Općenito > Općenito

Scrubs - lazno predstavljanje - trazenje prevoda - istraga - ban

<< < (12/14) > >>

Nagy:
Ja dobrovoljno prijavljujem DD-a za kontrolora (nova titula). Malo da se čovjek iživi zbog svega, zaslužio je...  ;D ;D ;)

EROS:
Ili da glavni šef sajta (ne znam ko je to, ali uvek je jedan na vrhu) fino uzme svoju bracu admine i modere, pa onda ko Wyatt Earp sa svojom bracom na ovom forumu zavede red ko u Dodge Cityu. Raspicka forum ko budala novine i onda ko kad reinstaliraš windows, ocisti ga od virusa i gamadi, pa posle sredi pozivnice za tih 200 (u vrh glave 300) ljudi koji rade prevode, a pritom i imaju pojma o serijama uopšte. :\) :\) :\)

simac:

--- Citat: PFC - 24.08.2008. 20:38:27 ---Ili da glavni šef sajta (ne znam ko je to, ali uvek je jedan na vrhu) fino uzme svoju bracu admine i modere, pa onda ko Wyatt Earp sa svojom bracom na ovom forumu zavede red ko u Dodge Cityu. Raspicka forum ko budala novine i onda ko kad reinstaliraš windows, ocisti ga od virusa i gamadi, pa posle sredi pozivnice za tih 200 (u vrh glave 300) ljudi koji rade prevode, a pritom i imaju pojma o serijama uopšte. :\) :\) :\)

--- Kraj citata ---

Tako je, vidicemo ako Snyder mrdne sta, neda mu se... ;D

Goya:
Oceli biti sto od ove price,da nije dogovor u prazno  ;D

Slazem se sa vecinom postova,trebalo bi uvesti neka nova pravila biti stroziji ! Za samo jedan dan u prosjeku trojica traze prevode! to jeste ne citaju pravila!!! Sramota  >:( Moze se tolerisati pitanje kada ce biti prevodi,a oni ga AJ PREVEDIMI Ja bi ga licno ciglom gadja  >:(
Pa mi smo STOKA,takav nam je mentalitet daj prst a on oce saku!
Neka me neko ispravi ako sam nesto pogrijesio!

radrad:

--- Citat: Goya - 24.08.2008. 21:55:13 ---Oceli biti sto od ove price,da nije dogovor u prazno  ;D

Slazem se sa vecinom postova,trebalo bi uvesti neka nova pravila biti stroziji ! Za samo jedan dan u prosjeku trojica traze prevode! to jeste ne citaju pravila!!! Sramota  >:( Moze se tolerisati pitanje kada ce biti prevodi,a oni ga AJ PREVEDIMI Ja bi ga licno ciglom gadja  >:(
Pa mi smo STOKA,takav nam je mentalitet daj prst a on oce saku!
Neka me neko ispravi ako sam nesto pogrijesio!

--- Kraj citata ---

Stoka Stoka, mi smo Stoka
koja nema kraja, kraja.
Partizan, Partizan, to je nas san
Koji nikad nije sam, nije sam...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju