Autor Tema: Full HD, HD Ready, LCD, Plasma...  (Posjeta: 201144 )

0 članova i 3 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Commandoguru

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1112
  • Spol: Muški
  • Smotani
Odg: Full HD, HD Ready, LCD, Plasma...
« Odgovor #390 : 16.12.2011. 18:13:50 »
To ti je mislim problem da u titlu ima bar jedan znak iz neke blesave fontmape...

Onda moraš otvoriti to u notepadu i proći kroz njega dok ne nađeš taj hijeroglif i zamijeniš ga nečime...
A guy with a BIG fuckin gun is not more dangerous than a guy with a club... It's only a matter of range and reach... :D

Offline Roger_the_alien

  • Novi član
  • *
  • Postova: 25
  • Spol: Muški
Odg: Savet za kupovinu LCD televizora
« Odgovor #391 : 16.12.2011. 18:49:20 »
Pročitao sam sve, od prvog do zadnjeg posta i vidim da se LG 42PT353 izdvojio kao apsolutni favorit za kupovinu. Baš ste ga nahvalili, nema šta  clapp Jedini problem je što sam kratak s novcima, trenutno nemam dovoljno za njega ali sudeći po vašim preporukama mislim da vredi uštedeti jos tih 100eur i uzeti ga.

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Savet za kupovinu LCD televizora
« Odgovor #392 : 16.12.2011. 19:37:19 »
Naravno da vredi :D

Veruj mi, nijedne jedine sekunde nisam zazalio sto sam uzeo ovoliki tv, a da sam uzeo 32" kajao bih se do sledece kupovine

Inace, ti ces biti 5 ili 6 koji je po krbinoj preporuci kupio LG 42PT353, tako da je zaista red da LG posalje posalje koji euro svom promoteru  ;D

Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Odg: Savet za kupovinu LCD televizora
« Odgovor #393 : 16.12.2011. 20:56:56 »
Maddox ne može preciznije opisati, osobno znam nekoliko ljudi koji se gorko kaju jer su potrčali na 32" no sad se sllikaju jer je TV gora naprava od novog auta. Čim si ga kupio ne vrijedi ni 60% onoga što si platio.

Posudi 100€ , ja ih uvijek lakše i brže vratim ako sam dužan nego kada skupljam  ;D

he, inače ja baš nisam iz klana jeftine elektronike gdje LG spada no prilično su dobro pogodili cijena/mogućnosti i eto, 5-6 radi super + iceov brat sa 50"


May the Plasma be with you!

Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Odg: Full HD, HD Ready, LCD, Plasma...
« Odgovor #394 : 16.12.2011. 20:59:32 »
Da, svi smo nalijetali na takve titlove.
 
Znao sam ga ponekad sjeckati za SW, prvo kopiju na pola pa učitam i tako dalje sve po pola dok ne izoliram gdje je zaj...


May the Plasma be with you!

Offline biljabane

  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1196
  • Spol: Ženski
  • U limbu
Odg: Savet za kupovinu LCD televizora
« Odgovor #395 : 16.12.2011. 23:14:32 »
Naravno da vredi :D

Veruj mi, nijedne jedine sekunde nisam zazalio sto sam uzeo ovoliki tv, a da sam uzeo 32" kajao bih se do sledece kupovine

Inace, ti ces biti 5 ili 6 koji je po krbinoj preporuci kupio LG 42PT353, tako da je zaista red da LG posalje posalje koji euro svom promoteru  ;D
+1
Kao ponosni vlasnik ovog TV-a, apsolutno podržavam sve gore napisano.  :)
A Krbo bi zaista trebao da dobije procenat od LG kompanije, nemaju boljeg promotera od njega.  smileyNO1
I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not. Kurt Cobain



Offline Roger_the_alien

  • Novi član
  • *
  • Postova: 25
  • Spol: Muški
Odg: Savet za kupovinu LCD televizora
« Odgovor #396 : 17.12.2011. 00:53:39 »
Izgleda da mi nema druge nego da se i ja pridružim klubu zadovoljnih korisnika ovog tv-a :)
Malo sam se raspitivao, imam neku kombinaciju da kupim taj LG 42PT353 u Mađarskoj gde košta 345 eur a najjeftinija varijanta u Srbiji je 485 eur! E sad, jel zna neko da li bi ja nekako mogao da iskoristim garantni list iz Mađarske ovde u Srbiji ako bi došlo do nekog kvara  :ne-zna Znači, da li bi LG kompanija mogla da mi prebaci tu mađarsku papirologiju na srpsku?

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Savet za kupovinu LCD televizora
« Odgovor #397 : 17.12.2011. 01:33:07 »
Kupiš tamo i još imaš povrat PDV-a  ;D
iShare, noProfit


Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Full HD, HD Ready, LCD, Plasma...
« Odgovor #398 : 17.12.2011. 01:35:54 »
Inace Nenade, prevod nece da radi ako nije istog imena kao film, mada je to sitnica, ali neka obrati na to paznju ako vec nije
Neće ni tad, al dao sam mu savet da proba titlove koji su na ćirilici, pa ako mu to pokrene, onda nek vidi kako da prebacuje titl iz jednog pisma u drugi  ;D
Otvara prevode u ćirilici.
« Zadnja izmjena: 18.12.2011. 15:55:19 nenad.d »
iShare, noProfit


Offline Roger_the_alien

  • Novi član
  • *
  • Postova: 25
  • Spol: Muški
Odg: Savet za kupovinu LCD televizora
« Odgovor #399 : 17.12.2011. 02:04:12 »
Kupiš tamo i još imaš povrat PDV-a  ;D
Pa da, na to sam i zaboravio  :facepalm Pa to je onda 280 eur, bagatela! Dobro platiću i neku carinu i ugradiće se malo taj lik što mi kupuje tv ali svakako će biti daleko povoljnije nego da uzmem u Srbiji. Živela Evropa  drinks
« Zadnja izmjena: 17.12.2011. 11:02:49 Roger_the_alien »

Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Odg: Savet za kupovinu LCD televizora
« Odgovor #400 : 17.12.2011. 03:00:41 »
@krbo
Jel postoji manji model sa istim karakteristikama. Ovo mi je preveliko za moju spavaću sobu pa bi razmotrio ako postoji samo manja dijagonala. Jer koliko sam ja shvatio u ovaj tv ubacim usb sa bilo kakvim mkv hd sadržajem i on radi zajedno sa titlom. To mi je najbitnije, onda ne moram kupovati SP3 :)
« Zadnja izmjena: 17.12.2011. 03:07:47 Dacia »

Offline Roger_the_alien

  • Novi član
  • *
  • Postova: 25
  • Spol: Muški
Odg: Savet za kupovinu LCD televizora
« Odgovor #401 : 17.12.2011. 11:37:28 »
@krbo
Jel postoji manji model sa istim karakteristikama. Ovo mi je preveliko za moju spavaću sobu pa bi razmotrio ako postoji samo manja dijagonala. Jer koliko sam ja shvatio u ovaj tv ubacim usb sa bilo kakvim mkv hd sadržajem i on radi zajedno sa titlom. To mi je najbitnije, onda ne moram kupovati SP3 :)
Ako sam ja razumeo krbu a mislim da jesam, što veće to bolje  ;)
Dobro, sve u granicama zdravog razuma, naravno  ;D
Ni moja soba nije nešto velika a planiram da uzmem 42".

Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Odg: Savet za kupovinu LCD televizora
« Odgovor #402 : 17.12.2011. 12:46:32 »
@krbo
Jel postoji manji model sa istim karakteristikama. Ovo mi je preveliko za moju spavaću sobu pa bi razmotrio ako postoji samo manja dijagonala. Jer koliko sam ja shvatio u ovaj tv ubacim usb sa bilo kakvim mkv hd sadržajem i on radi zajedno sa titlom. To mi je najbitnije, onda ne moram kupovati SP3 :)


najmanje plazme su 37" , znači za nešto manje moraš otići u LCD tabor, a tu moje znanje i zanimanje prestaje.

Koliko bi tvoje oči bile daleko od ekrana?

inače na www.lg.com vidim ih hrpicu 32" sa USB playerom, logično je zamisliti kako je jednako dobar kao i u plazma modelima

za spavaću bi mogao biti važan izlaz za slušalice pa dobro pregledaj prije kupnje

recimo 2 upoređena :

http://www.lg.com/hr/common/compare/products-compare-result.jsp?CatID=8213&BURL=%2Fhr%2Ftv-audio-video%2Ftelevizori%2Findex.jsp


btw vjerojatno ti neće biti zvuka kod materijala sa DTS no svaki PC će to prilično brzo srediti sa MKV2AC3 programom



« Zadnja izmjena: 17.12.2011. 12:55:34 krbo »
May the Plasma be with you!

Offline Roger_the_alien

  • Novi član
  • *
  • Postova: 25
  • Spol: Muški
Odg: Savet za kupovinu LCD televizora
« Odgovor #403 : 17.12.2011. 16:07:18 »
Krbo, šta kažeš na ozvučenje za tu plazmu? Šta bi mi preporučio? Nešto onako solidno, ništa posebno i previše skupo.

Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Odg: Savet za kupovinu LCD televizora
« Odgovor #404 : 17.12.2011. 21:47:12 »
@krbo
Jel postoji manji model sa istim karakteristikama. Ovo mi je preveliko za moju spavaću sobu pa bi razmotrio ako postoji samo manja dijagonala. Jer koliko sam ja shvatio u ovaj tv ubacim usb sa bilo kakvim mkv hd sadržajem i on radi zajedno sa titlom. To mi je najbitnije, onda ne moram kupovati SP3 :)


najmanje plazme su 37" , znači za nešto manje moraš otići u LCD tabor, a tu moje znanje i zanimanje prestaje.

Koliko bi tvoje oči bile daleko od ekrana?

inače na www.lg.com vidim ih hrpicu 32" sa USB playerom, logično je zamisliti kako je jednako dobar kao i u plazma modelima





Pa ja gledam ili sa radne fotelje ili iz kreveta, a to je na maks 3,4 metra. I stvarno mi je najbitnije kod tog novog tv da može da čita sa usb-a lepo ove hd ripove od serija i filmove u pravom hd formatu sa titlom.

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Savet za kupovinu LCD televizora
« Odgovor #405 : 17.12.2011. 21:53:35 »


Pa ja gledam ili sa radne fotelje ili iz kreveta, a to je na maks 3,4 metra. I stvarno mi je najbitnije kod tog novog tv da može da čita sa usb-a lepo ove hd ripove od serija i filmove u pravom hd formatu sa titlom.

Slobodno možeš uzeti 42 inčnu plazmu... ;) 2,5 m do 3, 5m je idealna udaljenost... Ako uzmeš 32 inčni lcd, bit će ti premali i požalit ćeš ;)

Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Odg: Savet za kupovinu LCD televizora
« Odgovor #406 : 18.12.2011. 01:38:09 »


Pa ja gledam ili sa radne fotelje ili iz kreveta, a to je na maks 3,4 metra. I stvarno mi je najbitnije kod tog novog tv da može da čita sa usb-a lepo ove hd ripove od serija i filmove u pravom hd formatu sa titlom.

Slobodno možeš uzeti 42 inčnu plazmu... ;) 2,5 m do 3, 5m je idealna udaljenost... Ako uzmeš 32 inčni lcd, bit će ti premali i požalit ćeš ;)

apsolutno!

nemoj se ni zezati sa 32" , samo ćeš ćoriti iz kreveta pa ćeš dobiti glavobolju i ode dobar san

May the Plasma be with you!

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Savet za kupovinu LCD televizora
« Odgovor #407 : 18.12.2011. 01:54:44 »
I ja sam imao nedoumice zbog toga, jer mi je soba 4x4, ali kako je usao u kucu, svi problemi su nestali  ;D Ovo zvuci kao neka reklama za uloske ili za CosmoDisc  rofl Da moje magnete nisam dobila, ja ne bih ovde u basti bila i svo ovo slatko ne bi bilo ovde  rofl rofl

Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Odg: Savet za kupovinu LCD televizora
« Odgovor #408 : 18.12.2011. 02:12:35 »
Krbo, šta kažeš na ozvučenje za tu plazmu? Šta bi mi preporučio? Nešto onako solidno, ništa posebno i previše skupo.

Ha, ajde da netko pita, evo imaš pivo jer si prvi koji pita i za zvuk!

Daklem, kolege moje, ako gledate HD sliku i uživate s debelim razlogom u njoj, sjetite se da postoji još jedna dimenzija onoga što gledate - zvuk!

Sve više u današnjim video materijalima i zvuk ima svoju, itekako važnu, ulogu.

A ako imamo krasnu sliku što su nam producenti pripremili sa zvukom?

Jednaki spektakl, no nema džaba  :P

Ovo je ekstremni primjer:

Spielberg - Jurrasic 1 - prvi nagovještaj T-Rexa na lokvici koja se počinje mreškati od vibracija kako mrcina dolazi.

Vlasnici dobrog suba će zasliniti beskonačno, tutnjavina je oko 20-30Hz i  miješa crijeva (te frekvencije se ne čuju nego osjete), nešto super.


Master & Commander:

Fenomenalna zvučna slika broda, nešto što morate čuti, skoro se čuju crvi u gredama dok mljašću drvo.


U-547:

dubinske protupodmorničke bombe razbijaju po stropu, lijevo, desno, niže, višlje - ludilo!

Jednostavno super slika traži i super zvuk - to je komplet samo ga malo tko tako i koristi (novac, novac...)

Dakle, za dobro ozvučenje (nećemo u ekstreme) treba nam:

a) A/V receiver
b) manja hrpica zvučnika, barem 5, poželjno 5.1. Trebaju nam minimalno dva prednja, dva zadnja i središnji.
c) kuća na izdvojenoj lokaciji daleko od susjeda  ;D


Yamaha je kralj surrounda i samo to svima preporučujem, nema niti jednog koji je ikada išta prigovorio.
Najjeftinije Yamahe su (nove) cca 200€ - vrijede svaki €.
Yamahe stare 5-6 godina imaju smiješne cijene - manje od 100€ i apsolutni su dobitak.
(to su vam naprave koje se uglavnom zovu RX-V pa brojevi, što veći broj to bolji stroj)

U realnom svijetu na zvučnike ne možemo baciti hrpe novaca. Najviše sam volio preporučivati Magnatove komplete 990 i 1000 (Monitor pa Motion) - jedva se više mogu naći novi po cca 250€ - 5 više nego odličnih zvučnika koji skidaju žbuku sa zidova ako baš poželite.
Polovne kupite bez razmišljanja ako naletite na očuvane.

Drugi komplet je Jamo , slične cijene, bilo ih je jedno 2-3 modela.

Moj izbor je Magnat - švabe - rade stvarno dobre zvučnike koji super izgube na vrijednosti za par godina, a nisu ni približno napadni kao japanci tipa Sony, Pioneer....

Neki dan sam kupio i Magnatov aktivni subwoofer, 60€ - par godina staro čudo koje je u stanju porušiti sve s polica ako pretjerate (sub je odlična stvar za nerviranje susjeda, ne može mu se locirati smjer i izvor, a razbija  ;) ). Još nije stigao no ima kolega malo slabiji pa je super zadovoljan.

Kada kupite novi, veliki TV najveći problem je sprdačina od zvuka iz njega - rezultat dizajna.
Jednostano nema fizičkog mjesta za smještanje bilo čega što bi se moglo nazvati zvučnikom.
Rezultat je zvučno više nego jadan.

Baš sam neki dan kolegi skretao pažnju, bilo je na oglasima:

1) Magnat komplet 4 zv za 1300 kn (prednji su metar visoki)
2) središnji za 150kn
3) sub za 500kn
4) Yamaha RX-V357 za 600kn

to je za osnovu 1300+150+600 = 2050kn = nekih 270€ (bez suba)

ne da je smiješna cijena, tko to nije nikada čuo ne bi vjerovao kakav okus film s tim svime ima.



May the Plasma be with you!

Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Odg: Savet za kupovinu LCD televizora
« Odgovor #409 : 18.12.2011. 02:20:11 »
I ja sam imao nedoumice zbog toga, jer mi je soba 4x4, ali kako je usao u kucu, svi problemi su nestali  ;D Ovo zvuci kao neka reklama za uloske ili za CosmoDisc  rofl Da moje magnete nisam dobila, ja ne bih ovde u basti bila i svo ovo slatko ne bi bilo ovde  rofl rofl

ma da, zato ja ljudima kažem "ako gledate HD ne postoji preveliko".

Jako im je teško povjerovati no nakon 5-6 minuta demonstracije sve je jasno.

I to je stvarno, stvarno istina.

42" će izgledati poput monstruma kada zamijeni i 72cm CRT, no 2-3 dana kasnije odmah znate da ni daleko veći ne bi bio višak.

Zato i u spavaću slobodno može 42", kada gledate edukativne filmove da barem prepoznate tko je muško, a tko žensko  ;D
May the Plasma be with you!

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Savet za kupovinu LCD televizora
« Odgovor #410 : 18.12.2011. 02:29:03 »
nemoj se ni zezati sa 32" , samo ćeš ćoriti iz kreveta pa ćeš dobiti glavobolju i ode dobar san

Zato i u spavaću slobodno može 42", kada gledate edukativne filmove da barem prepoznate tko je muško, a tko žensko  ;D

 rofl rofl


42" će izgledati poput monstruma kada zamijeni i 72cm CRT, no 2-3 dana kasnije odmah znate da ni daleko veći ne bi bio višak.

Istina, kad sam ga tek postavio u sobu, izgledao mi je ogromno...Čak sam i pomislio da je prevelik za moju sobu, da sam trebao uzeti manji tv.... ;D Nakon par dana, plazma postane sasvim normalna...  ;D


E, da...Još da je zvuk naštimati, i onda bi bila prava uživancija....No, to će još pričekati... :)
« Zadnja izmjena: 18.12.2011. 02:30:46 outside »

Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Odg: Savet za kupovinu LCD televizora
« Odgovor #411 : 18.12.2011. 03:17:21 »
Dobro, ali ako bi ipak tu najmanju varijatnu plazme, jer postoji takav lg sa tim karakteristikama?

Offline icemaher

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 930
  • Spol: Muški
  • NCIS & Dexter fan
    • Divx-Titlovi
Odg: Savet za kupovinu LCD televizora
« Odgovor #412 : 18.12.2011. 16:02:53 »

42" će izgledati poput monstruma kada zamijeni i 72cm CRT, no 2-3 dana kasnije odmah znate da ni daleko veći ne bi bio višak.
Istina, kad sam ga tek postavio u sobu, izgledao mi je ogromno...Čak sam i pomislio da je prevelik za moju sobu, da sam trebao uzeti manji tv.... ;D Nakon par dana, plazma postane sasvim normalna...  ;D
kod mene je u pocetak bio u malu sobu 3x3,70, zamislite tu daljinu i kako je bilo gledati "24" na 42" i saraund. ;D Na jednom mkd forumu ubedjujem ljude da ne bacaju uzalud pare na 32" full hd 3d 4d nego da si uzmu veci ekran plazmu i da uzivaju, oni opet zapeli Full Hd je full hd, e neka im ga, mi cemo si i dalje kupovati velike plazme za isti novac kao oni sto daju za manji ekran nabudzen sa full hd 3d i ostalih cirkusa. ;D
« Zadnja izmjena: 18.12.2011. 16:05:20 icemaher »

Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Odg: Savet za kupovinu LCD televizora
« Odgovor #413 : 18.12.2011. 20:52:01 »
Dobro, ali ako bi ipak tu najmanju varijatnu plazme, jer postoji takav lg sa tim karakteristikama?

LG ne radi manje plazme od 42", nekad je to radio Panasonic no čini mi se da više nitko nema tako malih plazmi.

« Zadnja izmjena: 18.12.2011. 20:59:00 krbo »
May the Plasma be with you!

Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Odg: Savet za kupovinu LCD televizora
« Odgovor #414 : 18.12.2011. 22:58:48 »
Onda mi ne gine neki loš LCD :(

Offline biljabane

  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1196
  • Spol: Ženski
  • U limbu
Odg: Savet za kupovinu LCD televizora
« Odgovor #415 : 19.12.2011. 00:00:59 »
Onda mi ne gine neki loš LCD :(
Baš te ne razumem! Posle toliko argumenata koje smo izneli, ti insistiraš na manjem TV-u.  ???
Plasma od 42 inča nije veliki TV prijemnik već sasvim normalan.
Ako baš insistiraš da bude od 32 inča, preporučujem ti TV koji imaju moji roditelji LG 32LD565. Ima isti integrisani HD plejer koji ima i moja plasma, pušta sve formate,
plejer ima sve iste odlike kao i ovaj koji ti preporučujemo: čita srt, sub, txt subtitles...
Ali ipak je plasma od 42 inča bolja.  :)
I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not. Kurt Cobain



Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Odg: Savet za kupovinu LCD televizora
« Odgovor #416 : 19.12.2011. 00:07:54 »
Ma sve ja to razumem, ali ne mogu da dajem tolike pare za tv u mojoj sobi + da imam veći tv kod mene nego u dnevnoj. Pod 2 meni je tv upaljen 2/3 dana i stvarno toliko čudo da mi gori na 3 metra od glave ne želim a i ne mogu da ga gledam, smetaće mi i za oči i za glavu. Jer meni tv služi prvo zbog tv-a pa onda za gledanje serija i filmova. Tako je, šta da radim. A da kapiram da je pomenuta plazma bolja, kapiram i tu nema dileme.

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Savet za kupovinu LCD televizora
« Odgovor #417 : 19.12.2011. 00:30:07 »
Kupiš tamo i još imaš povrat PDV-a  ;D
Pa da, na to sam i zaboravio  :facepalm Pa to je onda 280 eur, bagatela! Dobro platiću i neku carinu i ugradiće se malo taj lik što mi kupuje tv ali svakako će biti daleko povoljnije nego da uzmem u Srbiji. Živela Evropa  drinks
Ajd ako se ponoviš, da šibneš ovde neku poruku koliko te koštala ta varijanta, ako je realizuješ.
iShare, noProfit


Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Savet za kupovinu LCD televizora
« Odgovor #418 : 19.12.2011. 00:53:03 »
Ma sve ja to razumem, ali ne mogu da dajem tolike pare za tv u mojoj sobi + da imam veći tv kod mene nego u dnevnoj. Pod 2 meni je tv upaljen 2/3 dana i stvarno toliko čudo da mi gori na 3 metra od glave ne želim a i ne mogu da ga gledam, smetaće mi i za oči i za glavu. Jer meni tv služi prvo zbog tv-a pa onda za gledanje serija i filmova. Tako je, šta da radim. A da kapiram da je pomenuta plazma bolja, kapiram i tu nema dileme.
Evo proizvoda za tebe, sobicu, džep.. http://www.pixmania-pro.lu/lu/de/10102309/art/lg/lcd-fernseher-32lk451.html
Trebamo sledeći mesec ići kod kumova za SFR Njemačku, oni su 40-ak km od Lux-a, padam u iskušenje da odem kupit, i preterati kući, pa za te novce, gledaću samo TV program preko njega, prikačit Polarismediu i teraj.. ;D
iShare, noProfit


Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Odg: Savet za kupovinu LCD televizora
« Odgovor #419 : 19.12.2011. 01:11:32 »
Ma sve ja to razumem, ali ne mogu da dajem tolike pare za tv u mojoj sobi + da imam veći tv kod mene nego u dnevnoj. Pod 2 meni je tv upaljen 2/3 dana i stvarno toliko čudo da mi gori na 3 metra od glave ne želim a i ne mogu da ga gledam, smetaće mi i za oči i za glavu. Jer meni tv služi prvo zbog tv-a pa onda za gledanje serija i filmova. Tako je, šta da radim. A da kapiram da je pomenuta plazma bolja, kapiram i tu nema dileme.

trik je u tome da svima nama "gori" na tri metra i još nikome pipci nisu narasli, a ne smeta nam ni za oči ni za glavu jer nit' ima što da gori nit' ima što da smeta. Tko ti je napunio glavu tim glupostima?

Što misliš da je plazma ili LCD? Do 32" su mile naprave, a malo veći postaju ciklotroni i collideri?

inače iz kina ljudi ne bi izlazili nego bi ih odnijeli mrtve - tamo su još veće slike koje svijetle

na "HD" dijelu foruma sam napisao kako oku smeta mala, ne velika, ponavljam mala TV slika!

ajde prestani se plašiti duhova i slobodno kupi 42"
May the Plasma be with you!

Tags: