Autor Tema: Persons Unknown  (Posjeta: 56945 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline sardax

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 141
Re: Persons Unknown
« Odgovor #270 : 30.08.2010. 21:04:40 »
Thnx. Nasao sam.

Offline shinedesign

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 230
  • Spol: Muški
  • let your light shine....
    • ShineDesign
Re: Persons Unknown
« Odgovor #271 : 30.08.2010. 22:37:03 »
Jos se nezna hoce li biti 2. sezone...
Ideja je ok, glumci nisu sto cini seriju losom ali svejedno zaraznom i mora se pogledati do kraja :D
Jedva sam cekao da zavrsi, te mi onda ostave nedovrsen zavrsetak (barem je po meni nedovrsen, jer nisam dobio odgovor skoro na nijedno pitanje) i sad se nadam 2. sezoni koja bi mogla dati odgovore na sva neodgovorena pitanja iz 1. sezone te zavrsiti "normalno".
 smileyNO1
aaaaa
nemoj da zezas da su ubrljali kraj u_jeeeeeeeeee
a bas sam polagao velike nade u ovu seriju....  cry1

Offline edo6

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 283
  • Spol: Muški
Re: Persons Unknown
« Odgovor #272 : 31.08.2010. 01:09:15 »
Jos se nezna hoce li biti 2. sezone...
Ideja je ok, glumci nisu sto cini seriju losom ali svejedno zaraznom i mora se pogledati do kraja :D
Jedva sam cekao da zavrsi, te mi onda ostave nedovrsen zavrsetak (barem je po meni nedovrsen, jer nisam dobio odgovor skoro na nijedno pitanje) i sad se nadam 2. sezoni koja bi mogla dati odgovore na sva neodgovorena pitanja iz 1. sezone te zavrsiti "normalno".
 smileyNO1
A kako može biti 2 sezone, ako je ovo bila mini-serija?
receno je da je mini serija isto kao i sto je receno da cemo do kraja dobiti sve odgovore, a odgovora nigdje..
  ???

Offline goran83

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1517
Re: Persons Unknown
« Odgovor #273 : 31.08.2010. 09:25:17 »
Jesi ti siguran da si odgledao i 13 epizodu? Pošto svi kažu da je serija imala sasvim pristojan kraj... Ja još nisam odgledao,tek sam na 11 epizodi...

Offline edo6

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 283
  • Spol: Muški
Re: Persons Unknown
« Odgovor #274 : 31.08.2010. 12:54:53 »
Pogledaj pa javi ovdje da ti postavim par pitanja ;)

Kraj je pristojan za one koji su zadovoljni s polovicnim odgovorima i to odgovora na recimo 30% pitanja postavljenih tokom cijele serije...

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Re: Persons Unknown
« Odgovor #275 : 31.08.2010. 20:37:56 »
Ja isto nisam prezadovoljan krajem. Nisam saznao ništa osim
Spoiler for Hiden:
da postoji i nivo 2., da je ta organizacija praktički svemoguća. A zašto vrše te pokuse, čemu sve to, što imaju od toga?!
Ne znam. Prvih par epizoda me stvarno zaintrigiralo. Što je išlo bliže kraju, sve slabije. Ukupna ocjena 6,5/10. Moje mišljenje.

Offline shinedesign

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 230
  • Spol: Muški
  • let your light shine....
    • ShineDesign
Re: Persons Unknown
« Odgovor #276 : 31.08.2010. 21:39:21 »
Ja isto nisam prezadovoljan krajem. Nisam saznao ništa osim
Spoiler for Hiden:
da postoji i nivo 2., da je ta organizacija praktički svemoguća. A zašto vrše te pokuse, čemu sve to, što imaju od toga?!
Ne znam. Prvih par epizoda me stvarno zaintrigiralo. Što je išlo bliže kraju, sve slabije. Ukupna ocjena 6,5/10. Moje mišljenje.
hmm interesantno. nije bas lose koliko sam mislio. ta poslednja epizoda bi trebala da otvori nova pitanja za novu sezonu, ali posto je prepostavljam nece biti zbog slabe gledanosti, onda je sve to steta. Uglavnom sve serije ostave otvorena pirtanja na kraju sezone, da bi kasnije mogle da nastave.
u svakom slucaju nije bas tako losa.
Spoiler for Hiden:
pretpostavljam da bi u sledecoj sezoni trebao onaj detektiv da preuzme ulogu novinara i da traga za resenjem izvan grada
Spoiler for Hiden:
onaj Blackham mi je sumljiv

Offline edo6

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 283
  • Spol: Muški
Re: Persons Unknown
« Odgovor #277 : 31.08.2010. 21:41:27 »
Ovo je rađeno kao mini serija, a zavrsilo je kao serija s upropastenim krajem(citaj Lost)... Na osnovu kraja serija bi TREBALA imati 2. sezonu, a nebi bio ni prvi put da neka mini serija pređe u seriju (citaj XIII:Conspiration..)

Eto sad par pitanja na koje nisam dobio odgovore tokom serije, neka su slicna s prethodno postavljenim od strane kolege Pljoska :)

Spoiler for Hiden:
Tko stoji zapravo iza tog "programa"?
Spoiler for Hiden:
Koliko se vec godina rade takvi testovi i zasto?
Spoiler for Hiden:
Koliko ovakvih lvl-a postoji?
Spoiler for Hiden:
Sto se desi kad sve razine zavrse ako uopce i zavrse?
Spoiler for Hiden:
Kako su oni u ovoj zadnjoj epizodi pobjegli iz tog kombija? - Kao da je cijela scena izrezana...
Spoiler for Hiden:
Odakle pare crnkinji i onoj ludoj babi da odu u Afriku?
Spoiler for Hiden:
Kako su ulovili Grahama?

Bez brige ima ih jos barem ovoliko ali cu biti zadovoljan ako i na neke od ovih dobijem odgovor...

Offline shinedesign

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 230
  • Spol: Muški
  • let your light shine....
    • ShineDesign
Re: Persons Unknown
« Odgovor #278 : 01.09.2010. 00:06:11 »
Ovo je rađeno kao mini serija, a zavrsilo je kao serija s upropastenim krajem(citaj Lost)... Na osnovu kraja serija bi TREBALA imati 2. sezonu, a nebi bio ni prvi put da neka mini serija pređe u seriju (citaj XIII:Conspiration..)

Eto sad par pitanja na koje nisam dobio odgovore tokom serije, neka su slicna s prethodno postavljenim od strane kolege Pljoska :)

Spoiler for Hiden:
Kako su ulovili Grahama?


Bez brige ima ih jos barem ovoliko ali cu biti zadovoljan ako i na neke od ovih dobijem odgovor...
imam odgovor na jedno pitanje
Spoiler for Hiden:
pa jel si skontao da je blackham znao ime njegove zene iako mu nikad nije rekao njeno ime. Tako da je verovatno i on bio u tome. Ali i dalje je sve mutno... kontam da bi da su dalje razvijali pricu da bi se stvari rascistile

Offline edo6

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 283
  • Spol: Muški
Re: Persons Unknown
« Odgovor #279 : 01.09.2010. 00:22:17 »
Spoiler for Hiden:
Ako se dobro sjecam Blackham je procitao Charlijev "dosje", iako nisam siguran...
Graham je onaj crnac, marinac.. ti si mislio na Čarlija :D

Offline shinedesign

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 230
  • Spol: Muški
  • let your light shine....
    • ShineDesign
Re: Persons Unknown
« Odgovor #280 : 01.09.2010. 09:28:16 »
Spoiler for Hiden:
Ako se dobro sjecam Blackham je procitao Charlijev "dosje", iako nisam siguran...
Graham je onaj crnac, marinac.. ti si mislio na Čarlija :D
Spoiler for Hiden:
u pravu si, malo sam pobrkao likove.  rofl U pravu si i za to da ima dosta neodgovorenih pitanja...fale neke scene

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Re: Persons Unknown
« Odgovor #281 : 01.09.2010. 18:46:39 »
Pogledao sam i ovo do kraja, prvo što moram reći - svaka čast NBC. Prvoklasni lažljivci. Obećavali su da ćemo dobiti sve odgovore, ali ništa od toga.

Serija završava kao da je to kraj prve sezone, te kao da će biti druge. Skoro nikakve odgovore nismo dobili, da čovjek ne povjeruje. Tako da odmah moram napomenuti, ako ne bude druge sezone, a 90% je da je nece biti, onda je jedan ogroman gubitak vremena gledati ovo.

Sve je ostalo nedoreceno, vapi za drugom sezonom, a lijepo rekli da ce biti mini-serija. Pa kojeg vraga onda prave ovakve krajeve? Nije ni cudo sto pojedini strani recenzenti govore kako je ovo najgori/najlosiji kraj neke serije.

Neke stvari je naknadno objasnila Joanna Lipari na facebooku.
Spoiler for Hiden:
Kako je Blachkham znao ime Charlijeve zene? Joanna kaze da je to trebao biti cliffhanger da gledatelje drze zainteresiranima do druge sezone gdje bi se to objasnilo.
Kad sam to procitao onda stvarno... Pa oni se ne mogu ni dogovoriti je li ovo mini-serija ili serija. Ono, oni koji rade na seriji, rade kao da ce biti jos sezona, a NBC lijepo rekao da je mini-serija. Tko tu koga?

Uglavnom, ako ostane ovako, tj., ne bude 2. sezone, onda ne gubite svoje dragocjeno vrijeme gledajuci ovo, jer odgovora necete dobiti. Zavrsava kao da ce biti jos. Ali sa prosjekom 2-3 milijuna gledatelj po epizodi, treba se dogoditi cudo da se to ostvari.
« Zadnja izmjena: 01.09.2010. 18:49:01 by_Ivica »

Offline shinedesign

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 230
  • Spol: Muški
  • let your light shine....
    • ShineDesign
Re: Persons Unknown
« Odgovor #282 : 01.09.2010. 18:56:30 »
Pogledao sam i ovo do kraja, prvo što moram reći - svaka čast NBC. Prvoklasni lažljivci. Obećavali su da ćemo dobiti sve odgovore, ali ništa od toga.

Serija završava kao da je to kraj prve sezone, te kao da će biti druge. Skoro nikakve odgovore nismo dobili, da čovjek ne povjeruje. Tako da odmah moram napomenuti, ako ne bude druge sezone, a 90% je da je nece biti, onda je jedan ogroman gubitak vremena gledati ovo.

Sve je ostalo nedoreceno, vapi za drugom sezonom, a lijepo rekli da ce biti mini-serija. Pa kojeg vraga onda prave ovakve krajeve? Nije ni cudo sto pojedini strani recenzenti govore kako je ovo najgori/najlosiji kraj neke serije.

Neke stvari je naknadno objasnila Joanna Lipari na facebooku.
Spoiler for Hiden:
Kako je Blachkham znao ime Charlijeve zene? Joanna kaze da je to trebao biti cliffhanger da gledatelje drze zainteresiranima do druge sezone gdje bi se to objasnilo.
Kad sam to procitao onda stvarno... Pa oni se ne mogu ni dogovoriti je li ovo mini-serija ili serija. Ono, oni koji rade na seriji, rade kao da ce biti jos sezona, a NBC lijepo rekao da je mini-serija. Tko tu koga?

Uglavnom, ako ostane ovako, tj., ne bude 2. sezone, onda ne gubite svoje dragocjeno vrijeme gledajuci ovo, jer odgovora necete dobiti. Zavrsava kao da ce biti jos. Ali sa prosjekom 2-3 milijuna gledatelj po epizodi, treba se dogoditi cudo da se to ostvari.
skroz si u pravu.

Offline s-a-k-a

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 175
  • Spol: Muški
Re: Persons Unknown
« Odgovor #283 : 02.09.2010. 00:48:10 »
nadam se samo da ce da bude II sezone, jel je kraj bzv..
skoro sva pitanja su ostala neresena..

Offline edo6

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 283
  • Spol: Muški
Re: Persons Unknown
« Odgovor #284 : 02.09.2010. 19:36:40 »
Jesi ti siguran da si odgledao i 13 epizodu? Pošto svi kažu da je serija imala sasvim pristojan kraj... Ja još nisam odgledao,tek sam na 11 epizodi...
I gdje je zapelo?

Mislio sam da je serija imala pristojan kraj pa da ce mi oni koji tako misle odgovoriti na postavljena pitanja  cry1

Offline goran83

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1517
Re: Persons Unknown
« Odgovor #285 : 02.09.2010. 19:46:31 »

Jesi ti siguran da si odgledao i 13 epizodu? Pošto svi kažu da je serija imala sasvim pristojan kraj... Ja još nisam odgledao,tek sam na 11 epizodi...
I gdje je zapelo?

Mislio sam da je serija imala pristojan kraj pa da ce mi oni koji tako misle odgovoriti na postavljena pitanja  cry1

Nisam još odgledao,komp mi je u kvaru,za koji dan ću pogledati pa ću videti...

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Re: Persons Unknown
« Odgovor #286 : 04.09.2010. 16:46:08 »
Ja ovo nisam mogao da odgledam dalje od prve epizode. Jeftino sranje.
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline Gordon Freeman

  • Always follow your dick!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 3666
  • Spol: Muški
  • WEB-DL majstor
    • Prijevodi-Online
Re: Persons Unknown
« Odgovor #287 : 06.09.2010. 13:53:51 »
Evo sad je kompletirana cela serija... :)

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Re: Persons Unknown
« Odgovor #288 : 06.09.2010. 13:56:10 »
Hvala na prijevodima...

Offline chuckydrayman

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 330
  • Spol: Muški
Re: Persons Unknown
« Odgovor #289 : 06.09.2010. 16:27:49 »
Ja ovo nisam mogao da odgledam dalje od prve epizode. Jeftino sranje.
u potpunosti se slažem
kao da su snimili seriju eto reda radi,samoda ima šta da se gleda  a na priču nisu obračali pažnju.Bolje bi im bilo da su to strpali u jedan film (a ovakvih je bilo milion) a i više bi i zaradili

evo nedavno izašao jedan film na ovu temu  ;D viđeno 1000 puta
« Zadnja izmjena: 06.09.2010. 16:32:23 chuckydrayman »



Offline Wennen

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2452
  • Spol: Muški
  • This is usually part when people start screaming
Re: Persons Unknown
« Odgovor #290 : 07.09.2010. 10:46:41 »
Uuu, ovo se skida, zahvaljujem... ;D

Offline goran83

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1517
Re: Persons Unknown
« Odgovor #291 : 07.09.2010. 11:02:49 »
Nisam ni je znao za ovaj film,stavljam odmah da se skida.... clapp

Offline Gordon Freeman

  • Always follow your dick!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 3666
  • Spol: Muški
  • WEB-DL majstor
    • Prijevodi-Online
Re: Persons Unknown
« Odgovor #292 : 07.09.2010. 11:08:06 »
Mislim da sam ovaj film gledao na RTS2....

Spoiler for Hiden:
Devetoro ljudi zarobljeno u jednom stanu, pokušajvaju da izađu, kada vide da ne mogu, ja mislim da počinje neka žurka, loču alkohol kao ludi, a onda počinju ubistva. I na kraju dobija torbu sa 9 miliona dolara i otvaraju mu se vrata koja vode do druge iste sobe u kojoj još osmoro ljudi ima takve torbe sa 9 miliona.

Offline chuckydrayman

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 330
  • Spol: Muški
Re: Persons Unknown
« Odgovor #293 : 07.09.2010. 11:09:41 »
Mislim da sam ovaj film gledao na RTS2....

Spoiler for Hiden:
Devetoro ljudi zarobljeno u jednom stanu, pokušajvaju da izađu, kada vide da ne mogu, ja mislim da počinje neka žurka, loču alkohol kao ludi, a onda počinju ubistva. I na kraju dobija torbu sa 9 miliona dolara i otvaraju mu se vrata koja vode do druge iste sobe u kojoj još osmoro ljudi ima takve torbe sa 9 miliona.
Nisam baš siguran u to jer ovo je noviji film i ovde im glavni negativac odmah kaže da svakih 10 minuta ubija jednu osobu ako ne skontaju što je to što ih sve zajedno povezuje na neki način.



Offline Gordon Freeman

  • Always follow your dick!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 3666
  • Spol: Muški
  • WEB-DL majstor
    • Prijevodi-Online
Re: Persons Unknown
« Odgovor #294 : 07.09.2010. 11:21:38 »
Mislim da sam ovaj film gledao na RTS2....

Spoiler for Hiden:
Devetoro ljudi zarobljeno u jednom stanu, pokušajvaju da izađu, kada vide da ne mogu, ja mislim da počinje neka žurka, loču alkohol kao ludi, a onda počinju ubistva. I na kraju dobija torbu sa 9 miliona dolara i otvaraju mu se vrata koja vode do druge iste sobe u kojoj još osmoro ljudi ima takve torbe sa 9 miliona.
Nisam baš siguran u to jer ovo je noviji film i ovde im glavni negativac odmah kaže da svakih 10 minuta ubija jednu osobu ako ne skontaju što je to što ih sve zajedno povezuje na neki način.

E onda nije to to... :)

Offline Wennen

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2452
  • Spol: Muški
  • This is usually part when people start screaming
Re: Persons Unknown
« Odgovor #295 : 07.09.2010. 11:29:27 »
Gordone, ovo što si ti ispričao je "House of 9"
I dobiju na kraju 5 miliona dolara a ne 9 miliona...

Offline Gordon Freeman

  • Always follow your dick!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 3666
  • Spol: Muški
  • WEB-DL majstor
    • Prijevodi-Online
Re: Persons Unknown
« Odgovor #296 : 07.09.2010. 11:34:01 »
Gordone, ovo što si ti ispričao je "House of 9"
I dobiju na kraju 5 miliona dolara a ne 9 miliona...

hehehe, znam da sam gledao, ali evo sada se pridružujem vama po pitanju ovog filma.

Offline Ziledin

  • Pretender
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2751
  • Spol: Muški
  • GET TO DA CHOPPA!
Re: Persons Unknown
« Odgovor #297 : 07.09.2010. 11:39:10 »
Neopevano smeće od filma. Jedino pozivitno je K. Brook,
a ako vam do nje onda gledajte Three... tu svakome daje. :)

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Re: Persons Unknown
« Odgovor #298 : 07.09.2010. 13:18:41 »
sinoc sam pogledao osmu epizodu i vidim zasto se sa svih strana toliko pljuje na ovu seriju,
dosad je bila gledljiva (zato sto sam uz to imao jako malo serija za pratit) al ova epizoda je bila do bola glupa

Offline goran83

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1517
Re: Persons Unknown
« Odgovor #299 : 07.09.2010. 13:30:45 »
Evo pogledao sam svih 13 epizoda i moram reći da su me razočarali,mogli su od početne priče napraviti super seriju a ispalo je sasvim suprotno...Do možda neke 7-8 epizode serija je manje više gledljiva al zato ovo do kraja je preloše i predosadno a gluma očajna...Neznam stvarno kako sam izdržao sve do kraja da pogledam...
Sve u svemu brišem seriju sa harda,neću uopšte da je narezujem na DVD... u_jeeeeeeeeee

Tags: