Autor Tema: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?  (Posjeta: 154483 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Samisko

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1487
  • Spol: Muški
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #240 : 01.05.2011. 17:37:07 »
Prvi deo odlican ali mislim da su ispucali pricu koju ce i u ovom delu prodavati...

I ja mislim da će isto prodavati... Ali, videćemo, ostalo je još malo do relase-a.
De gustibus non est disputandum.

Offline Bruno

  • Administrator
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1930
  • Spol: Muški
    • Prijevodi Online
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #241 : 05.05.2011. 10:39:18 »
novi Conan


nazalost, meni ovaj jason momoa nikad nije legao kao glumac tako da ne ocekujem puno. u najgorem slucaj bit ce smece, u najboljem gledljiv...

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #242 : 05.05.2011. 13:21:05 »
Da su makar iskeširali nekog poznatog kompozitora da uradi muziku, a ne ovo kompjutersko smeće.
Vasila Poledorisa ne može da zameni skup bitova.
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #243 : 14.05.2011. 11:28:49 »


Ovo izgleda odlično.
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #244 : 14.05.2011. 11:51:13 »


Izgleda obećavajuće... smileyNO1

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #245 : 19.05.2011. 18:05:21 »
From Spielberg i J.J. ovo mora valjat


Izaša je cam za Battle: Los Angeles ali ću se suzdržat do nekog pristojnog r5...
ako nisi pogledao imas sad 720p i 1080p
ja cu vjerovatno veceras pogledat

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #246 : 19.05.2011. 18:55:09 »
From Spielberg i J.J. ovo mora valjat

O da, taj se film čeka...Super izgleda.... :)

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #247 : 27.06.2011. 13:40:36 »
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline SreckoS

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 379
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #248 : 27.06.2011. 13:52:27 »


Ovo mora da valja, dok glumi Charlie.

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #249 : 28.06.2011. 00:49:00 »
Ovo izađe sad na tržište u 720p. a nema mrtvog Engleskog prevoda.
Japanci ga napraviše.. e to je SF  ;D
iShare, noProfit


Offline slaks

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1194
  • Spol: Muški
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #250 : 28.06.2011. 11:26:46 »
Ne znam da li je neko ovo postavio, ali najveći špijun na svetu se vraća 18.08.2011  ;D

Johnny English Reborn


Offline nebojsa66

  • Šone Šeset Šes
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2718
  • Spol: Muški
  • Kormilo na mjesečini
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #251 : 28.06.2011. 12:45:13 »
Jedan od najiščekivanijih filmova koje sam ikad iščekivao!  ;D



I još ga idem gledat u IMAX-u!!!  smajlijastuk smajlijastuk smajlijastuk

Nisam lud, majka me testirala!

Offline slaks

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1194
  • Spol: Muški
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #252 : 28.06.2011. 13:22:02 »
Stiže nam još jedna dobra akcija Jason Stathama  clapp

Killer Elite


Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #253 : 28.06.2011. 13:50:40 »
Stiže nam još jedna dobra akcija Jason Stathama  clapp

Killer Elite



stvarno volim njegove filmove, nadam se da ovo bit dobro kako i izgleda  :)

Offline Samisko

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1487
  • Spol: Muški
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #254 : 28.06.2011. 19:20:10 »
Јеdva čekam, obećava ;D
De gustibus non est disputandum.

Offline HeadBurn3r.

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1691
  • Spol: Muški
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #255 : 28.06.2011. 19:39:33 »
Jason Statham, Robert De Niro, Yvonne Strahovski... nema da zakaže.

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #256 : 28.06.2011. 19:46:16 »
Svaki film sa Stathamom koji je izašao u poslednje vreme je bio teško smeće.
Valjda ovaj neće nastaviti tom putanjom..
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline slaks

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1194
  • Spol: Muški
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #257 : 28.06.2011. 19:59:12 »
Svaki film sa Stathamom koji je izašao u poslednje vreme je bio teško smeće.
Valjda ovaj neće nastaviti tom putanjom..

Ne znam  po čeme su njegovi filmovi smeće? Možda bi mogao malo da pojasniš? Ako ne voliš ovaku vrst filmova, u redu je, ukusi su različiti, ali reći da je nešto smeće i to u samoj jednoj rečenici  ???

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #258 : 28.06.2011. 20:09:00 »
Pa jednostavno su loši, nema tu sad nešto specijalno da se objašnjava.
Skoro uvek glumi iste likove, hladnokrvnog ubicu ili šofera automobila. U (većini) njegovih filmovima nema priče, nema scenarija, likovi su površno napisani, samo besmislena akcija i promocija novih besnih kola. Nekom se i to sviđa, razumem.

Lik će za par godina da glumi samo u onim najgorim filmovima B produkcije.
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline Samisko

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1487
  • Spol: Muški
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #259 : 28.06.2011. 20:30:59 »
Sutra premijera Transformersa.
De gustibus non est disputandum.

Offline slaks

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1194
  • Spol: Muški
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #260 : 28.06.2011. 20:42:58 »
Pa jednostavno su loši, nema tu sad nešto specijalno da se objašnjava.
Skoro uvek glumi iste likove, hladnokrvnog ubicu ili šofera automobila. U (većini) njegovih filmovima nema priče, nema scenarija, likovi su površno napisani, samo besmislena akcija i promocija novih besnih kola. Nekom se i to sviđa, razumem.

Lik će za par godina da glumi samo u onim najgorim filmovima B produkcije.

Ovo što si napisao je stvar ukusa, tebi se ne sviđa, nekom drugom se sviđa.

I ne znam gde si se informisao, ali koliko ja mogu da vidim njegova karijera ide uzlaznom putanjom. U ovom film glumi sa Robert De Nirom, a on teško da se odlučuje za filmove koji su "teško smeće". Isto tako u 2012 glumiće u dosta filmova kao vodeći ili jedan od vodećih glumaca zajedno sa: Jennifer Lopez, Bruce Willis, Sylvester Stallone, Mickey Rourke, Jet Li, Dolph Lundgren.... tako da ne verujem da njegovi filmovi mogu da se okarakterišu kao "teško smeće".
 
Ako ti se glumac ne sviđa, slobodno tako reci, ali ovakvim parcijalnim ocenama i glupostima koje si napisao, stvarno nije mesto ovde.

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #261 : 28.06.2011. 20:54:42 »
Pa jednostavno su loši, nema tu sad nešto specijalno da se objašnjava.
Skoro uvek glumi iste likove, hladnokrvnog ubicu ili šofera automobila. U (većini) njegovih filmovima nema priče, nema scenarija, likovi su površno napisani, samo besmislena akcija i promocija novih besnih kola. Nekom se i to sviđa, razumem.

Lik će za par godina da glumi samo u onim najgorim filmovima B produkcije.

Ovo što si napisao je stvar ukusa, tebi se ne sviđa, nekom drugom se sviđa.

I ne znam gde si se informisao, ali koliko ja mogu da vidim njegova karijera ide uzlaznom putanjom. U ovom film glumi sa Robert De Nirom, a on teško da se odlučuje za filmove koji su "teško smeće". Isto tako u 2012 glumiće u dosta filmova kao vodeći ili jedan od vodećih glumaca zajedno sa: Jennifer Lopez, Bruce Willis, Sylvester Stallone, Mickey Rourke, Jet Li, Dolph Lundgren.... tako da ne verujem da njegovi filmovi mogu da se okarakterišu kao "teško smeće".
 
Ako ti se glumac ne sviđa, slobodno tako reci, ali ovakvim parcijalnim ocenama i glupostima koje si napisao, stvarno nije mesto ovde.

Prvo nemoj da mi govoriš da pišem gluposti. Tako i ja mogu da kažem za tebe da samo tako lupaš gluposti, ali neću. Obiđi malo sajtove nekih filmskih kritičara i vidi šta misle o većini Stathamovih filmova.

Jennifer Lopez, Sylvester Stallone, Dolph Lundgren.... mora da se šališ? To su tebi dobri glumci? Vidim da dobro poznaješ filmsku industriju. Dalje, pogledaj malo filmografiju De Nira u poslednjih par godina i uporedi je sa onom iz 70-ih, 80-ih, 90-ih i videćeš da to nije isti De Niro. On je itekako imao loše odabire filmova, posebno od 2003. pa na dalje. Njegovo ime u filmu više ne znači i dobar film.

I drago mi je što mi se ne sviđaju površni filmovi, sa lošom glumom.  ;)
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #262 : 28.06.2011. 21:20:32 »
A i ti Posthuman sviraš qrcu za sitne novce.. Filmovi Jason Statham-a su "mozak na pašu", ja ih gledam i svi ti njegovi filmovi su što kažu oni šupci u Amer'ci "pop-corn", filmovi za korpu kokica, 2l Kole i za izgubit sat ipo vremena u životu gledajući to u bioskopu.. Svi ti njegovi filmovi su isti kao što nam stiže sad more smeća od raznih ekranizacija Marvela.. koji su u tom rangu.. idi kupi kokice, Kolu, pivu ladnu.. i zabavi se.. prema tome nema se tu šta polemisati.. puca nam baš za Marvel ekranizacije.. pa mi odrasli na Alan Fordu.. nema više tu ideja u onom mrtvom Holivudu su već sve provukli što s moglo provući.. kriza je povodom toga.. šta izbaciti novo a di nije raja još videla..
iShare, noProfit


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #263 : 28.06.2011. 21:47:01 »
Pa jednostavno su loši, nema tu sad nešto specijalno da se objašnjava.
Skoro uvek glumi iste likove, hladnokrvnog ubicu ili šofera automobila. U (većini) njegovih filmovima nema priče, nema scenarija, likovi su površno napisani, samo besmislena akcija i promocija novih besnih kola. Nekom se i to sviđa, razumem.

Lik će za par godina da glumi samo u onim najgorim filmovima B produkcije.
On je akcijski glumac, ponajviše sličan onima iz 80ih, stalloneu, švarciu i kasnije Willisu. Stallone je za njega rekao da bi od današnjih akcijskih zvijezda jedini on uspio u 80ima jer su 80e najveće doba takvih akcijskih filmova za zabavu. Zato i ne očekujem nešto od njegovih filmova, to se gleda radi zabave. Za mene je Švarci najveća akcijska zvijezda ikada i to nema veze s glumom već što je pridonio akcijskom filmu, a dobro se zna što je.

Ova scena je jaka http://www.youtube.com/watch?v=MnJ-h761U28 nadam se da će se pojaviti i u drugom filmu sa većom ulogom.

A Statham samo neka snima takve filmove, ja bi se prije bunio za De Nira koji već 15 godina snima većinu smeća, nekakve kvazi komedije, po meni je on prekrižen kao glumac. Cjenim njegove rane radove, ali ovo što radi zadnjih 15 godina mi je bljuc  :)

Offline slaks

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1194
  • Spol: Muški
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #264 : 28.06.2011. 21:58:46 »
Prvo nemoj da mi govoriš da pišem gluposti. Tako i ja mogu da kažem za tebe da samo tako lupaš gluposti, ali neću. Obiđi malo sajtove nekih filmskih kritičara i vidi šta misle o većini Stathamovih filmova.

Jennifer Lopez, Sylvester Stallone, Dolph Lundgren.... mora da se šališ? To su tebi dobri glumci? Vidim da dobro poznaješ filmsku industriju. Dalje, pogledaj malo filmografiju De Nira u poslednjih par godina i uporedi je sa onom iz 70-ih, 80-ih, 90-ih i videćeš da to nije isti De Niro. On je itekako imao loše odabire filmova, posebno od 2003. pa na dalje. Njegovo ime u filmu više ne znači i dobar film.

I drago mi je što mi se ne sviđaju površni filmovi, sa lošom glumom.  ;)

Pošto si takav dobar stručnjak za glumce i filmove, reci mi molim te, mislim da čujem od pravog profesionalca, koji se to trenutno  film i glumac uklapa u tvoje svetlo viđenje ove umetnosti? Mislim, šta da gledam, usmeri me, sveti čoveče.  ti_si_Bog

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #265 : 28.06.2011. 22:11:40 »
@nenad.d
Jesu njegovi filmovi "popcorn" pravljeni za široke narodne mase, to sve stoji.
Koliko vidim i ti misliš da su mu filmovi smeće, ali da služe kao jeftina zabava u bioskopu uz koka kolu i čizburgere iz Meka. Ja lično ne bih bacio pare na bioskopsku kartu za njegov film.

Prvo nemoj da mi govoriš da pišem gluposti. Tako i ja mogu da kažem za tebe da samo tako lupaš gluposti, ali neću. Obiđi malo sajtove nekih filmskih kritičara i vidi šta misle o većini Stathamovih filmova.

Jennifer Lopez, Sylvester Stallone, Dolph Lundgren.... mora da se šališ? To su tebi dobri glumci? Vidim da dobro poznaješ filmsku industriju. Dalje, pogledaj malo filmografiju De Nira u poslednjih par godina i uporedi je sa onom iz 70-ih, 80-ih, 90-ih i videćeš da to nije isti De Niro. On je itekako imao loše odabire filmova, posebno od 2003. pa na dalje. Njegovo ime u filmu više ne znači i dobar film.

I drago mi je što mi se ne sviđaju površni filmovi, sa lošom glumom.  ;)

Pošto si takav dobar stručnjak za glumce i filmove, reci mi molim te, mislim da čujem od pravog profesionalca, koji se to trenutno  film i glumac uklapa u tvoje svetlo viđenje ove umetnosti? Mislim, šta da gledam, usmeri me, sveti čoveče.  ti_si_Bog

Evo ga jedan pravi film za tebe. Cenim da će ti se svideti.  ;D
http://www.imdb.com/title/tt0952640/

I ovaj. Glumi Jennifer Lopez jedna od boljih glumica.  ;)
http://www.imdb.com/title/tt0299930/

Enjoy.
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline nebojsa66

  • Šone Šeset Šes
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2718
  • Spol: Muški
  • Kormilo na mjesečini
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #266 : 28.06.2011. 22:18:07 »
Ja čitam jednu od najboljih komedija u posljednjih ne znam ni ja koliko godina!!  rofl rofl rofl rofl rofl

Nisam lud, majka me testirala!

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #267 : 28.06.2011. 22:37:31 »
Pa na čega bi bacio ako ne bi na to.. Pa na šta drugo imaš izbor u Amer'ci.. il na qrvu, gudru, felne, prangiju.. ovako daj kok'ce, daj Kolu, daj u mrtvi Mek neki dinari onda još plat' kartu i krug zatvoren.. svi sretni.. svi zaradili.. Jason Statham, Robert De Niro.. Mek, Kola, baja što prodaje kok'ce(da ne kažem košpicar, sigurno nemaju baju što prodaje suncokret), baba-sera, bisokop.. pa kuš bolje.. i pogledao si film.. zabava miliona.. izgubio si sat vremena i posle odgledanog filma.. pišeš poruku raji kako je film odličan i ta treba da odete da ga pogledate.. i opet zarada Lelekoma.. poslao si poruku.. a raja te slepo posluša i ajd opet sve u krug.. i svi sretni i zadovoljni.. a ne kao ovde na forumu.. ako nešto ne napišeš kao ovde neki recenzatori i kritičari i samo pokušaš da ukažeš da ima i druga strana medalje i da nije sve kako sagovornik napiše.. to se sve ljuti.. a ko se ljuti.. znamo već šta bude..
iShare, noProfit


Offline nebojsa66

  • Šone Šeset Šes
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2718
  • Spol: Muški
  • Kormilo na mjesečini
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #268 : 28.06.2011. 22:41:37 »
uvale mu kruti!  ;D

Nisam lud, majka me testirala!

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?
« Odgovor #269 : 28.06.2011. 23:04:31 »
Pa na čega bi bacio ako ne bi na to.. Pa na šta drugo imaš izbor u Amer'ci.. il na qrvu, gudru, felne, prangiju.. ovako daj kok'ce, daj Kolu, daj u mrtvi Mek neki dinari onda još plat' kartu i krug zatvoren.. svi sretni.. svi zaradili.. Jason Statham, Robert De Niro.. Mek, Kola, baja što prodaje kok'ce(da ne kažem košpicar, sigurno nemaju baju što prodaje suncokret), baba-sera, bisokop.. pa kuš bolje.. i pogledao si film.. zabava miliona.. izgubio si sat vremena i posle odgledanog filma.. pišeš poruku raji kako je film odličan i ta treba da odete da ga pogledate.. i opet zarada Lelekoma.. poslao si poruku.. a raja te slepo posluša i ajd opet sve u krug.. i svi sretni i zadovoljni.. a ne kao ovde na forumu.. ako nešto ne napišeš kao ovde neki recenzatori i kritičari i samo pokušaš da ukažeš da ima i druga strana medalje i da nije sve kako sagovornik napiše.. to se sve ljuti.. a ko se ljuti.. znamo već šta bude..

Sve je to lepo, samo što druže ovde nije Amerika. Pa nećemo valjda njihov način života da prekopiramo ovde.
Da imaš holesterol sa 23 godine, komšije i prijatelje da viđaš samo nedeljom kad se raspali roštilj u dvorištu, da nema ljudi na ulicama, da matorci prcaju klinke jer im je omladina po igraonicama i fejsbucima po ceo dan itd..

Što se tiče onog drugog, niti ću ja ubediti nekog da je Statamov film loš ako on to misli da nije, niti će on mene ubediti u suprotno. Ne bih se ni upuštao u ovu "raspravu" sa slaksom da nije onako žustro reagovao i počeo da piše oštrijim tonom.
All work and no play makes Jack a dull boy.

Tags: