Autor Tema: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?  (Posjeta: 154258 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline vukmar

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #480 : 04.10.2012. 20:44:26 »

Offline nebojsa66

  • Šone Šeset Šes
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2718
  • Spol: Muški
  • Kormilo na mjesečini
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #481 : 05.10.2012. 00:40:09 »

Nisam lud, majka me testirala!

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #482 : 10.10.2012. 23:43:12 »
http://www.imdb.com/title/tt0975645/  :neverovatno:


A love story between influential filmmaker Alfred Hitchcock and wife Alma Reville during the filming of Psycho in 1959.



Znači, rade biografiju najvećeg. Ne cijelu već za vrijeme Psycha (majka slashera). Zamislite da nije bilo Psycha. Moderni horor bi došao desetljećima kasnije. Ovo mi je kao san. Ne mogu dočekati. Hopkins kao Hitch.

Ovaj glumi Perkinsa http://www.imdb.com/name/nm0195439/ mora se priznati da ima onaj jezivi pogled kakav je imao Perkins.


Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #483 : 12.10.2012. 10:25:34 »
Danas kreće u bioskopima, pa ćemo da bacimo pogled. :) Po trejleru tema deluje kao već viđena u nekim prethodnim hororima, mada sam pročitao neke dobre kritike.

Sinister (2012)
http://www.imdb.com/title/tt1922777/

« Zadnja izmjena: 12.10.2012. 10:29:49 Posthuman »
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #484 : 13.10.2012. 18:32:06 »
Guardians of the Galaxy (2014)

Prvi detalji o Čuvarima galaksije
 
 
 
 Nakon što je Marvel prije koji mjesec potvrdio kako ćemo u kolovozu 2014. u kinima moći uživati u pustolovinama izvanzemaljskih odmetnika znanih pod nazivom Čuvari galaksije, odmah su se pojavila pitanja vezana uz radnju filma, kao i uz povezanost navedenog s ostalim Marvelovim filmovima.
 
 No, nakon što je prošli tjedan objavljena osnovna premisa filma, o "američkom pilotu koji se nađe svemiru, usred sukoba epskih proporcija, a potom i u bijegu zajedno sa skupinom futurističkih kažnjenika u čijem se posjedu nalazi predmet koji svi žele", zapitali smo se nije li Marvel odlučio preseliti Farscape na veliko platno.
 
 Podsjetimo, nedavno je potvrđeno kako će se film bazirati na rebootu stripa iz 2008. godine, gdje tim čine Star-Lord, Drax, Groot, Gamora i Rocket Racoon. Osim toga, lik Petera Quila, tj. Star-Lorda doživjeti će neke prilagodbe, a zbog činjenice kako će navedeni biti glavni lik filma.
 
 Kako bilo, evidentno je kako će Dc Comicsov Green lantern dobiti konkurenciju u obliku Marvelovih Čuvara galaksije, nadajmo se sa boljim uspjehom na kinoblagajnama. Zasada nije poznatko tko bi se mogao suprostaviti Čuvarima, no na um nam pada Thanos, pogotovo ako se ispostavi kako je "predmet koji svi žele" ustvari Infinity Gem. 
 
 Prvu inačicu scenarija već je napisala Nicole Perlman, a nedavno je zbog dorade navedenog angažiran Chris McCoy. Vezano uz redatelja, napomenimo kako su u tijeku pregovori sa Jamesom Gunnom, poznatom po crnohumornoj superjunačkoj komediji Super iz 2010. godine. 
 
 Guardians of the Galaxy u pohod američkim kinima kreću 1. kolovoza 2014. godine.


IMDb link: http://www.imdb.com/title/tt2015381/
Premijera: 01.08.2014
Mrzim lopatare i limune

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #485 : 13.10.2012. 18:41:42 »
Baš sam ih ovdje spominjao http://www.prijevodi-online.org/smf/index.php/topic,12229.msg274322.html#msg274322

U tom linku je i lista stripova koji bi se trebali pročitati ako neko želi. Ja jedva čekam. Najviše zbog Thanosa koji je mnogim superherojima glavni villain i jedan od najmoćnijih.

Offline Powerslave

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 367
  • Spol: Muški
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #486 : 13.10.2012. 19:09:22 »


 clapp jedva cekam!Daniel-u bi trebali odma da posalju Oskara :)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #487 : 13.10.2012. 19:23:04 »
Lewis je odličan glumac i ne znam kako si je on dopustio da glumi u Spielbergovom filmu. Jaooo, već vidim po traileru koliko će tu biti patetike kakvu samo Spielberg zna napraviti. Uvijek razdvajam Spielberga na dva dijela. Rani i najbolji Spieberg i kasniji - patetični Spielberg.

No, uvjeren sam kako će Lewis odglumiti odlično kao i uvijek. Lik je glumčina i pol. I već ga sada ozbiljno razmatram za top 10 glumaca, a ima 55 godina što je kad gledaš malo. Samo šteta što snima filmove svake prijestupne  :D

Offline Powerslave

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 367
  • Spol: Muški
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #488 : 13.10.2012. 19:34:54 »
Ja se filmu radujem samo zbog njega.Da je bilo ko drugi uopste me ne bi zanimao :) DDL je glumcina ali je izbirljiv i cudan lik zato snimi jedan film u 100 godina :)

..inace moj omiljeni glumac :) 

A svi znamo kakav ce ovo film biti.Sigurno je Spielberg prosuo tone slaga ali mu je upala sjekira u med sto ima DDL-a u glavnoj ulozi :D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #489 : 13.10.2012. 19:41:48 »
Da, i stvarno ne znaš koja mu je najbolja uloga. Recimo, za My Left Foot se pripremao 3, 4 godine i to na nevjerojatan način. Tih 3, 4 godine doslovno je glumio invalida, bio mjesecima po bolnicama, išao na wc kao invalid i onda to prenio na film. I to mi je bio prvi film koji sam gledao od njega. I gledam ja taj film kad dođe ona scena kad piše s nogom  ti_si_Bog i sve je to on. Nevjerojatan je. Za svaku ulogu se priprema nevjerojatno dugo što je dobro, a opet malo blesavo jer ima glumaca koji se pripremaju mjesec dana i briljantno odigraju. Kao Pesci i njegova uloga u Goodfellasu  ;D

Mjesec dana pripreme, odlična uloga i zasluženi Oscar.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #490 : 13.10.2012. 19:53:42 »
Jedno ugodno iznenađenje:

Star Trek Into Darkness (2013)



Star Trek into Darkness is an upcoming United States science fiction film directed by J. J. Abrams, written by Alex Kurtzman, Damon Lindelof and Roberto Orci, and produced by Abrams, Kurtzman, Lindelof, Orci, Bryan Burk. It is the twelfth film in the Star Trek franchise and the sequel to 2009's Star Trek. Chris Pine, Zachary Quinto, Karl Urban, Zoe Saldana, Anton Yelchin, Simon Pegg and John Cho return to reprise their roles from the previous film. It is set to be released on May 17, 2013.

www.youtube.com/watch?v=cvEce6sz2xMIMDb Link: http://www.imdb.com/title/tt1408101/
Wiki: en.wikipedia.org/wiki/Star_Trek_into_Darkness
Premijera: 17.05.2013
Mrzim lopatare i limune

Offline vukmar

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #491 : 22.10.2012. 21:58:34 »
Star trek jedva cekam..

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #492 : 22.10.2012. 23:16:29 »
Kakva je to strahota od filma za mene bila kao klinac! I dan danas kada pomislim na Keri budi mi neku neprijatnost u meni. Gledacu sigurno remake. Samo sto sam danas tolko oguglao na horore da ne mogu vise da nadjem ni jedan na koji se mogu trznuti i ne da jos probudi jezu neku u meni.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #493 : 22.10.2012. 23:22:46 »
Ima već jedan remake http://www.imdb.com/title/tt0319970/ i sad još jedan, hahahaha.


Offline Rea

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 104
  • Spol: Ženski
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #494 : 22.10.2012. 23:37:08 »
Ne znam da li je već neko postavljao, mrzi me da listam ali ja jedva čekam Life of Pi (2012)  ;D



Offline vukmar

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #495 : 22.10.2012. 23:45:32 »
mulder, za taj nisam znao.. ce se gledati..
Sad citam po netu, kao ovo nece
biti totalni rimejk, ovaj ce vise biti po knjizi..

perkone, retko se sad moze naici na dobar horor..
sve neko niskobuzetno klanje-vidjeno barem sto puta..

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #496 : 23.10.2012. 00:08:26 »
Original Carrie ti je dosta dobro pratio knjigu  :)

King je bio jako zadovoljan. A daj zamisli, to je njegova prva novela i bacio ju je u koš za smeće, ali njegova žena je pokupila i pročitala te mu rekla da ovo mora prodati i ostalo je povijest.

A prvi film koji je vjerno pratio njegovu knjigu ti je Stand By Me i kratka priča The Body iz goišnja doba. ustvari, tri najvjernije njegove ekranizacije nisu horori. Spomenuti Stand By Me, Iskupljenje i Zelena Milja. Od horora možeš dodati The Mist (novela koje smještena u GOLE KOSTI) - knjiga od 22 kratke priče  :)

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #497 : 23.10.2012. 00:40:48 »
Ima već jedan remake http://www.imdb.com/title/tt0319970/ i sad još jedan, hahahaha.

Nisam znao za ovaj, pogledacu ga bas jednom  smileyNO1.



Kolko nemaju ideja vise za filmova a i dobre ideje upropaste kao i dobre knjige. E kada bi nasli neki razlog da smanje stancovanje filmova bar za 70% pa da se usresrede na dobar kvalitet price, scenarija i rezije a ne da ko se najvise trudi u proizvodnji filmova budu ljudi zaduzeni za grafiku i specijalne efekte.

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #498 : 23.10.2012. 18:59:14 »
Nije bas da ga najvise iscekujem, ali cu svakako pogledati.

Trailer deluje odlicno


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #499 : 26.10.2012. 00:20:59 »
U najkultniji horor film se ne bi smjelo dirati, ali trailer mi se svidio.

http://www.youtube.com/verify_age?next_url=/watch%3Fv%3D7cbTG63xsxs%26feature%3Dplcp

Original, ma cijela trilogija mi je među najdražim horor filmovima sa savršenom atmosferom i savršeni filmski heroj, Ash  8)

"Alright you Primitive Screwheads, listen up! You see this? This... is my boomstick! The twelve-gauge double-barreled Remington. S-Mart's top of the line. You can find this in the sporting goods department. That's right, this sweet baby was made in Grand Rapids, Michigan. Retails for about a hundred and nine, ninety five. It's got a walnut stock, cobalt blue steel, and a hair trigger. That's right. Shop smart. Shop S-Mart. You got that?"



Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #500 : 27.10.2012. 01:02:59 »
Ni meni se ne svidja sto prave rimejk, ali barem ga prave Brus i Sem pa ce valjda valjat.
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #501 : 27.10.2012. 14:16:11 »
Ne prave ga Bruce i Raimi. Oni neće imati nikakve veze s tim novim  :)

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #502 : 27.10.2012. 22:30:44 »
Oće druže, i jedan i drugi su producenti i još dosta stvari rade oko filma.
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #503 : 27.10.2012. 22:43:28 »
Pravit ga sigurno neće jer nisu producenti ti koji rade filmove. Imat jako producentsko ime iza nekog filma je velika marketinška pomoć pa kad to neko čuje, odmah misle da je to njegov film, da je on najviše zaslužan, ali niti blizu.  :)

To su uglavnom nepoznati redatelji kojima se takvim načinom nudi pomoć da se probiju. Tako se Eli Roth probio uz pomoć Tarantina kod Hostela. Imali su samo Tarantina na plakatu filma i sjećam se onda koja je strka bila oko Hostela i što su sve radili da taj film uspije.

Offline DanZealand

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 136
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #504 : 28.10.2012. 01:05:32 »
Ok trailer izgleda zanimljivo (zapravo jbn), ali ja sam veliki fan originala.
Bolje da su napravili četvrti dio koji bi se tocno nastavljao na radnju oriđiđi trojke  ;D, I to ne mislim na onaj alternativni "sretni zavrsetak" nego na budućnost, u post-apokaliptičnome svijetu. Mozda to bude u petom djelu ;D
Na ovome je također radio Raimi a Cambell je producent pa tko zna sta su sve smislili. "Bruce Campbell Promises Evil Dead Reboot Won’t  Screw You Over"
         
I require a window seat and an in-flight Happy Meal…and no pickles. GOD HELP YOU IF I FIND PICKLES!

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #505 : 28.10.2012. 02:01:40 »
Pravit ga sigurno neće jer nisu producenti ti koji rade filmove. Imat jako producentsko ime iza nekog filma je velika marketinška pomoć pa kad to neko čuje, odmah misle da je to njegov film, da je on najviše zaslužan, ali niti blizu.  :)

To su uglavnom nepoznati redatelji kojima se takvim načinom nudi pomoć da se probiju. Tako se Eli Roth probio uz pomoć Tarantina kod Hostela. Imali su samo Tarantina na plakatu filma i sjećam se onda koja je strka bila oko Hostela i što su sve radili da taj film uspije.
Zato su onda meni većina Tarantinovih filmova gdje producira šit.
Mrzim lopatare i limune

Offline DanZealand

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 136
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #506 : 28.10.2012. 10:24:26 »
Nisam bas trazio sadrzaj i radnju okolo, zna li netko hoce li to bas biti remake ili nastavak u kojem se radnja događa godinama poslije treceg dijela kada ljudi stizu u tu istu kolibu?
         
I require a window seat and an in-flight Happy Meal…and no pickles. GOD HELP YOU IF I FIND PICKLES!

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #507 : 28.10.2012. 12:44:19 »
Parker  (2013)
  -  Crime | Thriller  -    25 January 2013 (USA)



http://www.imdb.com/title/tt1904996/

Offline nebojsa66

  • Šone Šeset Šes
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2718
  • Spol: Muški
  • Kormilo na mjesečini
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #508 : 28.10.2012. 12:51:37 »
O, kako ga jedva čekam!!


Nisam lud, majka me testirala!

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #509 : 28.10.2012. 13:03:52 »
^ i ja isto. jedva sam čekao 26.10., a onda vidio da kod nas izlazi tek za mjesec dana  cry1

Tags: