Razno > Prijedlozi i kritike

google translator...

<< < (6/6)

zkarlov:
A to smo već davno apsolvirali... Ti prijevodi su postavljeni davno, davno, kad nikakve kriterije nismo imali. Ako ne postoje bolji mi ih ne brišemo već se strpljivo nadamo da će ih netko ispraviti...

BlackQ:

--- Citat: zkarlov - 30.01.2015. 20:51:59 ---A to smo već davno apsolvirali... Ti prijevodi su postavljeni davno, davno, kad nikakve kriterije nismo imali. Ako ne postoje bolji mi ih ne brišemo već se strpljivo nadamo da će ih netko ispraviti...

--- Kraj citata ---

A tako dakle.

Doduše, nije da prije pljuckanja po dotičnim titlovima nisam odradila pretragu tema, koje su mi se činile relevantnima, na "Morse", ali nisam naišla na nikaki komentar, pa... eto. Mož'bit da sam mašila u pretraživanju, ne velim...  :ne-zna

Nego, budući da smo unutar opće teme "Prijedlozi i kritike", pa ću se samo ovdje nadovezati:
predlažem da se onda te stare, loše, "substandardne" titlove nekako označi (ikonicom ili sl.) - da se korisnicima koji se kostriješe, :cupam-kosu, gađaju ekran mokrom krpom itd. na take titlove, prištedi skidanje, pa eventualno još i nacolavanje  (čitaj: sinhronizacija) istih na verziju koju posjeduju.

 -- Btw, jel se to meni čini ili je na prijevodi-online jednom nekad postojala opcijia tipa "prijavi loš titl".... ili sam to pobrkala s nekim drugim sajtom...:ceska:? Jeb´ga, već lagano (al neumitno) prelazim u "ginko biloba" kategoriju.  :-[  --

A možda i da se otvori tema (ako već ne postoji, ne znam, ne nađoh :ne-zna) gdje bi bili popisani slični titlovi (u smislu: tko naleti na loš titl, upiše ga u temi), tako da se kakva dobra duša kojoj se bi se dalo ispravljati tuđe papazjanije lakše snađe.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju