Autor Tema: Game of Thrones  (Posjeta: 764386 )

0 članova i 4 gostiju pregledava ovu temu.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3030 : 26.04.2016. 17:31:16 »
 rofl  kokicekola  :vid-ga: #Dorne
Spoiler for Hiden:

Offline Predrag Pejčić

  • Novi član
  • *
  • Postova: 5
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3031 : 26.04.2016. 17:36:56 »


Ladno je Tyene Martell glumila ista devojčica koja glumi u dečjoj seriji Mia i ja. Jebote pa to moj klinac gleda  :o ....

Offline Predrag Pejčić

  • Novi član
  • *
  • Postova: 5
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3032 : 26.04.2016. 17:41:12 »

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3033 : 26.04.2016. 21:00:30 »
prvo, hvala legendi na prijevodima  :sef:

pogledao maratonski 4. sezonu. uglavnom sjajna. dojam je malo pokvarila po meni slabo izvedena 9. epizoda. a onda je dojam neočekivano popravila 10. Mance je razočarao, nahajpali su ga kroz 3. i 4. sezonu kao nekakvog kralja, facu, a onda...

za devetu epizodu - isti problem kao kroz cijelu seriju
Spoiler for Hiden:
uopće nemaš dojam da se odvija neka važna, velika bitka
ne sviđa mi se što je Stannis
Spoiler for Hiden:
najedanput okupio svu silu vojnika. pa di su bili u Bitci u zaljevu Crnovode? pogubio bih njegovog glavnog generala. traljavo je izgledao napad u šumi ispred Zida.

ali, te borbe su mi i jedini minus u sezoni. sve ostalo je odlično. skidam fiktivnu kapu glumcu koji je fenomenalno odglumio jednog od najužasnijih i najbolesnijih likova, i kojeg smo svi voljeli mrziti. svaka mu čast. i svi drugi glumci su odlični.

pogledao i prve 3. ep. pete sezone - mlako, mlako... zasad najslabiji početak neke sezone. očekujem drastično poboljšanje.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3034 : 26.04.2016. 21:15:32 »
Mrzim lopatare i limune

Offline dean.winchester

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 143
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3035 : 26.04.2016. 22:16:54 »
Od prve epizode 6. sezone sam ocekivao dosta vise, pogotovo nakon toga kako se zavrsila 5. sezona.
Spoiler for Hiden:
Ne znam sta ce biti sa Johnom, ali mi je sumnjivo da ce ga ozivjeti jer ce biti vec mrtav dan-dva, mada se sa GoT nikad ne zna, to je jedna od stvari koju najvise volim kod ove serije, ta neizvjesnost jer nikad nisam uspio procitati knjige. Fakat nemam ideju ko bi mogao voditi borbu protiv White Walkera osim Johna, niko drugi se ne istice za takvu ulogu.
Fear knocked on the door. Faith answered. There was no one there.

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 341
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3036 : 27.04.2016. 10:24:28 »
za zagrijavanje...good good good.
Spoiler for Hiden:
jedino mi guje iz dorna baš ne sjedaju. puno su opakije u knjizi ( koliko se sjećam ). ove kao da su iz neke "tinejdžerske" serije koja ide u matineji. radnja oko aryae postaje dooooooosadna. i na žalost moj omiljeni Ser Jorah Mormont je zaražen... :dash :dash :dash

Offline BlackQ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 357
  • Spol: Ženski
  • Magistra digresije
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3037 : 27.04.2016. 12:16:36 »
^


Spoiler for Hiden:
Ja mislim da nije, ali otom potom. Pisem na osnovu toga sto sam citao knjige, mada ubise Dorana Martela sto nema veze s' vezom pa je sve moguce.

Spoiler for Hiden:
Uf, da. Sramotno su dali prikat dr. Bashira, stvarno nije ok.  :( S više od jednog aspekta.  :nema:
I'm sorry. Remind me, what was your question, specifically?  :ceska:
...
Please forgive me. I will go on from time to time, but generally in the service of thoroughness and always with the best of intentions.
  ;) (Jack Rackham)

Offline Dobrica Legenda

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 239
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3038 : 28.04.2016. 11:39:07 »
Sjećam se ljetovanja 2005. Dosađivao sam se pa sam kupio neku knjigu od nekog George R.R.Martina "Pesma vatre i leda - Igra prestola". Oduševila me knjiga iako
Spoiler for Hiden:
sam bio ne malo iznenađen kad je na kraju knjige ladno ubio glavnog junaka
Kasnije sam kupio i drugu knjigu i onda sam skontao šta je taj Martin u stvari htio.
Spoiler for Hiden:
Nakon uspjeha prve knjige, našao je zlatnu koku i odlučio da piše u nedogled, bez ozbiljnih ambicija da to jednog dana dovede do kraja
Pročitao sam i prvi dio treće knjige i tu sam prestao - neka hvala.
Kada je počela serija, htio sam da vidim kako su to ekranizirali, pa smo žena i ja gledali redovno. Izuzev prve dve sezone koje su osvojile svijet, sve dalje je bilo viška
Spoiler for Hiden:
ali od takve knjige ništa drugo se ni nije moglo. Zato ko kaže da su knjige bolje od serije, ili da je serija bolja od knjiga, ne vjerujte im. Sve je to konzumerizam, veliki hajp radi profita - i knjige i serija.
Ne kažem, serija ima kvalitet, mnogo love je upumpano, ima dobrih dijaloga i kvalitetnih glumaca, pa ne bih da ispadne da je pljujem. Ali sa 5. sezonom polako ali sigurno taj kvalitet se ozbiljno urušava i svi će samo čekati da se to jednom više završi. Pogotovo sad kad su scenaristi na nepoznatom terenu, moraju sami da smišljaju radnju, i ne sumnjam da će žešće da za*eru. Mislim da ću izdržati da odgledam sve do kraja, ali poučen knjigama - nikad ništa nisam od serije ni očekivao, jer osim tog fiktivnog svijeta koji je dobro razrađen (na tome svaka čast), priča kao priča me odavno prestala interesovati.
Spoiler for Hiden:
Samo me još zanima kako će teći bitka sa zombijima, a koja je evidentno neminovna u nekim budućim epizodama.
Svaka čast Martinu na ideji i osnovnoj konstrukciji svijeta i događaja, ali za knjige više nemam živaca, a seriju gledam jer volim da gledam serije. Iako osim sudbine Arya-e Stark, njene braće iza zida i pomenutih zombija ništa posebno više ne interesuje u toj sagi. Ovi ostali komotno mogu da se međusobno poubijaju, ni Deneris, ni Lanisteri, ni ostale plemićke porodice me ne zanimaju, osim što ne bi bilo lijepo da se onaj zbunjeni dečko iz Misfitsa izvuče - Ramsey, koji je uz onog mladog kralja Joffrey-a ubjedljivo najodvratniji lik u seriji.   
Toliko od mene.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3039 : 28.04.2016. 11:53:14 »
^


Spoiler for Hiden:
Koja braca iza zida, Rikon je daleko od zida  ;D

Offline Dobrica Legenda

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 239
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3040 : 28.04.2016. 12:01:30 »
I da, zaboravih ono najvažnije. Hvala neumornim prevodiocima na kvalitetnim prijevodima. Svaka čast, kapa dole za utrošeno vrijeme i trud.

O
^


Spoiler for Hiden:
Koja braca iza zida, Rikon je daleko od zida  ;D
Ok, mislio sam na Bran Starka. Rikon manje-više.

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3041 : 28.04.2016. 12:06:12 »
Uopšte nisi u pravu da se iz ovih knjiga nije moglo više. Baš to i jeste problem sa serijom što i ja mislim da je upropaštena, i zato što se iz knjiga moglo i moralo mnogo više izvući.

Offline Dobrica Legenda

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 239
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3042 : 28.04.2016. 12:26:37 »
Uopšte nisi u pravu da se iz ovih knjiga nije moglo više. Baš to i jeste problem sa serijom što i ja mislim da je upropaštena, i zato što se iz knjiga moglo i moralo mnogo više izvući.
Svako ima svoj ukus. Kako rekoh, svaka čast Martinu na ideji i svijetu koji je stvorio, ali svakom je jasna njegova motivacija nakon uspjeha prve knjige, da ne ponavljam. Po mom mišljenju prva sezona je dosta vjerno i kvalitetno ispratila knjigu. Ja nemam generalno zamjerke na to. Obično se ljudima svidi prvo čega se dokopaju (ko prvo pročita knjigu pa film/seriju obično veliča to prvo), meni je to sve isto u ovom slučaju. Moja poenta je da su i jedno i drugo samo mašina za stvaranje profita onima koji to prave, te generalno nemam dobar stav ni o knjizi, pa ni seriji koja ne može biti bolja od originala, naravno.
Previše su se rasplinuli
Spoiler for Hiden:
Deneris nikako da krene na Wasteros, zombiji nikako da izbiju na zid, Bran nikako da dođe do izražaja sa potragom na drugoj strani zida, Arya nikako da postane nindža - odužilo se, brate, previše. Prošlo je 11 godina od kad sam čitao prvu knjigu, a sa današnjim danom, ni naznake od nekog završetka, ni u seriji ni u knjigama.

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3043 : 28.04.2016. 12:41:32 »
Ne pričamo o istoj stvari. Ti govoriš o tome da se sve ovo odužilo i to je ok, ali ja govorim da se iz tog "dugačkog" materijala u knjigama mogla napraviti mnogo bolja ekranizacija. Razumiješ?

Offline Dobrica Legenda

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 239
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3044 : 28.04.2016. 13:02:18 »
Ne pričamo o istoj stvari. Ti govoriš o tome da se sve ovo odužilo i to je ok, ali ja govorim da se iz tog "dugačkog" materijala u knjigama mogla napraviti mnogo bolja ekranizacija. Razumiješ?
Kako rekoh u prvom odgovoru, svako ima svoj ukus. Imaj na umu da sam ja čitao samo prve 2.5 knjige - i koliko se sjećam, taj dio je u seriji po meni dobro prenesen. Šta je dalje bilo, znam samo iz serije.

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3045 : 28.04.2016. 13:23:01 »
Pa zato ovo nema veze sa ukusom.  :)  To što nisi sve pročitao znači da ni ne možeš govoriti da su serija i knjige jednako kvalitetne, dobre ili loše, nebitno. Ja sam pročitao sve knjige i nepobitna je činjenica da se od tog materijala mogla napraviti mnogo bolja serija.

Offline Peksijan

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 91
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3046 : 28.04.2016. 13:53:52 »
ja nisam čitao knjige i ne mogu da komentarišem u čemu se serija i knjige razmimoilaze. ali zato mogu da pričam o tome šta mi se ne dopada u seriji. ukusi su različiti pa prema tome je bespredmetno pričati o tome kome je serija dobra ili loša. ja mnogo volim ovu seriju, i bez obzira na to što smatram da je serija krenula velikom brzinom nizbrdo, ja i dalje s velikim nestrpljenjem iščekujem svaku novu epizodu. generalno, serija je prvim sezonama postavila veoma visoke standarde. tokom prethodne sezone, a to se nastavilo i početkom ove, primetan je sve veći broj nelogičnosti i naivnosti u seriji. toliko površno prikazanih događaja, toliko naivnih stvari. bilo bi glupo a i nemam vremena da nabrajam sve ono što mi je upalo u oči. dovoljno je pogledati samo prvu epizodu nove sezone i sve je jasno. od onoga što smo videli u Dorni, preko šetnje Tiriona i Varisa u Mirinu, Džorinog pronalaska prstena u onoj pustari... itd. Pa i početak epizode i sve vezano za Snow-a je nelogičan. neću da pišem u spojlerima tako da neću napisati na šta sam mislio. nije ni važno. sve u svemu, serija je prilično izgubila na kvalitetu. priča se sve više razvodnjava i bilo bi dobro za sve da se što pre završi. jer, ako nastave da je rade na ovaj način, plašim se da će se pretvoriti u najhajpovaniju seriju svih vremena koja je postala običan prosek, zahvaljujući ogromnoj i nezasitoj želji da se uzme što veća kinta. povukao bih paralelu sa Vikinzima, koji su mi jedna od dražih serija. oni su krenuli istim putem. ogroman pad u odnosu na prve sezone. takav je bar moj utisak. šteta.

Offline iluzionista84

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 99
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3047 : 28.04.2016. 14:45:47 »
ja mislim da svi (mislim velika vecina) ceka da vidi sta ce biti sa Dzonom , a kad to prodje da potera konja kuci i izadjnicima nacestita nove godine  ;D
Ja priznajem ljudi cekam to kao malo dete ....
Moj utisak da je odavno sve usporeno sto je po meni malo nelogicno s obzirom da sezona ima 10 epizoda , do trenutnog toka radnje moglo je biti dosta vise akcije desavanja itd (kratko receno kao sto je na pocetku prica brzo kretala ( ja sam prve 4 sezone u cugu odgledo ) a peta mi je bila kao da se nista nije desilo...

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3048 : 28.04.2016. 14:51:02 »
Što se tiče serije, ne čekam apsolutno ništa. Čekam knjigu samo, i to je to.

Offline dean.winchester

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 143
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3049 : 28.04.2016. 15:06:47 »
Svi 'pucaju' kritike na Game of Thrones a ona i dalje ubjedljivo najpopularnija serija na svijetu, nijedna serija nije okupila toliko 'smeca' kao sto je Game of Thrones, i surovo realno u nekim stvarima ( iako je fikcija haha) kao npr. ako igras fer i posteno neces se dobro provesti ( Ned, Rob, mozda i Jon Snow) itd itd  ;D
Fear knocked on the door. Faith answered. There was no one there.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3050 : 28.04.2016. 15:12:29 »
GoT je jedina serija koju ja gledam u jednom dahu, da ne budem bukvalista ali gotovo i da ne trepnem u toku epizode.
Sad da se ogradim, nisam citao knjige tako da ne mogu da uporedjujem kvalitet serije i knjige ali HBO mi u potpunosti drzi paznju.
Naravno postoje stvari koje mi se ne svidjaju i stvari koje zameram i mnogo toga moze bolje, medjutim sveukupan dojam je pozitivan.
Danas ne postiji serija koja ima zanimljivije likove od GoT-a i broj takvih likova, a mislim da sa time mozemo svi da se slozimo. Sta je glavni problem kod ljudi koji se potencira? Odvijanje radnje u seriji, sto je krivica knjige koja nije zavrsena. Tako da mi od fantasticne postavke likova i desavanja u prvim sezonama dolazimo do lutanja u kasnijim. Nije dovoljno da Martin isprica nekome kako je zamislio kraj, to mora da bude napisano da bi se svi detalji uklopili i da bi se zaokruzila prica. Verujem da je zato serija postala usporenija. Jer ti da imas zavrsen scenario ispred sebe mogao bi da uklopis i doziras gde treba i koliko treba, i to one stvari koje su zaista bitne.
Ovako su scenaristi u nezavidnom polozaju gde se od njih ocekuje da pre zavrse seriju a kako god da je zavrse bice na udaru javnosti jer je knjiga kvalitetnije stivo. Sa jedne strane nezavidna pozicija a sa druge 100 ljudi 100 cudi koji zele da sve bude onako kako oni to ocekuju.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3051 : 28.04.2016. 18:30:19 »
Svi 'pucaju' kritike na Game of Thrones a ona i dalje ubjedljivo najpopularnija serija na svijetu, nijedna serija nije okupila toliko 'smeca' kao sto je Game of Thrones, i surovo realno u nekim stvarima ( iako je fikcija haha) kao npr. ako igras fer i posteno neces se dobro provesti ( Ned, Rob, mozda i Jon Snow) itd itd  ;D

Pucaju kritike oni koji su citali knjige, medju kojima sam i ja. Da procitas knjige, i ti bi se pridruzio jer sam tako i ja mislio dok nisam procitao.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3052 : 29.04.2016. 12:03:29 »
Dobro otvaranje sezone. Svaku epizodu sam gledao samo jednom pa se i ne sjećam nekih stvari, treba ovo barem triput pogledati da bi se sve pohvatalo.
Spoiler for Hiden:
Melisandra je baka. :o
Može li me netko podsjetiti:
Spoiler for Hiden:
Što je to bilo sa Stannisom Baratheonom i kako je Arya Stark oslijepila. Te dvije stvari se ne mogu sjetiti.
Mrzim lopatare i limune

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3053 : 29.04.2016. 12:10:15 »
pogledao petu. najlošija sezona. prvi put sam neke dijelove epizoda gledao ubrzano ili sam se igrao na mobu  :(

prilično sam razočaran. dvije-tri vrlo dobre epizode na kraju ne mogu opravdati općenito gledano nezanimljivu i loše izvedenu radnju.

ne sviđa mi se Aryina radnja, ono u Dorneu je preloše bilo, Cerseina šetnja me se nije dojmila (jer sam odavno znao da će šetati). ne sviđa mi se što je Gorostas postao Bane u zlatnom oklopu... ne sviđa mi se radnja u gradu kojim vlada Daenerys
Spoiler for Hiden:
otkud najednom toliko Harpijinih sinova? gdje su joj bili Neoprani?
ne sviđa mi se što Jon Snow
Spoiler for Hiden:
izgleda nije umro, nego će ga uskrsnuti ili što već. gdje je bio Duh?

svidjelo mi se što je Stannis učinio i radnja oko Oštrozimlja i Boltona. Sansa je i dalje jadan lik. Tyrion i Varys odlični...

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3054 : 29.04.2016. 17:34:25 »
Svi 'pucaju' kritike na Game of Thrones a ona i dalje ubjedljivo najpopularnija serija na svijetu, nijedna serija nije okupila toliko 'smeca' kao sto je Game of Thrones, i surovo realno u nekim stvarima ( iako je fikcija haha) kao npr. ako igras fer i posteno neces se dobro provesti ( Ned, Rob, mozda i Jon Snow) itd itd  ;D

Pucaju kritike oni koji su citali knjige, medju kojima sam i ja. Da procitas knjige, i ti bi se pridruzio jer sam tako i ja mislio dok nisam procitao.

ali i jedan od najglupih argumenata sto se moze cuti. citao sam knjige, nisam procitao sve, ali normalno da je knjiga uvijek bolja jer ti licno dozivljavas taj svijet i zamisljas ga, suosjecamo se sa likovima itd. npr. meni je deneris odlican lik u knjizi, a u seriji ubjedljivo najgluplji sa najglupljom radnjom, ustvari ne desava se nista.

Ne volim fantazije sa zmajevima, carobnim stapicima, vilenjacima, carobnjacima, patuljcima i sl. ali GoT je bas kvalitetna serija. na scenarij se uvijek moze naci zamjerka, ali produkcija je vrh


Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 341
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3055 : 29.04.2016. 21:32:43 »
Dobro otvaranje sezone. Svaku epizodu sam gledao samo jednom pa se i ne sjećam nekih stvari, treba ovo barem triput pogledati da bi se sve pohvatalo.
Spoiler for Hiden:
Melisandra je baka. :o
Može li me netko podsjetiti:
Spoiler for Hiden:
Što je to bilo sa Stannisom Baratheonom i kako je Arya Stark oslijepila. Te dvije stvari se ne mogu sjetiti.
Spoiler for Hiden:
stannisa je u dvoboju ubila brienne tarth, nakon što mu je vojska poražena od boltona, a aryu su oslijepili, jer je bez dozvole ubila mislim ser ilyna ( onoga što joj je obezglavio oca ) u kupleraju.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3056 : 29.04.2016. 21:35:55 »
Hvala.  smileyNO1 Sad sam se prisjetio toga oko Stannisa. Samo se slabo sjećam toga oko Arye.
Mrzim lopatare i limune

Offline Underdark

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 130
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3057 : 29.04.2016. 23:54:00 »

Spoiler for Hiden:
stannisa je u dvoboju ubila brienne tarth, nakon što mu je vojska poražena od boltona, a aryu su oslijepili, jer je bez dozvole ubila mislim ser ilyna ( onoga što joj je obezglavio oca ) u kupleraju.
Spoiler for Hiden:
ubila je Meryna Tranta koji je ubio, navodno jer nismo vidjeli, Syria.

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 341
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3058 : 30.04.2016. 12:54:31 »

Spoiler for Hiden:
stannisa je u dvoboju ubila brienne tarth, nakon što mu je vojska poražena od boltona, a aryu su oslijepili, jer je bez dozvole ubila mislim ser ilyna ( onoga što joj je obezglavio oca ) u kupleraju.
Spoiler for Hiden:
ubila je Meryna Tranta koji je ubio, navodno jer nismo vidjeli, Syria.
Spoiler for Hiden:
da, jednoga od ubojica čija je imena ponavljala prije spavanja umjesto "očenaša"

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #3059 : 30.04.2016. 13:33:03 »
U cetvrtak moj kolega doneo poster GoT na posao, dobio ga u nekom casopisu kao najava za novu sezonu... Onda smo svi povadili upaljace i spalili ga na balkonu... Kakav osecaj je to samo bio... Bolje od SEX-a  :)