Autor Tema: Game of Thrones  (Posjeta: 764370 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3300 : 26.06.2016. 21:04:26 »
Svako ko cita knjige ima neku svoju teoriju o kraju, pa tako i ja...

Heh, ja sam jedna od onih koji skroz veruju u R+L=J.  ;D I to ne samo u seriji, naprotiv, mislilm da je to vise u knjigama ocigledno.
Ali definitivno nisam jedna od onih koja misli da je ultimativni kraj da Jon i Danerys zavrse zajedno kao par. Danyna sudbina mislilm da nije da vlada Westerosom... Nesto u tom smislu joj je cak i Dario rekao u jednoj od epizoda. Ona je osvajac i mislim da je njena sudbina da ode da istrazi/osvoji nepoznate delove sveta... Da je Aegon Osvajac doneo odluku da se okrene ka istoku, a ne zapadu, Sedam Kraljevstava ne bi ni postojalo. Zasto bi Westeros bio njen krajnji cilj?  :)

@BlackQ- Ja imam ideju o tome zasto bi Ned precutao Cat o tome da Jon nije njegovo kopile. Zato sto je to Ned: Sestra ga zaklela da ne kaze nikome na samrtnoj postelji a on je definitivno osoba koja bi takvo obecanje shvatila ozbiljno i cast bi ga sprecila da ga prekrsi. On je epitom casti i postenja, takvim ga je Martin napravio i to ga je i dokrajcilo...

@LemonzOO - Cerceina prica je uvek bila vezana za ono sto joj je Maggy the Frog prorekla. Ne ide ona nigde dok ne sahrani i 3. dete... Negde je njen sunovrat, pogotovo psihicki, bolje vidljiv u knjigama i vidi se da ce puci najstrasnije, ali slazem se,  mnogo manje zajedljivih komentara i spletkarenja, mnogo vise glupe sekte u tom delu Westerosa, nazalost.

Meni je trenutno najinteresantnije sta se desava sa Sansom...  :P

Offline Rakan

  • Novi član
  • *
  • Postova: 11
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3301 : 26.06.2016. 21:08:08 »
Ako gledam ko je ubijen od glavnih likova u GOT-u, mislim da su i te kako, koliko god to delovalo šokantno sklonjeni smarači.
Likovi s kojima ne znaš šta ćeš, i koji u biti nerviraju..

Edard Stark-odlično. Dosadni dobrica. Nije mu bilo mesto u seriji gde nema naglašenih pozitivaca.
Robert Barateon-kralj pijanac i jebač...Malo neozbiljno za vladara takvog kraljevstva. Pogotovo uzurpatora.
Crvena svadba, sjajno.. ode Ket (mada je ona živa), glavna opajdara GOT-a, ode mali smarač Rob Stark, što je umislio da je tata umesto tate
Renli i Stanis Barateon-braća viška...likovi za potkusurivanje
Viseris Targarjen i Drogo-Ne bi bilo Majke da joj bata nije krunisan zlatnom krunom,a muž da joj nije otišao na večna lovišta, samim time ni knjige i serije

Jedino "žalim" za Tivinom Lanisterom. Mislim da je njegov lik mogao još mnogo da pruži.

Offline BlackQ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 357
  • Spol: Ženski
  • Magistra digresije
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3302 : 26.06.2016. 23:29:38 »
 @Leeloo
O, ne brini, razmotrila sam i takav neki razlog (obeć'o je) Nedove šutnje. Šta bi častan čovjek učinio da s jedne strane ima obećanje ili zakletvu mrtvoj sestri da će čuvati tajnu a s druge strane nestretnu živu suprugu (koju voli i poštuje) i nesretno dete? Nekako mi u tom slučaju djeluje "šuplje časno" čuvati tajnu. Istina, Ned je plesao samo jedno ljeto, pa ga nismo stigli temeljito upoznati, ali tokom te jedne sezone me se nije dojmio kao lik koji ne promišlja stvari.  :ne-zna

Ali ajde... uzmimo čak da jest LR ->J  - priča nalaže da se to do kraja (rečene priče) nekako otkije.
U svijetu bez DNK testiranja, a kada su svi svjedoci već platili glavom, tko bi to mogao dokazati/otkriti (osim ako ga neki od zmajeva nekako ne "nanjuši" ;D :u-lala )? (Btw, šta beše s ćaletom od Meere i Jojena? Jel taj još živ?)
I onda me to opet vraća na prvobitno pitanje, u slučaju da možda ima još živih svjedoka "jebeno strašne tajne :-X , čije je dete" - koja korist od toga da Ned prećuti vlastitoj ženi da ima nećaka, a ne kopile?
(a i ja isto, pišem kako mi misli lete, a jadan narod nek se poslije probija kroz taj bućkuriš. :\) moram prestat p[uš]it.)


S druge, tj. stodesete strane, radi se o priči, i to fantastičnoj, a mi ovjde razmatramo "što bi bilo realno"?  ;D Budemo vidjeli, valjda.

455
I'm sorry. Remind me, what was your question, specifically?  :ceska:
...
Please forgive me. I will go on from time to time, but generally in the service of thoroughness and always with the best of intentions.
  ;) (Jack Rackham)

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3303 : 26.06.2016. 23:53:32 »
Zabolela me glava od razmatranja vaših teorija  rofl rofl rofl

Ja vala ništa ne razmatram, samo gledam i UŽIVAM  smileyNO1 smileyNO1

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3304 : 27.06.2016. 04:35:31 »
Meni licno jedna od najboljih epizoda Game of Thrones ikada. Prepun sam utisaka, pisao bih do iznemoglosti i opet bih verujem nesto izostavio. Zato cu biti kratak.

Spoiler for Hiden:
Sersei, sto bi mladi napisali OMG! Bilo je nagovestaja citave sezone da ce iskoristiti ono sto lezi ispod grada, i iskoristila je. Popisala se po svima. Cak ni sinu nije oprostila izdaju. Ostali smo uskraceni za govor pred sudom, ali smo zato imali sjajan "monolog" pred onom zavezanom vrabicom.
"Jebem svoga brata zato sto uzivam da ga osetim u sebi."
Zastrasujuce. Ultimativno zlo.

Ono sto je sada jasno, iskristalisale su se tri strane. Tri kuce.
Starkovi su povratili Sever, povratili kralja i svoj ugled. Winter is coming.
Lanisteri su pomocu Sersei povratili strahopostovanje i svoju moc. A Lannister always pays his debts.
Tergerijeni, tj Deneris, imaju vojsku, flotu, zmajeve, i ponovo osvajaju. Fire and Blood.
Ove tri kuce sada vode glavnu rec. Buduce epizode ne mogu a da ne budu fantasticne.

Sto se tice R+L=J teorije, nisam verovao, ali eto, odigrali su tu kartu. Verovatno zbog fanova. Mozda Martin u knjizi to nece uraditi, a mozda i hoce, ko zna.
Meni je zasmetalo ono saputanje Lijene. Ponovo su ostali tajanstveni. Sta je rekla Nedu? Zasto nismo saznali sve? Nisu imali muda da otkriju sve do kraja. Ta scena mi je malo pokvarila utisak.

I za kraj, mala Mormot. Bez dileme najbolji lik u seriji. Mnogo je slatka.

I jos nesto za kraj, izgleda da se i Tirion zaljubiska.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3305 : 27.06.2016. 05:33:14 »
Definitivno najsnažnije finale sezone dosad, meni iskreno najbolja epizoda.

Spoiler for Hiden:
Cijela prva sekvenca, s muzikom i tim svim, apsolutno savršenstvo.
Arya u srcu.
Meni se jako sviđa odijelo Cersei.
Mislim da Jamie misli da je Cersei ubila Tommena... Ali opet zna da voli djecu. Taj tužan pogled mogao je biti shvaćanje da je mrtav...
MARGAERY ;( Ovo nisam očekivao...
L=J je potvrđeno, ovaj prvi dio nije... :/ To me malo ljuti, ali barem saznajemo da Jon nije kopile.
...i još neke stvari ali ne mogu sad sve pokriti...

Cijela epizoda fantastična, ne mogu čekati sedmu sezonu ;(((

Offline VIZANTIJAC

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 103
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3306 : 27.06.2016. 06:11:33 »
Najbolje finele sezone GOT do sad!!!Meni je 9 epizoda bila bolja ali to zavisi od ukusa!!!!

Spoiler for Hiden:
Sersi najbolji negativac  

PROMISE ME NED-White wolf-King in the Nord!!!!!Jednostavno fenomanalno.

Mala Mormot je pokidala opet,a tek Arija  i Frey pie pokidali na kvadrat!!!!!


Sent from my SM-J500F using Tapatalk


Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 341
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3307 : 27.06.2016. 07:18:32 »
Zabolela me glava od razmatranja vaših teorija  rofl rofl rofl

Ja vala ništa ne razmatram, samo gledam i UŽIVAM  smileyNO1 smileyNO1

ovo nije "play of the day" ovo je PLAY OF THE SITE talasi

Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3308 : 27.06.2016. 08:01:04 »
Odlicno finale.  :majstore

Offline VIZANTIJAC

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 103
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3309 : 27.06.2016. 09:31:59 »
Definitivno najsnažnije finale sezone dosad, meni iskreno najbolja epizoda.

Spoiler for Hiden:
Cijela prva sekvenca, s muzikom i tim svim, apsolutno savršenstvo.
Arya u srcu.
Meni se jako sviđa odijelo Cersei.
Mislim da Jamie misli da je Cersei ubila Tommena... Ali opet zna da voli djecu. Taj tužan pogled mogao je biti shvaćanje da je mrtav...
MARGAERY ;( Ovo nisam očekivao...
L=J je potvrđeno, ovaj prvi dio nije... :/ To me malo ljuti, ali barem saznajemo da Jon nije kopile.
...i još neke stvari ali ne mogu sad sve pokriti...

Cijela epizoda fantastična, ne mogu čekati sedmu sezonu ;(((


Spoiler for Hiden:
Kako nije potvrdjeno ako je bila godinu dana sa njim u Tower of Joy!!!!!


Sent from my SM-J500F using Tapatalk

« Zadnja izmjena: 27.06.2016. 13:14:50 Goran88 »

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3310 : 27.06.2016. 13:48:50 »
Prvih 20 minuta , sve sa muzikom su maestrlno uradjeni . I ostatak epizode je dosta dobar , ali sam razocaran
Spoiler for Hiden:
sto nema WW
I ja mislim da je najbolje finale svih sezona
I want to belive

Offline pedjakg

  • Novi član
  • *
  • Postova: 45
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3311 : 27.06.2016. 14:08:16 »
Sada ide onaj najgori deo serije, cekanje skoro godinu dana do sledece epizode. Iskreno, posle pete epizode sam bio smoren serijom i razmisljao sam da prestanem da pratim, cak je i ova sezona pocela nesto slabije po mom ukusu,ali poslednje dve epizode su u potpunosti nadoknadile sve sto mi je ubijalo zelju za serijom. A kako se na kraju sve poslozilo, ocekujem da ce cela sledeca biti kvalitetna kao zavrsnica ove sezone.
Spoiler for Hiden:
Posebno sam zadovoljan sto se Arija Stark vratila svom osvetnickom pohodu. Nadam se da ce i Pseto dobiti vise prostora u sledecoj sezoni, on mi je uvek bio jedan od najdrzaih likova.
Nego, sta ocekujete da ce biti sa Sersej? Imam neki predosecaj da joj je sledeca sezona poslednja. Nikad nije bila omiljena medju narodom, a pored spoljnih neprijatelja koji prete, posle dizanja u vazduh pola grada ne verujem da ce u gradu vladati mir sa njom na celu.

Offline sabljarka

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 222
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3312 : 27.06.2016. 14:12:50 »
Odlicno !
Bravo !

Mogao bi pisati danima, zato bolje biti ovako kratak ;)

Offline iluzionista84

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 99
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3313 : 27.06.2016. 14:14:29 »
Sto nije moglo i onih 8 epizoda kao ove dve   smileyNO1
Spoiler for Hiden:
Znaci Dzon Snou je sin kralja Roberta i sestre Neda
Kako ned drzi obecanje , i to od svoje zene sto je bilo najteze
Pohvala i sad cekanje , sto je puno puno je....

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3314 : 27.06.2016. 14:41:36 »
Mislim da je potvrdjeno
Spoiler for Hiden:
R+L=J, posto Lijena nije spavala sa svima u Vesterosu vec je imala samo Regara sa kojim je u tornju bila godinu dana kao sto kaze Vizantijac. Sad, sta je jos dosapnula Nedu ostaje misterija. Mozda cak i nista posebno vazno. Svejedno, Ned je mrtav i to je sve sto cemo saznati. Eventualno neka Brenova nova vizija, ali i to je neostvarivo posto Ned nije laprdao okolo vec je cuvao tajnu. Glavni razlog cuvanja tajne je sigurno Robert, koji bi ubio Dzona da je znao za njega.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline markonegative

  • Novi član
  • *
  • Postova: 26
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3315 : 27.06.2016. 15:02:09 »
Sjajno finale  clapp

I ja mislim da je potvrđeno
Spoiler for Hiden:
da je Džon sin Regara i Lijene. Ned je morao da ćuti o tome kako bi zaštitio sestrića, a razlog zašto nije rekao svojoj ženi verovatno leži u tome da bi bilo sumnjivo da ga ona prihvati kada su svi znali njenu narav, ipak je bila Tulijevka, i verovatno bi neko posumnjao ili počeo da istražuje da se ona nije onako ponašala prema njemu. Ned je ipak uradio pravu stvar.

Jedino mi nije jasno kako je Varis stigao da se teleportuje iz Dorne u Mirin tako brzo  ;D

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3316 : 27.06.2016. 15:06:54 »
Naleteo sam na jedan urnebesan komentar.
Spoiler for Hiden:
Dario: Who are you marrying this time?
Deneris: I don't know. Maybe no one.

Dakle, potvrdjena teorija Deneris + Arja.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline stipest

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 790
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3317 : 27.06.2016. 15:56:29 »
Hvala Ivane za sve  clapp clapp clapp !!!

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 341
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3318 : 27.06.2016. 18:11:03 »
Spoiler for Hiden:
ku-ku cerci je mrtva samo što ona to još ne zna. Starkovi su od Neda Starka protiv Lannistera, Targaryanki se našla na putu, Grayjoy su krenuli s Targaryankom na zapad, Tyrelle je osakatila, ali je ostavila najsposobniju Olennu, Dorne su preuzele guje..., ima manji koalicijski potencijal od janjeta u vučjem čoporu

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 341
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3319 : 27.06.2016. 18:13:22 »
i da... ivan je ponovo imao sezonu k'o barcelona pod guardiolom

Offline Rakan

  • Novi član
  • *
  • Postova: 11
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3320 : 27.06.2016. 21:17:35 »
Spoiler for Hiden:
Od malog pederčića Džofrija, na prestolu je gora samo Sersei.
Arja je postala psiho. Ekstra.

Ko će u sledećoj sezoni umreti?
-Maloprstić (mislim da će ga povampirena opajdara Ket Stark ubiti)
-Sersei (ne vidim način da preživi više od 5 epizoda)..
Kraljevstva će da se posle 5 epizoda ujedine na neki način i da se suprostave mrtvim jebačima to jest hodačima.

Ko će da preživi.. neverovatno ali definitivno će da preživi Tion Grejdžoj. Nekada najomrženiji lik, sada je najveći pokajnik.  clapp Onaj ko je preživeo Boltona, taj je neuništiv.
Preživeće Džejmi Lanister i možda se spanđa sa Lejdi Brajanom od Oporja, a omiljeni patuljak Lanister, moguće da će u finalu da zagine.. braneći Majku.
...itd

Offline drazenm

  • Novi član
  • *
  • Postova: 39
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3321 : 27.06.2016. 23:33:23 »
Definitivno jedno od najjačih finala, poklopilo se nekoliko priča. Netko je spomenuo ono Varysovu teleportaciju  ;D Ne događa se svaka priča u isto vrijeme, tj. priča o Dorneu u jednoj epizodi ne znači da je u isto vrijeme kao i priča o npr. Starkovima u toj istoj epizodi.
Kraj sam zamišljao nekako s WW, međutim posljednja scena je moćna.

Spoiler for Hiden:
Dakle, Cersei je izgubila sve svoje saveznike: Boltoni dobili po p***i, Tyrelle je spalila, Freyevi su kako stvari stoje također prekriženi, Martelli su već otprije otpisani. Tko im preostaje? Neke manje nebitne kuće kao što su Tarlyevi... Ne vjerujem da se sami Lannisteri mogu oduprijeti Sjeveru i novom savezu Targaryen-Martell-Tyrell-Greyjoy, ali Cersei je nekako samouvjerena u svoju snagu.
Jon Snow, potvrđeno, kao da nismo to već i otprije znali, ali način kako su to prezentirali je super. Prvo taj flashback a onda ona dirljiva scena sa "the king in the north". Jbt jecao sam i smijao se od sreće dok sam gledao tu scenu. Ova mala Mormontica postaje veliki vođa, baš je prej****o odrađen taj lik, svaka čast.

Još će se dugo vremena pričati o ovoj epizodi, a tko će dočekati novu sezonu za godinu dana. Bit će svakako opet novih teorija fanova.

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3322 : 27.06.2016. 23:38:52 »
Mislim da sam ja jedini kome je Sersei sada gotivan lik. ;D

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3323 : 27.06.2016. 23:51:48 »
Definitivno najsnažnije finale sezone dosad, meni iskreno najbolja epizoda.

Spoiler for Hiden:
Cijela prva sekvenca, s muzikom i tim svim, apsolutno savršenstvo.
Arya u srcu.
Meni se jako sviđa odijelo Cersei.
Mislim da Jamie misli da je Cersei ubila Tommena... Ali opet zna da voli djecu. Taj tužan pogled mogao je biti shvaćanje da je mrtav...
MARGAERY ;( Ovo nisam očekivao...
L=J je potvrđeno, ovaj prvi dio nije... :/ To me malo ljuti, ali barem saznajemo da Jon nije kopile.
...i još neke stvari ali ne mogu sad sve pokriti...

Cijela epizoda fantastična, ne mogu čekati sedmu sezonu ;(((


Spoiler for Hiden:
Kako nije potvrdjeno ako je bila godinu dana sa njim u Tower of Joy!!!!!


Sent from my SM-J500F using Tapatalk

Spoiler for Hiden:
Rhaegara nigdje + iz nekog razloga D&D su odlučili sakriti što je šapnula Nedu.

Offline shunja

  • Čo'ek
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1322
  • Spol: Muški
  • I went down to the crossroads..
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3324 : 27.06.2016. 23:52:20 »
Sve je već rečeno.. ;D

Ivane, hvala od brata i mene na prijevodima, brutalno su dobri. ;D clapp clapp

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Willie Brown: The blues ain't nothin' but a good man feelin' bad, thinkin' 'bout the woman he once was with..

Offline BlackQ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 357
  • Spol: Ženski
  • Magistra digresije
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3325 : 28.06.2016. 05:31:13 »
Definitivno najsnažnije finale sezone dosad, meni iskreno najbolja epizoda.

Spoiler for Hiden:
Cijela prva sekvenca, s muzikom i tim svim, apsolutno savršenstvo.
Arya u srcu.
Meni se jako sviđa odijelo Cersei.
Mislim da Jamie misli da je Cersei ubila Tommena... Ali opet zna da voli djecu. Taj tužan pogled mogao je biti shvaćanje da je mrtav...
MARGAERY ;( Ovo nisam očekivao...
L=J je potvrđeno, ovaj prvi dio nije... :/ To me malo ljuti, ali barem saznajemo da Jon nije kopile.
...i još neke stvari ali ne mogu sad sve pokriti...

Cijela epizoda fantastična, ne mogu čekati sedmu sezonu ;(((


Spoiler for Hiden:
Kako nije potvrdjeno ako je bila godinu dana sa njim u Tower of Joy!!!!!


Sent from my SM-J500F using Tapatalk
Kako sad - nije kopile? Nije možda Nedovo, al da je kopile - kopile je. Trebam stavit spojler?
I'm sorry. Remind me, what was your question, specifically?  :ceska:
...
Please forgive me. I will go on from time to time, but generally in the service of thoroughness and always with the best of intentions.
  ;) (Jack Rackham)

Offline mwsavko

  • Novi član
  • *
  • Postova: 32
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3326 : 28.06.2016. 08:50:19 »
Spoiler for Hiden:
Mislim da su Sansi porasli apetiti...bila je sigurna da ce ona vladati...ali "krunisan" je Snezni. Da li je sposobna da sa Maloprsticem zabode noz u ledja Sneznom? Mislim da je sposobna.

Offline medo

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 59
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3327 : 28.06.2016. 11:52:51 »
Sansa is the new bad guy, or girl.

Offline Dobrica Legenda

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 239
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3328 : 28.06.2016. 12:36:44 »
Povela se priča o Sansi i njenoj budućnosti. Evo nekog mog viđenja:
Spoiler for Hiden:
Sansa je jadna svašta pregurala od rane mladosti. Sanjala je da ode iz Zimovrela u Kraljevu luku, ali tu je samo doživjela veliku tragediju - praktično njen život postaje noćna mora od trenutka kad sa ocem i Arjom stiže u prestolnicu 7 kraljevstava. Zatim novo bolno iskustvo brak sa Remzijem. Po načinu s kakvim je guštom onako pogubila Remzija, je pokazala koliko ga mrzi, ali i da je očvrsnula i da je spremna na opake stvari, tj. da više nije praznoglava klinka plemenitog roda ni nevinašce. Maloprstić je taj koji ju je uvalio u brak sa Remzijem i ona mu to sigurno neće zaboraviti. Bejliš joj nudi da sa njim vlada na gvozdenom prestolu, ali ona je vjerujem već dovoljno mudra da vidi koliko je skupa cijena koju treba platiti za tako nešto. Možda je to s neke strane i privlači, ona Zimovrel vidi kao zabit, a prestolnicu kao ostvarenje djevojačkih snova, ali ja bih prije očekivao da će ona sada gledati kako da se osveti Maloprstiću, ali sa što manje štete po njen položaj i položaj Starkova. Da ona bude sad neka zloća, ako to od nje naprave, to će po meni biti veliki fail. Sjever pamti, a tako i Starkovi, tako i ona. Opet ponavljam, ona mrzi Maloprstića zbog braka sa Remzijem, ali je svjesna koliko je on opasan igrač, pa će probati da mu se osveti ali oprezno. Naravno do juna 2018. ćemo znati šta su kreatori serije smislili i u vezi nje.

Offline VIZANTIJAC

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 103
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3329 : 28.06.2016. 12:38:42 »
MVP drugod dela 6 sezone!!!!!





Sent from my SM-J500F using Tapatalk