Autor Tema: Game of Thrones  (Posjeta: 764381 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3090 : 09.05.2016. 15:20:34 »
Pogledana treća. Malo tiša epizoda od prethodne, ali svejedno dosta kvalitetna epizoda. Radnju razvijaju na jako puno područja istovremeno, nije kao u većini prošlih sezona da bi jedna epizoda imala samo tri-četiri mjesta gdje bi se nešto duže događalo, ali to mi ne smeta nimalo.

Spoiler for Hiden:
Da budem iskren , nisam ni ocekivao da ce potvrditi ToJ , nekako ovako sam i očekivao da će biti . Ali svidilo mi se emocija tu .
Sve nešto kontam da će High Septon preokrenut Tommena protiv Cersei . Have just a feeling .
Jesus Jon Snow očekivana potvrda book theory da će otići . My watch is done . I Olly napokon mrtav . ;D Snow fanovi će slaviti .
R.I.P Shaggydog
Što se sljedeće epke tiče . Što se vidi iz proma :
Napokon LF . Nije ga bilo odavno ;D
Kako komentar sa YT kaze : It's not Game of Thrones without the Starks just missing each other . Istina .
Jorah i Dario nasli Deneris . Kakvo cudo  :facepalm Bitka Joraha i nekog Khala . A neko ce spalit Dosh khaleen i tu ce opet Deny pokazat ko je zmaj ...
Slažem se u jaaako puno stvari.
Spoiler for Hiden:
Meni Littlefinger nije nedostajao; Olly je mrtav YAAAAS; Jonov "My Watch is done." je bio takav BOOOOOM. Tommen i Septon i Cersei... ne znam kako će se to odviti. Sve mi se dosad sviđa. Onak, stvarno mi se jako sviđa. Previše je jedino čekati tih sedam dana do sljedeće epizode...
P.S. Neka Dorne dođe ali da nakon toga ode. Nek ga se riješimo što prije. Neka dođe u tipa petoj ili šestoj ili sedmoj epizodi ali da se onda sve to s njim razriješi once and for all.

Offline Dzi

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 173
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3091 : 09.05.2016. 20:37:42 »
Odlicna epizoda. Osim debelog, nije bilo dosadne scene.

Spoiler for Hiden:
Nadam se da ce ono kopile od Boltona sto prije da zavrsi svoju ulogu. Postao je bas naporan. Volio bih da ga poraze zajedno Jon i Sansa, mada imam osjecaj da ce prvo Jon da pukne sa svojim divljanima...

Ocekujem i neku dobru scenu sa zmajem kod spasavanja Deneris... A bice zanimljiva i borba sa sektasima.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3092 : 09.05.2016. 22:26:55 »
Solidna treca epizoda. Jedino Deneris i njeno putovanje ne drzi paznju.
Spoiler for Hiden:
Ali bi Dragon mogao da izvadi situaciju bljuvanjem vatre po konjo-jebacima u narednim epizodama. I voleo bih da neko probode onu babetinu.

Ostalo sasvim dobro. Najbolje scene iz Crnog zamka.
Spoiler for Hiden:
Jako emotivno je bilo vesanje i na kraju Dzonov odlazak. Najvise me zanima gde ce i sta ima na umu? A Sansa dolazi k njemu. Bice mi zao ako se ne sretnu.

Remzi, hmm...
Spoiler for Hiden:
Jadan Rikon. Ali jebeno jadan. U moru ocaja,  hvatam se za slamku spasa i nadam se da bi Rikon mogao imati ulogu trojanskog konja u Zimovrelu jer tortura jos jednog Starka bi bila previse. Ali, hej.

Kako docekati sledeci ponedeljak...
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 341
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3093 : 10.05.2016. 07:45:56 »
Spoiler for Hiden:
najavljuju li kroz radnju s branom da se sprema snimanje robertove pobune? ??? smileyNO1 smileyNO1 smileyNO1 smileyNO1

Offline 12361085

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 489
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3094 : 10.05.2016. 12:24:24 »
Spoiler for Hiden:
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink.

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3095 : 10.05.2016. 14:02:08 »
Nevjerovatno otegnute i predosadne prve tri epizode. Sve ovo je moglo stati u jednu epizodu.
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline djenka79

  • Novi član
  • *
  • Postova: 29
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3096 : 10.05.2016. 15:20:48 »
Nevjerovatno otegnute i predosadne prve tri epizode. Sve ovo je moglo stati u jednu epizodu.

Sta li bi ti hteo da se dogodi da mi je znati???  :dash

Offline Srle

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 217
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3097 : 10.05.2016. 22:07:38 »
Mislim da ce Dzon ipak biti slabiji nego inace,ne znam kako se ogleda to,ali znam da je Berik rekao Torosu onda u pecini kada ga je oziveo da je svaki put sve slabiji,a ovaj mu odgovorio da nece jos dugo moci tako...Dakle,logicno je i da Dzon oslabi na neki nacin,ali mozda to i ne prikazu u seriji..u principu,svejedno je.

A za poslednju sceni i Rikona:
Spoiler for Hiden:
Moja pretpostavka je da Sever sprema osvetu Boltonima  :smor: Da ne pominjem da se i u knjizi pred kraj nagovestavalo da Severnjacke kuce kuju neku zaveru,pod vodjstvom Manderlija...dakle,opustite se sto se tice Rikona.


Sto se tice Edarda Starka i "Kule zadovoljstva" ..vrlo je moguce da vec u narednoj(ili onoj tamo) epizodi saznamo da li je tacna teorija R+L= John...Edard je krenuo ka sobi,pretpostavljam da ce naci Lijenu na samrti...i da ce biti onaj cuveno razgovor izmedju njih dvoje u kome ga ona moli da cuva Dzona....Videcemo sta ce biti.
"They must find it difficult...Those who have taken authority as the truth,rather than truth as the authority"

Offline Sceka222

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 108
  • Spol: Muški
    • LinkedIN
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3098 : 10.05.2016. 23:39:59 »
Mene vise zanima sta se desava sa Night's King i ostalima, odnosno sta ce se desavati...


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
 audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: sceka@sbb.rs
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 341
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3099 : 11.05.2016. 14:18:23 »
Nevjerovatno otegnute i predosadne prve tri epizode. Sve ovo je moglo stati u jednu epizodu.
odgledaj od jednom prve tri i imat ćeš JEDNU epizodu  rofl rofl rofl rofl

Offline Dzi

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 173
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3100 : 11.05.2016. 17:07:16 »
Nije moglo sve stati u jednu epizodu, ovo je odlican tempo.  Jedino je Sam dosadan, ali ce vjerovatno i on odigrati svoju ulogu kad dodje vrijeme...

Offline morpheus86

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 272
  • Spol: Muški
  • free your mind
    • Rulet srca i druge misterije
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3101 : 11.05.2016. 20:06:09 »
Ne mogu da se otmem utisku da je za ovu seriju najbolja stvar koja je mogla da se desi to što više ne zavisi od knjiga tj. od Martina. Dinamičnije su mi ove tri epizode nego ranije čitave sezone. Mislim da prave stvari tek slijede.
KK Partizan sampion evrolige za sezonu 09/10

Offline NaticaJucika-(funclub)

  • Novi član
  • *
  • Postova: 17
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3102 : 12.05.2016. 16:41:15 »
Delimicno se slazem morpheus:) Ja sam procitao knjige i uvek mi je smetalo sto ima nekih razlika u seriji, sad samo gledam i uzivam , nema sta da me nervira:)
Pre neki dan sam procitao par teorija fanova, ni martin ni scenaristi ne moraju da smisljaju nista samo da prepisu teorije, neverovatno koliko su ljudi mastoviti ;DSve u svemu zadovoljan sam ovom sezonom jedva cekam novu epizodu :)


Offline wooshoo

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 223
  • Spol: Ženski
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3103 : 14.05.2016. 02:28:00 »
Imaće Sem ulogu u Starigradu, neku slučajno jako bitnu, kao što uvek naleti :D

Ima materijala o tome u knjizi.

Offline VIZANTIJAC

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 103
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3104 : 16.05.2016. 09:48:32 »
Auuuuu kakva epizoda GoT!!!!!
Kao da su hteli da ova epizoda bude omaž 1 Sezoni!!!!
Spoiler for Hiden:
Dugo čekano ujedinjenje Starkovih!!!!!
Ružičasto pismo!!!!
Leatle Finger!!!!!
Tirijan je opet zasijao u punom sjaju!!!!
Deneris Talgarijan ponovila zadnju scenu iz prve sezone samo sad sa vise njih !!!!


Sent from my SM-J500F using Tapatalk


Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3105 : 16.05.2016. 10:58:24 »
Bolja od predhodne epizode , to je sigurno , plus odličan kraj .

Spoiler for Hiden:
Go Dany , go girl .

Svasta se desavalo i sve je to dobro bilo , ali ja sad cekam sljedecu epizodu
Spoiler for Hiden:
i Branovu viziju WW . STvarno se nadam da ce to epic biti

Promo za sljedecu :

Spoiler for Hiden:
I want to belive

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3106 : 16.05.2016. 11:01:48 »
I zaboravi napisati ,
Spoiler for Hiden:
Littlefinger je stvarno postao odličan u teleportiranju  rofl  rofl .
I want to belive

Offline sabljarka

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 222
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3107 : 16.05.2016. 22:09:17 »
BRUTALNA EPIZODA
DAAAAAAA !

Offline alen_89

  • Novi član
  • *
  • Postova: 27
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3108 : 17.05.2016. 00:30:05 »
BRUTALNA EPIZODA
DAAAAAAA !

Potpisujem EXTRA kokicekola

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3109 : 17.05.2016. 03:36:23 »
toliko me "spanska inkvizicija" nervira da mi pokvari svaku epizodu..

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 341
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3110 : 17.05.2016. 07:24:41 »
bravisima!!!!!!!
sve se otvorilo, sve je moguće i niko nije siguran.
Spoiler for Hiden:
rat na sjeveru ( uskrsli "lazar" s divljacima, crvenom svećenicom i polusestrom ), izbori kod željeznih, lanisteri megalomanski ratuju protiv vrabaca, dorna, malog vijeća, deni s dothrakima i zmajevima na robovlasnike, na "jadne" boltone i "maloprstić" kreće s juga,........ ima radnje za tri sezone, ali......
sve će se to prekinuti i postati nevažno, JER ZIMA DOLAZI.... smileyNO1 smileyNO1 smileyNO1 smileyNO1

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3111 : 18.05.2016. 23:03:15 »
Za promenu su Sansu prikazali kao nekoga ko zna sta hoce i ima hrabrosti da ucini sta je potrebno. Prikazana je kao pravi Stark sto ona i jeste. Dirljiv je bio i zagrljaj sa Dzonom.

Deneris sa druge strane
Spoiler for Hiden:
vec vidjeno. Razocaran sam sto su se posluzili istim trikom kao i u prvoj sezoni. Nije da ne volim da gledam njene sise, sto se toga tice moze u svakoj epizodi da izlazi iz vatre, ali malo je klise, priznacete.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3112 : 19.05.2016. 09:41:07 »
Sise nisu njene, uvijek se dvojnica razgolićuje umjesto nje. Ima članaka po netu o tome.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3113 : 19.05.2016. 12:14:09 »
Nije toliko vazno cije su.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3114 : 19.05.2016. 13:31:17 »
Slažem se.

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3115 : 19.05.2016. 14:26:13 »
nije mi bila nešto četvrta epizoda. pogledao je na autopilotu.

Offline Zolala

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 112
  • Spol: Muški
    • Artnit
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3116 : 22.05.2016. 05:23:33 »
toliko me "spanska inkvizicija" nervira da mi pokvari svaku epizodu..

Da znaš, ja ludim. Ne znam što. Izgleda da sam se uživeo u poredak i klasno društvo.  :)

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3117 : 22.05.2016. 12:06:44 »
Ko ne moze dočekati sutra , na torrentu se već pojavila 5. epizoda ( malo lošiji kvalitet , al haj ) . Ko hoće , može gledati  :)
I want to belive

Offline Atrahasis

  • Novi član
  • *
  • Postova: 15
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3118 : 22.05.2016. 16:11:01 »
Strašna epizoda... 10/10 clapp clapp clapp
"Užasavam se da budem mudrac ili junak ili svetac. Moje pretenzije su veće. Želim da budem normalan čovek."  ⊙

Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3119 : 22.05.2016. 17:58:23 »
Peta epizoda je stvarno bila dobra.