Autor Tema: Večeras/uskoro na TV  (Posjeta: 105300 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Večeras/uskoro na TV
« Odgovor #210 : 07.01.2012. 23:08:24 »

Pa to je standardan termin za takve serije na Novoj  rofl

Ja od kako imam Novu u 2 polije ponoci je neka humoristicka serija. Bio je Seinfeld vec nekoliko puta, pa Lude 70-te, Raymond i sl.  ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Večeras/uskoro na TV
« Odgovor #211 : 07.01.2012. 23:11:56 »
Nije nešto program? Ok, sportski program im je loš, ali sve ostalo je na vrhuncu. Uvijek najbolje dokumentarce već godinama, odlične emisije u popodnevnim terminima, neke i u večernjim i na kraju najbolji filmovi. Mislim da je Milan rekao kako će ove godine imati 30% više filmova od prošle, a to je stvarno puno  clapp sveukupno gledajući su odlični i nemam zamjerki. Čak nemaju ni one glupave emisije. Zvijezde pjevaju, zvijezde plešu se po meni najlošije njihove emisije, ali to sigurno nije zaglupljujuće kao Red Carpet, IN magazin i slične emisije. Oni deru RTL i novu u svakom pogledu.

Jel se sjećaš onog dokumentarca CARSTVO DIVLJINE? Puštalo se u 90-ima, jutarnji termin. Krasna vremena

Offline mijau

  • I ain't what I call bovvered.
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 6682
  • Spol: Muški
  • I dislike so many things... and people.
Odg: Večeras/uskoro na TV
« Odgovor #212 : 07.01.2012. 23:22:18 »
Mislim da je Milan rekao kako će ove godine imati 30% više filmova od prošle, a to je stvarno puno 

To je previše. Pogotovo kad se uzme u obzir što su sve izbacivali iz programa radi oslobađanja tih termina i činjenice da idu reprizno po 85. put jedno te isti filmovi. Novi glavni urednik tjera neku svoju pjesmu i svakim danom sve više pokazuje da nije za to mjesto (vidi ponovnu reprizu Ratkajevih, odmah je sve jasno).

A sve dok je Đele, bit će kvalitetnih dokumentaraca. Ne znam jedino što će biti kad njega protjeraju u penziju...

A RTL i Nova (zajedno sa svojim nazovi drugim kanalima) su jad i bijeda televizijskog programa. I kad im uleti nešto kvalitetno u program, to je stvar sreće, nikako pameti.
Laugh loudly, laugh often, and most important, laugh at yourself.
                  
La gente giudica e non sa neanche lei perché

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Večeras/uskoro na TV
« Odgovor #213 : 07.01.2012. 23:29:02 »
Možda i je previše, ali za nove klince koji žele pogledati dobar film, a ne žele skidati s torrenta, ovo dođe odlično. Klasici uvijek trebaju biti makar se i reprizirali. Što i nije čudno, svaki film je repriza  ;D

Od ovih kaj su sad puštali, ne sjećam se da je Amadeus prije bio. Prije su imali one večeri s glumcima, glumicama. Odlične filmske lektire, sad imaju ovo s ciklusima oscara. Petkom i subotom uvijek imaju dobre/odlične filmove.

A dokumentarce ne treba spominjat, Đelo je najveća legenda televizije, zajedno sa Šprajcom  ;D

A što se tiče Bruno "lokvice" Kovačevića, upropastio je cijeli sportski program. Pričalo se da bi se vratio HRT 3, e to bio pravi potez, ali sve dok je njega, to nećemo dočekat. Ma samo da se vrati petica, kakva je to sportska emisija bila  clapp

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Večeras/uskoro na TV
« Odgovor #214 : 08.01.2012. 00:20:32 »
U pravu je Mulder...pa ja koji sam iz Srbije filmove koje gledam na tv-u, to u 90% bude HRT...nema veze sto su reprize, bar su reprize odlicnih filmova...a ne ko RTS, ljudi placaju pretplatu (ja doduse ne), a oni 5 subota zaredom puste Stevena Seagala.  :facepalm

A Novoj puno hvala na tim sjajnim terminima, ja u to vreme nisam spavao pre 4,5 ujutru pa sam se nagledao odlicnih serija na Novoj, a znali su i neki odlican film da puste u to vreme.  ;D
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Večeras/uskoro na TV
« Odgovor #215 : 08.01.2012. 14:13:20 »
S obzirom koliko plaćam HRT, i s obzirom da je to državna televizija, program je i više nego loš...I stojim iza toga... ;)

RTL i Novu (rtl 2, doma tv) ne plaćam...Znači besplatni programi koji puštaju dosta dobre serije, također i solidne filmove.... Pošto nisu državne televizije, i ne primaju novce koje prima HRT, jasno je da moraju zarađivati na turskim serijama(jer jako su gledane :facepalm), na Big Brotheru itd... Da HRT dere Novu i RTL, s tim se također ne slažem, ali svatko ima svoje mišljenje...Ovo je moje... :)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Večeras/uskoro na TV
« Odgovor #216 : 08.01.2012. 18:32:40 »
Kako im je program loš? Što je toliko loše? Znači, svi hvale HRT upravo zbog programa i stavljaju ih prije rtl-a i nove, ali tebi je loš. Jesu li dokumentarci loši?  ;D filmovi?

Nikako, uvijek stavljaju najbolje filmoe i dok. a pomalo mi je smiješna izjava da imaju solidne filmove, pa ni to. Uvijek reprize. Hrt također daje reprize, ali ovo što radi RTL i nova to je 10 puta više. Akcijski trashevi, razno razni ljubići i to katastrofalni. Razne sf pizdarije. A o serijama da ne pričam. Same reprize od najgorih serija. Ima dakako dobrih.

Znači, tebi je hrt loš, a prije bih rekao da je loš zato što imaš protiv njih nešto. Presubjektivan si, jebiga  :)

"RTL i Novu (rtl 2, doma tv) ne plaćam...Znači besplatni programi"

Kakve to ima veze. Pusti plaćanje, gledaj program kakav je. I da, te turske serije koje spominješ, to im je veliki minus, definitivno. I te razno zaglupljujuće emisijie, to HRT nema. HRT ima većinu edukativnih emisija, dokumentarci su im bolji od rtl-ovih i nove. Mislim da nova nema dok. RTL ima. Filmovi im naravno nikako nisu bolji od hrt-ovih. To je uopće smiješno pomisliti.

I taj mlaki sportski program hrt-a je bolji od njihovog. RTL ga nema, nova ima LP, ali to zaslužuje  :facepalm

Po meni ko tvrdi da su rtl i nova bolji, nije realan, jako je nelogičan, i jako subjektivan jer sve ide u prilog HRT-u  :)
« Zadnja izmjena: 08.01.2012. 18:35:19 Mulder »

Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Večeras/uskoro na TV
« Odgovor #217 : 08.01.2012. 18:56:52 »

Ako sam ja dobro shvatio niko ne tvrdi da je HRT gori od Nove i RTL-a vec da ni HRT ne valja. I gledajuci ovako sa strane ti se Mulder najvise cinis subkektivan. Ne znam sto tako zustro branis HRT  ??? A i argumenti ti stoje samo ako gledas iz svoje perspektive - tebi su americke serije i filmovi dokaz kvaliteta, al' ima ljudi kojma je to najobicniji trash i vise vole gledati turske serije ili kojekakve reality show-ove  ;) I ja vise volim americke serije od turskih, al' nismo svi isti  ;)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Večeras/uskoro na TV
« Odgovor #218 : 08.01.2012. 19:09:36 »
Stvar je u tome kako tu ne vrijede one izlizane frazetine "moje subjektivno mišljenje"  :)

Lagano se može provjeriti sve to. Gledam i ja sapunice i trasheve, ali ipak znam razlikovat kvalitetniji program od lošijeg. I ponavljam ma koliko to izgledao uzvišeno, onaj koji tvrdi da je HRT-ov program loš ili da su ove dvije televizije bolje, je za mene presubjektivan i ne zna razlikovat kvalitetu i dobar program.

"tebi su americke serije i filmovi dokaz kvaliteta, al' ima ljudi kojma je to najobicniji trash"

Zna se što je trash, druga je stvar ako je nekome taj film ili serija loša. Ali nije stvar u tome već u svim tim edukativnim emisijima gdje se može puno naučiti. Gdje se iznose znanstvene činjenice, dokazi. Filmovi kod kojih se zna da su najutjecajniji i najbolji što kod publike i kritike. Ako već tražimo neku objektivnost. I na kraju dokumentarci gdje sve to duži niz godina organizira naš dragi Đelo sa odličnim prirodnim, znanstvenim dokumentarcima i još dosta različith.

Nova i RTL? Što imamo kod njih da se može reći kako su sveukupno bolji od hrt-a. Naravno da se nađe dobrih i odličnih filmova. Ali sve dok je kod njih IN magazin, Red Carpet i slične emisije ili filmovi steven seagala koji se ponavljaju svaki mjesec po 5, 6 puta. Ozbiljno, na godinu to ispada oko 35 filmova Seagala. I da odmah kažem kako ga volim gledat  ;D ali sad nije stvar u tome

Ono što je najveći minus su te kvalitetne serije i filmovi koje stavljaju u dosta kasni termin. Naravno da će im sapunice biti u udarnom terminu jer je to najgledanije i njima u tom trenutku zvuči jako logično pritom ne shvaćajući kako uništavaju svoj program  :)

Offline Diesel986

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1634
  • Spol: Muški
Odg: Večeras/uskoro na TV
« Odgovor #219 : 08.01.2012. 21:22:47 »
BTW placamo mi i sve ostale televizije u HR. Ne ide svih 80kn samo HRT-u, oni od toga dobiju (zaboravio sam tocan podatak pa cu onako kroz maglu bubnuti) oko 70%, ostatak se dijeli na sve ostale TV kuce koje emitiraju TV program, kao i za radio postaje, jer ne placamo TV pretplatu nego porez na posjedovanje TV, radio prijemnika (koji smo platili kad smo kupili TV) :)
Iskreno, meni je zao sto moram placati tih 80kn za par programa, kad za isti iznos mogu imati 10 puta vise programa na nekom iptv, kablovskoj... Ali da placam posjedovanje prijemnika 80kn i jos 80kn za ovo drugo, ne pada mi na pamet (internet je mila majka programa  ;D ).
A vi sto kukate za termine, pa barem danas postoje razni nacini snimanja programa pa se uvijek nesto moze odgledati kad vama odgovara :) Breaking Bad, prve dvije sezone su isle na Novoj, redovno snimao i sutradan prije spavanja pogledao snimku, onda kad meni odgovara :)
"We ride together, We die together, Bad Boys for life!"

Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Večeras/uskoro na TV
« Odgovor #220 : 08.01.2012. 23:10:04 »
Stvar je u tome kako tu ne vrijede one izlizane frazetine "moje subjektivno mišljenje"  :)

Lagano se može provjeriti sve to. Gledam i ja sapunice i trasheve, ali ipak znam razlikovat kvalitetniji program od lošijeg. I ponavljam ma koliko to izgledao uzvišeno, onaj koji tvrdi da je HRT-ov program loš ili da su ove dvije televizije bolje, je za mene presubjektivan i ne zna razlikovat kvalitetu i dobar program.

"tebi su americke serije i filmovi dokaz kvaliteta, al' ima ljudi kojma je to najobicniji trash"

Zna se što je trash, druga je stvar ako je nekome taj film ili serija loša. Ali nije stvar u tome već u svim tim edukativnim emisijima gdje se može puno naučiti. Gdje se iznose znanstvene činjenice, dokazi. Filmovi kod kojih se zna da su najutjecajniji i najbolji što kod publike i kritike. Ako već tražimo neku objektivnost. I na kraju dokumentarci gdje sve to duži niz godina organizira naš dragi Đelo sa odličnim prirodnim, znanstvenim dokumentarcima i još dosta različith.

Nova i RTL? Što imamo kod njih da se može reći kako su sveukupno bolji od hrt-a. Naravno da se nađe dobrih i odličnih filmova. Ali sve dok je kod njih IN magazin, Red Carpet i slične emisije ili filmovi steven seagala koji se ponavljaju svaki mjesec po 5, 6 puta. Ozbiljno, na godinu to ispada oko 35 filmova Seagala. I da odmah kažem kako ga volim gledat  ;D ali sad nije stvar u tome

Ono što je najveći minus su te kvalitetne serije i filmovi koje stavljaju u dosta kasni termin. Naravno da će im sapunice biti u udarnom terminu jer je to najgledanije i njima u tom trenutku zvuči jako logično pritom ne shvaćajući kako uništavaju svoj program  :)

Sve to stoji, i mislim da nema niko (ili ih je zanemariv broj) koji misle da su Nova i RTL (iako ja ne mogu govoriti o RTL-u posto nemam taj kanal) bolji od HRT-a nego nije ni HRT toliko dobar. Medjutim kakva je konkurencija...

btw. Kada vec spominjes Red Carpet. Postao je gori od Red Carpera na OBN-u (jeste, to je onaj sa Emerikom  :facepalm). Zamisli kakva je to emisija onda  rofl rofl

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Večeras/uskoro na TV
« Odgovor #221 : 08.01.2012. 23:34:56 »
Ne vrijedi raspravljati... Mulderu, čim je tvoj argument da sam ja presubjektivan i :
Citat:
ja ipak znam razlikovat kvalitetniji program od lošijeg
...

Taj mi se tvoj pristup ne sviđa i tu nema zdrave rasprave...Tvoje mišljenje poštujem, ali ostajem iza onog što sam rekao :)... I to je to, ne mogu vjerovati da sam uopće trošio vrijeme i pisao ova tri posta o programima na televiziji u_jeeeeeeeeee život je prekratak da bi se zamarao glupostima...Mulderu, opušteno i  drinks :)

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Večeras/uskoro na TV
« Odgovor #222 : 15.01.2012. 18:30:58 »
Večeras na HRT 2 Blue Velvet u 22:45  clapp clapp clapp

Taman posle utakmice Milan-Inter  ;D
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Večeras/uskoro na TV
« Odgovor #223 : 02.02.2012. 23:37:55 »
Večeras bio Million dollar baby na HRT. Hvala ti, Klinte, po dvadeseti put na ovom filmu!  ;D

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Večeras/uskoro na TV
« Odgovor #224 : 12.02.2012. 13:02:41 »
Danas u 16.40h na TV Prva se emituje fenomenalan triler "Kad jaganjci utihnu" pa ako ga neko kojim slučajem nije pogledao, eto prilike.  :)
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Odg: Večeras/uskoro na TV
« Odgovor #225 : 12.02.2012. 15:43:48 »
Ne emituju, puštaju Telohranitelja.

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Večeras/uskoro na TV
« Odgovor #226 : 12.02.2012. 16:14:55 »
Da, to su odlučili sada da ubace zbog smrti Vitni Hjuston.  :facepalm  Kad jaganjci utihnu su premestili u 23:20h.
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Večeras/uskoro na TV
« Odgovor #227 : 12.02.2012. 18:37:48 »
Danas na HRT-u 2 NEDODIRLJIVI  clapp

Remek djelo koje najbolje opisuje doba prohibicije. Ko voli seriju BE, voljet će i ovaj film  :)

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Večeras/uskoro na TV
« Odgovor #228 : 13.02.2012. 20:39:02 »
Za nekih 20 minuta u 21:00 na RTL Terminator 2

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Večeras/uskoro na TV
« Odgovor #229 : 13.02.2012. 21:45:19 »
Upravo se završila prva epizoda serije Montevideo. Inače serija će se emitovati svakog ponedeljka u 20 h

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Večeras/uskoro na TV
« Odgovor #230 : 15.02.2012. 19:40:56 »
Večeras u 21h na B92 film Sedamclapp
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline Valdano

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 128
  • Spol: Muški
  • Let's shake some dust!
Odg: Večeras/uskoro na TV
« Odgovor #231 : 17.02.2012. 18:07:45 »
Veceras bas dobar filmski program:
U 21 na RTS1 - Devojka od milion dolara - oskarom nagradjeni film iz 2004
u 22 na TV1000 - Milerovo raskrsce - Braca Koen i po meni jedan od najboljih mafijaskih filmova
u 00 na B92 - Covek sa zemlje - oodlican niskobudzetni film koji ce se vas podenuti na razmisljanje
:)

While we're living, the dreams we have as children fade away...

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Večeras/uskoro na TV
« Odgovor #232 : 19.02.2012. 15:59:17 »
Večeras

Citat:
Hrt 2
22:00 The Crow (1994)
00:00 Mother (2009)

Nova
20:05 The Outlaw Josey Wales (1976)

FTV
20:50 The Ghost Writer (2010)

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Večeras/uskoro na TV
« Odgovor #233 : 23.02.2012. 19:19:15 »
Večeras:

HRT 1 u 21.25h KUM

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Večeras/uskoro na TV
« Odgovor #234 : 24.02.2012. 00:52:42 »
Opet ga pogledao po ko zna koji put. Savršenstvo  :)

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Odg: Večeras/uskoro na TV
« Odgovor #235 : 24.02.2012. 01:02:02 »
Veceras bas dobar filmski program:
U 21 na RTS1 - Devojka od milion dolara - oskarom nagradjeni film iz 2004
u 22 na TV1000 - Milerovo raskrsce - Braca Koen i po meni jedan od najboljih mafijaskih filmova
u 00 na B92 - Covek sa zemlje - oodlican niskobudzetni film koji ce se vas podenuti na razmisljanje
 :)

Stvarno, film meltene bez budžeta, a jako jako dobar. Svaka preporuka

Offline Valdano

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 128
  • Spol: Muški
  • Let's shake some dust!
Odg: Večeras/uskoro na TV
« Odgovor #236 : 24.02.2012. 10:44:50 »
Veceras u 9 na B92 Goodfellas.

While we're living, the dreams we have as children fade away...

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Večeras/uskoro na TV
« Odgovor #237 : 24.02.2012. 21:05:31 »
Najbolji termin, 21h.  A ne kao Cinemax, ugurao film kojeg nema gde skinut jer ni je izašao zvanično na multimediji, ugurali ga u 23:50h, nedeljom.  :facepalm
iShare, noProfit


Offline danny75

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1908
  • Spol: Ženski
Odg: Večeras/uskoro na TV
« Odgovor #238 : 24.02.2012. 21:23:20 »
Počevši od večeras: petkom, subotom i nedeljom na programu B92 u ponoć po jedna epizoda serije Wallander (verzija iz 2005. godine).

Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Odg: Večeras/uskoro na TV
« Odgovor #239 : 24.02.2012. 23:30:58 »
za par minuta @HRT2 peta sezona Načelnice (Amanda Burton)

3 ep negdje do 2h ujutro
May the Plasma be with you!

Tags: