Autor Tema: Game of Thrones  (Posjeta: 764372 )

0 članova i 4 gostiju pregledava ovu temu.

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1530 : 26.04.2012. 13:24:43 »


Legenda  smileyNO1 lik je premal al mu je mozak veci od Ajstajnovog,nego je li on ovako u stvarnosti malen ili je samo kompjuterski obrađen za ovu seriju

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline DJOXXXA

  • Clear eyes, full hearts, can't lose.
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • Don't just stand by and watch it happen.
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1531 : 26.04.2012. 13:32:03 »
Stvarno je tako mali, glumi i u britanskoj verziji filma Death at the Funeral, i tamo je imao jako dobru ulogu  ;D

Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1532 : 26.04.2012. 21:09:00 »

Bio je sada na dodjeli Zlatnog Globusa, tu se najbolje moglo vidjeti koliko je visok.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1533 : 26.04.2012. 22:18:14 »
Stvarno je mali. Evo mu najboljeg filma http://www.imdb.com/title/tt0340377/

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1534 : 26.04.2012. 22:34:46 »
Jadnik bas mi ga je zao


...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline belpH.77

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 102
  • Spol: Muški
  • sta te interesuje, a ti pitaj :)
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1535 : 27.04.2012. 02:33:31 »
sto ti ga je zao?

taj ima zivot o kakvom vecina nas moze samo da sanja....realno  ;)
> dum spiro spero <

Offline Parazit

  • MasterBlaster
  • Član
  • ***
  • Postova: 709
  • Spol: Muški
  • Živio!
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1536 : 27.04.2012. 07:57:39 »
Zanima me hoće li nakon Crnobujice
Spoiler for Hiden:
on ostat bez pola nosa i ožiljkom preko lica kao u knjizi ili
će ga za potrebe snimanja kao glavnog lika ostavit lijepog

Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1537 : 27.04.2012. 10:50:17 »
Zanima me hoće li nakon Crnobujice
Spoiler for Hiden:
on ostat bez pola nosa i ožiljkom preko lica kao u knjizi ili
će ga za potrebe snimanja kao glavnog lika ostavit lijepog
Spoiler for Hiden:
baš mi je to palo na pamet neki dan. Bilo bi strašno skupo da mu CGI uklanja pola nosa na svakoj sličici, ja bih mu nabio neki kožni "nanosnjak" i nek' tako vozi do kraja.
May the Plasma be with you!

Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1538 : 27.04.2012. 13:18:37 »

Inače scenarist baš devete - "Blackwater" epizode je sam Martin koji u komentaru dvoji "pojma nemam kako ćemo realizirati i pola od onoga što sam napisao" no zakupili su prilično dobrog redatelja ( http://www.imdb.com/title/tt0435625/ - Martinu je ovo izvrstan film) za nju pa očekujem da dobijemo najviše moguće za dostupni novac.
May the Plasma be with you!

Offline Khevenhiler

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1539 : 28.04.2012. 00:22:48 »
Inače, nešto mi pade na pamet da bi jedina zamjerka (doduše mala  :)) ovoj epizodi mogla biti onakvo s neba pa u rebra spominjanje Bratstva bez barjaka; pitam se kako oni koji nisu čitali roman dožive ovakve detalje.
Ja ne čitam i reagovao sam tako da, u prvom gledanju, nisam to ni primetio. 8)

Dobro ovo ide, ali evo šta mene čačka još tamo negde od početka.
Ko je najmoćniji u porodici Lanister? Naravno Tajvin, u tumačenju velikog Čarlsa Dansa. (Čovek je imao jedan-na-jedan s Elen Ripli i preživeo!)
Nemate li osećaj da bi on, samo ako želi, mogao da dođe na dvor i razjuri onaj jebarnik? Ne verujem da iko misli da bi Sersei njemu održala onu "predstavu o moći", iako je pretila Tirionu beznačajnošću hartije koju ima.
Jasno je da Tajvin sve radi zbog interesa porodice. Zato je i poslao Tiriona da, faktički, vlada kao "Hand of the Tywin".
Zašto onda njega nema mnogo više u celoj ovoj priči?

Izuzetna scena (među stvarno mnogima u seriji), meni najbolja, je ona kad Tajvin u šatoru dere jelena i dovodi Džejmija na meru malog, razmaženog derišta, tinejdžerskog buntovnika protiv tatinog autoriteta, koji maltene prevrće očima čekajući da tata završi s grdnjama, a žudi za njegovim odobravanjem.
It does what any good science-fiction film should – it takes a premise that changes one thing about the world and then carefully explores the implications of the idea.

Offline annorax

  • Valar morghulis, valar dohaeris.
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1135
  • Spol: Muški
  • Bifrost cross may those who die...
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1540 : 28.04.2012. 01:06:13 »
Inače, nešto mi pade na pamet da bi jedina zamjerka (doduše mala  :)) ovoj epizodi mogla biti onakvo s neba pa u rebra spominjanje Bratstva bez barjaka; pitam se kako oni koji nisu čitali roman dožive ovakve detalje.
Ja ne čitam i reagovao sam tako da, u prvom gledanju, nisam to ni primetio. 8)
Jbg, Khevi, dva puta. Gdje je Bratstvo? Pa onda Gdje je Bratstvo? Ko im pomaže? Moja reakcija, da nisam čitao Sudar kraljeva, bila bi Wtf is Brotherhood?!  ???

Nemate li osećaj da bi on, samo ako želi, mogao da dođe na dvor i razjuri onaj jebarnik?
Spoiler for Hiden:
Nije ni on toliki moralni granit kakvim ti se trenutno čini.  ;)

Ne verujem da iko misli da bi Sersei njemu održala onu "predstavu o moći", iako je pretila Tirionu beznačajnošću hartije koju ima.
Spoiler for Hiden:
Sersei ga se u stvari boji, vidjećeš u trećoj sezoni.

Zašto onda njega nema mnogo više u celoj ovoj priči?
Spoiler for Hiden:
Strpi se do treće sezone. Sad ratuje, jer je sva njegova vojska mnogo korisnija na ratištu, nego u Kraljevoj Luci. Ali u trećoj knjizi on dolazi na dvor, smjenjuje Tiriona i... Pa, da ti ne kvarim.  :)
She is watching from on high,
she knows who lives or dies,
she will take me to the sky...

Vorfelan Rhinata Morie

Offline Khevenhiler

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1541 : 28.04.2012. 01:16:57 »
Jbg, Khevi, dva puta. Gdje je Bratstvo? Pa onda Gdje je Bratstvo? Ko im pomaže? Moja reakcija, da nisam čitao Sudar kraljeva, bila bi Wtf is Brotherhood?!  ???
Za razliku od vas mladih, mi, iskusni gledaoci ne reagujemo nestrpljivo na takve nelogičnosti. Ne krećemo odmah da bijemo. Mudro sedimo i čekamo da vidimo ko je pogrešio u pisanju i kako će da se iz greške izvuče.
Kao kad jedared Vladanko Stojaković nije video da smo na samom početku drugog poluvremena primili gol od Istočne Nemačke i mirno nastavio da čita sastave. Sediš i čekaš da vidiš kako će da ispetlja...

A ko zna, možda sam pomenuti Brotherhood u svojoj glavi povezao s nekim Brotherhoodom iz ko zna koje serije pa mi je sve bilo logično.
It does what any good science-fiction film should – it takes a premise that changes one thing about the world and then carefully explores the implications of the idea.

Offline Powerslave

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 367
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1542 : 28.04.2012. 13:32:55 »
Oce li cijelu drugu knjigu obuhvatiti ovom sezonom ili ce je podijeliti i za sledecu?Nije se mnogo toga za sada desilo pa zbog toga pitam...a i sto su do sada prikazali  vjerujem da je u knjizi stalo u stotinak strana...

Offline annorax

  • Valar morghulis, valar dohaeris.
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1135
  • Spol: Muški
  • Bifrost cross may those who die...
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1543 : 28.04.2012. 15:42:46 »
Ivane, promjena plana.  :) Kad su sitnice u pitanju, ovako ću, brže će stići odgovor, a ti, molim te, ako uočiš neku grešku u odgovorima - javi.

Za forumaše koji su čitali Algoritmove knjige:
1) Koliko vidim iz Ivanovog prevoda, Tarth nije prevođeno? (Brijena od Oporja?)
2) Kako je prevedeno Dreadfort, sjedište kuće Boltona? (U Laguninim izdanjima je Užasnik.)

Hvala.  :)
« Zadnja izmjena: 28.04.2012. 15:59:58 annorax »
She is watching from on high,
she knows who lives or dies,
she will take me to the sky...

Vorfelan Rhinata Morie

Offline bojan1990

  • Prevoditelj početnik
  • Regularni forumaš
  • ***
  • Postova: 56
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1544 : 28.04.2012. 17:35:48 »
Ivane, promjena plana.  :) Kad su sitnice u pitanju, ovako ću, brže će stići odgovor, a ti, molim te, ako uočiš neku grešku u odgovorima - javi.

Za forumaše koji su čitali Algoritmove knjige:
1) Koliko vidim iz Ivanovog prevoda, Tarth nije prevođeno? (Brijena od Oporja?)
2) Kako je prevedeno Dreadfort, sjedište kuće Boltona? (U Laguninim izdanjima je Užasnik.)

Hvala.  :)

Ja imam knjigu i koliko mogu vidjeti, Dreadfort je prevedeno kao Strahotvrđa, a Tarth je tako kako piše... Nadam se da sam pomogao ;D
Human history becomes more and more a race between education and catastrophe. - H. G. Wells

Offline annorax

  • Valar morghulis, valar dohaeris.
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1135
  • Spol: Muški
  • Bifrost cross may those who die...
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1545 : 28.04.2012. 19:49:03 »
Nadam se da sam pomogao ;D
Jesi, druže, hvala ti.  smileyNO1

Kako je u Algoritmovim knjigama prevedeno The Others? Pravi li se razlika između njih i wightsa? Ako da, kako je prevedeno wights? (Kod Lagune su Tuđini i utvare.)

Oce li cijelu drugu knjigu obuhvatiti ovom sezonom ili ce je podijeliti i za sledecu?
Ova sezona će biti cijeli Sudar kraljeva, a sljedeću knjigu (Oluja mačeva) će podijeliti na dvije sezone, vjerovatno zato što je i knjiga podijeljena na dva toma.

Nije se mnogo toga za sada desilo
Jeste, jeste...  ;D A tek će se ubrzati, vjeruj mi.  ;D

a i sto su do sada prikazali  vjerujem da je u knjizi stalo u stotinak strana...
Pogrešno vjeruješ.  :) Prešli smo već otprilike pola knjige, jedina razlika je u tome što su u seriji neke stvari prikazane napreskok (nisu išli baš strogo po redu, onako kako radnja teče u poglavljima).
She is watching from on high,
she knows who lives or dies,
she will take me to the sky...

Vorfelan Rhinata Morie

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1546 : 28.04.2012. 20:01:49 »
Jesi li siguran to za Oluju Mačeva ili samo misliš da će tako biti?

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1547 : 28.04.2012. 23:20:43 »

Naleteh na ovo. Dodje mi da ga uradim i zalepim kao tapetu na ovecem zidu u dnevnoj sobi.  Tako bih valjda lakse kapirala ko je ko, i ko je kome ko.

Offline Snake

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 96
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1548 : 29.04.2012. 01:20:46 »
Ima li neka veca rezolucija da i ja prostudiram?  :)

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1549 : 29.04.2012. 01:31:36 »
Na zalost ne .... Bar ja ne mogu da nadjem :(

Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1550 : 29.04.2012. 01:50:58 »





Samo otvorite u novom prozoru za originalnu velicinu  ;)

A mozda nekomo i ovo treba

Spoiler for Hiden:

Offline annorax

  • Valar morghulis, valar dohaeris.
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1135
  • Spol: Muški
  • Bifrost cross may those who die...
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1551 : 29.04.2012. 02:36:17 »
@Captain333:
Ako lažu oni, lažem i ja  :):
Citat:
Game of Thrones was renewed for a third season on April 10, 2012. The season will be ten episodes long and will adapt approximately the first half of A Storm of Swords. Series creator George R. R. Martin will write the seventh episode, tentatively titled "Autumn Storms".
http://en.wikipedia.org/wiki/Game_of_Thrones_%28season_3%29

Počele su već i teorije koliko će biti odstupanja u trećoj sezoni. Na parama se cigani, tu zbora nema. Kao što jedan forumaš nekoliko strana ranije fino reče:
Spoiler for Hiden:
Jbt, zmajevi, bitke, okrutni i ledeni sjever, Tuđini, sve to na cca 3 s, al' zato imamo 15 min natezanja između Renlija i Tirelke hoće li udvoje, utroje, 'oš da ti ga moj brat digne, hajd da ti se naguzim, a ti zamišljaj Lorasa...  :facepalm

Krbo nam reče šta će najvjerovatnije biti sudbina Tirionove njonje. Hajmo dalje o uštedi zelembaća: šta ako
Spoiler for Hiden:
Vargo Hout ne odsiječe Džejmiju šaku? Na kraju krajeva, i zašto bi? To jeste bitno za psihološki razvoj njegovog lika, ali za sâmu radnju baš i nema nekog krucijalnog značaja. Dobro, Džejmi je bio sirovina koja je sebe doživljavala samo kao ruku koja drži mač i ruši sve pred sobom i sad bi da to promijeni, ali to se može jeftinije postići i ovako: jao, eto, znate, dugo sam bio u bajboku, nisam imao s kim pričati, pa sam malo razmišljao o smislu života, i eto, ovaj, khm, shvatio sam da sam loš čovjek i sada bih da se promijenim, bla, bla, bla...
Slično kao što sam se već upitao hoće li uopšte i biti Crvene svadbe. Naravno da bih volio da bude, to je jedan od najznačajnijih događaja, ali...

Mislim da ovo sve objašnjava:
Spoiler for Hiden:

Tužno, tužno...  :(

Nego, ljudi, hajte molim vas:
Kako je u Algoritmovim knjigama prevedeno The Others? Pravi li se razlika između njih i wightsa? Ako da, kako je prevedeno wights? (Kod Lagune su Tuđini i utvare.)
She is watching from on high,
she knows who lives or dies,
she will take me to the sky...

Vorfelan Rhinata Morie

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1552 : 29.04.2012. 18:19:52 »
@annorax
Hvala na pojašnjenju.  :)


Nego:


Spoiler for Hiden:
Možda si već negdje napisao ali se ne sjećam, jesi li pročitao Ples sa zmajevima? Kakve su ti te dvije knjige u odnosu na ostale? Vidio sam da neki kažu da nije ništa posebno dobra, ali ja sam evo pročitao 250 strana prve knjige i ja sam prezadovoljan, meni je ekstra. Eto ako hoćeš napiši mi ocjene od 1 do 10 za svaku knjigu iz ovoga serijala.  :)  Izvini što te zamaram ali eto volim da čujem svačije mišljenje, a mogu i drugi koji su čitali ako hoće da napišu svoje ocjene.  :)
« Zadnja izmjena: 29.04.2012. 18:21:56 Captain333 »

Offline Snake

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 96
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1553 : 29.04.2012. 19:32:25 »
Hvala na grafikama ali ljudi ako Boga znate nadjite se na nekom chatu pa pricajte o seriji, kad otvorim temu 20 spojlera a sa obzirom na brzinu prikazivanja serije samo je pitanje dana kad cu poceti da ih otvaram :ne-zna

Offline annorax

  • Valar morghulis, valar dohaeris.
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1135
  • Spol: Muški
  • Bifrost cross may those who die...
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1554 : 30.04.2012. 01:52:32 »
Možda si već negdje napisao ali se ne sjećam, jesi li pročitao Ples sa zmajevima?
Naravno, prvi put čim je izašla na engleskom (mada je išlo polako, još uvijek sporije čitam na engleskom  :-[), i sada na srpskom (završio Snove i prah i prešao na Poslije gozbe).
Kakve su ti te dvije knjige u odnosu na ostale? Vidio sam da neki kažu da nije ništa posebno dobra,
Lošije. Pazi, meni Martin ne može biti loš, ali u poređenju sa prethodnima - kvalitet konstantno opada. Bar meni.
Spoiler for Hiden:
Glavnina priče je usmjerena na Deni, koja mi je sad dosadna. I u početku je bila, a onda sam se zainteresovao za njenu nit u radnji kad je kupila Neokaljane i kad je kod nje došao ser Baristan Selmi. Sad imam utisak da samo tapka u mjestu.
Na sjeveru tako-tako. Dobili smo neke odgovore, ali i nova pitanja, na koja ćemo (što reče jedan forumaš na jednom drugom forumu) odgovore opet čekati godinama. Ta nit je takođe daleko od raspetljavanja.
Tirion puno lošiji nego u prethodnim knjigama. Što reče taj pomenuti forumaš, gdje nestade ona njegova životnost, oštroumnost i cinizam; hajde, jeste da je svašta preživio, ali sad samo kuka da li će, kad konačno ode u pakao, sresti tamo i svog gospodara oca.  :facepalm
Evo mojih ocjena:
Igra prijestola - 5/5
Sudar kraljeva - 5/5
Oluja mačeva - 4/5
Gozba za vrane - 3,5/5
Ples sa zmajevima - 3,5/5.
Spoiler for Hiden:
Šmek u Oluji mi je propao zbog Crvene svadbe, napisao sam u jednom od prethodnih postova da se ponavlja, o Džonu sa kraja Plesa da i ne govorim. Gozba mi je zapravo bila puno zanimljivija kad sam je čitao drugi put; prvi put sam očekivao akciju - nije je bilo. A detalji jesu zanimljivi; svidjela mi se i Dorna. Za Ples ti već rekoh.
Moraš tu uzeti u obzir i frustraciju. Pričao sam to jednom kolegi na "Titlovima": nakon pročitanog Plesa, svi smo rekli samo jesam ja ovo čekao šest godina?! Sjeti se njegovog pogovora sa kraja Gozbe: nastavak stiže sljedeće godine. To je napisao 2005., pa ti vidi. Onda je krenuo sa pričom
Spoiler for Hiden:
te išao u Portugal na ljetovanje, te se ulijenio, te gdje mi odoše dani?, pa onda piše kao skriboman i takmiči se sâm sa sobom da napiše što više strana, pa onda dva mjeseca mudruje hoće li poglavlje sa Sansom staviti na kraj Plesa ili na početak Vjetrova... I na kraju dobijemo ovo što smo dobili.
Opet kažem, nije Ples loš, ali nije kao prve dvije. Neko bi možda rekao pa ne poredi ih; ali kako da ih ne poredim kad su dio istog serijala?  :) Jbg.
Nadam se da će sad krenuti brže. Obećao je
Spoiler for Hiden:
da ćemo u The Winds of Winter (Vjetrovi zime) vidjeti puno više sjevera i da će se nit sa Tuđinima konačno početi raspetljavati. Iako postoje brojne teorije ko će na prijesto, mislim da je logično da računamo na Starkove. Možda ne baš na sâm prijesto, ali posljednja knjiga, Dream of Spring (San o proljeću) je u početku imala radni naslov Time for Wolves (Vrijeme za vukove), što implicira da će Starkovi ipak prevladati.
ja sam prezadovoljan, meni je ekstra.
A blago tebi.  :) Svi moji prijatelji, ali svi odreda su rekli da je pad kvalitete očigledan. Dijelom ti i zavidim. Ali samo malo.  ;D
Spoiler for Hiden:
Kad završiš, moja preporuka ti je da se baciš na Pjesme snova 1-3, isto u Laguninom izdanju. To je zbirka njegovih kratkih novelica, oko 50-ak strana svaka, brzo se čitaju a super su zanimljive. Vidjećeš da nije Pjesma leda i vatre jedino što od njega vrijedi, vjeruj mi. Pogledaj u međuvremenu i prvu epizodu serije The Outer Limits (Sandkings), koja je napravljena po njegovoj istoimenoj noveli, a odlično ju je preveo naš petko  smileyNO1.
Koliko sam shvatio, engleski ti je problem? Budi strpljiv, načuo sam da će Laguna nastaviti da radi Martina, isplati im se.  :)
She is watching from on high,
she knows who lives or dies,
she will take me to the sky...

Vorfelan Rhinata Morie

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1555 : 30.04.2012. 07:34:44 »
Moje glavne zamerke su na Tiriona. Neću pisati u Spoileru jer su sve stvari koje su već trebale biti. Targarijani imaju Ljubičaste oči. A Tirion ima dva različita oka (boje bi bile za spoiler). Pored toga on ima i beli pramen kose koji nije bilo teško napraviti (čak bi i umetak bio rešenje). U ostalom, zmaj ima tri glave, zar ne? Nije ovde stvar budžeta, Snimaju po celom svetu, žao mi je što je, ako je zaista Martin deo produkcije, a ne samo plaćen da ustupi i ime, cela serija jedan ogroman spoiler.
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline ivan204

  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1224
  • Spol: Muški
  • Primadona
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1556 : 30.04.2012. 12:43:39 »
radna verzija, navečer će biti pregledano još jednom...;)

Offline Commandoguru

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1112
  • Spol: Muški
  • Smotani
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1557 : 30.04.2012. 13:17:12 »
Usput, verzija šljaka i za HDTV.x264-ASAP.
A guy with a BIG fuckin gun is not more dangerous than a guy with a club... It's only a matter of range and reach... :D

Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1558 : 30.04.2012. 13:39:16 »
sync je OK i za 720p.HDTV.x264-IMMERSE, ima čak i uvod - ostadoh bez posla  :(

idem naći makar jedan typo  ;D


May the Plasma be with you!

Offline sabljarka

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 222
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #1559 : 30.04.2012. 14:05:09 »
hvala Ivane