Autor Tema: Game of Thrones  (Posjeta: 764385 )

0 članova i 3 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Sizif

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 250
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3540 : 23.08.2017. 22:50:57 »
lijen sam da tražim i čitam takve stvari, a neki me prijatelj ubijedio da je sedma i zadnja sezona... i čudio sam se kako će sve da spetljaju u jednu zadnju epizodu. Hvala na odgovoru.

verovatno zato što se pisalo, bar se ja tako sećam da je 7 sezona poslednja ali da će je podeliti u dva dela po 7 epizoda

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 341
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3541 : 24.08.2017. 09:01:03 »
a zadnja sezona će ti bit sastavljena od 6 mini filmova. po sat i 20+

ovo me obradovalo, a onda sam se sjetio Murphya i njegovih zakona!!!!

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 341
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3542 : 24.08.2017. 09:03:27 »
Jes. Još ta sezona i kraj. Pa onda bombardiranje spin-offovima. Zasad u planu četiri.

jel se znaju teme spin offova????

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3543 : 24.08.2017. 09:42:33 »
Jes. Još ta sezona i kraj. Pa onda bombardiranje spin-offovima. Zasad u planu četiri.

jel se znaju teme spin offova????

službeno, ne. postoje nagađanja. (Robertova pobuna, propast Valerije... i još neke koje su mi nepoznate)

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3544 : 24.08.2017. 12:50:39 »
Jes. Još ta sezona i kraj. Pa onda bombardiranje spin-offovima. Zasad u planu četiri.
Možda si samo malo krivo posložio riječi, a možda sam ja dobro shvatio da ti nisi dobro shvatio. Ne planiraju se četiri spin-offa nego se radi na četiri ideje od koje će jedna postati spin-off. Gotovo je sigurno jedino to da će spin-offa biti i da se tim spin-offima D&D neće previše približavati.

Što se tiče spin-offa najsretniji bih bio da ih se radi u tipa limitiranom izdanju, tj. jedno-sezonski (npr. da je spin-off "Robert's Rebellion" i da se cijela radnja odvija u jednoj sezoni, itd.)

Ono što sigurno neće raditi je više spin-offa od jednom, to su i sami rekli.

A sada malo komentar na ovu sezonu budući da prethodno ovog komentara nisam puno sudjelovao u zadnje vrijeme. Sezona me malčice razočarala. Za sedam epizoda očekivao sam da će apsolutno sve biti bombastične. Nažalost, nisu baš sve bombastične. Finale bolje da bude najbolja epizoda cijele serije do sad. Što se tiče nepravilnosti u vezi zadnje epizode, da, škakljive su okolnosti. Onda opet, vidjeli smo i sami da su oni na onom kamenu proveli barem dva dana. Gavrani su kroz cijelu seriju jako brzo, a i zmajevi brzo lete, right? Pa meni se epizoda svidjela jer je samo nastavljala i nastavljala davati. Očekivao sam da će završiti negdje deset minuta prije nego što je završila, a ono samo počnu padati bombe.

Čeka se finale.

Offline jmarkovic92

  • Novi član
  • *
  • Postova: 6
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3545 : 24.08.2017. 13:00:23 »
Evo sta je  GRRM napisao o potencijalnim spinoff

grrm.livejournal.com/536859.html

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 341
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3546 : 24.08.2017. 15:01:43 »
Jes. Još ta sezona i kraj. Pa onda bombardiranje spin-offovima. Zasad u planu četiri.

jel se znaju teme spin offova????

službeno, ne. postoje nagađanja. (Robertova pobuna, propast Valerije... i još neke koje su mi nepoznate)

evo na linku što ga je jmarkovic92 dao, martin kaže da NE ĆE biti robertova pobuna ( što će biti ne otkriva )
dakle 4 +1 nezavisan pisac u suradnji s martinom pišu scenarije, a koliko će se pilota snimiti i kada još nitko ne zna

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3547 : 24.08.2017. 15:06:21 »
Jes. Još ta sezona i kraj. Pa onda bombardiranje spin-offovima. Zasad u planu četiri.

jel se znaju teme spin offova????

službeno, ne. postoje nagađanja. (Robertova pobuna, propast Valerije... i još neke koje su mi nepoznate)

evo na linku što ga je jmarkovic92 dao, martin kaže da NE ĆE biti robertova pobuna ( što će biti ne otkriva )
dakle 4 +1 nezavisan pisac u suradnji s martinom pišu scenarije, a koliko će se pilota snimiti i kada još nitko ne zna
Još samo da nešto nadodam, i onda sam gotov s temom: u vezi ovoga "kada" pročitao sam da HBO-u ne pada na pamet staviti ikoji spin-off na televiziju prije završetka GoT-a. Dakle prvo će završiti Game of Thrones, a onda ćemo slušati kada je i koji spin-off.

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 341
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3548 : 24.08.2017. 15:16:51 »
Jes. Još ta sezona i kraj. Pa onda bombardiranje spin-offovima. Zasad u planu četiri.

jel se znaju teme spin offova????

službeno, ne. postoje nagađanja. (Robertova pobuna, propast Valerije... i još neke koje su mi nepoznate)

evo na linku što ga je jmarkovic92 dao, martin kaže da NE ĆE biti robertova pobuna ( što će biti ne otkriva )
dakle 4 +1 nezavisan pisac u suradnji s martinom pišu scenarije, a koliko će se pilota snimiti i kada još nitko ne zna
Još samo da nešto nadodam, i onda sam gotov s temom: u vezi ovoga "kada" pročitao sam da HBO-u ne pada na pamet staviti ikoji spin-off na televiziju prije završetka GoT-a. Dakle prvo će završiti Game of Thrones, a onda ćemo slušati kada je i koji spin-off.

super to sam i očekivao
čeka nas NeverEnding Story
navijam za : Tourney at Harrenhal
tu imamo i Rhegara, Arthura Daynea, Barristan Selmy, Lyanna Stark, Brandon Stark, mladi Jamie Lannister, Jon Arryn..... smileyNO1 smileyNO1 smileyNO1 smileyNO1

Offline maza.peky

  • Novi član
  • *
  • Postova: 14
  • Spol: Ženski
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3549 : 25.08.2017. 08:05:46 »
ova sezona nije mi baš sjela
daenerys je konačno prešla more, zmajo riga vatru ok, ali ljimunada mi je malo previše

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 341
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3550 : 26.08.2017. 07:07:20 »

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3551 : 28.08.2017. 08:41:33 »
Lena Headey je bila fenomenalna u finalu. Zaista fantastična glumica. clapp

Epizoda mi je za mrvicu bila bolja od prošle... Valjda se debeli sjeti izbaciti 6. knjigu do sljedeće sezone.
I want to belive

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3552 : 28.08.2017. 15:14:13 »
Veoma zanimljivo i eksplozivno finale. Zadovoljan sam s epizodom, ali ne i sa sezonom. Cjelokupno čekanje plus činjenica da je bilo 3 manje epizode, naravno da sam bio nahypean i očekivao da svaka epizoda bude najbolja do sada. Nažalost, meni su se tek tri epizode uspjele približiti maksimalnom pulsu.

Sada čekanje. Bit ćemo sretni ako dobijemo u 2018. zadnjih 6 epizoda. Bojim se da je rana 2019. prerealno da bi još bilo odbačeno. Vidjet ćemo sve. Žao mi je samo to što smo sad praktički gotovi sa svim plot-twistovima koji su prethodno postavljeni. Sve što se kuhalo u seriji, a i izvan nje proteklih 20 godina, svi set-upovi došli su do svoga klimaksa, što znači da više nije moguće izvesti kvalitetan plot-twist. Vidjet ćemo. Sve što tražim je kvaliteta u tih šest epizoda.

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3553 : 28.08.2017. 18:08:05 »
dobro je.. lose je.. ne znam vise ni sam. krivim cinjenicu da sam pred sezonu procitao sve glavne spojlere, a nisam trebao

sezona mozda najlosija, a hype-a vise no ikad.nista se konkretno nije desilo. smeta me cinjenica da se od GoT-a pokusava napraviti Star Wars (kojeg volim, ali je pretezno za djecu). Previse djecijih momenata koji mi nikako nisu legli. a najgore sto sad moramo cekati godinu-godinu i po  u_jeeeeeeeeee

premalo desavanja na sjeveru! jos jedna podvala uz parolu "winter is here"

Finale su mogli komotno staviti u 60 minuta.. prvih 45. minuta je moglo stati u 10, cak su i glumci imali usporene pokrete da "ukradu" sto vise vremena.

8/10 (8.5 zbog scene sa deneris :D )

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3554 : 29.08.2017. 00:37:07 »
Rekoh ja da nece odoleti jedno drugome  srcesmajli ;D ...

Ostavili su nam zesce zakuvano i da se sada nacekamo. Prepostavljam da ce sve zadnje epizode biti borbe, sve je zakuvano nema vise sta da se odigravaju neke sporedne price sve je sada strategija i bojno polje.

Offline sabljarka

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 222
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3555 : 29.08.2017. 14:43:28 »
pozdrav ekipa,

mene interesiraju knjige prije radnje koju gledamo u seriji od sezone 1. znači od King Roberta.
volio bi znati više o prvim ljudima, djeci šume i dolasku Targaryena...

Winter is coming :)


Offline iluzionista84

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 99
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3556 : 29.08.2017. 21:05:18 »
да се надовежем , пошто сад имам времена до следеће сезоне, радим али има времена док не почне последња сезона , волео бих да прочитам све књиге па онда да поново погледам и дотле ће почети та сезона тако контам  ;)
Па ако неко ко је читао или има неки савет , како да почнем којим редом , ништа не знам , прихватам савет од мудријих и оних који су прошли то па испекли занат да ми дају готов колач од мене хвала и наклон  :nnc:

Offline Suncani

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 760
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3557 : 29.08.2017. 22:50:45 »
mene samo interesuje kako će riješiti ledenog zmaja, jer bih rekao da je sada jači od preostala dva zajedno.
:murija:

Offline bebapecic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 358
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3558 : 29.08.2017. 23:22:32 »
да се надовежем , пошто сад имам времена до следеће сезоне, радим али има времена док не почне последња сезона , волео бих да прочитам све књиге па онда да поново погледам и дотле ће почети та сезона тако контам  ;)
Па ако неко ко је читао или има неки савет , како да почнем којим редом , ништа не знам , прихватам савет од мудријих и оних који су прошли то па испекли занат да ми дају готов колач од мене хвала и наклон  :nnc:
Evo ti privatna poruka,da ne skrecemo sa teme.

Offline antoniokt

  • Član plus
  • Regularni forumaš
  • ***
  • Postova: 65
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3559 : 31.08.2017. 17:54:11 »
mene samo interesuje kako će riješiti ledenog zmaja, jer bih rekao da je sada jači od preostala dva zajedno.

Po meni najjednostavnije je da naprave strijelu s vrhom od zmajskog stakla i pogode ga s onim ogromnim samostrelom kao šta je napravio Bronn običnom zmaju :D

Offline Suncani

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 760
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3560 : 31.08.2017. 19:40:20 »
lol. nisam se toga sjetio. u pravu si.
:murija:

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3561 : 01.09.2017. 03:56:00 »
mene samo interesuje kako će riješiti ledenog zmaja, jer bih rekao da je sada jači od preostala dva zajedno.

Po meni najjednostavnije je da naprave strijelu s vrhom od zmajskog stakla i pogode ga s onim ogromnim samostrelom kao šta je napravio Bronn običnom zmaju :D

ili da ga zapale druga dva zmaja :D

sad nam ide sezona kao 6. losta.. vec mogu da predvidim bijes zbog kraja i 8. sezone :)

Offline Wrda

  • Član
  • ***
  • Postova: 599
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3562 : 01.09.2017. 09:36:45 »
mene samo interesuje kako će riješiti ledenog zmaja, jer bih rekao da je sada jači od preostala dva zajedno.

Po meni najjednostavnije je da naprave strijelu s vrhom od zmajskog stakla i pogode ga s onim ogromnim samostrelom kao šta je napravio Bronn običnom zmaju :D

ili da ga zapale druga dva zmaja :D

sad nam ide sezona kao 6. losta.. vec mogu da predvidim bijes zbog kraja i 8. sezone :)

Sjećam se da je Martin jednom rekao da pri zaključenju sage jedino što želi izbjeći je kraj poput Losta.

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3563 : 02.09.2017. 17:11:29 »
mislim da ce citava sezona biti razocarenje, pogotovo ako se bude preko godinu dana cekalo

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3564 : 03.09.2017. 15:34:41 »
Procurio je scenario za zadnju sezonu (sve epizode). Ako bude baš tako bilo to će biti prava stvar i totalno u Martinovom stilu završetak.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3565 : 03.09.2017. 18:18:17 »
Prije mislim da će promijeniti neke stvari sad kad je sve poznato.
Mrzim lopatare i limune

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 341
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3566 : 03.09.2017. 18:42:16 »
Procurio je scenario za zadnju sezonu (sve epizode). Ako bude baš tako bilo to će biti prava stvar i totalno u Martinovom stilu završetak.

daj neki spojler

Offline jmarkovic92

  • Novi član
  • *
  • Postova: 6
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3567 : 03.09.2017. 18:47:13 »
Dal link u spojler

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3568 : 03.09.2017. 20:51:59 »
Sezona 8. na svoju odgovornost otvarate
Spoiler for Hiden:
Gine Deneris, Dzon.. Arija ubija Sersi. Brena u zadnjoj sceni serije ubija bijeli hodač i on postaje nešto slično noćnom kralju. Juron dolazi na presto.
Edit: Deneris gine pri porodjaju. Rodiće ćerku, daće joj ime Lijena Targerijan.

Ne mogu sad tražit, reddit je vaš najbolji prijatelj u ovim situacijama.
« Zadnja izmjena: 03.09.2017. 20:54:30 Red Dragon »

Offline d0N

  • Novi član
  • *
  • Postova: 49