Serije > O serijama

The Walking Dead

<< < (588/594) > >>

zkarlov:
 drinks

amiS:
pogledao sam do kraja 10. sezonu. tri jako dobre epizode (ona s Neeganom odlična i jedna od boljih u seriji). ostalo fileri koji se mogu preskočiti.

Dobrica Legenda:
Albuquerque je davno ostao iza njih, negdje u 5-6 sezoni su trebali da skrenu lijevo, ali nisu poslušali iskustvo Duška Dugouška  :ccc:, i dobili smo latino sapunicu, gdje preskočiš 4-5 epizoda i nisi ništa propustio. Meni je Fear the Walking Dead postala interesantnija serija od originalne otkako su preselili Lennie Jamesa tamo. Mnogo je postalo dosadno, i iako je Jeffrey Dean Morgan dobar glumac sa harizmom, dosadili su više sa Neganom kao negativcem, a sad izgleda da ga opet spremaju za neki belaj. I iako se moje muške oči raduju što opet vide Lauren Kohan (Maggie), taj mogući zaplet njihovog konflikta mi se uopšte ne sviđa (a možda spremaju i nešto drugo, volio bih da griješim). Tek, ako sam dobro razumio 11. sezona će biti zadnja, što me raduje - ja barem neću gledati dalje. Eventualno, ako se taj film kao finale serije snimi, to bih pogledao iz poštovanja prema ranijim epizodama kad je ovo bila kultna serija.

iluzionista84:
и ја сам разумео да је последња сезона ?
ипак бих волео да није ...
На фоксу нашем кабловском почиње 23 августа...

marko_delali:
Evo i da dočekamo izgledni kraj serijala na FOX-u od ponedjeljka. Zadnje epizode osim one s Neganom nisu bile baš nešto!

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju