Filmovi > Općenito o filmovima

Raspored filmova za 2009. godinu! (amer. kina)

<< < (3/3)

riddick_xXx:
U 2008 sam bas dosta filmova odgledao.
Kao i ortak Šimac najvise gotivim akcije.
Prema ovim sto sam gledao na sajtovima 2009 bi trebalo da mnogo bude bolja.
Najvise ocekujem od: Fast & Furious, X-Men Origins: Wolverine, Terminator Salvation, G.I. Joe: Rise of Cobra, Avatar, Underworld 3: The Rise of The Lycans, X-Men: First Class(jer zna neko sta je ovo), Transformers 2: Revenge of the Fallen, Public Enemies, Dragonball Evolution(mislim da ce biti vrh), Resident Evil 4, Star Trek....

Šćepo:

Film "Hari Poter i polukrvni princ" u bioskope stiže u srijedu, 15. jula, dva dana ranije nego što je najavljivano, saopštio je Warner Bros.
Datum je promijenjen da bi film imao što bolji start, pošto je za skoro svaki ljetnji vikend najavljena po neka premijera i to najčešće ostvarenja namijenjenih mlađoj publici.
"Svaki dan kad djeca ljeti ne idu u školu je kao još jedna subota", objašnjeno je u kompaniji.
Prethodni film iz serijala o dječaku-čarobnjaku, "Hari Poter i red feniksa" imao je takođe premijeru jedne srijede u julu 2007. godine.

Loki:

--- Citat: scepo - 15.04.2009. 19:37:00 ---"Svaki dan kad djeca ljeti ne idu u školu je kao još jedna subota", objašnjeno je u kompaniji.

--- Kraj citata ---

Vidiš kako su pažljivi prema tebi. ;)

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju