Epizoda 7 - 7.83 milijuna gledatelja
Human Target: Epizoda 8 - 7.95 milijuna gledatelja
Human Target: Epizoda 9 - 6.76 milijuna gledatelja
Human Target: Epizoda 10 - 8.18 milijuna gledatelja
Human Target: Epizoda 11 - 7.67 milijuna gledatelja
Human Target: Epizoda 12 - 7.78 milijuna gledatelja

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #233 : 15.04.2010. 19:44:27 »
Evo, ako nekoga zanima, kompletna gledanost prve sezone Human Targeta na FOX-u:

Human Target: Epizoda 1 - 10.56 milijuna gledatelja
Human Target: Epizoda 2 - 10.42 milijuna gledatelja
Human Target: Epizoda 3 - 9.60 milijuna gledatelja
Human Target: Epizoda 4 - 7.76 milijuna gledatelja
Human Target: Epizoda 5 - 8.92 milijuna gledatelja
Human Target: Epizoda 6 - 7.14 milijuna gledatelja
Human Target: Epizoda 7 - 7.83 milijuna gledatelja
Human Target: Epizoda 8 - 7.95 milijuna gledatelja
Human Target: Epizoda 9 - 6.76 milijuna gledatelja
Human Target: Epizoda 10 - 8.18 milijuna gledatelja
Human Target: Epizoda 11 - 7.67 milijuna gledatelja
Human Target: Epizoda 12 - 7.78 milijuna gledatelja

Očekivao sam veću gledanost, em je finale sezone (nadam se ne i serije), a gostovali su Armand Asante i Tim Omundson-dva fenomenalna glumca.


Hvala Ivice na prevodu! clapp Nadam se da ću odgledati epizodu večeras.
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #234 : 15.04.2010. 20:29:58 »
Ma da, i ja sam ostao iznenaden otkud je finale sezone tako slabo gledano. Pa to se cekalo cijelu sezonu, otkrivanje istine i svega, a i epizoda je bila super... No eto, cudni su ti americki  gledatelji. Dosta nepredvidljivi.

Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #235 : 15.04.2010. 23:29:21 »
Samo ne znam da li je krbo radio HD obrade za sve epizode?

na početku WEB-DL, dalje obične 720p (sad sam na 11.)

Dok imaš syncova za WEB-DL skidaj njih, dosta su kvalitetnije slikom i nikakva slova ne skakuću po ekranu....
May the Plasma be with you!

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #236 : 21.04.2010. 20:39:15 »
Premda se još uvijek ne zna hoće li biti druge sezone, ekipa koja radi na seriji ima već planove:

Još uvijek se ne zna hoće li biti druge sezone Human Targeta, i dalje se čeka službena potvrda iz FOX-a, no to nije spriječilo ekipu koja radi na seriji da planira za dalje. iF Magazine je intervjuirao tvorca serije Jonathana Steinberga, tako sada znamo još neke pojedinosti.

Planovi su da druga sezona bude “veća, brža i pametnija”. Trebali bi saznati nešto više detalja o Guerrerovoj prošlosti, te kako su se on i Chance povezali. To će sve imati veze s šefom Masai ratnika, osobe čije smo ime samo čuli nekoliko puta u prvoj sezoni. Ne znamo ni tko je, ni kako izgleda, no ukoliko bude druge sezone, i po tom pitanju bi trebali dobiti neke odgovore.

Budući da Jackie Earle Haley radi i na nekim filmskim projektima, iF Magazine je pitao Steinberga hoće li to utjecati na seriju, da li ćemo ga i dalje gledati u glavnoj postavi ili ne. Odgovor je pozitivan, ekipa voli raditi s Jackiem, Jackieu je ugodno raditi s njima, tako da će on ostati među glavnom trojkom. Nagađalo se da bi se Lee Majors mogao vratiti u drugoj sezoni. U seriji je glumio starijeg Christophera Chancea, pitanje je kako će se vratiti kada je dobio je nožem u prsa, i završio mrtav, međutim, Steinberg na ovo pitanje odgovara pitanjem – Je li završio mrtav? Ili je nož promašio srce i samo ga onesvijestio?

Bilo je govora i o tome namjeravaju li vratiti neke likove nazad. Emu Barnes (Emmanuelle Vaugier) i  Laylu (Autumn Reeser) smo gledali u dvije epizode, pa tako Steinberg kaže kako postoje šanse da ih ponovno vidimo, ne treba zaboraviti ni Lenniea Jamesa kojeg smo također gledali u dvije epizode kao Baptistea, postoje šanse da i njega vidimo opet.

I na koncu, bilo je još govora o tome namjeravaju li proširiti glavnu trojku. Steinberg kaže kako će eventualno možda ubaciti jednog ženskog člana kako bi bilo neke veze između nje i Chancea, ali da više od 4 osobe u ekipi neće biti. Svakako zanimljivi planovi, no ako FOX ne potvrdi drugu sezonu, ovo će ostati samo na riječima.


Sad ne znam da li trebam napisati da sam ovaj tekst preuzeo s jedne druge stranice, pošto sam ga ja tamo i napisao :) No eto :)

Offline Gordon Freeman

  • Always follow your dick!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 3666
  • Spol: Muški
  • WEB-DL majstor
    • Prijevodi-Online
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #237 : 21.04.2010. 20:44:21 »
Serija je odlicna, voleo bih da vidim drugu sezonu!

Ivice hvala na prevodima!  clapp smileyNO1 Smajlicvece

Offline jakaka

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1535
  • Spol: Ženski
  • Lost in time and space
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #238 : 21.04.2010. 21:07:54 »
Hvala Ivice na prijevodima  Smajlicvece

Stala sam negdje na šestoj pa ću ih sad pogledati u komadu  :)

Offline kraljzv1

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 88
Re: Human Target [2010]
« Odgovor #239 : 23.04.2010. 14:23:39 »
Meni je serija isto dobra. Mislim da ima jedan nedostatak u odnosu na većinu serija? Likovi u seriji jesu povezani, tako da smo iz epiode u epizodu mogli nešto otkriti o prošlosti likova, a u seriji nema da je radnja serije povezana što bih dalo veču napetost. Temlj radnje epizode je, netko unajmi zaštitare, a oni njega ili nju štite do kraja epizode, a onda u nastavku serije, u idučoj epizodi opet nešto novo... Nema preokreta, da neki lik igra dvostruku igru i tako nešto...

Tags: