Autor Tema: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012. Finale!  (Posjeta: 50054 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012. Finale!
« Odgovor #90 : 25.06.2012. 23:04:30 »
Eto  ;D smileyNO1

I drago mi je zbog Homeland. Zaslužila je biti u finalu i jedva čekam drugu sezonu.

Offline nidzesi

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 293
  • Spol: Muški
  • In my shoes, just to see, what it's like to be me.
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012. Finale!
« Odgovor #91 : 25.06.2012. 23:08:42 »
Nitko ne može biti objektivan. Sve je subjektivno oko ukusa.

Točno tako. Ja sam odgledao BrB pilot na TV-u i smatram je šitom. Tako da je nemoguće da je objektivno dobra, jer imam ja i bar još 18 ljudi u cijelom svijetu koji je ne vole :) .

Pogledao si jednu epizodu i smatraš celu seriju šitom? :D

Offline prijatel-MKD

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 291
  • Spol: Muški
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012. Finale!
« Odgovor #92 : 25.06.2012. 23:09:37 »
BB je imala tri sjajne sezone i onda poslednju koja je bila zaista spora i dosadna u odnosu na prethodne.
Ako mogu pitati i dobiti odgovor, dali si prve 3 sezone pogledala odjednom a se.4 redom kako su izlazile epizode?
 
Cela ova serija prakticno tece polako/sporo ali kad se zavrsi sezona mozes videti da su se zapravo desile toliko mnogo stvari prosto da ne verujes da je sve to stalo u sezonu.
Sezona 4 je za prve 2-3 epizode imala neki pad sa tehnicke strane, kao da ekipa nije bila uigrana, ali nadalje je postala  :majstore  i dostignula nivo koje ce tesko uskoro neka serija nadmasiti.
0123456789 - Само десет цифри, а толку многу главоболие!!!
© prijatel-MKD

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012. Finale!
« Odgovor #93 : 25.06.2012. 23:11:30 »
Ljudi dzabe gubite energiju na ovakvu raspravu. Verujem da mnogi, nisu glasali za najbolju sezonu, nego kao sto je bio slucaj i ranijih godina - za najbolju seriju. Nekom se dopala, nekom nije, ali zaista niko od staffa ne dobija nista ovim, i zato nema svrhe da polemisete o namestanju.

 drinks

 

Offline Lesh

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 50
  • Spol: Muški
    • AdiSwitch - Hosting kakav zasluzujete!
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012. Finale!
« Odgovor #94 : 25.06.2012. 23:17:03 »
All Hail The King! :sef:

Upozorenje: Samo za one koji su pogledali sve četiri sezone!!!

Spoiler for Hiden:
« Zadnja izmjena: 26.06.2012. 01:41:56 MilanRS »

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012. Finale!
« Odgovor #95 : 26.06.2012. 00:01:44 »
BB je imala tri sjajne sezone i onda poslednju koja je bila zaista spora i dosadna u odnosu na prethodne.
Ako mogu pitati i dobiti odgovor, dali si prve 3 sezone pogledala odjednom a se.4 redom kako su izlazile epizode?

Svaku dramsku seriju gledam tek kad se emituje citava sezona.
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012. Finale!
« Odgovor #96 : 26.06.2012. 01:20:52 »
BB je imala tri sjajne sezone i onda poslednju koja je bila zaista spora i dosadna u odnosu na prethodne. Nemoguce da fanovi serije su toliko subjektivni da to ne bi priznali, i sama sam veliki ljubitelj te serije  :) Nekakva razlika mora biti uocena, inace je sve previse subjektivno.

U globalu ta serija je izvanredna, ali ako pogledamo realno, imala je najlosiju sezonu do sada.

Subjektivno, ili objektivno ili kako god već hoćeš, meni lično BrBa od 1. sezone ide samo uzlaznom putanjom... 1. sezonu sam jedva izdržao i nekoliko puta odlagao, druga me zainteresovala ali mi nije bilo jasno čemu tolika frka, 3. sezona je bila odlična i potpuno me uvela u priču, a 4. sezona me raspametila, pogledao sam je u cugu i za mene je među top 10 sezona svih serija koje sam gledao!
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline rambo975

  • Who cares?
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 903
  • Spol: Muški
  • Svaka ruža ima trnje
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012. Finale!
« Odgovor #97 : 26.06.2012. 05:50:17 »
ma vama su , svima ,   
poremećeni tagovi
  kokicekola
 :dash

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012. Finale!
« Odgovor #98 : 26.06.2012. 09:56:47 »


Pogledao si jednu epizodu i smatraš celu seriju šitom? :D
Piloti služe tome da čovjek vidi hoće li gledati dalje. Ako želiš mogu naesti jop jednu seriju koja mi je bezveze, da svi dobiju infarkt  :) (ova je još popularnija)
Mrzim lopatare i limune

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012. Finale!
« Odgovor #99 : 26.06.2012. 13:13:47 »
Čitam ovde komentare nekih ljudi i ne verujem... Kao da im život zavisi od toga koja serija je na prvom mestu, koja na drugom itd. Pa onda tripuju neke teorije zavere i ostale gluposti... Još samo fali da podnesu žalbu sudu u Strazburu.  :facepalm
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012. Finale!
« Odgovor #100 : 26.06.2012. 13:17:25 »
Te teorije zavjere su zajebancije, bar meni. Šta se ima ko štrecat bezveze.
Mrzim lopatare i limune

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012. Finale!
« Odgovor #101 : 26.06.2012. 13:24:13 »
ma gluposti da, jednostavan odgovor kojeg je vec neko rekao, u prvom krugu su mnogi dali glas i BB-u i GoT-u,
a u finalu su morali odlucit koja je bolja (i dobro su odlucili)  ;D

nemojte napadat admine i modere jer da je namjesteno..
prema Zokiju - pobjedio bi Supernatural
prema Kingu - Dexter
prema Milanu - ups eto krivca  rofl

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012. Finale!
« Odgovor #102 : 26.06.2012. 13:26:51 »
Meni nije zanimljivo što ih mi zezamo, nego što se oni ljute ;D
Mrzim lopatare i limune

Offline vizigot

  • Novi član
  • *
  • Postova: 34
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012. Finale!
« Odgovor #103 : 26.06.2012. 15:09:17 »
Bas super ispalo na kraju.  :majstore
Od mojih naj 5, prosle su:
Breaking Bad, 4. sezona
Sherlock, 2. sezona
Homeland, 1. sezona

Bas mi je drago za Homeland sto je najbolja prva sezona  :)

Offline dragandza

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 107
  • Spol: Ženski
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012. Finale!
« Odgovor #104 : 27.06.2012. 18:38:12 »
 :'( FRINGE cry1 Ooooo, zašto nije pobedio?

Offline Bad Boy

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 369
  • Spol: Muški
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012. Finale!
« Odgovor #105 : 27.06.2012. 20:22:27 »
:'( FRINGE cry1 Ooooo, zašto nije pobedio?

Ozbiljno?  :vid-ga: :facepalm

Offline Wennen

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2452
  • Spol: Muški
  • This is usually part when people start screaming
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012. Finale!
« Odgovor #106 : 27.06.2012. 20:59:49 »
Ja sam sasvim zadovoljan i time sto je Walking Dead usao u prvih dvanaest,
sto znaci da je gledaniji od Vampirske dijareje... :mafija

Offline prijatel-MKD

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 291
  • Spol: Muški
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012. Finale!
« Odgovor #107 : 27.06.2012. 21:13:54 »
da je gledaniji od Vampirske dijareje... :mafija
rofl rofl rofl
0123456789 - Само десет цифри, а толку многу главоболие!!!
© prijatel-MKD

Offline elys

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 277
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012. Finale!
« Odgovor #108 : 27.06.2012. 23:58:23 »
Ja mislim da je moj glas presudio pobjednika  rofl rofl

Offline AryMan

  • Grumpy
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012. Finale!
« Odgovor #109 : 28.06.2012. 19:56:36 »
Drago mi je što je pobijedio Breaking Bad, glasao sam naravno upravo za tu seriju! BrBa rulz  smileyNO1

Offline procontra

  • Novi član
  • *
  • Postova: 10
Odg: Bez ljutnje ali...
« Odgovor #110 : 29.06.2012. 01:57:05 »

na mučke provokacije da sam učestvovao u namještanju... imam sledeći odgovor.
A to je sledeće: Ja nikad nisam učestvovao u bilo kakvoj namještaljci i ja se toga gnušam, jedino što sam muljao jeste kad je moj drugar Marko slučajno loptom razbio prozor na zgradi opštine Zvornik, i tad sam rekao policajcu da ništa nisam video.
Drugo: Niko mi nije dao 30 evra po glasu jer kod nas u BIH/RS kao valuta se jedino priznaje konvertibilna marka... Ako uzmemo evro da je po središnjem kursu 1.96 maraka dolazimo do 58.8 maraka. Dakle i to je dokazana kao još jedna neistina.
Treće. Ovaj put neću pokretati tužbu za klevetu, i za nanošenje duševnog i emotivnog bola.
Četvrto. GoT je zasluženo izgubio jer je autor serije i knjige naravno Martin juče imao teskobe na želucu i to je zbog lošeg uticaja Meseca u vertikali sa Jupiterom. Trebao bi piti više kalcijuma al o tom potom. Sve u svemu nema potrebe da prozivate za nameštanje kad je Fringe zasluženo pobedio.

S poštovanjem
Dule                                                                                                                                     Potpis šefa:

 rofl rofl rofl

Jednom al' vrijedno. Muljas samo policiji  rofl rofl

Svaka čast Homelandu, jedina serija za koju su ljudi stvarno glasali samo zbog dobre sezone :)

Glasala sam za Homeland, to je najbolja sezona u protekloj godini.

Iako sam fan BB-a i Dextera, najbolju sezonu je imala nova serija.

Stvarno ne dovodim u pitanje tvoj ukus ali ajde jos jednom razmisli, Homeland je prijatno iznenadjenje i odlicna serija ako se uopste moze suditi seriji na osnovu jedne sezone, Br Ba sa svojih cetiri sezone i dalje drzi visok kvalitet svaka epizoda ove serije je malo remek delo televizije, razvoj karaktera (sto Dexteru nedostaje), gluma (GoT je tu dosta slabiji od Br Ba) da ne pominjem sliku, produkciju, tekst, scenografiju, savrsenstvo, sve su to komponente koje se uzimaju u obzir kada se ocenjuje jedno umetnicko remek delo a Br Ba to uistinu jeste verovatno najbolja serija snimljena u poslednjih dvadesetak godina. Vince Gillighan je genije i sam Dodtojevski bi mu pozavideo, jel vidis  ja dok gledam  Br Ba imam osecaj kao da citam Dostojevskog mracni tonovi, moralno propadanje coveka uzrokovano pohlepom i gordoscu i nizom pogresnih zivotnih odluka, kojima smo svi mi podlezni, Vince je uzeo protagonistu sa pocetka serije i bacajuci ga kroz zivotne probleme, drustvene i politicke sisteme jedne drzave koja pociva na kapitalizmu gde je zdravlje dostupno samo povlascenoj eliti nacinio od njega jednog od najkompleksnijih antigonista na televiziji. Ova pobeda je samo mali korak za Breaking Bad koji se vec uveliko izucava na univerzitetima drame i psihologije u Americi, ne verujem da ce kod nas serija ikada biti popularna jer je tema suvise kompleksna za balkance ciji mozak je istreniran na spanske i turske serije sa povremenom dozom po kojeg americkog sitcoma ne sme vlast da dozvoli ljudima da previse misle svojom glavom.

Pa naravno da ce se suditi na osnovu jedne sezone kada se bira najbolja sezona  :facepalm

A za ostatak teksta jedini ispravan komentar je



 ;D

btw. Nemam ja nista protiv BB-a, upravo sam skinuo prvu sezonu da pogledam, ali ovakav komentar je malo je reci neozbiljan.

... pa sto onda komentarises kada nisi ni pogledao seriju, klasicna balkanska posla u sve trpamo nos i pametujemo i za sve smo eksperti, da bira se najbolja sezona poente je bila da Homeland nece biti ni upola kvalitetan kada udje u cetvrtu sezonu kao BrBa, vec kraj prve sezone Homelanda najavio je natezanje u drugoj sezoni sa amnezijom i tako u narednih dvanaest epizoda da li ce da se seti ili ne, a onda na kraju druge sezone jos jedna klifhengercina (nadam se da gresim), Showtime je poznat po dobrim serijama u prvim sezonama pa ih onda unisti do tog nivo da vredja inteligenciju svojih gledalaca (Dexter sesta sezona), ko nije provalio da Travis pati od disocijativnog poremecaja nakon cetiri odgledane epizode treba da glasa za Dextera, o Weedsu ne smem ni da pocinjem... pozdrav
« Zadnja izmjena: 29.06.2012. 02:27:51 procontra »

Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012. Finale!
« Odgovor #111 : 29.06.2012. 02:37:55 »

Samo ti kazem da se bira sezona, a ne cijela serija. A ne moram gledati seriju da znam da ovaj opis nema veze sa realnoscu.

Offline procontra

  • Novi član
  • *
  • Postova: 10
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012. Finale!
« Odgovor #112 : 29.06.2012. 03:23:05 »

Samo ti kazem da se bira sezona, a ne cijela serija. A ne moram gledati seriju da znam da ovaj opis nema veze sa realnoscu.
Vidim da ti konstruktivna rasprava bas i ne ide, vezbaj bice nesto od tebe, a do tada


Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012. Finale!
« Odgovor #113 : 29.06.2012. 03:36:45 »

Ma nema potrebe da vodimo raspravu, ti se uhvati Dostojevskog i uzivaj  smileyNO1

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Bez ljutnje ali...
« Odgovor #114 : 29.06.2012. 04:14:32 »

... pa sto onda komentarises kada nisi ni pogledao seriju, klasicna balkanska posla u sve trpamo nos i pametujemo i za sve smo eksperti, da bira se najbolja sezona poente je bila da Homeland nece biti ni upola kvalitetan kada udje u cetvrtu sezonu kao BrBa, vec kraj prve sezone Homelanda najavio je natezanje u drugoj sezoni sa amnezijom i tako u narednih dvanaest epizoda da li ce da se seti ili ne, a onda na kraju druge sezone jos jedna klifhengercina (nadam se da gresim), Showtime je poznat po dobrim serijama u prvim sezonama pa ih onda unisti do tog nivo da vredja inteligenciju svojih gledalaca (Dexter sesta sezona), ko nije provalio da Travis pati od disocijativnog poremecaja nakon cetiri odgledane epizode treba da glasa za Dextera, o Weedsu ne smem ni da pocinjem... pozdrav

Samo nek si ti nama objasnio...  clapp clapp clapp clapp clapp clapp
A da kažemo ovako... klasičan primer viška kompleksa i slobodnog vremena, pa se onda ulazi u raspravu o potpuno ne bitnim i sporednim stvarima u životu. Gledanje serija umesto kao vid zabave pretvara se u dubokoumno razmišljanje i žestoke rasprave (a neko bi rekao i vređanje) sa onima koji ne misle isto.
Pošto si vidovit, da ti nama lepo kažeš šta će se dalje dešavati u još nekim serijama i da li vredi da gledamo, da ne bi npr trošili vreme za džabe.

Sve mi se čini da nećeš ti još dugo ovde prosipati mudrosti, predviđam ti maksimalno još 6,7 postova...

BJ Huja, svaka ti čast kad si ga iskulirao, ali ja nisam mogao
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline Lovac

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 72
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012. Finale!
« Odgovor #115 : 29.06.2012. 12:58:05 »
Glasao sam za GOT ali ustvari mi je drago da BB pobijedila!!

Offline rockstarr

  • Novi član
  • *
  • Postova: 39
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012. Finale!
« Odgovor #116 : 29.06.2012. 17:05:09 »
procontra nas je naučio da ne treba glasati za bolju sezonu Homeland zato što četvrta sezona iste neće biti bolja od serije BrBa.
 rofl

Offline procontra

  • Novi član
  • *
  • Postova: 10
Odg: Bez ljutnje ali...
« Odgovor #117 : 29.06.2012. 20:42:30 »

... pa sto onda komentarises kada nisi ni pogledao seriju, klasicna balkanska posla u sve trpamo nos i pametujemo i za sve smo eksperti, da bira se najbolja sezona poente je bila da Homeland nece biti ni upola kvalitetan kada udje u cetvrtu sezonu kao BrBa, vec kraj prve sezone Homelanda najavio je natezanje u drugoj sezoni sa amnezijom i tako u narednih dvanaest epizoda da li ce da se seti ili ne, a onda na kraju druge sezone jos jedna klifhengercina (nadam se da gresim), Showtime je poznat po dobrim serijama u prvim sezonama pa ih onda unisti do tog nivo da vredja inteligenciju svojih gledalaca (Dexter sesta sezona), ko nije provalio da Travis pati od disocijativnog poremecaja nakon cetiri odgledane epizode treba da glasa za Dextera, o Weedsu ne smem ni da pocinjem... pozdrav

Samo nek si ti nama objasnio...  clapp clapp clapp clapp clapp clapp
A da kažemo ovako... klasičan primer viška kompleksa i slobodnog vremena, pa se onda ulazi u raspravu o potpuno ne bitnim i sporednim stvarima u životu. Gledanje serija umesto kao vid zabave pretvara se u dubokoumno razmišljanje i žestoke rasprave (a neko bi rekao i vređanje) sa onima koji ne misle isto.
Pošto si vidovit, da ti nama lepo kažeš šta će se dalje dešavati u još nekim serijama i da li vredi da gledamo, da ne bi npr trošili vreme za džabe.

Sve mi se čini da nećeš ti još dugo ovde prosipati mudrosti, predviđam ti maksimalno još 6,7 postova...

BJ Huja, svaka ti čast kad si ga iskulirao, ali ja nisam mogao

Da radim na ciglani ili za pogonskom trakom (bez namere da uvredim nekoga) slozio bih se sa tobom da je kriticko poimanje serija, filmova, knjiga, pozorisnih predstava (mada niko ne pristupa ravnodusno ni jednom umetnickom delu) nebitna i sporedna stvar u zivotu ali kako od toga zivim moram da oborim tu tvoju tvrdnju, za mene serije znaci nisu vid zabave, vec obaveze a za zabavu radije biram Exit, Ozoru, plazu Zrce, Ibizu, Majorku, Sambalu ili putovanje u neke daleke zemlje, svima preporucujem isto mani te se serija ako vam je to vid zabave i izadjite i upoznajte ovu nasu prelepu planetu, sto se slobodnog vremena tice naravno da ga imam na pretek, leto je vreme je godisnjih odmora, uvek sam raspolozen za konstruktivnu raspravu dok nema vredjanja sto ne mogu da kazem za tvoj post, jer ja svojim postovima nisam nikoga uvredio ako se ne slazes sa mojim misljenjem preskoci me, jer ja nisam konformista, i sigurno je da necu ostati imun na tvoju provokaciju dogod remeti moju slobodu, evo ga treci post, ali verovatno ih nece biti vise od sedam jer posle godisnjeg necu imati vremena da se natezem, srdacan pozdrav.  :-X

Offline Wennen

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2452
  • Spol: Muški
  • This is usually part when people start screaming
Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012. Finale!
« Odgovor #118 : 29.06.2012. 23:43:26 »
Da radim na ciglani ili za pogonskom trakom bla bla bla bla bla bla bla .... kriticko poimanje .... bla bla bla bla bla bla bla .... da oborim tvrdnju, bla bla bla bla bla .....  Exit, Ozoru, plazu Zrce, Ibizu, Majorku, Sambalu bla bla bla bla .... mani te se serija ... bla bla bla bla bla ... konstruktivnu raspravu ... bla bla bla ..... sto ne mogu da kazem za tvoj post, jer ja svojim postovima nisam nikoga uvredio bla bla bla bla... konformista, bla bla bla bla ... provokaciju ... bla bla bla ... srdacan pozdrav.  :-X

Dal je moguce da stvarno misli da nikog nije uvredio? :o

- ne verujem da ce kod nas serija ikada biti popularna jer je tema suvise kompleksna za balkance
- klasicna balkanska posla u sve trpamo nos i pametujemo
- ko nije provalio da Travis pati od disocijativnog poremecaja nakon cetiri odgledane epizode treba da glasa za Dextera
- Vidim da ti konstruktivna rasprava bas i ne ide, vezbaj bice nesto od tebe
- Da radim na ciglani ili za pogonskom trakom slozio bih se sa tobom
- ako se ne slazes sa mojim misljenjem preskoci me


Bezobrazluk i omalovazavanje na sve strane...
Mi smo svi glupi, i za nas je sve kompleksno i neshvatljivo, i nismo dostojni "konstruktivne rasrave"...
I jos nam preporucio covek na forumu o serijama da se manemo serija i izadjemo napolje... :facepalm

Tako je to kad neko misli da se svet vrti oko njega... A s obzirom da su mu serije "obaveza" mora da je neki
nepismeni kriticar koji prica "dogod" umesto "dokle god", sramota ko sve danas ima dobro placene poslove... :\)

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Biramo najbolju seriju u sezoni 2011./2012. Finale!
« Odgovor #119 : 30.06.2012. 04:14:39 »
Kad serije prestanu da mi budu zabava a postanu obaveze, ja istog trena prestajem da ih gledam
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Tags: