Autor Tema: Game of Thrones  (Posjeta: 764379 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1680 : 14.05.2012. 23:56:35 »


nešto mi bila dosadnjikava ova 2x07, previše brbljanja u kavezu...


May the Plasma be with you!

Offline ciprijani

  • Novi član
  • *
  • Postova: 33
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1681 : 15.05.2012. 00:02:21 »
i meni se nije svidelo brbljanje u kavezu....

Spoiler for Hiden:
a ako se ne varam, Dzejmi je na bojnom polju ubio sina od Karstarka, u knjizi,

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1682 : 15.05.2012. 00:09:48 »
@Milan95
Ma, neće niko da kaže, pravi razlog. Privuklo ih stalno neko prangijanje i guženje, bez imalo straha i stida, to je što pruža serija. Nemoj da te navuku, na priču, pa gledam zbog bate, seke, mame, tate, cure, dečka, zbog HBO-a, ma da.. Sad moraš paziš imaju i cenzurisane verzije. A to su te zapadne. Na HBO Adria, kad listam programe, uhvatio sam par puta kad se emituje, pa tu nema cenzure, čak šta, još se dodaje, ima više nego u ovim HBO USA/CAD premijerama.. na HBO Adria ide Extended and Uncensored Director's Cut. Suvo prangijanje i prskanje, za tron. Bez milosti.
iShare, noProfit


Offline Wennen

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2452
  • Spol: Muški
  • This is usually part when people start screaming
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1683 : 15.05.2012. 00:32:04 »


Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1684 : 15.05.2012. 00:47:41 »
Ja licno sam bjezao od bilo kakve fantastike a i macevanje mi je bilo dosadno i mrsko gledati,ova serija ima sve ali nacin na koji je snimljena nije normalan,mislim kad pregledam bilo koju epizodu tu noc niti jedan film a kamoli seriju ne smijem staviti da gledam jer mi poslije Game of Thrones sve smijesno izgleda.Radnja,glumci,efekti u normalnim kolicinama kao i neizvjesnost koju serija nosi je nesto sto je stvarno izdvaja od dosta serija.Tko ce opet docekat ponedeljak  :)

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline Master_Chief

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 262
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1685 : 15.05.2012. 00:55:04 »
Ja licno sam bjezao od bilo kakve fantastike a i macevanje mi je bilo dosadno i mrsko gledati,ova serija ima sve ali nacin na koji je snimljena nije normalan,mislim kad pregledam bilo koju epizodu tu noc niti jedan film a kamoli seriju ne smijem staviti da gledam jer mi poslije Game of Thrones sve smijesno izgleda.Radnja,glumci,efekti u normalnim kolicinama kao i neizvjesnost koju serija nosi je nesto sto je stvarno izdvaja od dosta serija.Tko ce opet docekat ponedeljak  :)
+1
Stvarno je Game of Thrones postavio neke vrhunce koje ce tesko neka serija u skorije vreme dostici.
Ja sam bukvalno pre gledao 10-15 cak i vise serija, a posle Game of Thrones taj broj se smanjio na 3-5 jer su mi ostale serije postale smesno naivne.

Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1686 : 15.05.2012. 01:20:17 »
Skinuo prvu sezonu, stoji mi na čekanju za gledanje :)


Imam pitanje, šta je to što vas je sve privuklo da gledate ovu seriju? primećujem da je baš baš popularna i da ima samo pozitivne kritike :D

isto i mene zanima. Znam dugo za knjižni serijal no nisam se upuštao sve dok nisam pogledao prvu epizodu serije.
Vrlo visok produkcijski nivo me je ipak okrenuo gutanju knjiga - sad sam upecan do kraja (čak i navijam za otklone od knjige)


Nekako slutim da je odgovor u daleko većoj dozi realnosti-

Je li logično nekoga sasjeći - Martin ga nasjecka, sredi i one koji nisu logični ("život je sr...") pa nam nakon šoka i to potvrdi kako u životu i je.

Kad si gol onda si gol, ne skriva te svijećnjak, ne vučeš plahtu pod bradom kad ustaješ...

Je li čovjek čovjeku (straho)vuk? Je, apsolutno. No hard feelings, ali ti moraš umrijeti kako bi meni bilo bolje.
Nema Miamija, koktela, Armanija - blato, smrad, iznutrice...

Sve mi je jasno kod ostalih koji su se odmah kao i ja prihvatili knjiga.
No ono što mi je misterija je zašto to vole gledati oni koji nisu i znam da neće nikada pročitati knjige - kolegina žena smazala sezonu 1 u dva dana i još ga napala "zašto ja to nisam gledala?".

Znam bar troje takvih i nisam dobio odgovore, čudna je ovo serija. Mora svatko sam probati i odlučiti.
 
May the Plasma be with you!

Offline Wennen

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2452
  • Spol: Muški
  • This is usually part when people start screaming
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1687 : 15.05.2012. 01:27:40 »
No ono što mi je misterija je zašto to vole gledati oni koji nisu i znam da neće nikada pročitati knjige

Zasto je ovo misterija? Nisu knjige jedini razlog zasto ljudi gledaju seriju, dobra je, svidja im se,
serija je potpuno zaseban projekat, nije nesto sto ne mozes da shvatis ako ne znas gradivo iz knjige...
Ja gledam, svidja mi se, knjige nikad necu citati i nadam se da ce se sto manje drzati istih tokom snimanja...

Offline brko

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 161
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1688 : 15.05.2012. 02:17:09 »
Zasto?
Na mnogobrojne prijedloge ''predlozi seriju za gledanje'', 90% ljudi je spomenulo GOT.
Pa odes na imdb vidis ocjene, pa i to donekle popravi situaciju.

Pa se odlucis za gledanje, dosta neobicna prica, smjestena u drugo doba, dakle odma nije ista kao i neke druge seije (nekoga moze ovo cak odma odbiti, ali licno volim radnje i filmova i serija iz tih nekih starijih vremena), pa na sve to dodas neku blagu fantastiku, radnju, akciju, zapetljaj i jednostavno te povuce da nastavis da gledas...

Offline brko

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 161
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1689 : 15.05.2012. 03:32:37 »
Spoiler for Hiden:
ne razumijem sta je onaj tionov nasao u sijenu i ko su zapaljeni?

kavez :dash

Offline dalmatino

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 602
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1690 : 15.05.2012. 08:49:42 »
Spoiler for Hiden:
Pa kako ne znaš, ljuske od oraha što je RICKON cijelo vrijeme tuckao, iako ne znam, kako je DAGMAR to mogao znati ???

Pa, BRAN i RICKON, vidiš da su dvojica klinaca spaljeni... za HODORA im ipak treba veća kula, a OSHA ima i drugih kvaliteta i šteta je objesiti >:dj :'(

Offline Maj Moon

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 135
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1691 : 15.05.2012. 09:56:06 »
Spoiler for Hiden:
Pa kako ne znaš, ljuske od oraha što je RICKON cijelo vrijeme tuckao, iako ne znam, kako je DAGMAR to mogao znati ???

Pa, BRAN i RICKON, vidiš da su dvojica klinaca spaljeni... za HODORA im ipak treba veća kula, a OSHA ima i drugih kvaliteta i šteta je objesiti >:dj :'(

Spoiler for Hiden:
neee BRAN!! on mi je bio najdraži lik.  :(  :o

Offline Commandoguru

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1112
  • Spol: Muški
  • Smotani
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1692 : 15.05.2012. 10:14:12 »
Spoiler for Hiden:
Pa kako ne znaš, ljuske od oraha što je RICKON cijelo vrijeme tuckao, iako ne znam, kako je DAGMAR to mogao znati ???

Pa, BRAN i RICKON, vidiš da su dvojica klinaca spaljeni... za HODORA im ipak treba veća kula, a OSHA ima i drugih kvaliteta i šteta je objesiti >:dj :'(

Spoiler for Hiden:
neee BRAN!! on mi je bio najdraži lik.  :( :o

Spoiler for Hiden:
Ma jok, garantirano nisu koknuli prave klince nego ona dva siročića koje je Bran poslao na to imanje.
A guy with a BIG fuckin gun is not more dangerous than a guy with a club... It's only a matter of range and reach... :D

Offline elys

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 277
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1693 : 15.05.2012. 11:13:09 »
Spoiler for Hiden:
Ma jok, garantirano nisu koknuli prave klince nego ona dva siročića koje je Bran poslao na to imanje.
+1

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1694 : 15.05.2012. 11:31:59 »
Definitivno prekidam gledanje ove serije zasnovane na motivima iz Pesama Leda i Vatre. Jednostavno neke stvari ne mogu da progutam.
Spoiler for Hiden:
Iri, jahači pobratimi, ukradeni zmajevi, Jara.... Lista je ogromna

Prosto ne mogu da verujem da je Martin učestvovao u produkciji.

Najtoplije preporučujem svima koji nisu čitali knjige, ako želite da uživate u ovoj seriji, koja je definitivno kvalitetno rađena, ne čitajte knjige. Svi koji se ipak odluče da čitaju, probajte da se distancirate od serije, knjige su odlične, logično i bolje od serije ali radnja se sve više razlikuje.
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1695 : 15.05.2012. 11:32:40 »
Hmm, hvala vam na komentarima :)


Sam deo komentara da je visokobudžetna serija mi govori koliko je zapravo truda uloženo u realizaciju celog projekta..


Preko vikenda ću odgledati prvu sezonu pa ću prokomentarisati celu sezonu odjednom :)

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1696 : 15.05.2012. 11:56:51 »
Definitivno prekidam gledanje ove serije zasnovane na motivima iz Pesama Leda i Vatre. Jednostavno neke stvari ne mogu da progutam.
Spoiler for Hiden:
Iri, jahači pobratimi, ukradeni zmajevi, Jara.... Lista je ogromna

Prosto ne mogu da verujem da je Martin učestvovao u produkciji.

Najtoplije preporučujem svima koji nisu čitali knjige, ako želite da uživate u ovoj seriji, koja je definitivno kvalitetno rađena, ne čitajte knjige. Svi koji se ipak odluče da čitaju, probajte da se distancirate od serije, knjige su odlične, logično i bolje od serije ali radnja se sve više razlikuje.
A ja kad sam rekao međ' rajom da sam batalio posle 3 epizode i dan danas ne mogu početi gledati, jer knjige mi mnogo više daju. Svi me gledali čudno, kao da sam vrag zna šta rekao.
iShare, noProfit


Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1697 : 15.05.2012. 12:04:26 »
Do druge sezone je bilo 70% kao u knjizi, a onda ih je krenulo :(
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline Johny

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 259
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1698 : 15.05.2012. 12:46:56 »
No ono što mi je misterija je zašto to vole gledati oni koji nisu i znam da neće nikada pročitati knjige

Zasto je ovo misterija? Nisu knjige jedini razlog zasto ljudi gledaju seriju, dobra je, svidja im se,
serija je potpuno zaseban projekat, nije nesto sto ne mozes da shvatis ako ne znas gradivo iz knjige...
Ja gledam, svidja mi se, knjige nikad necu citati i nadam se da ce se sto manje drzati istih tokom snimanja...

Pa, ako ih već nećeš čitati, zašto ti je bitno odstupanje od radnje?

Do druge sezone je bilo 70% kao u knjizi, a onda ih je krenulo

Ma i 90% je bilo isto u prvoj sezoni, a ovo sad je sve gore i gore. A najgore od svega je to što je Martin rekao da će producenti završiti knjige ukoliko on umre

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1699 : 15.05.2012. 12:54:12 »
Evo spoiler ko je ono tj ono 2 spaljeno...
Spoiler for Hiden:
Ono dvoje su ono 2. dece koje je Bran poslao iz Vinterfela a sto se Brana tice

on

Spoiler for Hiden:
nece poginuti nikad  ;)


Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1700 : 15.05.2012. 13:02:46 »
ako nastave kao u knjigama
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline dalmatino

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 602
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1701 : 15.05.2012. 14:24:00 »
Evo spoiler ko je ono tj ono 2 spaljeno...
Spoiler for Hiden:
Ono dvoje su ono 2. dece koje je Bran poslao iz Vinterfela a sto se Brana tice

on

Spoiler for Hiden:
nece poginuti nikad  ;)

Spoiler for Hiden:
Ono moje je bila šala, da se održi napetost do slijedeće epizode. Mislim da je to bilo očito, kada sam uključio HODORA i OSHU u komentar, zašto i oni ne vise, kao i djeca  rofl

Ne moraju svi znati da si pročitao svih 5. knjiga  :dash  ;D

Offline annorax

  • Valar morghulis, valar dohaeris.
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1135
  • Spol: Muški
  • Bifrost cross may those who die...
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1702 : 15.05.2012. 19:24:59 »
Na sajtu je i moj prevod.
Ja od serije neću odustati, mada sad već naglas kažem da ova serija više praktično da i nema veze sa romanom. Zajednički su im naslov i imena likova i mjesta. Ostalo...  :ceska:
Jedan od mojih najboljih prijatelja mi je rekao isto ovo što i Nenad reče: "Odgledao sam prve tri epizode prve sezone i batalio."
Ja sam malo fleksibilniji; tako sam fino uspio razdvojiti i Gospodara prstenova (knjige i film). Ipak, nije baš da mi se ove deformacije sviđaju.
Što se same epizode tiče, Teon mi se sve žešće takmiči sa Džofrijem za ulogu najvećeg malog govneta u seriji.  ;D Borba je prilično izjednačena.  ;D
Takođe, vidjeli smo i da Trozubac nije Trozubac, nego Četverozubac: pored Zelenog, Plavog i Crvenog kraka, u njega utiče i Žuti krak (Jellow Fork).  :facepalm
Do sljedeće epizode...  :ne-zna
She is watching from on high,
she knows who lives or dies,
she will take me to the sky...

Vorfelan Rhinata Morie

Offline Gordon Freeman

  • Always follow your dick!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 3666
  • Spol: Muški
  • WEB-DL majstor
    • Prijevodi-Online
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1703 : 15.05.2012. 19:32:42 »
Hvala annorax. drinks drinks

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1704 : 15.05.2012. 19:35:21 »
Po meni je ova zadnja epizoda najslabija u drugoj sezoni. Iz knjige izbace zabavne dijelove, a ubace one malo dosadnije. Ali dobro da mogu odvojiti knjigu od serije. Kao serija je jako dobra, ali kao ekranizacija serija postaje veliki promašaj.

Spoiler for Hiden:

Offline bojan1990

  • Prevoditelj početnik
  • Regularni forumaš
  • ***
  • Postova: 56
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1705 : 15.05.2012. 20:09:04 »
puno hvala za prijevod annorax ;)
Human history becomes more and more a race between education and catastrophe. - H. G. Wells

Offline Khevenhiler

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1706 : 15.05.2012. 23:50:33 »
Na sajtu je i moj prevod.
Hej, Annoraxe, u ovoj epizodi sam primetio kad su pomenuli ono Bratstvo zbog kojeg si me javno grdio, ali sam već zaboravio Bratstvo čega...


Ja nisam čitao Martina, niti imam nameru. Gledam zbog Tajvina Lanistera i Džore Mormona. Arije i Sirija Forela. U zadnje vreme i zbog gospodina Klegejna mlađeg.
Inspektor Prilika je definitivno podbacio. thumb-down
« Zadnja izmjena: 16.05.2012. 01:25:42 Khevenhiler »
It does what any good science-fiction film should – it takes a premise that changes one thing about the world and then carefully explores the implications of the idea.

Offline Wennen

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2452
  • Spol: Muški
  • This is usually part when people start screaming
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1707 : 16.05.2012. 00:49:13 »
Ja nisam čitao Martina, niti imam nameru. Gledam zbog Tajvina Lanistera i Džore Mormona. Arije i Silvija Forela. U zadnje vreme i zbog gospodina Klegejna mlađeg.
Inspektor Prilika je definitivno podbacio. thumb-down

Spoiler for Hiden:
Zar nisu ubili Silvio Forela? Meni je to bilo najvise krivo, bio mi je medju omiljenim likovima, iako sporednih, glumac je jednostavno odlican...

Osim toga, sto je brko pitao, volim kad odstupaju od price napisane u knjizi, kao prvo verujem da ce svaka promena biti na bolje i zbog toga ne treba slepo da se drze knjige, jer nije ni moguce ekranizirati toliko detalja i likova iz knjige, jednostavno nije isti medij, knjiga je knjiga a serija je serija, zato je neke stvari neophodno promeniti. A drugi razlog, osecam se uskraceno kad mi ljudi koji su procitali 5 knjiga spojlerisu kako sve znaju sta ce da se dogodi i ko ce koga :ne-zna ovako kad vidim da odstupaju od knjige i prave neku novu pricu serija dobija neku neizvesnost, svaki dogadjaj moze da sokira gledaoce  :neverovatno: nece da se pojavi neko i da kaze "bah, ja sam to znao"  :\) .... A jos nesto da vam reknem 8) vidim svi izrazavaju duboka razocarenja jer "nije kao u knjizi" - nervirate, dosadni ste... (evo ruza :rose:) Na kraju krajeva ovo je forum o serijama a ne o knjigama... pravilaf Dodjem ovde da komentarisem seriju i naletim na 20 zalbi kako zaboga nije kao u knjizi  :neverovatno: ma dal je moguce, ma treba ih streljati, kako smeju to da rade? thumb-down  ;D Zezam se ja, nemoj neko da se uvredi  :andjelak

Offline Khevenhiler

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1708 : 16.05.2012. 01:25:20 »
Ja nisam čitao Martina, niti imam nameru. Gledam zbog Tajvina Lanistera i Džore Mormona. Arije i Silvija Forela. U zadnje vreme i zbog gospodina Klegejna mlađeg.
Inspektor Prilika je definitivno podbacio. thumb-down
Spoiler for Hiden:
Zar nisu ubili Silvio Forela? Meni je to bilo najvise krivo, bio mi je medju omiljenim likovima, iako sporednih, glumac je jednostavno odlican...
Naravno da jeste, sam ako nije i on ručkao korteksifana pa ga Volter Bišop oživi. Takođe je naravno da nije Silvio nego Sirio. Moja greška.

U jednoj od scena Sirio uči Ariju mačevanju i nakon svakog njenog poteza, sa smeškom kaže - Dead! Sa strane dolazi Ned Stark. Isprva se smeši, jer gleda svoju mezimicu kako se igra. Onda shvata u kakvoj se situaciji nalaze i da to dete zapravo uči kako da preživi. Smešak nestaje.

To je prijatelju - odlično! Kad vidim takvu scenu, znam da autori znaju šta rade i da seriju valja gledati, jer će takvog biserja biti još.
 :majstore
It does what any good science-fiction film should – it takes a premise that changes one thing about the world and then carefully explores the implications of the idea.

Offline Snake

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 96
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1709 : 16.05.2012. 03:42:06 »
Ja nisam čitao Martina, niti imam nameru. Gledam zbog Tajvina Lanistera i Džore Mormona. Arije i Silvija Forela. U zadnje vreme i zbog gospodina Klegejna mlađeg.
Inspektor Prilika je definitivno podbacio. thumb-down

Spoiler for Hiden:
Zar nisu ubili Silvio Forela? Meni je to bilo najvise krivo, bio mi je medju omiljenim likovima, iako sporednih, glumac je jednostavno odlican...

Osim toga, sto je brko pitao, volim kad odstupaju od price napisane u knjizi, kao prvo verujem da ce svaka promena biti na bolje i zbog toga ne treba slepo da se drze knjige, jer nije ni moguce ekranizirati toliko detalja i likova iz knjige, jednostavno nije isti medij, knjiga je knjiga a serija je serija, zato je neke stvari neophodno promeniti. A drugi razlog, osecam se uskraceno kad mi ljudi koji su procitali 5 knjiga spojlerisu kako sve znaju sta ce da se dogodi i ko ce koga :ne-zna ovako kad vidim da odstupaju od knjige i prave neku novu pricu serija dobija neku neizvesnost, svaki dogadjaj moze da sokira gledaoce  :neverovatno: nece da se pojavi neko i da kaze "bah, ja sam to znao"  :\) .... A jos nesto da vam reknem 8) vidim svi izrazavaju duboka razocarenja jer "nije kao u knjizi" - nervirate, dosadni ste... (evo ruza :rose:) Na kraju krajeva ovo je forum o serijama a ne o knjigama... pravilaf Dodjem ovde da komentarisem seriju i naletim na 20 zalbi kako zaboga nije kao u knjizi  :neverovatno: ma dal je moguce, ma treba ih streljati, kako smeju to da rade? thumb-down  ;D Zezam se ja, nemoj neko da se uvredi  :andjelak

+1, osim toga cele stranice teme prekrivena spojlerima thumb-down