Autor Tema: Game of Thrones  (Posjeta: 764378 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Cata

  • Likušo!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3356
  • Spol: Ženski
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #720 : 20.06.2011. 14:45:12 »
Kako dobar kraj sezone, kako volim ovakvu vrstu serija i filmova.  smileyNO1
Neću ja moći dočekati sljedeću sezonu, uhvatit ću se čitanja, previše mi je zanimljivo čekati.

Ako ti treba info odakle mozes da skidas brzo javi se pa cu ti proslediti par linkova do kojeg trakera na koje cak ne treba ni pozivnica nego se moze svako registrovati.

Ma skida mi se za 15 do 20 minuta, ali ti nisi skužio bit zašto sam ono napisala. A 20 minuta mi nije puno čekati. Svejedno hvala.


U ime oca i sina i Sv. Googla. Enter
I love you, not for what you are,
but for what I am, when I am with you.

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #721 : 20.06.2011. 14:46:13 »
Ja sam pročitao 180 strana druge knjige, sad me još više vče da čitam dalje :)

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #722 : 20.06.2011. 15:16:20 »
Mogu misliti kakva je kvaliteta tajming i tehničke strane ovih titlova što su stigli... Bez uvrede dečki, ali s kime se vi trkate? Neće vam nigdje pobjeći oni kojima treba prijevod. Kao što Bruno reče, stvarno postaje bolesno. Napadajte me svi ako hoćete, ali ja sam prestao gledati s ivanovim titlovima (prijevod je odličan), ali samo zbog tehničke strane mi se ne sviđa. Jer žuri. Ne planiram ja loviti tekst po ekranu. Stanite malo na loptu i stignete sve. Nitko vam neće zamjeriti ako navečer izbacite titl, ili sutradan. Ako je netko toliko nestrpljiv neka gleda kako hoće, ja mogu čekati, a vjerujem i dosta ljudi koji cijene kvalitet.

Eto, samo sam to htio reći. :)

To sam hteo i ja sve reci! Jer mislim stavrno sa kime se vi takmicite? Ok neko zeli odmah prevode ali taj koji zeli odmah neka radi sam ili neka ceka kvalitetan prevod.

Da se ne lazemo ja sam u tolikoj sada nedoumici koji prevod od kog lika skinuti a sto kaze nebojsa66 da ne jurim prevod po ekranu i da ne vracam svaku epizodu po 100x unazad samo da bih procitao ko je sta rekao. Ja sam u stanju da sacekam da se serija kompletno zavrsi pa tek onda da krenem da je gledam a ne ovako pogledam ovo sto ima i kada dodje najzanimljiviji deo ono cvrc nema vise pauza a nastavak za par meseci, i onda posle par meseci ajde se vi setite sta ste gledali pa onda opet gledate ispocetka.

Onda vidim pojedini se bacaju u neko knjizevno prevodjenje ove serije u stavri kako je knjiga prevedena na srpski pa tako da nam budu i prevodi, bolje prevod da bude onako kako treba nego tu neko bacakanje po knjizevnosti i glupiranju kojekavim takmicenjem ko ce pre da izbaci prevod.

Da se za svaku seriju takmicite ko ce pre da izbaci prevode ovom sajtu je onda zagarantovana duga i uspesna buducnost.

Slažem se s obojicom 100%. KornjačoNS, preporučujem ti da gledaš s dragan4evim ili annoraxovim prevodima.
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline thunder77

  • Novi član
  • *
  • Postova: 4
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #723 : 20.06.2011. 15:58:12 »
Ne znam za vas ljudi, ali od ovih 9 epizoda 7 su mi izvrsne, a 2 jako dobre. Ovo je zbilja vrhunska serija ne samo vizualno već i priča, gluma, twistovi, ma sve. Eto, napokon neka uz Breaking Bad, a da je izvrsna + BE  :)

Kladim se da većina od vas hvali seriju samo iz razloga što je toliko napuhana i izreklamirana. ... u biti je prosjećno smeće (za TV). Dosadno, loša koreografija i kostimografija, previše likova od kojih niti jedan nema neku posebnu snagu. Jedino bi izdvojio onog kepeca koji donekle izvlači da ne bude još dosadnije.
 Sramota da su za žanr fantastike sveli komp. animaciju i efekte na nulu (koji su svakom dostupni). Tu i tamo ubace malo golotinje i neku brutalnu scenu pa se s tim misle iskupit ....
btw stalno se u dijalogu razbacuju brojkama od 20.000 do 40.000 nekakvih vojnika a dosad nisu snimili više od petnaestak ljudi na hrpi.
Radnja previše razvučena,cijelu radnju iz deset epizoda su mogli glatko utrpat u tri epizode. Čak i LOTR je remek djelo za ovo .... a usporedba z Breaking Badom je bogohuljenje  :P
Registracija da nam to kažeš, ma bravo stari  clapp

Žalosno...

Nisam ni mislio da češ shvatiti ..... nažalost  ;)  Bolje da si napisao neki razlog zašto svi hvale ovu seriju. Htio sam reći kako su potrebni sve slabiji kriteriji da bi nešto imalo dobru gledanost ... kao ovo sranje . U isto vrijeme pratim i The Killing u kojoj uživam jer je kvalitetna za razliku ...
« Zadnja izmjena: 20.06.2011. 16:07:41 thunder77 »

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #724 : 20.06.2011. 16:04:11 »
Jedni rade da prevod bude što prije i to odgovara onima koji jedva čekaju prevod.
Drugi prevode polako i tehnički kvalitetnije.
Taman ima za svakoga kako voli.
Zato neka svako izabere. :)

Pošto sam jedan od onih koji ne žure,
još nisam ni počeo gledati seriju.
:)

Offline Wrda

  • Član
  • ***
  • Postova: 599
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #725 : 20.06.2011. 16:23:12 »

Offline djdusko

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1348
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #726 : 20.06.2011. 17:18:07 »
Hvala svim ljudima koji prevode, da sada ne nabrajam da ne bi nekog zaboravio, svaka vam čast  smileyNO1 Ja gledam uglavnom sa annoraxevim ili dragan4evim, pa njima posebno hvala.

Spoiler for Hiden:
Čitao sam knjige i iščekivao sam seriju, i stvarno sam zadovoljan. Svo vrijeme sam čekao zadnju scenu da vidim... fantastično.
Deni mi je i u knjizi bila omiljeni lik, a i u serije.. divna je.

 srcesmajli srcesmajli notworthy notworthy
« Zadnja izmjena: 20.06.2011. 17:19:55 djdusko »

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #727 : 20.06.2011. 17:21:11 »
Pozdrav svima! Evo da se i ja malo ubacim s komentarom.
Mali osvrt na prvu sezonu. Konačno me jedna serija privukla toliko da sam je iščekivao s nestrpljenjem svaki tjedan, zadnja koju sam tako čekao bili su Izgubljeni.
Knjige nisam čitao, ali su mi ih mnogi preporučivali. Par godina ih imam na kompu, ali nisam htio čitati, pgotovo kad sam čuo da se sprema serija.
Prva epizoda - fantastična! Obožavam knjige i filmove takve tematike pa nije trebalo dugo da me GoT privuče. Kako je serija išla dalje uglavnom je postajala sve bolja. Jedina je zamjerka to što ima samo 10 ep. Za mene nedovoljno da se poistovjetim i suosjećam s nekim od likova koji su kasnije odapeli papke (a ja obožavam kad ubijaju glavne likove ;D). Glumci odabrani za karakterizaciju uglavnom su solidni iako bih imao drugačije mišljenje da sam pročitao knjigu. Slažem se i s komentatorom koji je spomenuo da u nekim scenama fali 'grandioznosti', pogotovo u scenama borbi. Ali ja sam i ovime vrlo zadovoljan i nadam se da im neće usfaliti love za naredne sezone.
Zadnja epizoda solidna, ali očekivao sam više. Hvala bogu na zmajevima na kraju, sad imam za koga navijati kasnije  ;D
Sve u svemu, jedna od meni boljih serija posljednjih godina; jedva čekam pročitati prvu knjigu.

Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #728 : 20.06.2011. 17:29:25 »
Jedni rade da prevod bude što prije i to odgovara onima koji jedva čekaju prevod.
Drugi prevode polako i tehnički kvalitetnije.
Taman ima za svakoga kako voli.
Zato neka svako izabere. :)

Pošto sam jedan od onih koji ne žure,
još nisam ni počeo gledati seriju.
:)

Taman javi za koji si se prevod odlučio. Ja čekao da završi sezona pa da počnem da gledam, a znam da za svaku epizodu ima 253 prevoda.

Offline ivan204

  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1224
  • Spol: Muški
  • Primadona
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #729 : 20.06.2011. 17:45:26 »
ne kažem da su mi prijevodi savršeni, ali mislim da su prilično dobri i nikada ga ne izbacujem van ako ne mislim da zadovoljava neke moje standarde (koji su visoki)... u mojim prijevodima najkraća linija je oko 1.9 sekundi, a najduža oko 6 pa ako netko nije sposoban pohvatati, sorry... grešaka što se tiče interpunkcija, č i ć, ije i je i slično mislim da svedem na minimum i svaku epizodu prije postavljanja pogledam još jednom... naravno da mi se uvijek potkradu greške koje vidim tek kad gledam nakon mjesec dana, ali nitko nije savršen... također, u ovom slučaju sam otpočetka odlučio biti vjeran knjizi (kako sam i napisao) pa nisam ništa mijenjao... a ako bi savršen tehnički prijevod trebao biti s linijama od po 10 sekundi, evo spojit ću ih sve večeres pa izdam novu verziju...;)

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #730 : 20.06.2011. 17:56:18 »
Svaka čast za trud. clapp

Hehe, kakvih crnih 10 sekundi. :)

Gledam tvoj prevod u SW, broj redova je sasvim u redu, testirajući broj slova po sekundi, ispod 23 cps je sve, najduži red 43 znaka, najkraće trajanje preko 1.5 s...
Ne vidim mogućnost da neko ima problema sa gledanjem uz ovaj prevod. Tehnički je odličan.
A što se tiče kvaliteta samog prevoda, gledao sam dosta serija sa tvojim prevodom i bio sam prezadovoljan.  smileyNO1
Ne mogu da ne spomenem i ovdje, jedva čekam da pogledam i novu sezonu Nurse Jackie. Thx. ;D

Offline Cata

  • Likušo!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3356
  • Spol: Ženski
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #731 : 20.06.2011. 18:00:18 »
Iskreno, Ivane, ja ti skidam kapu,  to su meni jako kvalitetni prijevodi.
Zadnja epizoda ima 51 minutu, i ti imaš 585 linija. Ne vidim kako drugima lete titlovi, kad ih očigledno spajaš.
Kad pregledam greške nema nijednu, a SW je postavljen na rigoroznu Milanovu skriptu.  :)
Kao što nam dragi naš Milan kaže, svatko neka izabere prijevod koji želi, barem njih za ovu seriju ima gomilu.
Ja većinom pogledam seriju dan, dva nakon što je izašla, jer nemam vremena, tako da mi ta brzina ništa ne znači.

U ime oca i sina i Sv. Googla. Enter
I love you, not for what you are,
but for what I am, when I am with you.

Offline Tony M.D.

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 148
  • Spol: Ženski
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #732 : 20.06.2011. 18:17:34 »
Odgledala sam 5 epizoda od juce, i mogu reci da je serija fenomenalna. smileyNO1
Hvala svima za prevode! Smajlicvece

Offline Samisko

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1487
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #733 : 20.06.2011. 18:56:41 »
Slažem se s obojicom 100%. KornjačoNS, preporučujem ti da gledaš s dragan4evim ili annoraxovim prevodima.

I ja preporučujem.
De gustibus non est disputandum.

Offline nebojsa66

  • Šone Šeset Šes
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2718
  • Spol: Muški
  • Kormilo na mjesečini
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #734 : 20.06.2011. 19:00:59 »
Sad ću ja ispast baba-roga, jelda?  :P

Ne znam, možda ja sporo čitam, ali u drugoj i trećoj epizodi je bilo malo problema s tim znakovima po sekundi. Dosta linija je prebrzo otišlo s ekrana. I rekao sam, prijevod kao prijevod je fantastičan, ali osjeti se da je rađen preko engleskog titla, a to meni ne odgovara.
Ja poštujem ivanov rad i ne kažem da je loš prevoditelj, samo sam ja postao velika picajzla jer se previše družim s Ericom na chatu.  ;D ;D ;D ;D

Nisam lud, majka me testirala!

Offline Samisko

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1487
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #735 : 20.06.2011. 19:09:08 »
Koga pa to Eric nije iskvario?  >:dj  ;D  rofl
De gustibus non est disputandum.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #736 : 20.06.2011. 19:26:17 »
Ma svi su prijevodi odlični i sa tehničke strane. Uzmem koji mi prvi padne pod ruku. Ako žurim gledat seriju, onda sigurno uzimam ivanov, a ako idem pogledat nastavak za par dana, ona sam prokleto neodlučan koji da zmem rofl

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #737 : 20.06.2011. 19:43:42 »
Zadnja epizoda solidna, ali očekivao sam više.

Slažem se sa tobom. Možda sam imao prevelika očekivanja od epizode.  :-\
Sledeća sezona bi trebalo da bude dosta bolja od ove, nadam se samo da će imati dovoljno keša da sprovedu u delo sve što planiraju.
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline baltam0s

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 75
  • Spol: Muški
    • Igra prestola
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #738 : 20.06.2011. 19:58:07 »
pre svega, ne takmicim se ni sa kim. titl sam krenuo da radim zbog sebe, ovde sam se registrovao da bih dobio korisne savete, jer sam nov u ovome. Kad sam vec tu, poceo sam da kacim titlove. U svom prvom postu sam i rekao kada bih otprilike i izbacivao svoje titlove, i toga sam se pridrzavao, osim prvi put(jer sam iz nekog razloga mislio da ovo nije tezak posao i da ce mi trebati manje vremena) i danas, jer sam poceo da radim, pa sam hteo ovo da obavim pre posla. verovatno je to bila greska, ali sta sad, pocetnik sam. jos uvek ucim.
sto se knjizevnog prevoda tice, to je moja namera i od toga necu odustati. radim po knjizi, radicu po knjizi i to je to.
sa tehnicke strane znam da su mi titlovi losi, ali kao sto rekoh, jos uvek ucim.
i na samom kraju, ja smatram da je bolje imati vise titlova, nego malo. Imate izbor, probajte dva, tri, pet, pa gledajte sa kojim vam se vise svidja. bolje tako nego da ima jedan, a da je los.

@greska
sasvim moguce, nisam znao gde bijem. lose spavao, rano ustao, zagrizao preveliki zalogaj:(

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #739 : 20.06.2011. 20:00:44 »
Ne znam za vas ljudi, ali od ovih 9 epizoda 7 su mi izvrsne, a 2 jako dobre. Ovo je zbilja vrhunska serija ne samo vizualno već i priča, gluma, twistovi, ma sve. Eto, napokon neka uz Breaking Bad, a da je izvrsna + BE  :)

Kladim se da većina od vas hvali seriju samo iz razloga što je toliko napuhana i izreklamirana. ... u biti je prosjećno smeće (za TV). Dosadno, loša koreografija i kostimografija, previše likova od kojih niti jedan nema neku posebnu snagu. Jedino bi izdvojio onog kepeca koji donekle izvlači da ne bude još dosadnije.
 Sramota da su za žanr fantastike sveli komp. animaciju i efekte na nulu (koji su svakom dostupni). Tu i tamo ubace malo golotinje i neku brutalnu scenu pa se s tim misle iskupit ....
btw stalno se u dijalogu razbacuju brojkama od 20.000 do 40.000 nekakvih vojnika a dosad nisu snimili više od petnaestak ljudi na hrpi.
Radnja previše razvučena,cijelu radnju iz deset epizoda su mogli glatko utrpat u tri epizode. Čak i LOTR je remek djelo za ovo .... a usporedba z Breaking Badom je bogohuljenje  :P
Registracija da nam to kažeš, ma bravo stari  clapp

Žalosno...

Nisam ni mislio da češ shvatiti ..... nažalost  ;)  Bolje da si napisao neki razlog zašto svi hvale ovu seriju. Htio sam reći kako su potrebni sve slabiji kriteriji da bi nešto imalo dobru gledanost ... kao ovo sranje . U isto vrijeme pratim i The Killing u kojoj uživam jer je kvalitetna za razliku ...

Nisam prije vidio ovaj tvoj komentar pa ću sada da ti odgovorim.
Reći da je LOTR za ovo remek dijelo je kriminalno dijelo.
Kao prvo, ne znam da li si čitao Game Of Thrones knjigu i da li si čitao LOTR knjige, ja jesam GoT, LOTR nisam, ali znam desetine ljudi koji su čitali oboje i tvrde da je GoT bolji.
Što se tiče ekranizacije LOTR-a, većina onih koji su čitali knjigu kažu da je užasno ekranizovano, naravno onima koji nisu čitali knjige se svidjelo.
Reći da je u GoT loša koreografija i kostimografija je takođe kriminalno dijelo. To samo pokazuje da se ne razumiješ u to nikako.
To što tebi smeta što ima puno likova je samo tvoja nesposobnost da ispratiš sve to, što ne znači da je to loše.
To što si ti očekivao da vidiš 20.000 vojnika je takođe glupo (kao recimo u LOTR što smo vidjeli, a znamo da su to kompjuterski uradili), mogli su to i ovdje da urade ali nisu, i drago mi je što nisu.
Gledali su da se što manje bave sa kompjuterskim radom i zbog toga smo manje vidjeli Jezovuka jer su imali problema sa snimanjem scena sa njima zbog problema sa dresurom, mogli su da ga odrade kompjuterski ali nisu, i drago mi je što nisu.






Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #740 : 20.06.2011. 20:06:10 »
Ne znam za vas ljudi, ali od ovih 9 epizoda 7 su mi izvrsne, a 2 jako dobre. Ovo je zbilja vrhunska serija ne samo vizualno već i priča, gluma, twistovi, ma sve. Eto, napokon neka uz Breaking Bad, a da je izvrsna + BE  :)

Kladim se da većina od vas hvali seriju samo iz razloga što je toliko napuhana i izreklamirana. ... u biti je prosjećno smeće (za TV). Dosadno, loša koreografija i kostimografija, previše likova od kojih niti jedan nema neku posebnu snagu. Jedino bi izdvojio onog kepeca koji donekle izvlači da ne bude još dosadnije.
 Sramota da su za žanr fantastike sveli komp. animaciju i efekte na nulu (koji su svakom dostupni). Tu i tamo ubace malo golotinje i neku brutalnu scenu pa se s tim misle iskupit ....
btw stalno se u dijalogu razbacuju brojkama od 20.000 do 40.000 nekakvih vojnika a dosad nisu snimili više od petnaestak ljudi na hrpi.
Radnja previše razvučena,cijelu radnju iz deset epizoda su mogli glatko utrpat u tri epizode. Čak i LOTR je remek djelo za ovo .... a usporedba z Breaking Badom je bogohuljenje  :P
Registracija da nam to kažeš, ma bravo stari  clapp

Žalosno...

Nisam ni mislio da češ shvatiti ..... nažalost  ;)  Bolje da si napisao neki razlog zašto svi hvale ovu seriju. Htio sam reći kako su potrebni sve slabiji kriteriji da bi nešto imalo dobru gledanost ... kao ovo sranje . U isto vrijeme pratim i The Killing u kojoj uživam jer je kvalitetna za razliku ...
Jel ti shvaćaš da su sve to ukusi i to više o tebi govori koliko si valjda frustriran (bez ikakve uvrede) kada ne možeš podnijesti nečiji ukus, nečije mišljenje da mu je ova serija dobra, odlična. Eto, meni je isto The Killing jako kvalitetna, puna misterije, a i da mi je sranje, ne pada mi na pamet te kvotat i govoriti kako je serija sranje i da ne kužiš neke stvari. Čemu to? Ajde, živio mi  ;)

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #741 : 20.06.2011. 20:07:19 »

Offline slaks

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1194
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #742 : 20.06.2011. 20:12:18 »
Imaš za youtube kodove, da ne moraju ljudi da idu tamo.  ;)  A ovo je napravio neki strastveni ljubitelj serije.




Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #743 : 20.06.2011. 20:13:43 »
Nisam znao za kodove.

Jesi li siguran da je to napravio "neko"?

Pa vidiš li da je na njihovom zvaničnom kanalu...

Offline FixXxer

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 89
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #744 : 20.06.2011. 20:26:29 »
Fantasticno,jel ima ko te knjige u pdf formatu da mi posalje :P,hvala svima na prevodima super su   smileyNO1

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #745 : 20.06.2011. 20:36:12 »
Baltam0se ja sam gledao tvoje prevode za prve 4 epizode, jer sam poceo da citam knjige na srpskom, pa mi je lakse, i mogu ti reci da su ti prevodi jako kvalitetni, i nemas razloga za brigu... Inace dok pratim seriju, obicno se fokusiram na jednog prevodioca, jer naviknem se i tako mi je veci gust za gledanje... Prevode kolege ivana nisam pogledao, ali gledao sam ranije neke serije i svi prevodi su bili odlicni tako da momci samo jedan  smileyNO1 za vas... Naravno pohvale i ostalim ljudima za syncove i prevode...

Offline thunder77

  • Novi član
  • *
  • Postova: 4
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #746 : 20.06.2011. 20:39:10 »
@Mulder

Daj malo skuliraj ... niko ti ne brani da je gledaš i niko nije frustriran,samo sam rekao da je prenapuhana. Ako si mislio na poslovicu da se o ukusima ne raspravlja onda si opet u krivu ... itekako se raspravlja  ;D

Offline Wrda

  • Član
  • ***
  • Postova: 599
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #747 : 20.06.2011. 20:44:32 »

Offline issi108

  • Novi član
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #748 : 20.06.2011. 21:06:42 »
najprvo velika hvala ivanu na prijevodima!!!
pogledao sam sve epizode s ivanovim prijevodima i nisam uočio nikakve greške
dapače prijevodi su bili odlični i usklađeni,
stog nerazumijem u čemu je problem,
možda što ivan prebrzo prevodi pa drugi ne stignu doživjeti taj veličanstveni osjećaj isčekivanja prijevoda!!!

a kolega thunder77 nije korektno od tebe što potcjenjuješ i omalovažavaš nas kojima se serija sviđa!!!
tvoje je pravo da izneseš svoje mišljenje o seriji i OK serija ti se ne sviđa,
ali ne sviđa se ni meni Lost pa nisam omalovažavao svu gomilu ljudi ovdje na sajtu kojima se sviđa!!!

usput: gledam i The Killing i to mi je nabolja nova serija u zadnji godinu dana poslije GoT-a i Terriersa!!!

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Odg: Game of Thrones
« Odgovor #749 : 20.06.2011. 21:09:52 »
Ne razumem zašto se u svakoj temi o nekoj seriji pojavi rasprava između neke dvojica koja se svađaju oko toga koja je serija bolja... To je isto kao raspravljati da li je lepša crvena ili plava boja.
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.