Serije > O serijama

The Walking Dead

<< < (591/594) > >>

mikx:
Zdravo ljudi. Ne znam da li sam na pravoj temi pa mi nezamjerite...Da li mi neko od vas može pomoći koji prevod odgovara koje video fajlu od S10E19 do kraja sezone 10.
Pokušao sam x fajlova i x prevoda i nikako uštimati? Nije problem da se pomjeri par sec. ali ima odstupanja svakih par min.

a_kduo:

--- Citat: mikx - 27.01.2022. 15:58:26 ---Zdravo ljudi. Ne znam da li sam na pravoj temi pa mi nezamjerite...Da li mi neko od vas može pomoći koji prevod odgovara koje video fajlu od S10E19 do kraja sezone 10.
Pokušao sam x fajlova i x prevoda i nikako uštimati? Nije problem da se pomjeri par sec. ali ima odstupanja svakih par min.

--- Kraj citata ---
Prijevod WEBRip.x264-ION10 ti odgovara i za AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-CasStudio video.

mikx:
Hvala na odgovoru. Ja nigdje taj video ne mogu naći. Imam npr. ove:

The Walking Dead S10E19 XviD-AFG [eztv]
The.Walking.Dead.S10E19.WEB.x264-PHOENiX[TGx]

zkarlov:

--- Citat: mikx - 31.01.2022. 12:02:35 ---Hvala na odgovoru. Ja nigdje taj video ne mogu naći. Imam npr. ove:

The Walking Dead S10E19 XviD-AFG [eztv]
The.Walking.Dead.S10E19.WEB.x264-PHOENiX[TGx]

--- Kraj citata ---
Imaš PM

mladi.indiana:
Stižu nam tri spin-offa serije


--- Citat: ---"Isle Of The Dead" - Lauren Cohan, koja glumi Maggie, i Jeffrey Dean Morgan, koji glumi Negana, glumit će u spinoff seriji koja se događa u New Yorku

"Tales of the Walking Dead" je antologijska serija koja se temelji na novim i postojećim likovima koji će istraživati pozadine likova.

"Daryl & Carol spin-off" u kojoj glume Reedus i McBride kao njihovi likovi Daryl i Carol.
--- Kraj citata ---

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju