Autor Tema: Game of Thrones  (Posjeta: 764387 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3150 : 24.05.2016. 18:59:32 »
To je isto napisao i Vizantijac, samo jos bolje pojasnjeno.
andali

http://gameofthrones.wikia.com/wiki/Andals

a ko je sad bolji???

Sada je savrseno. Samo sto meni kao nekom ko nije citao knjige previse zapetljano.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline VIZANTIJAC

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 103
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3151 : 24.05.2016. 19:36:29 »
@amis

To je nova teorija fanova.Krenula je kad smo videli okršaj kod Kule Užitka(Tower of Joy).Kad smo videli da je Bran uspeo da dozove mladog Ned Starka,a sad je dobila još više pristalica kad smo videli šta se desilo Hodoru!!!!!

Ludi kralj je stalno ponavljao i čuo glasove u glavi "Spalite ih sve"(Burn them all),teorija je da mu je Bran to šaputao ili da je Ludi kralj video preko Brendona neki dogadjaj sa Belim šetačima.
Inače Robertova pobuna je krenula kad je Ludi kralj spalio oca Neda Starka i starijeg brata izgovarajući te reči(to je bilo jedno od mnogih spalhivalja koje je ludi kralj uradio).

Sent from my SM-J500F using Tapatalk


Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3152 : 24.05.2016. 20:06:35 »
kakva epizoda.. nisam nikakav emotivac, ali su mi suze krenule na oci. definitivno najbolja epizoda u seriji.  cry1




Offline Srle

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 217
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3153 : 24.05.2016. 20:31:43 »
@amis
Samo teorija za sad to sa glasovima i Ludim Kraljem...ali se meni bas svidja ta teorija..Voleo bih da prikazu u seriji i Erisa :)

Po meni slabija epizoda nego prethodna,zbog:
Spoiler for Hiden:
-Grejdzoji su morali bolje da budu prikazani,mada iskreno,i nisam ocekivao..Moglo je tu da bude jos vise ljudi na "izborima" .U knjizi je to jedno od boljih poglavlja..ali je glupo da poredimo bilo sta vise sa knjigom..Na kraju kada Teon i sestra mu beze..imaju sacicu ljudi sa sobom,a kada Juron dodje sa svojima,Teon pokupiio stotinu brodova..malo bzvz izgleda :) Ne mogu da verujem da producenti ne zamisle reakcije ljudi na takvu scenu...Isto je bilo mnogo kritika za proslu sezonu zbog Dorne kako je uradjena..i onog cuvenog Dzejmijevog upada,i ona smesna borba  :aha: To su scene koje upropaste narednih pet scena koje odlicno odrade.
-Arja dosadna..dve sezone je provela u Bravosu,ne mogu vise da je gledam kako se mlati motkom sa onom drugom ribom
-Deneris dosadna,kao i njena prica...jos kad nadovezem da od celog serijala najvise mrzim tu pricu oko zmajeva,los utisak je neizbezan...Vidimo da se pojavljuje nova RLOR-ova Svestenica...Negde procitah da ona veruje da je Deneris Azor Ahai  :ceska: Melisandra veruje da je Dzon Azor Ahai...na kraju mozda bude tacna i ona teorija da ce Dzon i Deneris leteti na zmajevima...a tu je i ona prica da je Tirion ustvari Targarjen(da ga zbog toga Sersei nije volela) itd itd..te da ce i on leteti na jednom zmaju...Ko ce sve pohvatati..
Imam utisak da ce kada izadje sl.knjiga Martin namersno sve uraditi obrnuto od serije..pa ce biti jos vise zabuna  :dash :dash


-Hodor,veoma dobra i mocna prica,to moram da priznam...Zasto je Bren bitan Tudjinima..to mi i dalje nije jasno..

-Tu iza Zida mozemo da ocekujemo dosta likova da se pojavi,ali sam siguran da ce u seriji biti drugacije nego u knjizi..Mozemo da ocekujemo da se pojave:Brendzen Stark,Hauland Rid(vidjen je sa Nedom kod Kule Zadovoljstva,posle je nestao)..Postoji teorija da Hauland Rid zna pricu oko Dzona Sneznog...videcemo sta ce biti dalje u seriji..Odjednom ima previse informacija koje treba povezati u neku skladnu celinu..


"They must find it difficult...Those who have taken authority as the truth,rather than truth as the authority"

Offline oswajac

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 130
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3154 : 24.05.2016. 21:16:39 »
Spoiler for Hiden:
Meni nije jasno kako ce sad ovo dvoje da prezive? Morace neko da se pojavi i pomogne im, nema Hodora nema jezovuka a njih dvoje sami i juri ih citava armija hodaca

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3155 : 24.05.2016. 21:38:00 »
Ako se Coldhands ne pojavi sada nece nikada.

Offline oswajac

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 130
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3156 : 24.05.2016. 21:51:52 »
Ako se Coldhands ne pojavi sada nece nikada.

+1

Offline DarbyOGill

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 130
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3157 : 24.05.2016. 22:55:52 »
Ako se Coldhands ne pojavi sada nece nikada.

Da se pojavi neko, to mora, ali ja tipujem na Benjena Starka. Već se pojavio u seriji, sad može da se vrati. Coldhands bi bio još jedan novi lik u seriji pravo niotkuda.

1st: Mm? What’s that, my boy?   2nd: When I say run, run. (pause) RUN!   3rd: Reverse the polarity of the neutron flow.   4th: Would you care for a jelly baby?   5th: Brave heart, Tegan.   6th: Mmm I wonder…Aha!   7th: I'm fine!   8th: Who am I?   9th: Fantastic!   10th: I’m sorry. I’m so sorry.   11th: Bow ties are cool.   12th: Shut up. Shuttity up up up!   13th: Chop, chop!

Offline VIZANTIJAC

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 103
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3158 : 25.05.2016. 07:30:31 »
Ja mislim da Benjanin Stark dolazi.Videli smo u ovoj epizodi kako ga otac šalje u Noćnu Stražu!!!!

Sent from my SM-J500F using Tapatalk


Offline djenka79

  • Novi član
  • *
  • Postova: 29
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3159 : 25.05.2016. 09:07:37 »
http://www.imdb.com/name/nm1152798/?ref_=nv_sr_3

Poledajte filmografiju glumca i eto ko ce da spase Miru i Brena, plus, vidi se na najavi sledece epizode da neko velikom brzinom vuce njih dvoje.

Offline djenka79

  • Novi član
  • *
  • Postova: 29
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3160 : 25.05.2016. 09:11:10 »
HA, sad vidim da su promenili na IMDB-u  u_jeeeeeeeeee

Pisalo je u filmografiji za glumca da se pojavljuje u GOT-u 2016. godine u epizodi "Blood of My Blood"

Offline shunja

  • Čo'ek
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1322
  • Spol: Muški
  • I went down to the crossroads..
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3161 : 25.05.2016. 09:12:16 »
Spoiler for Hiden:
Epizoda je ubila. Zadnju scenu sam pogledao 5 puta. Hold The Door. Nema se što reći, George Martin je frajer strašan, koji lik, koja ideja, genijalno.
Kad je počela epizoda rekao sam bratu: To je to, ovo čekamo 6 godina!! Ajde, Brane!!
Komentar nakon epizode: Jao Brana konja, pa kako je glup onako!!
Willie Brown: The blues ain't nothin' but a good man feelin' bad, thinkin' 'bout the woman he once was with..

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3162 : 25.05.2016. 11:39:40 »
hvala na pojašnjenjima, najedanput je serija dobila velik uzlet što se radnje i nagađanja tiče. sviđa mi se to.

Offline alexis

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1207
  • -
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3163 : 25.05.2016. 12:38:01 »
Hvala Vizantijac.

Jos jedno pitanje, odakle poticu Andali?


Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3164 : 25.05.2016. 15:24:01 »
Hvala Alexis. Jako korisne strane. Znao sam povrsno za sukob Andala i Valirijca, ali nisam imao pojma za Rojnare koji su eto bili jos napredniji od Andala.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline NemanjaGranger

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 182
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3165 : 25.05.2016. 16:50:45 »
Spoiler for Hiden:
Meni pada na pamet da je i Meera Reed mozda dete Regara i Lijene, tj. Dzonova sestra. Mozda je Howland Reed kao i Ned poveo dete sa sobom. Koliko bi to bilo cool... Jebote, najezim se kada pomislim.  ;D

Offline drazenm

  • Novi član
  • *
  • Postova: 39
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3166 : 25.05.2016. 17:22:06 »
Spoiler for Hiden:
Meni se nekako sve čini da će sada Lannisteri napasti i poraziti Tyrelle pred septom, umjesto da idu na Vrapca. Cersei je i više nego sposobna ovo učiniti. Ovo mi se čini logičnim zato jer je Vrabac nešto govorio Tommenu par epizoda prije, a vrlo vjerojatno o tome kako su Tyrelli umiješani u smrt Joffreyja.
Cersei će dobiti slatku osvetu, a Margaery će morati krenuti na put srama (na sreću muške populacije  ;D) i nakon toga je na milost ili nemilost Lannistera, a Tyrelli će u potpunosti biti pod Lannisterima. I da, nekako mislim  da je Vrabac zapravo Howland Reed, neznam zašto ali imam taj osjećaj.

Spoiler for Hiden:
Ova zadnja epizoda i Hodorov monolog "hold the door" mi još uvijek odzvanja i ta scena mi nikako ne izlazi iz glave. Mada mi se to čini malo previše paradoksalno i taj prostorno-vremenski konflikt (ili kako već nazvati), ima smisla u ovakvome fantastičnom svijetu. Samo isto tako, očito je da Bran može utjecati na sve događaje. Mislim da će od njega biti još svašta... na što mi se nadovezuje još jedna sumnja, da je Ned Stark zapravo živ. Neznam zašto, ali ovaj osjećaj imam od treće sezone. Ili će to biti nešto što će Bran promijeniti (manje vjerojatno jer onda se zapravo svi događaji u seriji mijenjaju) ili je Jhaqen zapravo transformirani Ned.

Svi događaji u ovoj seriji su nepredvidivi i sve ide k finalnoj bitci između White Walkers (Ice) i zmajeva (Fire). Jedino mi žao što ovako bezveze stalno ubijaju strahovuke, izgleda kao da njihov život zapravo nema smisla.
Daenerys i njena priča su već pomalo dosadni, šesta sezona i još uvijek nije prešla u Westeros. Sad nema ni brodove, a koliko znam Dothrakiji se boje vode. Jedino ako Euron ispuni ono što je i rekao, onda je sve moguće. Priča je i više nego dobra, a svijet Westerosa i njegovu povijest znam bolje nego našu stvarnu povijest  ;D Tužno, ali istinito.

Offline Srle

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 217
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3167 : 25.05.2016. 17:39:04 »
@drazen m

Spoiler for Hiden:
Sukob izmedju Tirela i Lanistera mora doci,mozda i brze nego sto mislimo...tj do kraja sezone.Olena Tirel je otrovala Dzofrija...ali nisam siguran da Sersei to zna.
Mislim da ce Sersei iskoristiti nadolazeci sukob da se resi i Vrapca i Tirela jednim udarcem...Anyway,ona vestica je predvidela Sersei(peta sezona) kad je bila dete,da ce izgubiti svu svoju decu...dakle i Tomena  :\) Ako se to desi,dolazimo do neke ravnoteze u gubicima,u odnosu na Starkove..a poznato je da Martin na kraju sve svede na podjednaku meru sto se tice ubijanja.


Sto se tice Brena,naleteh na jedno dobro objasnjenje na netu,i to da li moze da utice na proslost(za sada najvise se na netu vodi polemika oko toga:
Spoiler for Hiden:

Za početak, Bran ne 'putuje' kroz vrime, Bran projicira svoju svijest kroz sjećanja stabala. Zbog formata serije, mi vidimo Brana kako sa šjor Krvogavranom šeta Winterfellom, ali on se tu nikad fizički ne nalazi jer svijest ne zauzima prostor. Samim time izbjegavaju se pizdarije tipa 'Zgazio si na granu pa je Cersei sad muško'. E sad, budući da je Bran jebački moćno biće i da ta moć proizlazi primarno iz njegove svijesti, njegova projekcija zadržava tu moć, ali Bran se još fizički nalazi u sadašnjosti. To znači da Branova svijest još može napravit neke sitne stvari (šaptanje Theonu u knjizi, vikanje za Nedom u seriji), ali za jače pizdarije poput warganja potrebna je i fizička veza u sadašnjosti. U zadnjim momentima prethodne epizode, oba segmenta Brana nalaze se pokraj iste osobe, samo u različitim točkama u vrimenu i dešava se ovo - Bran se warga u mladog Wylisa i katapultira njegovu svijest u tijelo trenutnog Hodora. Wylis svjedoči vlastitoj smrti i psiha mu se raspada do toga da samo ponavlja zadnje šta je čua u tom lošem tripu (vama ka ne bi). Također, vidi samo taj moment, a ne i put do njega pa nema pojma kad će se desit i zato paničari čim se stvari zakuhaju.
"Ali profesore Pisma, jel može sad Bran tako ipak prominit neke stvari koje su se desile'"
Ne može! Sve šta se ikad desilo, desilo se. Sve šta je ikad bilo, uvik će bit. To znamo jer već 5 i po sezona svjedočimo stvarnosti u kojoj su se te stvari desile i bile. Nikad nije postojala stvarnost u kojoj se Bran NIJE warga u malog Wylisa. Da je, mi bi čitavo vrime gledali Wylisa koji bi posta Hodor tek u zadnjoj sceni. Ako bi Bran ikad pokuša utjecat na nešto da bude drugačije od onog šta smo vidili, to bi presiklo stvarnost i sve od tog momenta nadalje bi nestalo i bilo zaminjeno novom stvarnošću. A kad stvarnost nestane, ona NIKAD NIJE POSTOJALA! Dakle, mi ne bi mogli vidit sve šta se dosad dogodilo jer to više ne bi postojalo ni u jednom vrimenu i prostoru. Bran još uvik može utjecat na određene stvari u prošlosti, ali to znači da su te stvari bile pod utjecajem Brana u momentu kad su se desile, bez obzira šta u tom momentu u vrimenu postoji i tadašnji Bran koji nema veze s tim.


"They must find it difficult...Those who have taken authority as the truth,rather than truth as the authority"

Offline 12361085

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 489
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3168 : 25.05.2016. 21:11:11 »
@srle

Pisma Meda i Vatre 😁
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink.

Offline Dzi

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 173
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3169 : 27.05.2016. 00:11:06 »
Grejdzoji su bas lose uradjeni. Ista stvar kao sa Dornom, mnogo, previse propusta.

Spoiler for Hiden:
Dobro, dolazi lik da se pohvali kako je ubio brata i kako ce da ponudi Deneris brodove i kitu i ovi ga proglase kraljem. U isto vrijeme Theon i sestra stignu da pobjegnu sa citavom flotom brodova?? I ko je uopste napunio te brodove, ako imaju toliku podrsku mogli su da se bore za prijesto. I na kraju ce Euron da izgradi sve one brodove za 1 dan i da pojuri da stigne Theona.  ;D

I ne svidja mi se sto su jezovuci tako lako zaginuli, bez konkrektne uloge. Epizoda je generalno jako dobra, kao i citava sezona do sada...

Offline Rakan

  • Novi član
  • *
  • Postova: 11
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3170 : 29.05.2016. 22:54:51 »
Ko je beše od originalnih jezovuka ostao živ?

Džonov i onaj od Arije, koji je pobegao kada je nesretni Džofri popizdeo u prvoj sezoni.

Offline mitar254

  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3171 : 30.05.2016. 02:54:14 »
da li neko mozda ima prevod za game of thrones history and lore za 3,4,5 sezonu

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3172 : 30.05.2016. 11:40:59 »
Spoiler for Hiden:
Prva epizoda ove sezone u kojoj niko nije umro.
Ne racunajuci tudjine.
Higlight epizode je naravno Bren.
Spoiler for Hiden:
Ono burn them all se sigurno odnosi na zavrsnu bitku, borbu vatre i leda. Pored toga jos dosta emotivnih detalja iz Brenovih secanja.

Videli smo jos jedan mac od valirijskog celika, samo ne znam sta ce Sem sa njime da radi? Verovatno ce ga kasnije odneti na sever.

Vrhovni Vrabac je postao opasno dosadan, jos sada sa Tomenom to dobija novu dimenziju dosadnosti. Daj neka ih vec jednom pobiju.

I na kraju nista od sisa Natali Dormer. Ozbiljan minus epizodi.
« Zadnja izmjena: 30.05.2016. 19:39:30 zkarlov »
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3173 : 30.05.2016. 11:41:15 »
Jako dobra epizoda . Cak me ni Arya nije smorila , čak više , veoma mi zanimljiva postaje . I naravnooo...
Spoiler for Hiden:
Benjen rofl
BV :
Spoiler for Hiden:
Pregledao sam ih par puta . Zanimljivo napravljeno , više puta je Mad King govorio burn them all i onda fokus bi na WW . Uz to , zanimljiv je i wildfire što ga ponovo prikazuju . Vjerovatno će Cersei zapalit cijeli grad ( ona eksplozija u podrumima , Mad Kingu to nije uspjelo , spriječen je na vrijeme ) , taman kad Deneris dodje u KL ( zmaj iznad KL , a on se puši ) . Jaime na prestolju je bolesno dobro prikazano . Neda krvava ruka kraj Lijane ? A ona imala carski rez ? Tako izgleda ...Ali ima i tuznih dijelova za Brana , saznao je da su mu mati i brat mrtvi . To je sigurno šok bio .
Spoiler for Hiden:
A imam neki osjećaj da će Arya uskoro umrijeti ... "my dad waits for me "
Vidjet ćemo ...

Promo:
Spoiler for Hiden:

Spoiler for Hiden:
Blackfiish !!!
I want to belive

Offline VIZANTIJAC

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 103
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3174 : 30.05.2016. 12:58:34 »
Odlična epizoda,ne na nivou zadnje dve,ali ipak snažna.
Ima izmena u odnosu na knjigu.Ujkica je u pitanju.
A taj deo mi se najvise svideo u epizodi.

@Derdevil
To se odnosi na kraj Robertove pobune,kako je i zašti je mad king ubijen!!!!!!

Sent from my SM-J500F using Tapatalk


Offline Homer99

  • TV FAN
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 792
  • Spol: Muški
  • ★ Bowie (1947- ∞)
    • Prevodi FiS
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3175 : 30.05.2016. 13:06:14 »
Dobra epizoda. mada najslabija u sezoni. 8/10

Spoiler for Hiden:
Nešto sporija, nema više od pola glavnih likova (wiki kaže da se pojavilo 12/27)
Okej, znali smo da će se Benjen, Frey i Edmrue Tully pojaviti. Jedino iznenađenje je ovog u King's Landingu.
Ovog što igra Edmura Tullyja (Tobias Menzies ) ne mogu da gledam istim očima jer je veliko đubre u seriji "Outlander" (preporuka!)

Arya, konačno! Samo me zanima kuda će sad. Možda kod ona ili da napadne Freye.
« Zadnja izmjena: 30.05.2016. 13:12:47 Homer99 »
Aljoša M.


Say Something Nice

http://www.univerzitetskiodjek.com/
http://www.prevodifis.blogspot.com

https://www.youtube.com/watch?v=TFfjiiWrxyI



Omiljene serije: Game of Thrones, Orphan Black, House of Cards, Orange is The New Black, The Originals, The Vampire Diaries, The Big Bang Theory, Doctor Who

Završene: How I Met Your Mother, LOST, Nikita, V, Breaking Bad, Glee.

Offline sabljarka

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 222
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3176 : 30.05.2016. 13:25:49 »
meni je dosadna epizoda
čekam tjedan dana i onda samo razgovori

Offline VIZANTIJAC

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 103
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3177 : 30.05.2016. 13:27:12 »
Konačno smo saznali neke stvari i videli stvari sa kraja Robertove pobune.

Spoiler for Hiden:
Kako Brendona i Miru spasava Ujkica Bendzamin.Njegova prica kako su ga pobedili Beli šetači a deca Šuma spasla!!!!
Mad king(Ludi kralj)Burn them all,kako se spremao da zapali ceo grad,kako ga Jemi ubija.
Ned Stark drzi krvavu ruku Liane Stark.
Brendon je vido kako su mu otac,majka i brat umrli.
Ocekujemo dva velika dvobija Mountin i Hound,Arija i ona no one devojka.
Deneris na ogromnom Drogu pokidala,konačno rešila da predje u Westrose!!!!


Sent from my SM-J500F using Tapatalk


Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3178 : 30.05.2016. 15:06:50 »
@Derdevil
To se odnosi na kraj Robertove pobune,kako je i zašti je mad king ubijen!!!!!!

Sent from my SM-J500F using Tapatalk

Naravno, jedino sto sam povezao sa time da naredna slika prikazuje
Spoiler for Hiden:
hodace, i verovatno ima asocijacija na to da je njihovo spaljivanje jedan od nacina da ih pobede. Videcemo kako ce to izgledati, ima vremena.

Ono sto me zanima, da li mislis da bi Sersej mogla da ostvari plan koji je Ludi kralj imao, da digne u vazduh Kraljevu luku? Previse je smirena u poslednje vreme, vise koristi glavu a manje emocije. To mi je palo na pamet.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3179 : 30.05.2016. 19:40:58 »
poslije prosle ep. znao sam da ce ova da smori, ali bas ovoliko.. cak nam ni walk of shame nisu pustili - sram ih bilo